Vero یا اینستاگرام

فهرست

Vero

این روز ها اینستاگرام آنقدر در بین مردم جهان و کاربران اینترنتی محبوب وشده است که حتی فکر آن که رقیبی برای اینستاگرام چه در حال وو چه در آینده پیدا شود در حد صفر بود.

اما رقیب احتمالی اینستاگرام پیدا شد و به نظر میرسد که با اوج گیری به محبوبیت نسبی برسد. اپلیکیشن vero با خصوصیاتی نزدیک به اینستاگرام و رفع ضعف های موجود در اینستاگرام مورد توجه کاربران و رسانه های جهان قرار گرفته و در هفته های پیشین به آماری باور نکردنی 3 میلیون کاربر دست یافته و کاربران ایرانی نیز مستثنا از این قضیه نمیباشند.

اما چه دلیل هایی باعث شده که این برنامه را رقیب اینتساگرام بدانیم. پس به چندی از ویژ گی های این برنامه میپردازیم.

vero با سابقه چندین ساله

شاید با توضیحات اولیه این فکر به نظر برسد که این نرم افزار سابقه ی چندانی ندارد و برنامه چند ماهه ای میباشد اما به این شکل نمیباشد. نرم افزار ویرو نزدیک به پنچ سال میباشد که بوجود آمده از سال 2013 با سرمایه گذاری ایمان حریری میلیارد لبنانی و فرزند یکی از نزدیکان نخست وزیر سابق لبنان یعنی رفیق حریری بوجود آمد.

این اپلیکیشن  از سال 2105 در اپ استورها منتشر یافت و در دسترس کاربران قرار گرفت اما سرمایه گذاری جدی برایش صورت نگرفت تا اینکه امثال حریری و شرکای میلیاردیش تصمیم به سرمایه گذاری بر روی این برنامه کردند.

به هر حال در آینده نیز بر ویژگی های این برنامه تمرکز خواهیم کرد.

برای دانلود این نرم افزار کلیک کنید.

نوشتن یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *