ارسال چند عکس یا ویدیو در یک پست

ارسال چند عکس یا ویدیو در یک پست

برای ارسال چند عکس یا ویدیو در یک پست باید از قابلیت جدید اینستاگرام استفاده کنید. این نوع پست ها که به صورت آلبوم مانند میباشند و توانایی جای گیری تا ده عکس و ویدیو را در خود دارند و به صورت یک پست کامل به کاربر نمایش داده می شود.

اینستاگرام با آپدیت جدید خود این امکان را برای کاربرانش فراهم کرد که بتوانند در یک پست بیش از یک محتوا را به انتشار برسانند. و اکانت هایی که آن پست منتشر شده را مشاهده میکنند میتوانند با کشیدن انگشت خود بر روی پست، محتوا های موجود در آن پست را به ترتیب مشاهده کنند.

البته شما نیز میتوانید هم تصویر و هم ویدیو های خود را تا 10 محتوا در پست مربوطه جای داده و آن را با تنظیمات دلخواه تان به انتشار عموم در آورده باشید. در پست های آلبومی یک آیکون دیگر به صورت چند نقطه ای در زیر پست و میان آیکون های کامنت و بوکمارک وجود خواهد داشت.

ارسال چند عکس یا ویدیو در یک پست

همچنین اگر به صفحه پروفایل شخص مورد نظر مراجعه کنید پست هایی که به صورت آلبوم منتشر شده اند دارای آیکون آلبوم مانند در گوشه پست میباشند. امروز میخواهیم در مورد نحوه ارسال چند عکس یا ویدیو در یک پست را برای شما نشان دهیم.

نحوه ارسال پست به صورت آلبوم

قبل از هر چیزی میتوانید مقاله پست گذاشتن در اینستاگرم را مطالعه کنید و اما برای ارسال چند عکس یا ویدیو در یک پست باید ابتدا اینستاگرام خودتان را به آخرین بروز رسانی موجود از طریق گوگل پلی رسانده و سپس وارد قسمت پست گذاری در اینستاگرام خود شده و در ادامه به مانند مراحل زیر اقدام کنید:

1_ بعد از وارد شدن به صفحه پست گذاشتن در اینستاگرام، حال باید آیکون آلبوم مانندی که در تصویر زیر نیز آن را مشاهده میکنید انتخاب محتوا خود را به حالت آلبوم در بیاورید.

2_ حال به ترتیب اقدام به انتخاب محتوا های خود کنید. در واقع هر عکس یا ویدیویی که لمس میکنید به ترتیب در پست شما قرار خواهد گرفت.

3_ بعد از انتخاب محتوا های مد نظر خود حال میتوانید گزینه next در بالای صفحه را لمس و سپس به مرحله ویرایش پست خود برسید.

ارسال پست به صورت آلبوم

در این قسمت شما میتوانید به صورت کلی یک فیلتر را بر روی پست خود اعمال کنید اما اگر بخواهید به صورت جداگانه محتوا های خود را ویرایش کرده باشید باید آیکون هر پست را لمس کرده و سپس اقدام به ویرایش روی آن محتوا بپردازید.

البته تنظیمات ویرایشی ویدیو یا تصویر کمی تفاوت دارد که در صورت خواست خودتان میتوانید یکی یکی محتوا های انتخاب کرده را ویرایش کنید. بعد از اعمال تغییرات گرافیکی دلخواه حال متیوانید به قسمت آخر پست گذاشتن در اینستاگرام رجوع کنید.

در این قسمت شما میتوانید بر روی پست خود لوکیشن، تگ کردن پیج های دیگران، انتشار پست مربوطه در شبکه های اجتماعی دیگر و… انجام دهید. در نهایت بعد از انجام تغییرات دلخواه خود حال میتوانید با لمس گزینه share در بالا گوشه صفحه، پست خود را به صورت آلبوم به انتشار فالوور و مخاطب های خودتان در آورید.

جمع بندی

همانطور که مشاهده کردید به راحتی توانستیم به جای آن که یک پست را تنها با یک محتوا ارسال کرده باشیم با چند محتوا آن هم ترکیبی از عکس و ویدیو را در پیج خود منتشر کنیم.

قابلیت ارسال چند عکس یا ویدیو در یک پست زمانی اهمیت پیدا میکند که برای مثال شما یک ویدیو دارید که بیش از یک دقیقه میباشد در این لحظه میتوانید ویدیو خود را به دو قسمت تقسیم کرده و سپس آن را به صورت آلبوم مانند در پیج خود به انتشار برسانید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از