دانلود نسخه فارسی اینستاگرام

دانلود نسخه فارسی اینستاگرام

با استفاده از نسخه اندروید فارسی اینستاگرام مشکلات استفاده از اعداد در متن های فارسی و بر هم خوردن چینش نوشته ها حل می شود. البته نا گفته نماند که با استفاده از قابلیت جدید یعنی تغییر زبان اینستاگرام نه تنها میتوانید زبان و چینش پیج خود را بر اساس زبان فارسی تغییر دهید بلکه میتوانید از زبان های دیگر نیز استفاده کرده باشید.

اما اگر باز هم میخواهید از نرم افزار اینستاگرام فارسی استفاده کنید میتوانید آنرا از قسمت پایین همین متن دانلود و نصب کنید.

نسخه فارسی اینستاگرام

نحوه استفاده از نسخه فارسی اینستاگرام

البته اگر میخواهید از قابلیت جدید خود اینستاگرام در این رابطه استفاده کنید میتوانید آموزشی که در مقاله مربوطه داده شده را مطالعه کنید و یا به مانند مراحل زیر اقدام کنید.

۱) در مرحله اول وارد صفحه شخصی خودتان بشوید و منوی سه نقطه در بالای صفحه را انتخاب کنید.

۲) با اسکرول کردن صفحه Language را انتخاب کنید.

۳) بعد از آن زبان فارسی را از بین زبان ها پیدا کرده و انتخاب کنید.

بعد از انجام این مراحل زبان اینستاگرام شما به فارسی تبدیل شده و منو های شما به صورت راست چین خواهد شد.

جمع بندی

استفاده از اینستاگرام با زبان های مختلف از اول امکانپذیر بوده اما به تازگی زبان فارسی نیز به جمع این زبان ها اضافه شد و کاربران فارس زبان میتوانند به راحتی با مراجعه به قسمت تنظیمات اینستاگرام خودشان اقدام به تغییر زبان در پیج خود کرده باشند.

البته به همین منظور میتوانید از برنامه های جانبی چون نسخه فارسی اینستاگرام استفاده کرده که این برنامه ها نیز قابلیت های دیگر و منحصر به فرد خود را دارند و با استفاده از این برنامه ها و یا اعمال تغییرات در نسخه اصلی خود اینستاگرام میتوانید به پیج خود شکل و شمایل دیگری بدهید و از آن استفاده کنید.

, ,

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از