ویژگی های اینبو

                                                                                                                                               دوشنبه ۲۹ مارس،۲۰۱۸

مدیریت پیام های دریافتی

این هفته آبدیت جدید و بسیار پر کاربردی از طرف مدیر اینبو به ربات داده شد که در پی آن از این پس ادمین هایی که پیچ های زیادی داخل اینستاگرام دارند و یا میخواهند مدیریت پیام های مشتری های خود را به راحتی مدیریت کنند میتوانند به صورت آسان از داخل پنل ربات خود مدیریت پیام های دایرکت و حتی کامنت های موجود در زیر هر پستی را بخوانند و  جواب بدهند.

پس آموزش مختصری در مورد این بخش برای شما عزیزان

 

بخش اعلانها

همانطور که در توضیحات قبلی اشاره شد بخش اعلانها برای مدیریت آسان پیام های دریافتی کاربران اینبو در نظر گرفته شده.

برای فعالسازی این بخش باید این ویژگی در پنل ربات شما فعال باشد در صورت فعال بودن با مراجعه به بخش اعلان ها و انتخاب گزینه (فعال سازی حسابها ) حسابهایی که میخواهید از طریق پنل ربات پیام های دریافتی آن پیچ ها را مدیریت کنید ابتدا باید آن پیچ مورد نظر را از بخش (فعالسازی حسابها) فعال کرده و سپس میتوانید با مراجعه به بخش (مدیریت) پیام های دریافتی را خوانده و پاسخ دهید.


ویژگی های اینبو

                                                                                                                                               یکشنبه ۱۱ فوریه،۲۰۱۸

همانطور که در پست قبلی در مورد فیلتر کردن افراد بر اساس نیاز فرد و صفحه مورد نظر توضیح دادیم خیلی هائز اهمیت میباشد که افراد مناسب و مرتبط با پیچ جذب صفحه مورد نظر شما بشوند این امکان در اینبو بات فراهم شده تا از این امکان بسیار مهم و ضروری مخصوصا برای پیچ های فروشگاهی که میخواهند جنس خود را عرضه کنند بسیار مهم میباشد.

از این رو توضیح مختصری در مورد جذب افراد خاص و مرتبط به موضوع صفحه میپردازیم.

برای مثال شما صفحه ای در مورد فروش کفش دارید که میخواهید از طریق اینستاگرام فروش اینترنتی داشته باشید حال با خرید ربات اینبو شما میتوانید با دادن هشتگ ها و یا تگ های مربوطه به موضوع کفش، را انتخاب کنید تا حداکثر افرادی که جذب صفحه شما میشوند مربوط به کلمه کفش باشند

و یا برای شما مهم هست که افرادی که جذب میشوند از یه شهر خاص باشن برای مثال شما مغازه ای در شهر تهران و در خیابان یوسف آباد دارید و میخواهید حداکثر افرادی که جذب مشیوند و از صفحه شما بازدید میکنند از این مناطق باشند، با دادن چنین هشتگ ها و یا تگ ها میتوانین از لحاظ کاری و یا از لحاظ منطقه مورد نظر اقدام به فیلتر کردن افراد جذب شده به صفحه تان کنید.

دادن پیچ هدف: برای مثال شما میخواهید ربات بر روی افراد یک پیچ مورد نظر که خودتان انتخاب کرده اید فعالیت کند تا افراد جذب شده از فالوینگ و یا فالور های آن صفحه مورد نظر باشد به راحتی میتوانید با انتخاب پیچ هدف ربات را برای فعالیت بر روی افراد آن پیچ برنامه ریزی کنید.

لایک کننده های هشتگ و پیچ هدف :و اما اینبو در آبدیتی که ماه قبل انجام داد یک امکان بزرگ و بسیار مهم که در صورت استفاده از این امکان به قدرت این بخش پی خواهید برد. همانطور که قبلا در مورد فیلتر کردن افراد مورد نظر در اینستاگرام گفتیم شما میتوانید بر اساس هشتگ ها و تگ ها و پیچ هدف فعالیت ربات رو مشخص کنید اما لایک کنند های هشتگ بسیار قدرتمند تر از این فیلتر های قبلی میباشد برای مثال که در قبل هم گفیتم شما مغازه کفشی دارید که برای ربات هشتگ هایی مانند “کفش،تهران،عمده،”و… داده اید با انتخاب لایک کنند های این هشتگ ربات افرادی را جذب خواهد کرد که افراد مورد هدف پست هایی در مورد کفش و یا تهران لایک کرده اند.


