افزایش فالوور
امتیاز دادن به این پست

تبلیغات گسترده اینستاگرام

 

 

راه های افزایش فالوور در اینستاگرام

 

 

 

 

امروز می خواهیم در مورد راه های افزایش فالوور در اینستاگرام را توضیح دهیم با ما همراه باشید.

 

 

آیا به دنبال افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام هستید؟

همین امروز کمپین تبلیغاتی خود را با تخفیف ویژه آغاز کنید و بازدید کننده کاملا واقعی برای پیجتون بیارید. ما برای شما بهترین و کارآمد ترین روش را پیشنهاد میکنیم با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

 

چگونه در اینستاگرام فالوور هایمان را افزایش دهیم؟

 

 

مراحل

 

 

 

۱) استفاده از هشتگ

 

 

 

تعداد زیادی از افرادی که در  پست های خود از هشتگ استفاده می کنند این کار باعث می شود که افراد زیادی پست شما را ببینند. و با  در نظر گرفتن آبدیت جدید اینستاگرام که میشود هشتگها را نیز دنبال کرد.

و این یعنی دسترسی و معرفی پیج خود به مخاطبان مربوط به حیطه کاری شما

 

 

 

 

 

 

 

۲) تگ کردن دوستان خود در عکس ها

 

 

زمانی که این کار انجام می دهید با این کار شما عکس را به پروفایل آنها نیز اضافه می کنید و در بخش عکس‌های تگ شده آن‌ها قرار می‌دهید و دوستان آنها نیز عکس منتشر شده شما را می بینند و این کار باعث افزایش فالوور می شود.

 

 

 

۳) به روز کردن بیوگرافی

 

 

اطلاعات و بیوگرافی‌ های لازم را به پروفایل خود اضافه کنید و اطلاعات تماس خود، وب سایت و ایمیل خود را نیز در بخش بیوگرافی قرار دهید. وجود بیوگرافی و پروفایل مناسب تاثیر بسازیی در اعتماد مخاطب و جلب مشتری دارد.

 

 

 

۴) عکس های با کیفیت بفرستید

 

 

 

به اشتراک گذاری محتویات با کیفیت و پیام‌ها،باعث افزایش تعداد دنبال کنندگان می شود. اینستاگرام از ابتدا برنامه ای عکس محور بوده پس فراموش کردن ویژگی اصلی اینستاگرام میتواند باعث کند شدن روند افزایش فالوور باشد.

 

 

 

 

۵) متصل کردن پروفایل فیسبوک به اینستاگرام

 

 

 

 

می‌توانید پیام‌ها و پست‌های مشابه را بین تمام افرادی که با آن‌ ها رابطه دارید به اشتراک بگذارید و این پیام‌ها و پست‌ها را در شبکه‌های اجتماعی مختلف منتشر کرده و در نتیجه ارتباطات خود را گسترش دهید.

 

 

 

 

 

 

۶) از مطالب اسپم دوری کنید

 

 

این حرکت به‌شدت در شهرت و محبوبیت شما تأثیر منفی می‌گذارد. پس مطالبی که نکات نامفید و برای مشتری آزار دهنده و بی ارزش هستن بشدت دوری کنید.

 

 

۷) قرار دادن حساب کاربری در ایمیل

 

 

این کار موجب تشویق مردم برای فالو کردن شما می‌شود این مسئله در روابط کاری و تجاری شما نیز تأثیر مثبت دارد. و بهترین راه برای امن کردن پیج نیز میباشد.