نصب تلگرام ایکس و مزایای استفاده از آن

نادر عبدی
تاریخ انتشار : 2018-02-26
نویسنده : نادر عبدی
دسته بندی: تلگرام
تلگرام ایکس

تلگرام ایکس هم یکی از برنامه های مود شده تلگرام میباشد. قطعا خود شما تا به حال اسم موبوگرام، تلگرام طلایی و… به گوش تان خورده و شاید هم از این برنامه های مود شده استفاده کرده و یا در حال استفاده هستید.

در واقع خود تلگرام api های خودش را در اختیار برنامه نویسان گذاشته تا این توسعه دهندگان بتوانند قابلیلت و ایده های جدیدی را به این برنامه اضافه کنند.

برای مثال یکی از قابلیت های پرکاربرد که در برنامه تلگرام اصلی وجود نداشت اما در اکثر برنامه های مود شده تلگرام قابل استفاده بود. قابلیت روح شدن بود که با استفاده از این قابلیت میتوانستید از خوردن تیک دوم هنگام مشاهده پیام های دریافتی از طرف اکانت دیگران را جلوگیری کرده باشید.

تلگرام ایکس هم برای خودش قابلیت های جالب و پر کاربردی را دارد که شما در خود تلگرام اصلی نمیتوانید این ویژگی ها را مشاهده کرده باشید. تا حدی تلگرام ایکس محبوب شد که خود شرکت تلگرام امتیاز این برنامه را از برنامه نویسان مربوطه خریداری کرد.

چرا باید از تلگرام ایکس استفاده کنیم؟

همانطور که گفتیم تلگرام x در حدی خوب طراحی شده که خود مدیر تلگرام ترغیب شد و امتیاز این برنامه را خریداری کرد اما ین تلگزام مود شده چه مزیت هایی نسبت به تلگرام اصلی دارد؟

اگر شما تازه از این تلگرام استفاده میکنید حتما هنگام اولین ورود خود با یک تفاوت کوچک نسبت به تلگرام های مود شده و حتی خود تلگرام اصلی روبرو شده اید و آن هم سیاه بودن یا همان حالت شب بودن این تلگرام میباشد.

در کل تلگرام ایکس یک جایگزین کامل و خوبی برای تلگرام اصلی میباشد که اگر بخواهیم به برخی از قابلیت های آن اشاره کنیم این موارد را گوشزد خواهیم کرد:

  1. امکان انتخاب پس زمینه بر اساس حالت شب
  2. امکان سفارش سازی رابط کاربری
  3. روان و بالا بودن سرعت کلی برنامه
  4. داشتن تمامی امکانات امنیتی برای بالا بردن امنیت اطلاعات شخصی
  5. امکان مشاهده پیام های دریافتی بدون وارد شدن به بخش چت
  6. امکان چت مخفی تلگرام

امنیت و حفظ حریم خصوصی در تلگرام ایکس

متاسفانه اکثر افرادی که از برنامه های مود شده تلگرام استفاده میکنند نمیدانند که این برنامه ها زیر مجموعه شرکت تلگرام نبوده و مربوط به اشخاص و یا نهاد های غیر از تلگرام اصلی میباشند.

از این رو بدون هیچ واهمه ای افراد زیادی این روز ها ترغیب شده اند و از برنامه های مود شده تلگرام بخاطر برخی از امکانات این برنامه ها استفاده میکنند.

پس میتوان به این نتیجه رسید که نمیشود به برنامه های مود شده تلگرام اعتماد کرد چه بسا که جتی تلگرام اصلی و شبکه های اجتماعی دیگری نیز اقدام به فروش اطلاعات کاربران خود میکنند چه برسد به برنامه های مود شده که زیر نظر نهاد و شرکت اصلی تلگرام نیستند.

اما در کل میشود به امنیت تلگرام ایکس به مانند تلگرام اصلی اعتماد کرد چرا که همانطور که گفتیم تلگرام اقدام به خرید امتیاز نلگرام x کرده از این رو میتوانید به راحتی این برنامه را نصب و از آن استفاده کنید.

دانلود و نصب تلگرام ایکس

با  لمس و یا کلیک کردن دانلود تلگرام ایکس از گوگل پلی این برنامه را دانلود و نصب کرده و سپس به مانند مراحل زیر اقدام به ایجاد اکانت در تلگرام و یا وارد اکانت خود شوید:

1_ در لحظه ورود به برنامه با توضیحات مختصری در مورد تلگرام ایکس روبرو میشوید که برای گذر از این مرحله نوشته آبی رنگ شروع پیام رسانی را انتخاب کنید.

راه اندازی تلگرام ایکس

2_ در مرحله بعدی شما باید شماره موبایل مد نظر خود را برای ایجاد اکانت و یا ورود به اکانت قبلی خود وارد کنید.

3_ در مرحله بعدی تلگرام برای شما یک کد 6 رقمی اس ام اس خواهد کرد که در این مورد چون ما با شماره وارد کرده از قبل اکانت داشتیم این کد به برنامه تلگرام دیگری که داخل اکانت ما میباشد ارسال شده است.

بعد از وارد کردن کد به صورت صحیح حال میتوانید وارد اکانت خود شده و از امکانات این تلگرام استفاده کرده باشید.

استفاده از تلگرام ایکس

جمع بندی

برای استفاده از تلگرام ایکس هیچ محدودیتی نداشته و اگر قبلا با پیام رسان تلگرام کار کرده باشید به راحتی میتوانید از این تلگرام مود شده نیز استفاده کنید.

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
0 کامنت
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

آموزش حذف مخاطبین تلگرام

آموزش حذف مخاطبین تلگرام

اگر شما هم با مشکل مدیریت مخاطبین تلگرام در اکانت خود مواجهه شده اید و میخواهید تعدادی و یا همه ی مخاطبین تلگرام تان حذف شود. کار سختی پیش رو ندارید و با روش هایی که در ادامه مقاله خواهیم گفت به راحتی میتوانید اقدام به حذف مخاطبین تلگرام خود کرده باشید. بیشترین دلیل...

ادامه مطلب
چگونه بکاپ از تلگرام بگیریم

چگونه بکاپ از تلگرام بگیریم

اگر شما هم میخواهید از اطلاعات خاصی که بین شما و طرف های مقابل در تلگرام رد و بدل شده، بکاپ از تلگرام بگیرید و یا قصد حذف اکانت تلگرام خود را دارید و میخواهید قبل از حذف کامل تلگرام از چت های مهم خودتان بکاپ بگیرید کمی باید صبور باشید و مقاله امروز ما را با دقت مطالعه...

ادامه مطلب
یافتن افراد نزدیک در تلگرام

یافتن افراد نزدیک در تلگرام

یکی از بروز رسانی هایی که کاربران تلگرام از قبل انتظار آن را میکشیدند و خبر های زیادی نیز در همین راستا به گوش میرسید امکان تشخیص و یافتن افراد نزدیک در تلگرام بود. به این صورت که با استفاده از این ویژگی جدید تلگرام میتوانستیم با افراد نزدیک به منطقه جغرافیایی خود را...

ادامه مطلب