سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام (بروزرسانی 2020)

سوال در استوری اینستاگرام

سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام برای هر کسب و کاری مهم است. اینستاگرام در حال حاضر آپدیت های متعدی در قسمت استوری خود منتشر میکند و هر روز و هر هفته در حال اضافه کردن قابلیت های جدید در بخش استوری خود میباشد. ما نیز قبل ها در مورد ویژگی های جدید استوری اینستاگرام از جمله ارسال نظرسنجی در استوری اینستاگرام صحبت کردیم. امروز نیز میخواهیم در مورد برچسب سوال در استوری اینستاگرام صحبت کنیم.

مقاله پیشنهادی: افزایش نرخ تعامل اینستاگرام

خیلی از صاحبان کسب و کارها از این قابلیت بهره میبرند تا نرخ تعامل را افزایش دهند. شما زمانی که نرخ تعامل را افزایش می دهید، شانس خود را برای حضور در اکسپلور اینستاگرام افزایش می دهید.

مراحل سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام

برچسب سوال و یا Ask a Question ویژگی جالبی میباشد که فالوور و بازدید کننده های استوری شما را به چالش کشیده و باعث میشود تا نظرات آنها را نیز در مورد استوری خود بدانید، که به این نوع استوری ها نیز استوری سوالی و یا پرسش و پاسخ اینستاگرام میگویند. شما در واقع از افراد بازدید کننده خود، سوالات دلخواه تان را میپرسید. استفاده از برچسب سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام بسیار ساده است و تنها با چند لمس میتوانید از این برچسب استفاده کنید. برای شروع مراحل زیر را عملی کنید.

مقاله پیشنهادی: اموزش استوری اینستاگرام

  • با استفاده از برنامه اینستاگرام وارد اکانت خود میشویم که پس از ورود از صفحه هوم اینستاگرام مان وارد بخش استوری اینستاگرام مان میشویم.
  • بعد از ورود به استوری اینستاگرام حال عکس و یا ویدیو خود را گرفته و یا از گالری سند خود را انتخاب میکنیم.
  • حال باید آیکون شکلک مانندی که در بالای صفحه وجود دارد را لمس کنید تا لیست انواع برچسب ها برایتان باز شده و سپس برچسب سوال یا همان Ask a Question انتخاب کنید.
سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام  3
  • بعد از انتخاب این برچسب حال میتوانید متن خود را نوشته و بعد ازآماده سازی آن را ارسال کنید و منتظر پاسخ دوستان خود در اینستاگرام باشید.
سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام  2
  • با انجام این مراحل میتوانید اولین سوال برای استوری خود را حاضر و آماده اشتراک گذاری کنید و سپس منتظر ارسال نظرات مخاطبان خود در صفحه فید اینستاگرام خود باشید زیرا هر نظری که برای شما ارسال شود به صورت اعلان در این صفحه مشاهده خواهید کرد و همچنین میتوانید نسبت به نظرات مخاطبان خود واکنش نشان داده و نظرات آنها را نیز به اشتراک بگذارید.
سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام  1

جمع بندی

در این مقاله به صورت کامل توضیح داده شده است که چگونه در استوری اینستاگرام سوال خود را بپرسید. اکثر صاحبان کسب و کار از این مورد استفاده کرده اند. شما نیز اگر می خواهید نرخ تعامل خود را با کاربران افزایش دهید حتما از این قابلیت استفاده کنید. همه میدانیم که هر چه نرخ تعامل افزایش پیدا کند، ورود به اکسپلور راحت تر خواهد بود.

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments