برش فیلم برای پست اینستاگرام (آپدیت جدید)

نادر عبدی
نویسنده : نادر عبدی
تاریخ انتشار : 2020-10-08

فهرست

برش فیلم در اینستاگرام

برش فیلم برای پست اینستاگرام بصورت پیش فرض در قسمت پست گذاشتن در اینستاگرام وجود دارد و به راحتی میتوانید با استفاده از امکانات اینستاگرام اقدام به برش و ویرایش فیلم های خود در این برنامه کنید. در کل امروز میخواهیم در مورد نحوه ویرایش و برش فیلم در اینستاگرام صحبت کنیم و راه های مستقیم وغیر مستقیم برای انجام این کار را توضیح دهیم.

برش فیلم برای پست اینستاگرام به وسیله اینستاگرام

برای گذاشتن فیلم یک دقیقه ای در اینستاگرام کار ساده ای دارید چون در کل اینستاگرام ویدیوهایی تا زمان یک دقیقه را منتشر می کند. همه ی ما میدانیم که اینستاگرام به ما این اجزه را نمیدهد که ویدئوهای بیش از یک دقیقه را در قسمت پست انتشار دهیم مگر این که از طریق برنامه های فیلم طولانی را به فیلم هایی کوتاه تبدیل کرده و سپس آن را در بخش پست ها انتشار دهیم. اما شاید شما بخواهید بخشی یک دقیقه ای از ویدیو مد نظرتان را از کل ویدیو مربوطه انتخاب کرده و آنرا انتشار دهید. برای این کار کافیست مراحل زیر را انجام دهید.

مقاله پیشنهادی: پست گذاشتن در اینستاگرام ( حتی با کامپیوتر )

  1. وارد اکانت خود از طریق برنامه اینستاگرام شوید. در صفحه باز شده که همان صفحه هوم میباشد؛ از قسمت منوی پایین آیکون + مانندی وجود دارد که آنرا را لمس کنید تا وارد قسمت پست گذاری اینستاگرام شوید.
برش فیلم در اینستاگرام  8
  1. در صفحه باز شده شما از دو قسمت میتوانید اقدام به آپلود فیلم مد نظرتان کنید. اگر میخواهید از گالری خود فیلمی را آپلود کنید در همان قسمت اقدام به انتخاب فیلم مربوطه کنید و یا اگر میخواهید از محیط فعلی خودتان ویدیوی را ضبط کنید از قسمت پایین گزینه video را لمس و با استفاده از آیکون سفید رنگ موجود اقدام به ضبط فیلم کنید.
  1. خب اگر ویدیو مد نظرتان را انتخاب کردید. حال گزینه next را در بالا گوشه صفحه بزنید.

در ادامه

  1. حال از شما می پرسد که می خواهید فیلم خود را به صورت کوتاه د پست منشر کنید یا این که می خواهید آن را در بخش ای جی تی وی منتشر کنید. شما در این مرحله باید گزینه ی short video را انتخاب کنید.
برش فیلم در اینستاگرام  3
  1. در صفحه باز شده میتوانید اقدام به انواع ویرایش بر روی ویدیو خود بکنید که برای برش فیلم در اینستاگرام کافیست از منوی پایین گزینه ی trim را انتخاب کنید.
  1. با انتخاب این گزینه شما میتوانید اقدام به برش ویدیو خود کنید. اگر میخواهید فقط قسمتی از آنرا انتخاب کنید میتوانید با جلو و عقب کشیدن، ویدیو مربوطه را برش دهید.
  2. حال باید گزینه ی next را بزنید.
برش فیلم در اینستاگرام  2

8. وارد صفحه ی نهایی پست گذاری می شوید. پس از تکمیل اطلاعاتی مانند کپشن و تگ کردن و … آیکون share در گوشه ی بالا سمت راست را لمس کنید.

برش فیلم در اینستاگرام

جمع بندی

در این مقاله به صورت کامل توضیح داده شده است که با استفاده از برش فیلم در اینستاگرام می توانید فیلم های طولانی را به فیلم های کوچک یک دقیقه ای تبدیل کنید. بعد با قابلیت select multiple فیلم خود را در اینستاگرام آپلود کنید.

نظرات کاربران

پیام شما می‌تواند شروع یک مکالمۀ سازنده باشد.

عضویت
اطلاع از
guest
20 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

عکس‌ یا ویدیو؟ کدام باعث پیشرفت در اینستاگرام می شود؟

عکس‌ یا ویدیو؟ کدام باعث پیشرفت در اینستاگرام می شود؟

بیش از یک دهه از تأسیس اینستاگرام می‌گذرد و همچنان کاربران این شبکه‌ی اجتماعی روز به روز در حال افزایش هستند. یکی از اصلی‌ترین دلایل این محبوبیت، رسانه-محور بودن اینستاگرام است. محتواهایی که در فضای...

ادامه مطلب