مشاهده استوری انبوه فعالیت جدید برای جذب فالوور واقعی

اکتای پاسبان
تاریخ انتشار : 2019-10-31
نویسنده : اکتای پاسبان
مشاهده استوری انبوه فعالیت جدید برای جذب فالوور واقعی

بازدید استوری قابلیت جدیدی داخل ربات اینستاگرم اینبو نمیباشد و شما در ماه های گذشته هم میتوانستید با دریافت اشتراک ربات در پنل خودتان اقدام به فعال سازی فعالیت بازدید استوری کرده باشید. همچنین میتوانستید ریپلای استوری را نیز فعال کرده تا ربات به هنگام مشاهده استوری دیگر پیج ها به برخی از آن ها نیز پاسخ دهد.

به هر حال طی مشکلاتی که جدیدا برای فعالیت های ربات ها به وجود آمد بر این شدیم تا این فعالیت یعنی مشاهده استوری را گسترش داده و شرایط بازدید استوری به صورت انبوه را که بتواند حداقل روزانه 500 هزار استوری را مشاهده کند. که این عدد پیش تر روزانه مشاهده 900 استوری در روز بود.

بازدید استوری انبوه سبب بیشتر دیده شدن پیج شما شده و همین موضوع سبب افزایش بازدید کننده صفحه و در ادامه افزایش فالوور واقعی و سین استوری های شما خواهد شد. که در ادامه به بررسی کامل قابلیت جدید مشاهده استوری انبوه میپردازیم.

قدرت جذب فالوور در مشاهده استوری انبوه ؟!

مشاهده استوری انبوه فعالیت جدید برای جذب فالوور واقعی

همانگونه که اشاره کردیم فعالیت مشاهده استوری پیش تر نیز در پنل ربات اینبو وجود داشت و شما میتوانستید با تنظیم این فعالیت امکان مشاهده روزانه 900 استوری را برای پیج خود را فراهم کرده باشید. اما خب این تعداد از بازدید در مقابل بازدید استوری روزانه بالای 500 هزار عدد قابل مقایسه نیست.

طی تست و بررسی هایی که ما در حال حاضر انجام داده ایم باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که مشاهده استوری روزانه به تعداد نیم میلیون باعث میشود تا بازدید کننده های زیادی وارد صفحه پروفایل پیج شما شوند که این تعداد به صورت میانگین 2 هزار تا 4 هزار بازدید کننده هدفمند در روز میباشد.

جذب شدن این تعداد بازدید کننده در روز باعث میشود تا روزانه 100 تا 200 فالوور جذب پیج مربوطه شوند و این مقدار جذب بسیار بالا میباشد. چرا که در طی یک ماه شما میتوانید حداقل با جذب 5 هزار فالوور فقط با فعال کردن فعالیت مشاهده استوری انبوه روبرو شوید. بدست بیاورید.

در این میان نباید از تاثیر ورود بازدید کننده های جدید به صفحه پروفایل که باعث بیشتر دیده شدن پست هایتان خواهد شد گذشت چرا که با افزایش profile visits پیج شما قطعا بیشتر از جذب فالوور بر تعداد لایک و ویو پست های تان تاثیر چشمگیری خواهد گذاشت.

بالا رفتن تعداد profile visits :

بازدید استوری انبوه اینستاگرام

پروفایل ویزیت همان بازدید کننده روزانه صفحه پروفایل شما میباشد. شما در صورت عادی نمیتوانید آمار دقیقی از پیج هایی که وارد صفحه پروفایل شما میشوند داشته باشید. مگر این که قابلیت بیزینس پروفایل در اینستاگرام را برای پیج خود فعال کرده باشید.

با فعال کردن این قابلیت در پیج خود میتوانید با ورود به بخش insight آمار دقیقی از تعداد پیج هایی که وارد صفحه پروفایل شده اند داشته باشید. با استفاده از ربات مشاهده استوری در ربات اینستاگرام اینبو میتوانید بالا رفتن تعداد بازدید کننده صفحه پروفایل خود را به صورت روزانه مورد بررسی قرار دهید.

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

گفتیم هنگامی که ربات از طرف پیج شما اقدام به بازدید استوری دیگر پیج ها میکند پیج شما در لیست استوری آن پیج ها قرار میگرد. در صورتی که شما پس از اضافه شدن در لیست بازدید کننده های استوری این پیج ها قرار گرفتید اگر خودتان استوری را منتشر کرده باشید احتمال دارد ادمین این پیج ها با لمس عکس پروفایل شما ابتدا استوری شما را مشاهده کنند.

اما خب اگر در ابتدا  هم استوری شما را مشاهده نکنند با ورود به صفحه پروفایل شما احتمال مشاهده استوری و هایلایت های شما وجود خواهد داشت و این گونه بازدید کننده های استوری های شما نیز به صورت چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد.

افزایش فالوور واقعی و هدفمند :

در ادامه مقاله در مورد نحوه ساخت و راه اندازی ربات بازدید استوری انبوه توضیح خواهیم داد که در قسمتی شما برای ربات، پیج های هدفی میدهید تا ربات اقدام به مشاهده استوری فالوور های آن پیج ها کرده باشد. در این صورت ربات دنبال بازدید و جذب پیج هایی خواهد بود که شما برای آن هدف گذاری کرده اید.

در مورد نحوه جذب فالوور واقعی و بازدید کننده توسط فعالیت مشاهده استوری انبوه توضیح دادیم که در واقع در این فعالیت پیج شما در لیست بازدید کننده های استوری های مشاهده کرده قرار میگرد و همین امر باعث بیشتر دیده شدن پیج شما و در ادامه جذب بازدید کننده و افزایش فالوور واقعی در پیج شما خواهد شد.

افزایش لایک و ویو پست ها داخل پیج :

اشاره کردیم که در کل فعالیت بازدید استوری انبوه سبب بالا رفتن بازدید کننده پیج میشود. بالا رفتن بازدید کننده پیج نه تنها سبب افزایش فالوور در اینستاگرام شما خواهد شد بلکه باعث بالا رفتن و دریافت لایک های جدید توسط افراد بازدید کننده در پیج خود خواهید شد.

مشاهده استوری چگونه باعث جذب بازدید کننده میشود؟

مشاهده استوری چگونه باعث جذب بازدید کننده میشود؟

شاید از خود بپرسید که بازدید استوری دیگران چگونه باعث جذب فالوور و یا بالا رفتن لایک پست ها منجر خواهد شد؟ در کل فعالیت ربات ها برای بیشتر دیده شدن پیج شما در بین کاربران هدف تان میباشد. اگر قبلا از ربات ها برای افزایش فالوور واقعی و هدفمند پیج خودتان استفاده کرده باشید با روند جذب فالوور توسط این ربات ها آشنایی دارید.

یک ربات اینستاگرام با انجام فعالیت هایی چون لایک کردن پست های دیگران، فالو کردن یا ارسال کامنت و یا ارسال پیام به دایرکت پیج های هدف و… باعث میشود تا فعالیت انجام شده توسط شما در قسمت فید اینستاگرام پیج های مورد هدف شما ظاهر شود و این امر باعث جذب آن ها در پیج شما میشود.

مشاهده استوری انبوه نیز باعث بیشتر دیده شدن پیج شما در قسمت لیست بازدید کننده های استوری های مشاهده شده توسط ربات میباشد. در ادامه دقیق تر در مورد نحوه جذب فالوور توسط این فعالیت و راه هایی که میتوان با استفاده از آن نهایت جذب و تاثیر گذاری از این فعالیت را تجربه کرد خواهیم پرداخت.

اضافه شدن در لیست بازدید کننده های استوری (seen story):

در نظر بگیرید استوری را در پیج خود منتشر کرده اید و فالوور های قبلی شما در حال مشاهده استوی شما هستند و یکی یکی به لیست مشاهده کننده های استوری مربوطه اضافه میشوند و شما پیاپی در حال بررسی این لیست میباشید. بعد از لحظاتی متوجه مشاهده استوری خود توسط یک پیج تازه که تا به حال استوری های شما را مشاهده نمیکرد میشوید.

این مورد احتمالا سبب خواهد شد که شما از روی کنجکاوی با لمس عکس پروفایل یا اسم آن پیج در لیست سین بازدید کننده هایتان وارد صفحه پروفایل آن پیج شوید و دقیقا از اینجاست که احتمال دارد شما ترغیب شوید و آن پیج را فالو کنید یا این که لااقل پست های آن پیج را مشاهده و آن ها را لایک کنید.

البته ناگفته نماند که احتمال دیده شدن پیج شما در لیست استوری های پیج هایی که ربات آن ها را بازدید کرده احتمالش کم میباشد مخصوصا مواقعی که پیج هدف مربوطه فالوور هایش بالا باشد و احتمال دیده شدن شما برایش کم خواهد بود.

اما خب وقتی تعداد بازدید استوری توسط پیج شما افزایش پیدا کند و به صورت انبوه تا تعداد 500 هزار استوری در روز باشد خب احتمال دیده شدن و لمس شدن پیج شما در لیست استوری های مشاهده شده افزایش پیدا خواهد کرد.

اگر قبلا از ربات ها استفاده کرده باشید با فعالیت های فالو، ارسال کامنت و پیام دایرکتی و لایک کردن پست ها آشنایی دارید. که این فعالیت ها در این روز ها به مانند قبل توسط ربات ها به صورت کامل به خاطر محدودیت هایی که اینستاگرام برای این فعالیت ها گذاشته انجام نمیشوند.

در اصل این فعالیت ها برای مثال فعالیت فالو کردن به خودی خود از فعالیت مشاهده استوری بسیار تاثیر گذاری بالایی در جذب بازدید کننده و فالوور را داراست. اما همانگونه که گفتیم این فعالیت توسط اینستاگرام با محدودیت روبرو شده است.

اما مشاهده استوری فعلا با محدودیتی روبرو نشده و همین امر باعث میشود تا با فعال کردن ربات مشاهده استوری انبوه که به صورت متعدد این فعالیت روزانه انجام خواهد شد و قدرت جذب آن در حال حاضر از فعالیت های دیگر ربات اینستاگرام بالا و بدون مشکل میباشد.

راه های جذب بیشتر فالوور با استفاده از فعالیت بازدید استوری انبوه:

هنگامی که شما استوری را مشاهده میکنید اسم پیج شما در لیست بازدید کننده های استوری آن پیج ثبت میشود. چیزی که در آن لحظه تعیین کننده خواهد بود این میباشد که ادمین صاحب استوری مربوطه بیشتر ترغیب شود و بر روی اسم پیج یا عکس پروفایل شما لمس کرده تا وارد صفحه پروفایل پیج شما شده باشد.

یکی از اصلی ترین تاثیر ها در این مورد را عکس پروفایل پیج شما تعیین خواهد کرد. پس حتما عکس پروفایل جذابی را برای پیج خود انتخاب کنید و مورد دیگری که میتواند تاثیر گذار باشد اسم پیج شما خواهد بود. پس در انتخاب اسم پیج خود نیز هم دقت لازم را کرده باشید.

تا این مرحله شما توانسته اید این افراد را وارد صفحه پروفایل خود کنید. از این به بعد محتوای پیج شماست که حرف آخر را خواهد زد که قطعا اگر تولید محتوا مناسب و جذابی پیج شما داشته باشد بازدید کننده های زیادی ترغیب میشوند تا پیج شما را فالو و دنبال کنند.

نحوه ساخت و فعالسازی بسته مشاهده استوری انبوه

حال با توضیحاتی که دادیم اگر قصد استفاده و فعالسازی این بسته را دارید باید ابتدا یکی از اشتراک های موجود را خریداری کرده و در ادامه وارد پنل ربات اینبو خود شوید و اقدام به فعالسازی این بسته برای پیج خود کرده باشید.

ساخت ربات مشاهده استوری انبوه

خرید و ثبت نام در پنل ربات :

برای خرید و انتخاب یکی از بسته های موجود وارد صفحه خرید بازدید استوری انبوه شده و به پایین این صفحه مراجعه کنید. بعد یکی از اشتراک ها را خریداری کردید وارد پنل ربات اینبو شده و بعد از اینکه ثبت نام خود را انجام دادید از قسمت ورود وارد پنل شخصی خود که لحاظاتی پیش آن را باز کردید شوید.

ثبت پیج و راه اندازی فعالیت بازدید استوری انبوه :

بعد از این که خرید و ثبت نام خود را داخل پنل ربات اینبو انجام دادید حال با وارد کردن اطلاعات پنل خودتان دکمه ورود را زده و بعد از اینکه وارد پنل شخصی خودتان شدید از منوی سمت راست وارد قسمت اضافه کردن پیج اینستاگرام شوید.

در این قسمت شما باید پیج مد نظر خود را که میخواهید ربات از طرف آن استوری مخاطب های پیج های هدف شما را مشاهده کند با وارد کردن یوزرنیم و پسورد ثبت کنید. به این منظور با لمس آیکون + مانند برای شما کادری باز خواهد شد.

در این کادر اسم پیج و پسورد پیج خود را که وارد کردید از قسمت پروکسی ها یکی از آن ها را انتخاب و در آخر کادر آبی رنگ اضافه کردن اکانت را کلیک یا لمس کنید. برخی مواقع هنگام ثبت پیج نیاز به تایید کردن از طریق کد شش رقمی که اینستاگرام برای ایمیل یا شماره ثبت شده داخل پیج  ارسال خواهد کرد باید اقدام به ثبت پیج خود کرده باشید.

بعد از ثبت پیج حال باید از منوی سمت راست وارد قسمت تنظیمات ربات شده و در این صفحه مشاهده خواهید کرد که یک کادر با اسم پیج شما باز شده که باید از قسمت پایین این کادر گزینه تنظیمات را لمس یا کلیک کرده و در صفحه باز شده کلید مشاهده استوری انبوه را روشن کنید.

بعد از فعال کردن فعالیت بازدید استوری انبوه از منوی مربوطه وارد بخش مشاهده استوری شده و تیک گزینه تنظیمات پیشرفته را زده و در ادامه گزینه بازدید گروهی استوری را فعال کنید. البته بعد از فعال کردن این گزینه، سرعت استوری انبوه را بر روی کم یا متوسط بگذارید.

در آخرین مرحله ساخت مشاهده استوری انبوه باید از منوی موجود وارد بخش کاربران هدف شده و در این قسمت با انتخاب دکمه افزودن در کادر باز شده پیج های هدف مد نظر خود را که میخواهید فالوور ها و مخاطب های آن ها جذب پیج شما شوند را جستجو و سپس اضافه کنید.

در نهایت بعد از اضافه کردن حداقل دو کاربر هدف که باید فالوور های زیادی هم داشته باشند. به بالای صفحه اسکرول کرده و دکمه شروع ربات را بزنید تا فعالیت ربات بازدید استوری بر روی پیج شما فعال شده باشد.

بعد از فعال سازی این فعالیت میتوانید فعالیت های انجام شده ربات را از قسمت فعالیت های اخیر در گوشه آن صفحه مشاهده کرده یا با انتخاب گزینه گزارش در بالای صفحه بررسی خود را انجام داده باشید. همچنین میتوانید با ورود به صفحه آمار فالوور های جذب شده طی روز های آینده را بررسی کنید.

ویدیوی آموزشی ساخت ربات مشاهده استوری انبوه و توضیحات کلی در مورد این فعالیت

پادکست توضیحات در مورد قابلیت ربات بازدید استوری به صورت انبوه اینبو

جمع بندی

ربات مشاهده استوری انبوه در حال حاضر بدون هیچ محدودیتی میتواند فعالیت خود را بر روی پیج های شما انجام دهد. از این رو از این قابلیت فوق العاده قدرتمند به سادگی نگذرید چرا که این ویژگی جدید ربات اینستاگرام اینبو میتواند باعث جهش و پیشرفت سریع پیج شما در یک بازه زمان کم شده باشد.

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

15 روش شگفت انگیز برای افزایش کامنت در اینستاگرام

15 روش شگفت انگیز برای افزایش کامنت در اینستاگرام

احتمالاً شما هم می‌دانید که مهم‌ترین عامل برای پیشرفت پیج‌های اینستاگرامی، زیاد بودن نرخ تعامل پیج است. میزان نرخ تعامل در اینستاگرام به موارد متعددی بستگی دارد. این موارد عبارتند از لایک، ذخیره کردن، فوروارد کردن، کلیک روی لینک‌ها و ...یکی از مواردی که در محاسبه‌ی...

ادامه مطلب

چگونه خطای Challenge required را رفع کنیم؟ 3 روش متفاوت

این روزها با افزایش میزان استفاده از تکنولوژی در جوامع، ارتباطات از طریق کانال‌های الکترونیکی بیش از پیش رواج یافته است. با بیشتر شدن محبوبیت شبکه‌های مجازی در بین افراد، حفظ سلامت و امنیت این شبکه‌ها به دغدغه‌ی مالکان آن‌ها تبدیل شده است. شبکه‌ی مجازی اینستاگرام با...

ادامه مطلب
14 روش موثر برای افزایش Save در اینستاگرام

14 روش موثر برای افزایش Save در اینستاگرام

در حال حاضر کمتر کسی را میتوان پیدا کرد که با کسب و کارهای آنلاین سر و کار نداشته باشد. تقریباً تمامی افراد جامعه به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم از بیزینس‌های آنلاین استفاده می‌کنند. حمل و نقل، انجام معاملات، کارهای اداری، خرید محصولات، ارتباط با دیگر افراد جامعه و ......

ادامه مطلب