لطفا منتظر بمانید

تماس صوتی و ویدیویی در اینستاگرام

آموزش کامل اینستاگرام

تماس صوتی و ویدیویی در اینستاگرام

در اوایل سال جدید میلادی خبری مبنی بر این که یکی از آبدیت های امسال اینستاگرام مربوط به فراهم کردن امکان تماس صوتی و ویدیویی برای کاربرانش خواهد بود که به تازگی باز خبری در این باره که به زودی اینستاگرام مجهز به این ویژگی بسیار فوق العاده خواهد شد.

در این روز ها رقابت بین پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی بسیار افزایش یافته مدیران هر کدام از این اپلیکیشن ها در صدد آبدیت های خلاقانه و جالب با جذابیت بالا و پرکاربرد برای کاربرانشان هستند تا طرفداران خود را افزایش دهند.

خبر هایی که از برنامه نویسان و توسعه دهندگان اینستاگرام به گوش میرسد این است که در آخرین کد های منتشر شده اینیستاگرام، برای برنامه نویسان کد هایی مربوط به تماس صوتی و ویدیویی به چشم میخورد.

در آخرین نسخه اینستاگرام نیز عکس هایی چون ((call.png)) ، ((action_call.png)) دیده شده که نشان از تایید این توضیحات میباشد.

با این توضیحات و آبدیت هایی که اینستاگرام در بخش دایرکت انجام داده به نظر میرسد که مدیران این برنامه پرطرفدار در تلاش برای تبدیل این برنامه به پیام رسانی قدرتمند در تلاشند و این خبر های خوشی را برای هر کاربر این برنامه میباشد.

نوشتن یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *