ربات اینستاگرام » وبلاگ » اینستاگرام » زمان بندی پست ها در اینستاگرام
زمان بندی پست ها در اینستاگرام
کل رای 2 میانگین 4.5

زمان بندی پست ها در اینستاگرام

 

این ماه اعلام شد که Instagram Stories رسما به بیش از 500 میلیون کاربر فعال روزانه دسترسی پیدا کرده است.

 

 

 

 

 

اگر داخل اینستاگرام صفحه ای دارید برایتان خبر خوشی داریم، از این به بعد میتوانید پست های زمان بندی شده را انتشار دهید به این صورت که برای پست مربوطه زمان تعیین کرده و در زمان مقرر پست مورد نظر منتشر شود.

 

آیا به دنبال افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام هستید؟

همین امروز کمپین تبلیغاتی خود را با تخفیف ویژه آغاز کنید و بازدید کننده کاملا واقعی برای پیجتون بیارید. ما برای شما بهترین و کارآمد ترین روش را پیشنهاد میکنیم با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

 

البته قابل ذکر میباشد که این ویژگی جدید اینستاگرام فعلا برای عکس ها قابل اعمال میباشد و برای ویدیو ها امکانپذیر نمیباشد.

 

 

 

 

البته میتوانید فعلا پست هایتان را بر روی نرم افزار ها و یا ربات هایی مانند اینبو که این قابلیت یعنی زمان بندی پست ها عکس و حتی ویدیو ها را دارد استفاده کنید.

 

 

 

 

 

این اولین باری است که اینستاگرام چنین اجازه ای را به کاربرانش داده است و حتی از این قبل کاربران اینستاگرام فقط میتوانستند پستی را در تنظیمات کپشن ذخیره و قبل از انتشار آن ذخیره کنند.

 

 

 

 

 

اینستاگرام گفته است که این امکان یعنی زمان بندی پست ها فعلا برای پیچ های تجاری بیزینسی فعال بوده و تا اوایل سال بعد میلادی برای تمامی کاربران اینستاگرام فعال خواهد شد.

 

 

 

image_pdfدریافت فایل pdf