ارسال چند عکس یا ویدیو در یک پست

ارسال چند عکس یا ویدیو در یک پست

برای ارسال چند عکس یا ویدیو در یک پست باید از قابلیت جدید اینستاگرام استفاده کنید. این نوع پست ها که به صورت آلبوم مانند می باشند و توانایی جای گیری تا ده عکس و ویدیو را در خود دارند و به صورت یک پست کامل به کاربر نمایش داده می شود.

اینستاگرام با آپدیت جدید خود این امکان را برای کاربرانش فراهم کرد که بتوانند در یک پست بیش از یک محتوا را به انتشار برسانند. اکانت هایی که آن پست منتشر شده را مشاهده می کنند می توانند با کشیدن انگشت خود بر روی پست، محتوا های موجود در آن پست را به ترتیب مشاهده کنند.

البته شما نیز می توانید هم تصویر و هم ویدیو های خود را تا 10 محتوا در پست مربوطه جای داده و آن را با تنظیمات دلخواه تان به انتشار عموم در آوردید. در پست های آلبومی یک آیکون دیگر به صورت چند نقطه ای در زیر پست و میان آیکون های کامنت و بوکمارک وجود خواهد داشت.

ارسال چند عکس یا ویدیو در یک پست

همچنین اگر به صفحه پروفایل شخص مورد نظر مراجعه کنید پست هایی که به صورت آلبوم منتشر شده اند دارای آیکون آلبوم مانند در گوشه پست می باشند. امروز میخواهیم در مورد نحوه ارسال چند عکس یا ویدیو در یک پست را برای شما نشان دهیم.

نحوه ارسال پست به صورت آلبوم

قبل از هر چیزی می توانید مقاله پست گذاشتن در اینستاگرم را مطالعه کنید و اما برای ارسال چند عکس یا ویدیو در یک پست باید ابتدا اینستاگرام خودتان را به آخرین بروز رسانی موجود از طریق گوگل پلی رسانده و سپس وارد قسمت پست گذاری در اینستاگرام خود شده و در ادامه به مانند مراحل زیر اقدام کنید:

1_ بعد از وارد شدن به صفحه پست گذاشتن در اینستاگرام، حال باید آیکون آلبوم مانندی که در تصویر زیر نیز آن را مشاهده می کنید انتخاب محتوا خود را به حالت آلبوم در بیاورید.

2_ حال به ترتیب اقدام به انتخاب محتواهای خود کنید. در واقع هر عکس یا ویدیویی که لمس میکنید به ترتیب در پست شما قرار خواهد گرفت.

3_ بعد از انتخاب محتواهای مد نظر خود حال می توانید گزینه next در بالای صفحه را لمس و سپس به مرحله ویرایش پست خود برسید.

ارسال پست به صورت آلبوم

در این قسمت شما می توانید به صورت کلی یک فیلتر را بر روی پست خود اعمال کنید. اما اگر بخواهید به صورت جداگانه محتوا های خود را ویرایش کرده باشید باید آیکون هر پست را لمس کرده و سپس اقدام به ویرایش روی آن محتوا بپردازید.

البته تنظیمات ویرایشی ویدیو یا تصویر کمی تفاوت دارد که در صورت خواست خودتان می توانید یکی یکی محتوا ها را انتخاب کرده و ویرایش کنید. بعد از اعمال تغییرات گرافیکی دلخواه حال میتوانید به قسمت آخر پست گذاشتن در اینستاگرام رجوع کنید.

در این قسمت شما می توانید بر روی پست خود لوکیشن، تگ کردن پیج های دیگران، انتشار پست مربوطه در شبکه های اجتماعی دیگر و… انجام دهید. در نهایت بعد از انجام تغییرات دلخواه خود حال می توانید با لمس گزینه share در بالا گوشه صفحه، پست خود را به صورت آلبوم به انتشار فالوور و مخاطب های خودتان در آورید.

جمع بندی

همانطور که مشاهده کردید به راحتی توانستیم به جای آن که یک پست را تنها با یک محتوا ارسال کرده باشیم با چند محتوا آن هم ترکیبی از عکس و ویدیو را در پیج خود منتشر کنیم.

قابلیت ارسال چند عکس یا ویدیو در یک پست زمانی اهمیت پیدا می کند که برای مثال شما یک ویدیو دارید که بیش از یک دقیقه می باشد. در این لحظه می توانید ویدیو خود را به دو قسمت تقسیم کرده و سپس آن را به صورت آلبوم مانند در پیج خود به انتشار برسانید.

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments