ربات اینستاگرام » وبلاگ » اینستاگرام » تماس صوتی و ویدیویی در اینستاگرام
تماس صوتی و ویدیویی در اینستاگرام
کل رای 2 میانگین 4.5

تماس صوتی و ویدیویی در اینستاگرام

 

 

 

در اوایل سال جدید میلادی خبری مبنی بر این که یکی از آبدیت های امسال اینستاگرام مربوط به فراهم کردن امکان تماس صوتی و ویدیویی برای کاربرانش خواهد بود که به تازگی باز خبری در این باره که به زودی اینستاگرام مجهز به این ویژگی بسیار فوق العاده خواهد شد.

 

 

 

در این روز ها رقابت بین پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی بسیار افزایش یافته مدیران هر کدام از این اپلیکیشن ها در صدد آبدیت های خلاقانه و جالب با جذابیت بالا و پرکاربرد برای کاربرانشان هستند تا طرفداران خود را افزایش دهند.

 

آیا به دنبال افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام هستید؟

همین امروز کمپین تبلیغاتی خود را با تخفیف ویژه آغاز کنید و بازدید کننده کاملا واقعی برای پیجتون بیارید. ما برای شما بهترین و کارآمد ترین روش را پیشنهاد میکنیم با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

 

 

خبر هایی که از برنامه نویسان و توسعه دهندگان اینستاگرام به گوش میرسد این است که در آخرین کد های منتشر شده اینیستاگرام، برای برنامه نویسان کد هایی مربوط به تماس صوتی و ویدیویی به چشم میخورد.

 

 

در آخرین نسخه اینستاگرام نیز عکس هایی چون ((call.png)) ، ((action_call.png)) دیده شده که نشان از تایید این توضیحات میباشد.

 

 

 

با این توضیحات و آبدیت هایی که اینستاگرام در بخش دایرکت انجام داده به نظر میرسد که مدیران این برنامه پرطرفدار در تلاش برای تبدیل این برنامه به پیام رسانی قدرتمند در تلاشند و این خبر های خوشی را برای هر کاربر این برنامه میباشد.

 

 

 

 

image_pdfدریافت فایل pdf