Taking too long? Close loading screen.
 

آبدیت جدید اینستاگرام

آبدیت جدید اینستاگرام

آبدیت جدید اینستاگرام

 

شنبه 3 فوریه،2018

 

 

 

Instagram امروز با ویژگی جدیدی که آخرین فعالیت را نشان می دهد، به روز می شود، با نشانگر فعالیت های جدید از طریق بخش پیام های مستقیم برنامه قابل دسترسی است.

 

 

 

 

در بخش Direct، تحت نام فردی که با آن فرد در بخش دایرکت چت کرده بودین، اکنون آخرین آنلاین بودن آن ها را در این بخش خواهید دید. که مثلا آن فرد چند دقیقه یا چند ساعت پیش آنلاین بوده است.

 

 

 

 

 

 

این شبیه به برنامه های دیگر مانند فیس بوک Messenger و پیام رسانی مانند تلگرام است که به شما اجازه می دهد با افرادی که قبلا با آنها ارتباط برقرار کرده اید با هم ارتباط برقرار کنید.

 

البته قابل ذکر است که این امکان جالب تنها آنلاین بودن افرادی را برای شما در بخش دایرکت نشان میدهد که با آن فرد به صورت مستقیم چت کرده اید.

 

 

 

 

 

 

اگر ترجیح می دهید وضعیت آنلاین بودن خود را در Instagram در دسترس نداشته باشید، می توانید آن را در برنامه تنظیمات تحت یک گزینه جدید با نام «نمایش وضعیت فعالیت» غیرفعال کنید. اگر این ویژگی را غیرفعال کنید، هیچکس نمیتواند زمانی که شما در اینترنت هستید، ببینید، اما شما نیز نمیتوانید وضعیت آنلاین بودن دوستان خود را مشاهده کنید.

 

 

 


آبدیت جدید اینستاگرام

 

سه شنبه 8 اوت،2017

 

 

آبدیت جدید اینستاگرام ،عکس های جدید منتشر شده از طرف اینستاگرام نشان از آبدیتی جدیدی در بخش پخش زنده این اپکیشین نشان می دهدکه می توان به کمک آن در این برنامه،دو نفری اقدام به پخش زنده ویدیو پرداخت در این آبدیت که به تازگی منتشر خواهد شد کافیست روی آیکن جدید (آیکن دو شکلک) که در پایین و سمت راست تصویر مشاهده می کنید لمس کرده تا فهرست دوستانتان برایتان باز شود.

 

 

 

 

آبدیت جدید اینستاگرام

 

 

انتخاب یکی از دوستان

 

 

 

با انتخاب یکی از دوستانتان صفحه به دو قسمت تقسیم شده و مخاطبین می توانند هر دو را به صورت زنده دیده،

نظرات خود را داده و به ارسال قلب و یا ذخیره ویدیو در حافظه موبایلشان بپردازند.

 

 

 

خود کفایی اینستاگرام در بخش استوری

 

 

 

اگر اینستاگرام چنین ویژگی جالبی را در بخش استوری اضافه کند می توان گفت که به خود کفایی آبدیت در این بخش رسیده چون هر آبدیتی که تا کنون در بخش استوری داده بود برگرفته و کپی از اپلیکیشن اسنپ چت بوده و شاید این بار خود اسنپ چت رقیب همیشگی اینستاگرام اقدام به کپی برداری از این ویژگی جالب بپردازد.

 

 

 

 

چگونه بفهمیم در تلگرام یا اینستاگرام هک شده ایم؟
چگونه بفهمیم در تلگرام یا اینستاگرام هک شده ایم؟   چگونه بفهمیم در تلگرام یا اینستاگرام هک شده ایم؟ در
مطالعه بیشتر
آبدیت جدید اینستاگرام
آبدیت جدید اینستاگرام   شنبه 3 فوریه،2018       Instagram امروز با ویژگی جدیدی که آخرین فعالیت را نشان
مطالعه بیشتر
اینستاگرام و اسنپ چت در شبکه اجتماعی
اینستاگرام و اسنپ چت در شبکه اجتماعی     اینستاگرام و اسنپ چت در شبکه اجتماعی ، این روزها با
مطالعه بیشتر

Pin It on Pinterest

Share This