ربات مشاهده استوری انبوه اینبو

با بازدید و ریپلای روزانه بالای 40 هزار استوری در روز!

ربات بازدید استوری انبوه اینبو

یکی از نوین ‌ترین و جالب ترین روش ها برای بالا بردن تعداد بازدیدکنندگان صفحه اینستاگرامی شما، بازدید از استوری دیگران به صورت انبوه می‌باشد. در این روش ربات از طریق اکانت اینستاگرام شما اقدام به مشاهده استوری دیگر پیج ها می‌کند. همچنین شما می‌توانید پیج های هدف خود را برای ربات تعیین کنید تا جذب فالوور و بازدیدکننده به صورت کاملا هدفمند باشد!

1500

افزایش سین استوری

4000

بازدید پروفایل

200

جذب فالوور در روز

1000

دریافت لایک در روز

افزایش بازدید صفحه پروفایل

بازدید روزانه پیج شما به صورت روزافزون با 3 هزار بازدید profile visits روبرو خواهد شد. این آمار را میتوانید از طریق پنل ربات یا بخش insight پیج خود بررسی کنید.

افزایش فالوور واقعی و هدفمند

به دلیل بالا رفتن بازدید کننده پیج توسط فعالیت مشاهده استوری انبوه، پیج های زیادی ترغیب به فالو کردن پیج شما خواهند شد که این مورد بستگی زیادی به محتوای پیج شما دارد.

افزایش لایک و ویو پست های پیج

به دلیل افزایش بازدید صفحه افراد زیادی اقدام به لایک کردن و مشاهده ویدیو های پیج شما خواهند کرد به صورتی که روزانه میانگین 1000 لایک دریافت خواهید کرد.

افزایش چشمگیر سین استوری

به دلیل نوع فعالیت سیستم بازدید استوری انبوه، پیج های زیادی به دلیل این که پیج شما استوری آن ها را بازدید کرده اقدام به مشاهده استوری شما خواهند کرد.

راهی هوشمندانه برای جذب فالوور

1. جذب فالوور هدفمند از فالوورها و مخاطبان پیج های مدنظر شما!

2. افزایش چشمگیر تعداد بازدیدکننده ی روزانه از پیجتان!

3. اولین بار در ایران، با قیمت بسیار مناسب با تاثیرگذاری بالا!

4. راه اندازی آسان در پنل وبسایت اینبو!

5. بدون نیاز به نصب برنامه خاص در گوشی!

6. بدون ایجاد مشکل در پیج یا بلاک شدن فعالیت ها …

7. بهترین روش حال حاضر برای افزایش هدفمند فالوور واقعی!

مزایای ربات مشاهده استوری انبوه اینبو

مشاهده استوری کار آمد ترین روش جذب بازدید کننده و فالوور در سال (2021)

فرض کنید در میان لیست کسانی که از استوری های شما دیدن کرده اند، یک پیج جدید و ناشناس مشاهده کنید. این مسئله چقدر حس کنجکاوی شما را برمی‌انگیزد؟ به احتمال قوی، ترغیب می‌شوید تا سری به پیج مذکور بزنید. ربات بازدید استوری انبوه، دقیقا بر اساس همین مکانیسم کار می‌کند. وقتی کاربران پیج شما را در میان بینندگان استوری خود مشاهده می‌کنند، بسیاری از آنان از پیج شما بازدید کرده و چنانچه محتوای جذاب و با کیفیتی در پیج خود داشته باشید، احتمال بسیاری وجود دارد که این کاربران با پیج شما تعامل داشته باشند! حتی شما می‌توانید پیج های هدف خود را برای ربات تعریف کنید . در این صورت، ربات از استوری مخاطبان و فالوورهای این پیج ها بازدید خواهد کرد. این مسئله باعث می‌شود جذب فالوورهای جدید به صورت هدفمند انجام پذیرد. به همین سادگی!

آموزش راه اندازی ربات مشاهده استوری انبوه اینبو

1- توضیحات ربات مشاهده استوری انبوه

2- نحوه خرید و  راه اندازی