زمان بندی پست‌ها در اینستاگرام

زمان بندی پست‌ها در اینستاگرام

این روز‏ها اینستاگرام پر شده از کاربران فعال که در حال حاضر میتوان به راحتی این حرف را زد که در بین دیگر شبکه های اجتماعی چون فیسبوک، اینستاگرام از کاربران فعال بیشتری برخودار میباشد. اگر شما هم از کاربران فعال این برنامه هستید و حتی چند پیج را در اینستاگرام مدیریت میکنید حتما وقت زیادی را روزانه صرف این برنامه خواهید کرد. از این رو داشتن سیستمی که باعث شود در صرفه جویی وقت‌تان کمک کند مانند انجام زمان بندی پست‌ها در اینستاگرام بسیار خوب خواهد بود.

زمان بندی پست‌ها در اینستاگرام برای افرادی که اقدام به منتشر کردن پست‌های متعددی در طول روز انجام میدهند بسیار حائز اهمیت میباشد. چرا که میتوانند بدون دغدغه خاصی با وقت گذاشتن در یک روز اقدام به فراهم کردن شرایطی در یک زمان خاص پست و استوری‌های خود را منتشر کنند.

آیا اینستاگرام امکان زمان بندی پست ها را فراهم کرده است؟

اگر قبلا دنبال چنین برنامه ای بودید و جستجوی زیادی در اینترنت کرده اید حتما روش های متعددی به چشم تان خورده است که در اکثر موارد دیگر سایت‌ها به این مورد اشاره کرده اند که خود اینستاگرام امکان زمان بندی پست‌ها را فراهم کرده است یا لااقل برای تعدادی از پیج‌ها مانند پیج‌هایی که صفحه‌شان را به بیزینس پروفایل تغییر داده اند امکانپذیر میباشد اما در واقعیت چنین نیست.

البته شایان ذکر میباشد که اینستاگرام در آپدیت‌های بعدی خودش حتما به این مورد توجه ویژه‎ای خواهد کرد چرا که در ابتدای مقاله اشاره کردیم در حال حاضر اینستاگرام دارای بیشترین کاربران فعال میباشد. البته ناگفته نماند که اینستاگرام قابلیتی در بخش پست گذاری و همچنین بخش استوری خود دارد که در صورتی که شما محتوایی را دچار تغییراتی کنید از شما سوال میپرسد که محتوای آماده شده را ذخیره نگهه دارد یا نه اما این به منزله زمان بندی و ارسال پست ها در یک زمان معین نمیباشد.

استفاده از ربات‌های اینستاگرام برای زمان‌ بندی استوری و پست ها در اینستاگرام

استفاده از ربات‌های اینستاگرام برای زمان‌ بندی استوری و پست ها در اینستاگرام

اکثر ربات‌های اینستاگرامی که تحت وب میباشند بخشی با عنوان ارسال پست زمان بندی شده دارند. ربات اینستاگرام اینبو نیز از این قاعده مستثنا نبوده و بخشی را با این عنوان دارد که در روز های قبل نیز آپدیت‌هایی دراین بخش انجام شد و حال میتوانید به جز اینکه اقدام به ارسال زمانبندی شده پست های خود کرده باشید استوری های خود را زمانبندی و یا اقدام به انتشار لایو در پیج خود بکنید.

آماده سازی استوری و پست زمان بندی شده در اینستاگرام از طریق پنل ربات اینستاگرم اینبو

قبل از هر چیزی باید در پنل ربات اینبو ثبت نام کنید. به این منظور وارد آدرس پنل شده و سپس نوشته ثبت نام در پایین کادر را کلیک کنید. در ادامه اقدام به پر کردن فرم درخواستی کرده و بعد از ثبت نام وارد حساب کاربری خود در پنل ربات اینبو شوید.

زمان بندی پست‌ها در اینستاگرام

بعد از ورود به پنل باید از بخش اضافه کردن پیج، صفحه خود را در پنل ربات ثبت کرده و سپس وارد بخش ارسال پست شوید. در این بخش میتوانید اقدام به آپلود پست یا استوری و پست های متعدد یا همان اسلایدر مانند کرده باشید.

زمان بندی پست‌ها در اینستاگرام

در ادامه میتوانید کپشن مد نظر برای پست مربوطه را بنویسید و تیک گزینه زمان بندی را انتخاب و تاریخ و زمان مد نظر خود را تعیین کنید. در نهایت میتوانید کادر آبی رنگ زمان بندی را انتخاب کنید. با این کار توانستید زمان بندی پست‌ها در اینستاگرام‌تان را انجام دهید.

زمان بندی پست‌ها در اینستاگرام

جمع بندی

همانطور که نشان دادیم میتوانید با ساخت ربات اینستاگرام برای پیج خود تنظیم کنید که پست و استوری های خود در چه تاریخ و ساعتی توسط ربات منتشر شود.

,

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 دنبال کننده ها
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 نویسنده نظر
اینستاگرام ها Recent comment authors
  عضویت  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
اینستاگرام ها
مهمان
اینستاگرام ها

عالیه این قابلیت