آخرین آبدیت اینستاگرام در قسمت استوری

چهارشنبه ۲۱ فوریه،۲۰۱۸

از این پس باید اسکرین گرفتن از استوری های دوستانمان را فراموش کنیم. آبدیت جالب این روز های اینستاگرام از این حاکی ایست که از این پس در صورت اسکرین شات گرفتن از استوری فالوینگ هایتان باشین اینستاگرام ادمین آن صفحه را از اسکرین گرفتن شما با خبر خواهد ساخت.

جای جالب این آبدیت این جا به چشم می آید که در صورت ضبط کردن استوری نیز به ادمین آن پیچ اطلاع داده خواهد شد و جلوی  اسم شما یک علامت ستاره مانند به دوست شما نشان داده خواهد شد.

البته اینستا از با خبر بودن صاحبان استوری از اسکرین شات گرفتن تان را به شما خبر خواهد داد و پیام هشدار مانندی را برای کسانی که زیاد از استوری ها مخاطب هایشان اسکرین شات میگرند را میفرستد.

البته اگر برای اولین بار از استوری صفحه ای اسکرین شات بگیرید اینستاگرام برای شما هشدار داده اما به صاحب استوری هیچ پیامی نمیدهد پس برای دومین بار مواظب باشید.

اما باز هم با وجود تغییرات زیاد در بخش استوری باز هم امکان اسکرین گرفتن بدون شناسایی وجود دارد برای نمونه با روشن کردن حالت هواپیمایی گوشی تان در حین اسکرین گرفتن سیستم های اینستاگرام قادر به تشخیص اسکرین شات گرفتن شما نخواهند بود.

البته قابل ذکر هست که این آبدیت هنوز همگانی نشده و تنها برای برخی کاربران قابل شناسایی هست.


آخرین آبدیت اینستاگرام در قسمت استوری

                                                                                                                                               چهارشنبه ۷ فوریه،۲۰۱۸

این روزها شاهد آبدیت های مکرر اینستاگرام در بخش استوری هستیم، به طوری که هر هفته یک آبدیت برای این بخش اضافه میشود. امروز میخواهیم یکی از آبدیت های اینستاگرام در بخش استوری را برایتان نشان دهیم پس با ما همرا باشید.

بایگانی کردن استوری ها یکی از آبدیت های جالب اینستاگرام بود که این ماه آن را عملی کرد، به طوری که بعد از ۲۴ ساعت از گذاشتن عکس و یا ویدیو مورد نظر داستان تان از بین نمیرود و ذخیره خواهد شد و هر زمان که بخواهید میتوانید آن را باز نشر کرده و یا بررسی کنید.

اما توضیح امروز ما این بروز رسانی نخواهد بود، بلکه آبدیت بسیار جالب اینستاگرام با عنوان <برگزیدها> و اضافه شدن استوری های مد نظر در بیو صفحه تان.

از این به بعد میتوانید استوری هایی که قبلا گذاشته بودید و یا در زمان حال گذاشته اید را در قسمت استوری های برگزیده باز نشر کنید.

این ویژگی یک خلاقیت جالب از طرف اینستاگرام و حتما کاربر پسند خواهد بود.


آخرین آبدیت اینستاگرام در قسمت استوری

امروز ما حالت «تایپ» را در داستانها معرفی میکنیم، راهی جدید برای به اشتراک گذاشتن هر چیزی که در ذهن شماست. با سبکهای متن خلاق و پسزمینه، هیچ عکس یا ویدئو مورد نیاز نیست.

اکنون، شما می توانید افکار تصادفی خود را به چیزی رنگارنگ و بیانگر تبدیل کنید.وقتی دوربین را باز میکنید، در زیر دکمه ضبط، نوع را کنار عادی «normal» خواهید دید. روی «تایپ» ضربه بزنید و هر چیزی که به نظر می رسد را بنویسید.

سپس، شما می توانید رنگ پس زمینه های مختلف، کلمات برجسته و عبارات و یا اضافه کردن یک عکس پس زمینه شما همچنین می توانید از سبک های جدید هنگام اضافه کردن متن به هر عکس یا ویدیو استفاده کنید. و مانند هر چیز دیگری که داستانها را به اشتراک می گذارد، پس از ۲۴ ساعت از داستان شما ناپدید شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از