یافتن افراد نزدیک در تلگرام

اکتای پاسبان
نویسنده : اکتای پاسبان
تاریخ انتشار : 2019-06-24

فهرست

افراد نزدیک در تلگرام

یکی از بروز رسانی هایی که کاربران تلگرام از قبل انتظار آن را میکشیدند و خبر های زیادی نیز در همین راستا به گوش میرسید امکان تشخیص و یافتن افراد نزدیک در تلگرام بود. به این صورت که با استفاده از این ویژگی جدید تلگرام میتوانستیم با افراد نزدیک به منطقه جغرافیایی خود را مشاهده و در صورت خوسات خودمان با آن ها در ارتباط باشیم.

بروز رسانی جدید با امکان یافتن افراد نزدیک در تلگرام هفته قبل رسید و با این اوصاف شما میتوانید با دانلود و نصب آپدیت جدید تلگرام، اقدام به یافتن افراد نزیک به خود کرده باشید. البته قبل تر ربات هایی با این هدف توسط افراد دیگر ایجاد شده بودند که با استفاده از همین ربات ها میتوانستید به عنوان ربات دوست یابی در تلگرام استفاده کرده باشید.

اما با بروز رسانی خود تلگرام در همین راستا، دیگر استفاده از ربات های دیگر و نامربوط نیازی نبوده و همانطور که گفتیم فقط کافی است تلگرام خود را به آخرین بروز رسانی موجود دانلود و نصب کنید. البته ناگفته نماند به دلیل اینکه این ویژگی به تازگی فعال شده است و هنوز کاربران زیادی از آن اطلاع ندارند به همین دلیل این ویژگی نیازمند استقبال بیشتر کاربران داشته و هنوز کمی طول میکشد تا اکثر کاربران تلگرام اقدام به یافتن افراد نزدیک خود کرده باشند.

نحوه یافتن افراد نزدیک در تلگرام

خب بعد از اینکه تلگرام خود را به آخرین بروز رسانی موجود در سیستم خود نصب کردید و سپس وارد اکانت خود شدید به مانند مراحل زیر برای یافتن افراد نزدیک تلگرام خودتان اقدام کنید. البته میتوانید با لمس آخرین آپدیت تلگرام را از گوگل پلی دریافت کنید.

1_ از قسمت بالا گوشه صفحه آیکون سه خط مانند را لمس و یا صفحه را لمس کرده و به سمت راست بکشید تا قسمت منو برای شما نمایان شود.

2_ از گزینه های موجود باید گزینه contacts یا همان مخاطبین را انتخاب و سپس در صفحه باز شده مشاهده خواهید کرد که گزینه جدید با لوگو لوکیشن مانند و با نام add people nearby اضافه شده است.

3_ با انتخاب این گزینه وارد صفحه این چنین خواهید شد که تلگرام از شما درخواست میکند تا لوکیشن گوشی خود را فعال کنید. که با لمس آن وارد قسمت تنظیمات گوشی خود شده و شما باید کلید این گزینه را روشن کنید.

بعد از روشن کردن و تایید لوکیشن گوشی خود، حال ویژگی جدید جستحوی خود را برای یافتن افراد نزدیک در تلگرام را شروع کنید. که در صورت موجود بودن اکانت های تلگرام در نزدیکی شما،  تلگرام اکانت های نزدیک را در لیست people nearby و گروه های تلگرام نزدیک به شما را نیز در قسمت groups nearby لیست خواهد کرد.

یافتن افراد نزدیک تلگرام

همانگونه که گفتیم به دلیل اضافه شدن جدید این ویژگی هنوز طول میکشد تا کاربران زیادی اقدام به فعالسازی این ویژگی در تلگرام خود کنند. پس اگر در قسمت people nearby، اکانت های جدید برای شما نمایان نشد باید چند روزی صبر کنید تا این ویژگی کمی دهن به دهن شود و استفاده کنندگان آن زیاد شده تا تگلرام بتواند افراد نزدیک به شما را یافته و برای شما به نمایش درآورد.

اما اگر در همان جستجوی اول با اکانت های نزدیک به خود روبرو شدید میتوانید با آن ها ارتباط برقرار کرده و حتی میتوانید با آنها به صورت چت مخفی تلگرام در ارتباط باشید. به هر حال خود را آماده استفاده از این ویژگی جدید و چالش بر انگیز با فاراد نزدیک به خود آماده کنید.

جمع بندی

بعد از این توضیحات امیدواریم از این قابلیت جدید تلگرام استفاده کنید تا این قابلیت نیز به مرور زمان در میان کاربران استفاده شده و گستره و کاربران در این قسمت به حد کافی بالا رود که هر شخصی در هر منظقه جغرافیای هنگام استفاده از این ویژگی کاربران انبوهی را پیدا کند.

نظرات کاربران

پیام شما می‌تواند شروع یک مکالمۀ سازنده باشد.

عضویت
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

ادمین چیست و چه وظایفی دارد؟

ادمین چیست و چه وظایفی دارد؟

ادمین چیست؟ سوالی که عمده‌ی کاربران می‌پرسند این است که ادمین چیست؟ ادمین چه کاربردی دارد؟ آیا یک شخص است یا ربات؟ ادمین چه وظایفی دارد؟ یک ادمین خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ اینها سوالاتی است...

ادامه مطلب