سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام (بروزرسانی 2020)

تاریخ انتشار : 2020-10-04
نویسنده : نادر عبدی
سوال در استوری اینستاگرام

سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام برای هر کسب و کاری مهم است. اینستاگرام در حال حاضر آپدیت های متعدی در قسمت استوری خود منتشر میکند و هر روز و هر هفته در حال اضافه کردن قابلیت های جدید در بخش استوری خود میباشد. ما نیز قبل ها در مورد ویژگی های جدید استوری اینستاگرام از جمله ارسال نظرسنجی در استوری اینستاگرام صحبت کردیم. امروز نیز میخواهیم در مورد برچسب سوال در استوری اینستاگرام صحبت کنیم.

مقاله پیشنهادی: افزایش نرخ تعامل اینستاگرام

خیلی از صاحبان کسب و کارها از این قابلیت بهره میبرند تا نرخ تعامل را افزایش دهند. شما زمانی که نرخ تعامل را افزایش می دهید، شانس خود را برای حضور در اکسپلور اینستاگرام افزایش می دهید.

مراحل سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام

برچسب سوال و یا Ask a Question ویژگی جالبی میباشد که فالوور و بازدید کننده های استوری شما را به چالش کشیده و باعث میشود تا نظرات آنها را نیز در مورد استوری خود بدانید، که به این نوع استوری ها نیز استوری سوالی و یا پرسش و پاسخ اینستاگرام میگویند. شما در واقع از افراد بازدید کننده خود، سوالات دلخواه تان را میپرسید. استفاده از برچسب سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام بسیار ساده است و تنها با چند لمس میتوانید از این برچسب استفاده کنید. برای شروع مراحل زیر را عملی کنید.

مقاله پیشنهادی: اموزش استوری اینستاگرام

  • با استفاده از برنامه اینستاگرام وارد اکانت خود میشویم که پس از ورود از صفحه هوم اینستاگرام مان وارد بخش استوری اینستاگرام مان میشویم.
  • بعد از ورود به استوری اینستاگرام حال عکس و یا ویدیو خود را گرفته و یا از گالری سند خود را انتخاب میکنیم.
  • حال باید آیکون شکلک مانندی که در بالای صفحه وجود دارد را لمس کنید تا لیست انواع برچسب ها برایتان باز شده و سپس برچسب سوال یا همان Ask a Question انتخاب کنید.
سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام  3
  • بعد از انتخاب این برچسب حال میتوانید متن خود را نوشته و بعد ازآماده سازی آن را ارسال کنید و منتظر پاسخ دوستان خود در اینستاگرام باشید.
سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام  2
  • با انجام این مراحل میتوانید اولین سوال برای استوری خود را حاضر و آماده اشتراک گذاری کنید و سپس منتظر ارسال نظرات مخاطبان خود در صفحه فید اینستاگرام خود باشید زیرا هر نظری که برای شما ارسال شود به صورت اعلان در این صفحه مشاهده خواهید کرد و همچنین میتوانید نسبت به نظرات مخاطبان خود واکنش نشان داده و نظرات آنها را نیز به اشتراک بگذارید.
سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام  1

جمع بندی

در این مقاله به صورت کامل توضیح داده شده است که چگونه در استوری اینستاگرام سوال خود را بپرسید. اکثر صاحبان کسب و کار از این مورد استفاده کرده اند. شما نیز اگر می خواهید نرخ تعامل خود را با کاربران افزایش دهید حتما از این قابلیت استفاده کنید. همه میدانیم که هر چه نرخ تعامل افزایش پیدا کند، ورود به اکسپلور راحت تر خواهد بود.

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
0 کامنت
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

ریلز اینستاگرام چیست؟ 5 ویژگی ریلز (reels) در اینستاگرام سال 2020

ریلز اینستاگرام چیست؟ 5 ویژگی ریلز (reels) در اینستاگرام سال 2020

شاید شما نیز در اینستاگرام، با قابلیت (reels) ریلز آشنا شده اید. اینستاگرام برای رقابت با اپلیکیشنی مانند تیک تاک این امکان را به وجودآورد. ما در این مقاله به شما ویژگی های این آپشن جدید اینستاگرام را خواهیم گفت. قبل از اینکه بریم به سمت ویژگی‌ها، می‌توانم بگویم که...

ادامه مطلب

آموزش جامع گذاشتن پست در اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر

می‌توان گفت انتشار پست، اصلی‌ترین فعالیت هر فردی در اینستاگرام است. اگر می‌خواهید در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، باید قبل از هرچیزی نحوه‌ی گذاشتن پست را یاد بگیرید. با این که انتشار پست فرآیند ساده‌ای است، اما ممکن است برای کاربرانی که به تازگی عضو اینستاگرام...

ادامه مطلب
جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛  مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛ مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

اگر شما هم در بین فالوورهایتان در اینستاگرام با پیج هایی مواجه شده اید که نه نام مشخصی دارند، نه عکس پروفایلشان مشخص است و نه محتوای خاصی منتشر کرده اند، احتمالا با یک پیج فیک طرف هستید! بر اساس آخرین آمارها، تقریبا یکی از هر 20 اکانت موجود در اینستاگرام، فیک است. اما...

ادامه مطلب