 

ویژگی های اینبو

                                                                                                                                               شنبه ۱۰ فوریه،۲۰۱۸

ربات اینبو یک ربات هوشمند میباشد که بر اساس الگارتیم و دستور هایی که داده میشود شروع به فعالیت بر روی پیچ اینستاگرامی شما میکند .

برای جذب فالوور واقعی در اینستاگرام تنها روش فعالیت معمولی پیچ تان همان فعالیتی که شما انجام میدهید مانند فالوو کردن لایک و کامنت فرستادن به صفحات و پست های دیگر و این کار باعث افزایش بازدید صفحه تان میشود.

ربات هوشمند اینبو نیز همان کار را انجام میدهد با این تفاوت که ۲۴ ساعته بر روی پیچ شما فعالیت خواهد کرد (فالو کردن لایک کردن کامنت فرستادن و فرستادن پیام دایرکتی به دیگر صفحات) و با امکانات خاص دیگری که در پایین اشاره خواهیم کرد.

۱٫ فعالیت اینبو : اینبو روزانه قادر به انجام هزار فالوو و آنفالو ،لایک کردن ۱۵۰۰ پشت از طرف پیچ شما و فرستادن ۵۰۰ کامنت و پیام دایرکت زیر پست دیگر صفحات میباشد.

۲ . دادن مختصات به اینبو برای انجام فعالیت ها : حال شما برای اینبو تعریف کرده اید که در طول یک روز چه مقدار فالوو لایک کامنت و دایرکت بفرستتد اما باید برای ربات مختصاتی هم بدهید تا ربات بروی ان صفحات فعالیت خود را انجام دهد. برای مثال شما میخواهید افرادی که جذب صفحه شما میشوند از یک شهر خاصی باشند و یا در رابطه با شغل شما برای فروش هر چه بهتر محصولاتتان باشند برای این کار لازم هست فقط به ربات هشتگ آن شهر و شغل مورد نظر را بدهید تا ربات بر روی صفحه شما هدفمند فعالیت کند,و یا شما میخواهید افراد یک پیچی که به آن علاقه خاصی دارید را برای انتخاب مختصات رباتتان انجام دهید برای این کار فقط کافیست یوزر آن پیچ هدف را به ربات دهید تا ربات فالور ها و یا فالووینق های آن پیچ را مورد فعالیت خود قرار دهد تا افراد آن پیچ جذب صفحه شما شوند.

۳٫ خدمات فوق العاده اینبو: پیغام فرستادن روزانه ۱۰۰ پیام تبلیغاتی و یا عمومی به دایرکت ها و اضافه شدن بخش پست

خلاصه : با خرید اشتراک از اینبو روزانه حداقل ۸۰ و حداکثر ۱۲۰ فالوور جذب صفحه شما خواهد شد ‌. و اگر با مدیریت تیم پشتیبانی اینبو اشتراک تان را بگیرید تیم پشتیبانی ب صورت هدفمند و نیاز های شما همه روزه پیچ و ربات شما را بررسی خواهند کرد تا از حداکثر قدرت ربات استفاده بشه.

 


 

ویژگی های اینبو

                                                                                                                                               پنچشنبه ۸ فوریه،۲۰۱۸

انجام ۵ فعالیت همزمان اینبو یاعث شده تا اینبو به قدرتمند ترین ربات برای افزایش فالور واقعی و بازدید برای صفحات اینستاگرامی تبدیل شود، حال میخواهیم این پنچ عمل را برایتان توضیح داده و ویژگی های آن ها را بررسی کنیم.

۱٫ فالو کردن: همانگونه که در پست های قبلی هم گفتیم تنها راه جذب فالور واقعی ، فالو کردن خود آن صفحه به میل خودش میباشد که تنها راه ممکن ساختن این امر فعالیت مستمر ربات بر روی پیچ شما امکان پذیره اما از ویژگی های ویژه این بخش میشه به بالا بردن بازدید صفحه و پست های شما در کنار بالا بردن فالور هایتان هست

۲٫ آنفالو: حال در نظر داشته باشید ربات از طرف صفحه شما صفحات دیگر را فالو کرده حال باید شروع به آنفالو آن صفحات به سه صورت (آنفالو حفظ فالوبک داده ها),(آنفالو تمامی فالوینگ ها),(آنفالو از لیست فالو شدگان ربات) انجام دهد.

