ربات اینستاگرامی رایگان

آیا شما هم دنبال ربات رایگان اینستاگرام هستید؟

مریم عباس زاده
2019-07-13

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

برای همه‌ی ما پیش آمده است که وقتی نیاز به استفاده از یک اپلیکیشن داریم، در وهله‌ی اول به‌دنبال اپلیکیشنی می‌رویم که این کار را برای ما به‌صورت رایگان و یا حتی الامکان با هزینه‌ی بسیار کمی انجام دهد. اما، آیا می‌توان انتظار داشت تمامی این برنامه‌ها رایگان در اختیار ما گذاشته شوند؟ آیا باور کردنی است که عده‌ای وقت و هزینه‌ی کلانی را صرف ساخت یک اپلیکیشن کنند؛ درحالی که هیچ سودی برای آن‌ها نداشته باشد و آن را رایگان در اختیار دیگران قرار دهند؟

شاید الان در ذهن خود یک لیست از اپلیکیشن‌های رایگان درست کرده باشید و به این فکر کنید که پس چطور این اپلیکیشن‌ها رایگان در اختیار ما گذاشته شده‌اند؟ یا حتی ممکن است بپرسید، چطور اینستاگرام با این عظمت و قابلیت‌هایی که دارد رایگان در اختیار همه قرار گرفته است؟ آیا ربات اینستاگرامی که هزینه‌ی ساخت آن با اینستاگرام قابل مقایسه نیست، نمی‌تواند رایگان باشد؟ و ده‌ها سوال دیگر نظیر این سوالات ممکن است به سراغتان آمده باشد.

اما، ما بر اساس تحقیقات زیادی که در زمینه‌ی ربات‌های اینستاگرامی انجام داده‌ایم، بر این باور هستیم که هیچ ربات رایگان اینستاگرامی نمی‌تواند وجود داشته باشد. ما نتایج تمام تحقیقات خود را در این مقاله به صورت یکپارچه ارائه داده‌ایم. با خواندن این مقاله می‌توانید تصمیم بگیرید که سراغ ربات‌‌های اینستاگرامی رایگان بروید یا نه؟ در صورتی که همچنان اصرار به استفاده از ربات‌های اینستاگرامی رایگان داشته باشید، عواقب احتمالی استفاده از آن‌ها بر عهده‌ی خودتان خواهد بود.

دلایل رایگان نبودن ربات اینستاگرام

حال که شما به سراغ چنین مقاله‌ای آمده‌اید ، مطمئنا از اهمیت استفاده از ربات اینستاگرام برای بالا بردن تعامل، به منظور افزایش فالوور مطلع هستید. امروزه، شاهد افزایش کسب و کارهای آنلاین در بستر اینستاگرام هستیم. بنابراین، اگر ساخت ربات اینستاگرامی هزینه‌ی ناچیزی را متحمل می‌شد، صاحبان کسب و کار هر کدام برای خود یک ربات اینستاگرامی اختصاصی می‌ساختند. در این صورت دیگر نیازی نبود اطلاعات پیج خود را در اختیار دیگران قرار دهند تا بتوانند از ربات اینستاگرامی آن‌ها استفاده کنند.

این تنها دلیل غیر ممکن بودن وجود ربات رایگان اینستاگرام نیست، دلایل زیادی برای این حقیقت وجود دارد که زیر به مهم‌ترین آن‌ها اشاره کرده‌ایم.

هزینه‌ی ساخت بالا

برای ساخت یک ربات اینستاگرامی، یک تیم برنامه نویس حرفه‌ای مورد نیاز است تا ربات را طوری برنامه ریزی کنند که در مقابل الگوریتم‌های اینستاگرام که دشمن سرسخت ربات‌ها هستند، رفتار طبیعی همچون انسان داشته باشند. علاوه بر این منابع انسانی، یک‌سری تجهیزات فیزیکی همچون سیستم‌های کامپیوتری، پایگاه‌‌های داده و … مورد نیاز است. هزینه‌ی این منابع به قدری برای سازنده‌ی ربات بالا می‌باشد که نمی‌توان باور کرد آن را رایگان در اختیار دیگران قرار بدهد.

معرفی بهترین ربات اینستاگرام 2022 (رایگان و پولی)

نیاز به تیم پشتیبانی

تیم پشتیبانی ربات

الگوریتم‌های اینستاگرام روز به روز در حال تغییر و آپدیت هستند. بنابراین، نمی‌شود در عرض چند ماه رباتی ساخت و به بازار ارائه داد و تمام! ربات اینستاگرام باید با هر آپدیت اینستاگرام، آپدیت شود. این به‌روز‌رسانی‌های مکرر و پشتیبانی دائمی، انرژی و زمان زیادی را برای تیم سازنده‌ی ربات متحمل می‌شود. به نظر شما کسی حاضر می‌شود تمام وقت و انرژی خود را برای هیچ صرف کند؟

الگوریتم‌های اینستا تقریبا هر 10 روز یکبار آپدیت می‌شوند تا بهتر بتوانند ربات‌های اینستاگرام را به دام بیندازند. اما آیا کسی یافت می‌شود که به صورت دائمی با هر یک از این آپدیت‌ها، ربات خود را به‌روز رسانی کند؟ و از این کارش هیچ سودی نبرد؟

پس چرا با وجود این دلایل مبرم، هنوز هم هستند کسانی که ربات‌ اینستاگرام رایگان در اختیار مردم قرار می‌دهند؟ آیا این افراد آنقدر به خدمت رسانی به مردم علاقه‌مندهستند که حاضرند بی چون و چرا وقت، انرژی و هزینه برای آن‌ها صرف کنند؟ دلایلی که رایگان بودن ربات اینستاگرام را می‌تواند توجیه کند، به صورت زیر می‌باشد:

  • سوء استفاده از اکانت شما: پر واضح است که برای استفاده از ربات اینستاگرام، لازم است اطلاعات حساب خود را در اختیار این ربات قرار دهید. بنابراین تیم سازنده‌ی آن به تمام اطلاعات حساب شما دسترسی خواهند داشت. این افراد به‌راحتی می‌توانند از اطلاعات شما در جهت منافع شخصی خود استفاده کنند، بدون اینکه شما از آن مطلع شوید. همچنین، می‌توانند اکانت شما را از دسترستان خارج کنند.
  • پرداخت درون برنامه‌ای: برنامه‌های زیادی وجود دارند که برای افزایش تعداد کاربرانش، با برچسب رایگان بودن در بازار عرضه می‌شوند. اما پس از نصب و به‌هنگام استفاده، متوجه می‌شوید که برای فعال شدن هر یک از قابلیت‌های آن باید مبلغی پرداخت کنید.
  • امکانات قابل توجهی نداشته باشد: یکی از خوشبینانه ترین دلایلی که می‌توان برای رایگان بودن ربات اینستاگرام مطرح کرد، همین ساده بودن امکانات ربات است. به این صورت که فرد یک ربات ساده‌ای پیاده سازی می‌کند بدون اینکه هزینه و وقتی برای آپدیت و پشتیبانی صرف کند؛ برای افزایش تعداد کاربران در امکانات ربات اغراق کرده و در بازار منتشر می‌کند. در واقع، این ربات رایگان اینستاگرام هیچ کار مفیدی در جهت افزایش فالوور و بهبود پیج انجام نمی‌دهد.
  • استاندارد نباشد: ربات خوب، رباتی است که تمام الگوریتم‌های اینستاگرام را به‌خوبی بشناسد و تمام فعالیت‌های خود را به صورت کاملا طبیعی انجام دهد، تا در دام این الگوریتم‌ها نیفتد. همانطور که گفتیم هزینه‌ی ساخت چنین رباتی به‌شدت بالا می‌باشد. بنابراین، ادعای کسی که می‌گوید چنین ربات پیشرفته‌ای را رایگان عرضه می‌کند، با هیچ منطقی قابل قبول نمی‌باشد.

تا این قسمت از مقاله، به این نکته پی برده‌اید که امکان وجود ربات رایگان اینستاگرام وجود ندارد. همچنین، اگر از ربات قابل اطمینانی استفاده نکنید، اطلاعات حسابتان به خطر می‌افتد. با این وجود، ممکن است برایتان سوال پیش‌آمده باشد که برای خرید ربات اینستاگرامی به چه مواردی باید توجه کنیم؟ در بخش بعدی، تمام مواردی که در خرید ربات حائز اهمیت هستند، مطرح شده است.

ربات اینستاگرام باید این ویژگی‌ها را داشته باشد!

با توجه به دلایل مطرح شده‌ی بالا فهمیدیم که ربات‌های اینستاگرامی رایگان، قابل اطمینان نیستند. اما آیا پولی بودن ربات به معنای اصولی و قابل اعتماد بودن آن می‌باشد؟ قطعا، خیر! هر رباتی برای قابل استفاده بودن یک‌سری استانداردهایی لازم است داشته باشد تا بتوان به آن اعتماد کرد. در زیر این موارد ذکر شده‌اند:

امنیت بالا

امنیت ربات اینستاگرام، مهم‌ترین معیار برای انتخاب ربات اینستاگرام می‌باشد که قبل از همه‌ی موارد باید به آن توجه شود. به هنگام خرید ربات، دقت کنید تا سایتی که از آن خرید می‌کنید، معتبر باشد.

پشتیبانی آنلاین به‌موقع

تیم پشتیبانی

تقریبا می‌توان گفت برای اکثر سرویس‌های خدماتی وجود پشتیبانی دائمی و به‌موقع امری ضروری است. هنگام خرید ربات، به این نکته توجه داشته باشید که ربات مورد نظر پشتیبانی خوبی داشته باشد تا در اسرع وقت پاسخگوی مشکلاتتان باشند. بهتر است قبل از خرید ربات، رضایت کاربران آن را از تیم پشتیبانی ربات جویا شوید.

تعرفه‌ی مناسب

منظور از تعرفه‌ی مناسب، قیمت تعیین شده برای ربات نمی‌باشد. چون، تعرفه‌ی این ربات‌ها تفاوت قابل توجهی نسبت به‌هم ندارند. بلکه، باید این قیمت را با امکاناتی که ارائه می‌شود بسنجید و اعتبار سایت‌های عرضه کننده‌ی ربات‌ها را با هم مقایسه کنید.

گزارش‌گیری دقیق

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های ربات اینستاگرام، گزارش‌گیری و تحلیل عملکرد ربات به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه است. گزارش‌گیری دقیق به شما کمک می‌کند تا بفهمید چه فعالیت‌هایی بازخورد خوبی برای پیجتان ندارد و به ضرر پیج شما است، تا از انجام آن‌ها اجتناب کنید.

محیط کاربری ساده

هنگام خرید ربات، توجه داشته باشید که رابط کاربری و تجربه‌ی کاری خوبی داشته باشد. چون شما هر روز با این ربات سر و کار دارید، اگر محیط کاربری خوبی نداشته باشد و استفاده از آن برایتان دشوار باشد، کار با آن برایتان خسته کننده می‌شود و نمی‌توانید به‌خوبی از قابلیت‌های آن استفاده کنید.

یافتن رباتی که علاوه بر عملکرد درست و اصولی، تمام ویژگی‌های بالا را نیز داشته باشد، زمان زیادی را می‌طلبد. ما در مقاله‌ی بهترین ربات های اینستاگرام، لیست ربات‌های قابل اعتماد و مطمئن را تهیه‌ی کرده‌ایم و تمام امکانات آن‌ها را در یکجا مقایسه کرده‌ایم. با مراجعه به آن با خیال راحت ربات اینستاگرامی خود را انتخاب کنید.

سوالات متداول

آیا می‌توان به ربات‌های رایگان اعتماد کرد؟

با توجه به دلایلی که در این مقاله ارائه شده است. استفاده از ربات‌های رایگان اینستاگرام توصیه نمی‌شود.

چطور می‌تونم بهترین ربات اینستاگرامی رایگان رو انتخاب کنم؟

به‌هیچ وجه استفاده از ربات رایگان اینستاگرام را توصیه نمی‌کنیم. اما اگر اصرار به استفاده از آن‌ها را دارید، توجه داشته باشید که تمام ویژگی های ربات خوب که در این مقاله مطرح شده است را داشته باشد.

جمع‌بندی

با بالا رفتن اهمیت استفاده از ربات‌های اینستاگرام در کسب و کارهای اینستاگرامی، هستند کسانی که بخواهند از این آب گل‌آلود ماهی بگیرند و با استفاده از حقه‌ای با عنوان ربات رایگان اینستاگرام، بخواهند اهداف سودجویانه‌ی خود را عملی کنند. در این مقاله دلایل قابل توجهی مبنی بر عدم وجود ربات رایگان اینستاگرام ارائه داده‌ایم. همچنین، در ادامه‌ی مقاله، به ویژگی‌هایی که هنگام خرید ربات باید به آن‌ها توجه شود را بیان کرده‌ایم.

امیدواریم که مطالب این مقاله برایان مفید واقع شده باشد. نظرات، انتقادات و سوالات خود را می‌توانید در بخش نظرات مقاله بیان کنید.

سپاس از همراهیتان!

نظرات و سوالات

پیام شما می‌تواند شروع یک مکالمۀ سازنده باشد.

guest
4 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments