شمارش معکوس در اینستاگرام

استیکر شمارش معکوس در اینستاگرام

نادر عبدی
2019-04-01

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

و اما دوباره استوری اینستاگرام و ویژگی هایی که روز به روز در حال اضافه شدن به این قسمت میباشد. اینبار نیز میخواهیم در مورد استیکر شمارش معکوس در اینستاگرام و نحوه استفاده از آن را توضیح دهیم.

ماهیت اصلی این استیکر برای این میباشد که شما در استوری خود برای دیگران از یک رویداد که در آینده رخ خواهد داد با خبر میکنید و آنها را به نوعی از این رویداد که در آینده رخ خواهد داد با خبر میکنید. که ما در ادامه مقاله نحوه استفاده از استیکر شمارش معکوس در اینستاگرام و قابلیت های آن خواهیم گفت.

استیکر شمارش معکوس در استوری اینستاگرام :

همانطور که گفتیم این برچسب برای نشان دادن رویداد های خاص در آینده میباشد که برای تمامی کاربران در اینستاگرام قابل استفاده بوده  فقط کافی است اینستاگرام خود را به آخرین آپدیت موجود بروز رسانی کرده باشید.

ما در ادامه در مورد قابلیت ها و نحوه استفاده از برچسب شمارش معکوس در اینستاگرام خواهیم گفت که میتوانید در کنار دیگر برچسب ها و دیگر قابلیت های قسمت استوری اینستاگرام از استوری های جالب خود برای فالوور ها و مخاطب هایتان به نمایش بگذارید.

قابلیت های استیکر countdown:

برچسب countdown  قابلیت و ابزار زیادی برای تنظیمات دلخواه با خود ندارد و اینستاگرام در این استیکر برای شما در کل سه امکان تغییر قرار داه است. اولین ویژگی امکان انتخاب اسم میباشد که شما با استفاده از این مورد میتوانید برای رویداد خود یک اسم انتخاب کنید.

توصیه ما برای شما در انتخاب اسم این است که به هیچ وجهه از نام های بلند استفاده نکنید و سعی کنید در برچسب شمارش معکوس در اینستاگرام خود از نام هایی بهره بگیرید که بازدید کننده ها را به وجهه آورد، مثلا از نام هایی چون ” تخفیف 10% ” که با تنظیم این مورد و تعیین تاریخ برای کاربران خود، زمانی را تعیین میکنید که میتوانند با فرا رسیدن تاریخ تعیین شده از 10 درصد تخفیف استفاده کنند.

البته ما توصیه میکنم توضیحات بیشتر را به صورت عکس و یا بعد از تنظیم استیکر شمارش معکوس متن اضافه و توضیحات بیشتر را در پس زمینه استوری خود وارد کنید.

اما دومین امکان در این برچسب و همچنین اصلی ترین آن انتخاب و تنظیم تاریخ به مدت چند ماه تا چند ساعت میباشد که برای تنظیم آن در ادامه توضیحات کلی داده خواهد شد. و سومین امکان نیز تعیین انواع رنگ برای استیکر خود میباشد.

نحوه استفاده و تنظیم برچسب شمارش معکوس:

در مورد ویژگی های این استیکر جدید اینستاگرام در مطالب بالا توضیحاتی دادیم حال میخواهیم نحوه استفاده از آن را برای شما عزیزان نشان دهیم برای شروع مراحل زیر را انجام دهید.

1_ وارد پیج خود از طریق برنامه اینستاگرام شده و سپس وارد قسمت استوری میشیویم که در ادامه باید از محیط خود عکس یا فیلم ضبط کرده و یا از گالری سیستم خود یکی از سند ها را برای تنظیم استوری خود انتخاب کنیم.

2_ بعد از انتخاب یک عکس حال میتواینم با لمس و بالا کشیده صفحه و یا انتخاب آیکون برچسب در قسمت ساتوری برچسب شمارش معکوس را انتخاب کنیم.

3_ با انتخاب این استیکر حال میتوانید با لمس بر روی ” Countdown name ” نام برای رویداد خود انتخاب کرده و با لمس شمارنده این برچسب حال میتوانید زمان مد نظر خود را وارد کنید.

البته برای تنظیم شمارش معکوس در اینستاگرام توجه داشته باشید اگر میخواهید تایمر استیکر خود را بر اساس ماه تنظیم کنید باید کلید گزینه “day all” روشن باشید و برای تنظیمات بیشتر باید این کلید را خاموش و تایمر خود را تنظیم کنید.

نظرات و سوالات

پیام شما می‌تواند شروع یک مکالمۀ سازنده باشد.

guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
View all comments