۳٫ لایک: با فعال کردن این گزینه شما به ربات اجازه میدهید که از طرق صفحه شما پست های صفحات مورد هدف شما رالایک کند و این امر باعث افزایش بازدید و لایک های طبیعی شما میشود

۴٫ کامنت: این بخش و بخش دایرکت که در گزینه ۵ توضیح خواهیم داد هر دو برای تبلیغ هر چه بهتر کار ها و یا محصولات شما میباشند ، شما با دادن ده جمله نسبتا کوتاه برای ربات تعیین میکنین که ربات بر روی پست های صفحات مورد هدف شما کامنت های مورد نظر شما را تا ۹۶۰ کامنت در روز بفرستدد.

۵٫ دایرکت: این بخش برای پیچ های فروشگاهی و یا تبلیغاتی بسیار بسیار ویژه و فوق العاده میباشد، شما میتوانید با حاضر کردن یک متن که موضوع کار و یا موضوع پیچتون رو شرح میده محصولات و یا کار خود رو تبلیغ کنین. اینبو قادر به فرستادن رورانه۱۰۰ پیام به دایرکت پیچ های هدف شما میباشد.

در پست عدی این بخش به ویژگی های فرعی اینبو خواهیم پرداخت پس تا آن وقت روز خوش.


 

ویژگی های اینبو

امروز می خواهیم به توضیحات کاملی از ربات اینستاگرام ( اینبو )  در مطالب زیر بپردازیم با ما همراه باشید.

ربات اینبو یک ربات هوشمند می باشد که بر اساس الگوریتم و دستورهایی که داده می شود شروع به فعالیت بر روی پیج اینستاگرامی شما می کند.

ربات اینستاگرام با رعایت کردن کامل قوانین اینستاگرام و فعالیت ۲۴ ساعته بر روی پیج شما وظایفی از قبیل کامنت فرستادن و دایرکت ارسال کردن و لایک کردن که در نتیجه فالور واقعی را به پیجتون جذب می کند.

 

ویژگی

۱) فالو کردن : تنها راه جذب فالور واقعی فالو کردن خود آن صفحه به میل خودش می باشد و تنها راه عملی کردن این بخش از طریق ربات اینبو می باشد.

یکی از ویژگی های مهم آن بالا بردن بازدید صفحه و پست های شما در کنار افزایش فالور واقعی است.

۲) آنفالو کردن : حال در نظر داشته باشید ربات از طرف صفحه شما صفحات دیگر را فالو کرده باید به سه صورت زیر آنها را آنفالو کند.

_ آنفالو حفظ فالوبک داده ها

_ آنفالو تمامی فالوینگ ها

_ آنفالو از لیست فالو شدگان ربات

۳) لایک : با فعال کردن این گزینه ربات از طرف صفحه شما پست های صفحات مورد هدف شما را لایک می کند و این امر باعث افزایش بازدید و لایک های طبیعی شما می شود.

۴) کامنت و دایرکت : این دو بخش برای پیج های فروشگاهی و یا تبلیغاتی بسیار مهم می باشد.

ربات روزانه قادر به فرستادن ۴۰۰ کامنت و ۱۰۰ دایرکت می باشد شما می توانید متنی به عنوان دایرکت برای تبلیغات به ربات معرفی کنید و با دادن جمله های کوتاه به ربات تبلیغات خود را انجام دهید.

۵) هشتگ : شما می توانید با دادن تگ و موقعیت جغرافیایی و پیج هدف به ربات از مناطق دلخواه فالور واقعی از طریق ربات جذب شود شما می توانید با استفاده از اینبو و تنظیم ربات خود بر روی صفحات رقبا از فالور های آنها جذب مشتری داشته باشید

برای دریافت آموزش کامل اینبو به لینک زیر مراجعه کنید.

آموزش کامل ربات اینبو

 

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments