برش فیلم برای پست اینستاگرام (آپدیت جدید)

برش فیلم در اینستاگرام

برش فیلم برای پست اینستاگرام بصورت پیش فرض در قسمت پست گذاری در اینستاگرام وجود دارد و به راحتی میتوانید با استفاده از امکانات اینستاگرام اقدام به برش و ویرایش فیلم های خود در این برنامه کنید. در کل امروز میخواهیم در مورد نحوه ویرایش و برش فیلم در اینستاگرام صحبت کنیم و راه های مستقیم وغیر مستقیم برای انجام این کار را توضیح دهیم.

برش فیلم برای پست اینستاگرام به وسیله اینستاگرام

برای گذاشتن فیلم یک دقیقه ای در اینستاگرام کار ساده ای دارید چون در کل اینستاگرام ویدیوهایی تا زمان یک دقیقه را منتشر می کند. همه ی ما میدانیم که اینستاگرام به ما این اجزه را نمیدهد که ویدئوهای بیش از یک دقیقه را در قسمت پست انتشار دهیم مگر این که از طریق برنامه های فیلم طولانی را به فیلم هایی کوتاه تبدیل کرده و سپس آن را در بخش پست ها انتشار دهیم. اما شاید شما بخواهید بخشی یک دقیقه ای از ویدیو مد نظرتان را از کل ویدیو مربوطه انتخاب کرده و آنرا انتشار دهید. برای این کار کافی ایست مراحل زیر را انجام دهید.

  1. وارد اکانت خود از طریق برنامه اینستاگرام شوید. در صفحه باز شده که همان صفحه هوم میباشد؛ از قسمت منوی پایین آیکون + مانندی وجود دارد که آنرا را لمس کنید تا وارد قسمت پست گذاری اینستاگرام شوید.
  1. در صفحه باز شده شما از دو قسمت میتوانید اقدام به آپلود فیلم مد نظرتان کنید. اگر میخواهید از گالری خود فیلمی را آپلود کنید در همان قسمت اقدام به انتخاب فیلم مربوطه کنید و یا اگر میخواهید از محیط فعلی خودتان ویدیوی را ضبط کنید از قسمت پایین گزینه video را لمس و با استفاده از آیکون سفید رنگ موجود اقدام به ضبط فیلم کنید.
  1. خب اگر ویدیو مد نظرتان را انتخاب کردید. حال گزینه next را در بالا گوشه صفحه بزنید.
  1. حال از شما می پرسد که می خواهید فیلم خود را به صورت کوتاه د پست منشر کنید یا این که می خواهید آن را در بخش ای جی تی وی منتشر کنید. شما در این مرحله باید گزینه ی short video را انتخاب کنید.
  1. در صفحه باز شده میتوانید اقدام به انواع ویرایش بر روی ویدیو خود بکنید که برای برش فیلم در اینستاگرام کافی ایست از منوی پایین گزینه ی trim را انتخاب کنید.
  1. با انتخاب این گزینه شما میتوانید اقدام به برش ویدیو خود کنید. اگر میخواهید فقط قسمتی از آنرا انتخاب کنید میتوانید با جلو و عقب کشیدن، ویدیو مربوطه را برش دهید.
  2. حال باید گزینه ی next را بزنید.

8. وارد صفحه ی نهایی پست گذاری می شوید. پس از تکمیل اطلاعاتی مانند کپشن و تگ کردن و … آیکون share در گوشه ی بالا سمت راست را لمس کنید.

گذاشتن ویدیو طولانی در پست اینستاگرام

نحوه آپلود فیلم طولانی در اینستاگرام میتواند شامل چند گزینه باشد از جمله انتشار دادن آن از طریق بخش ای جی تی وی اینستاگرام که قبلتر در این مورد توضیح داده ایم که میتوانید مطالعه کنید. اما اگر میخواهید یک ویدیو طولانی را در یک پست منتشر کنید باید از قابلیت جدید اینستاگرام استفاده کنید برای همین منظور مراحل زیر را انجام دهید.

1_ به مانند آموزش قبلی بعد از انتخاب ویدیو مد نظر، وارد قسمت بعدی یعنی ” trim ” میشویم و قسمت های مد نظر ویدیو را که میخواهیم آنرا منتشر کنیم به صورت یک دقیقه ای انتخاب میکنیم اما اینبار به جای این که گزینه next را بزنیم تا وارد مرحله بعدی شویم قسمت back گوشی را فشار میدهیم که با پیام هشدار اینستاگرام روبرو خواهیم شد که برای ذخیره ویدیو ادیت شده مان باید گزینه آبی رنگ “” را لمس کنید تا ویدیو شما در اینستاگرام ذخیره شود..

2_ تا آنجایی که میخواهید و حجم ویدیو طول دارد میتوانید این روش را تکرار و در بسته های حداکثر یک دقیقه ای، ویدیو ها را در اکانت خود حاضر و ذخیره کنید. خب حال در نظر بگیریم این بسته های حداکثر یک دقیقه ای از ویدیو طولانی را حاضر کردیم و میخواهیم آنرا به صورت چند ویدیو در یک پست ارسال کنیم.

3_ حال برای ارسال کافی ایست اولین بسته ویدویی را لمس و نگهه دارید تا آن ویدیو انتخاب و شماره گذاری شود حال میتوانید دومین ویدیو را لمس کنید تا به عنوان دومین ویدیو در پست انتخاب شود و به این ترتیب تا بسته های دیگر ادامه دهید. به مانند تصویر زیر

برش فیلم در اینستاگرام

با استفاده از این روش میتوانید فیلم های طولانی را در اینستاگرام خودتان آپلود و منتشر کنید. البته میتوانید از برنامه های جانبی چون inshot که میتوانید با لمس بر روی اسم این برنامه آنرا از گوگل پلی دانلود کنید.

عضویت
اطلاع از
guest
3 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments