اینستاگرام سحر قریشی

اینستاگرام سحر قریشی

اینستاگرام سحر قریشی یکی از صفحات ایرانی بود که به صورت ناگهانی افزایش پیدا کرد و میتوان گفت دلیل اصلی این اتفاق معروف بودن و به دست آوردن محبوبیت بین مردم ایران بعد از بازی در نقش یلدا در سریال دلنوازان بود که خود را به یکی از سلبریتی های ایرانی تبدیل کرد و در پی آن پیچ شخصی این بازیگر افزایش چشمگیری داشت. پیچ شخصی سحر قریشی از حاشیه ها هم به دور نماند و در سال گذشته توسط هکر عربستانی مورد هک قرار گرفت و بعد از چند ساعت پیچ هک شده توسط پشیبانی اینستاگرام بازگردانی شد.

اینستاگرام سحر قریشی:

صفحه اینستاگرام سحر قریشی ۶ میلیون دنبال کننده دارد و جز برترین هنرمندان از نظر تعداد فالوور های دنبال کننده اینستاگرام هستند  ولی جز صفحاتی نیستند که دارای تیک آبی باشند…

شما نیز به جمع ۶ میلیون دنبال کننده سحر قریشی بپیوندید. با کلیک کردن بر روی لینک آدرس اینستاگرام سحر قریشی

saharghoreyshiofficialpage

زندگی نامه سحر قریشی :

سحر قریشی در ششمین روز دی ماه ۱۳۶۶ در شهر تهران متولد شد و بازیگری خود را با بازی در فیلم سینمایی لج لجبازی شروع کرد. سحر قریشی فردی بلند پرواز بوده و علاقه دارد زودتر به اوج برسد نوع پوشش وی همیشه مورد توجه مخاطبان بوده نوع لباس هایی که میپوشد و یا نوع آرایشی که میکند. او بعد ها در حرفه خود با حسین سهیلی زاده آشنا شد که بعد ها ابراز کرد که به اندازه پدرش او را دوست دارد.

مسئله مهمی که همیشه برای مخاطبان سحر قریشی سوال بود این بود که آیا سحر قریشی ازدواج کرده و یا هنوز مجرد میباشد، که باید گفت سحر قریشی اولین بار با مهران اخوان ذاکری ازدواج کرد که بعد ها طلاق گرفتند و سپس  نیز با امید علومی در دوران نامزدی بودند که در برنامه دید در شب در سوال مجری این برنامه که نسبت خود و امید علومی را پرسید اظهار داشت که من امید را از قبل میشناختم و الان که با شما دارم صحبت میکنیم در مرحله نامزدی به صورت شرحی هستیم، که به نظر میرسد این رابطه هم مثل رابطه قبلی منجر به جدایی شده است.

اینستاگرام سحر قریشی

 

 

بازیگری سحر قریشی:

سحر قریشی نزدیک به ۱۰ سال میباشد که فعالیت هنری خود را شروع کرده اولین بازیگری خود را در فیلم لج و لجبازی به کارگردانی مهدی برقعی در سال ۱۳۸۸ شروع شد که پای او را به سینما و بازیگری توسط سارا خوئینی بازیگر همین فیلم باز شد.

بعد ها او توسط اقای سهیلی زاده برای ایفا نقش یلدا انتخاب شد و بعد از اکران این سریال بود که سحر قریشی معروف و به شهرت رسید.

بعد از اتمام نقش وی در سریال یلدا او در فیلم سینمایی دردسر بزرگ به کارگردانی مهدی گلستانی در سال ۱۳۸۹ مشغول به فعالیت شد، سپس در سریال معروف “شاید برای شما هم اتفاق بیافتد” ایفای نقش کرد. بعد ها او در فیلم هایی چون گشت ارشاد، روزگاری عشق و خیانت، فعالیت خودش رو ادامه داد.

هک شدن پیچ سحر قریشی:

همیشه پیچ افراد مشهور چه ایرانی و چه غیر ایرانی مورد توجه کاربران و به طبع سود جویان بوده در این بین اینستاگرام سحر قریشی نیز از دست افراد سودجو در امان نبوده و سال قبل توسط هکر عربستانی هک و عکس هایی مربوط به پادشاه عربستان گذاشته شد. که بعد از چند ساعت و پیگیری مداوم افراد نزدیک سحر قریشی، پیچ هک شده توسط اینستاگرام به صاحب اصلی خود بازگردانده شد.

[elfsight_instagram_feed id=”2″]

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments