قوانین و مقررات سایت اینبو

قوانین و مقررات عمومی سایت!

تمامی فعالیت های سایت اینبو بر اساس چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی شده، چه بسا که سایت اینبو دارای نماد اعتماد الکترونیکی برای جلب اعتماد و دریافت انتقاد کاربران خود میباشد. از این رو همین رفتار و فعالیت، بر اساس قوانین کشوری از کاربران سایت نیز انتظار میرود.

قوانین استفاده از ربات اینستاگرام

_ برای شروع کار ربات باید اطلاعات ورود به پیج خود را داخل پنل ربات وارد کرده که این اطلاعات تنها برای سایت اینستاگرام ارسال شده و داخل سرور های اینبو ذخیره نشده و حریم شخصی شما نقض نخواهد شد.
_ اینبو خدمات افزایش فالوور ارائه میدهد و در قبال مشکلات به وجود آمده که میتواند دلایل دیگری داشته باشد مسئولیتی ندارد.
_ مقدار جذب فالوور با محتوا پیج شما رابطه مستقیم دارد و هر چقدر جذابیت پیج شما بالا باشد. قطعا فالوور زیادی جذب اکانت شما خواهد شد.
_استفاده از ربات اینستاگرامی اینبو منوط به دانلود اپلیکیشن اندرویدی بوده و به جز قابلیت حذف فالوور فیک، دیگر امکانات از پنل وبسایت قابل استفاده نیستند. با این حال، کاربران می‌توانند از طریق پنل ربات، آمار و وضعیت فعالیت ربات را پیگیری نمایند.

کاربران پایبند به چه قوانینی هستند؟!

کاربران نیز باید به قوانین جمهوری اسلامی ایران پایبند بوده و در راستای این اهداف به فعالیت خود ادامه دهند، چه بسا که هرگونه تخلف از سوی کاربران که نشان دهنده تخطی از این قوانین باشد از طرف سایت اینبو با آن ها برخورد خواهد شد.

از سویی باید قبل از استفاده از خدمات وب سایت اینبو هویت و اطلاعات تماس کاربر در سایت ثبت شده باشد تا در مواقع بروز مشکل تیم پشتیبانی سایت به راحتی با فرد مذکور ارتباط برقرار کرده باشد.

اینبو یک سایت کاملا مستقل

اینبو مستقل از سایت اینستاگرام میباشد و شما در استفاده از پیج خود در قبال خود اینستاگرام مسئول هستید و باید با قوانین اینستاگرام آشنا باشید و این قوانین را زیر پا نگذارید.

آیا اطلاعات پیج برای شروع فعالیت ربات لازم است؟

برای شروع فعالیت ربات بر روی پیج مد نظر تان باید اطلاعات ورود به پیج خودتان را داخل پنل ربات وارد کرده تا ربات بر اساس دستورات تعیین شده از طرف شما فعالیت خود را شروع کند.

حریم شخصی!

همانگونه که گفتیم اطلاعات پیج شما برای شروع فعالیت ربات نیاز میباشد اما این به این معنا نیست که اطلاعات شخصی شما در دست افراد ثالث قرار خواهد گرفت. تمامی اطلاعات به صورت رمز نگاری شده در داخل سرور های سایت ذخیره میشود و همانطور که گفتیم افراد ثالثی از اطلاعات امنیتی پیج شما با خبر نخواهند شد.

بازگردانی وجهه برای ربات اینستاگرام وجود دارد؟

توجه داشته باشید به استناد بند (د) ماده 38 قانون تجارت الکترونیک و آیین نامه اجرائی ماده 79 قانون تجارت الکترونیک مصوب 1385، با خرید یکی از اشتراک های ربات اینستاگرام هزینه های پایه ای را برای تیم اینبو به همراه خواهید داشت. از این رو برگشت وجهه برای اشتراک ربات اینستاگرام امکانپذیر نبوده لذا میتوانید قبل از خرید با پشتیبانی ربات اینبو برای استفاده از 1 روز تست رایگان برای اطمینان از خرید نهایی خود اقدام کنید.
این موضوع برای خرید پیج و فالوور نیز صدق میکند.

شرایط خرید پیج!

شرایط خرید پیج و فالوور نیز به مانند اشتراک ربات اینستاگرام میباشد از این رو برگشت وجهه برای این موارد نیز امکانپذیر نبوده در ضمن بعد از تحویل پیج، مسائل امنیتی پیج بر عهده فرد خرید کننده میباشد.

ماهیت پیج و فالوور های خریداری شده!!!

برای جذب فالوور هدفمند توصیه ما استفاده از ربات اینستاگرام میباشد. چه بسا که بر روی پیج های فروشی به صورت رایگان اشتراک ربات اینستاگرام اینبو گذاشته شده تا کاربران تیم اینبو با نحوه جذب فالوور واقعی و هدفمند آشنا شده و مورد استفاده قرار دهند.

ضمانتی برای جذب معین فالوور وجود دارد؟

محتوای پست های اکانت شما ضامن جذب فالوور پیج شما میباشد، ربات اینستاگرم بازدید پیج و پست های شما را به صورت هدفمند چندین برابر کرده چه بسا که باعث افزایش فالوور شما هم میشود.

شرایط خرید فالوور و نحوه انتقال آن ها!

ماهیت فالوور های خریداری شده از صفحه خرید فالوور نیز به مانند خرید پیج میباشد.

اما در نظر داشته باشید تا تکمیل شدن سفارش فالوور های شما نباید پیج خود را خصوصی کرده و همچنین اسم پیج خود را تغییر دهید زیرا در این صورت انتقال فالوور قطع شده و دیگر امکان انتقال مجدد فالوور های سفارشی امکانپذیر نخواهد بود.

قوانین و شرایط اخذ نمایندگی ربات اینستاگرام به چه صورت میباشد؟

1. افراد علاقمند به اخذ نمایندگی باید به قوانین جمهوری اسلامی ایران و خط مشی های سایت اینبو متعهد بوده و در این راستا فعالیت کنند.
2. با توجه به قوانین سختگیرانه اینستاگرام در قبال ربات های افزایش فالوور، هیچ تضمینی از جانب سایت اینبو برای دائمی بودن فعالیت ربات برای نمایندگان داده نمیشود.
3. به دلیل بروز رسانی های پیاپی اینستاگرام مدت زمان پشتیبانی برای نمایندگان 6 ماه میباشد. بعد از اتمام این دوره در صورت امکان ارائه خدمات پشتیبانی، نماینده برای تمدید زمان پشتیبانی میتواند هزینه اضافه واریز نماید.
4.با توجه به ماده 740 و 745 قانون مجازات اسلامی هر گونه سو استفاده و عدم رعایت حق کپی رایت از طرف نمایندگان، طبق قانون با فرد خاطی برخورد خواهد شد.

نکته آخر!!!

برای استفاده بهینه از خدمات سایت باید قوانین مربوطه را به نحو احسن رعایت کنیم تا مشکلاتی برای مدیران سایت و از همه مهم تر
برای شما عزیزان و کاربران محترم پیش نیاید.
سعی ما بر این شده که پشتیبانی قوی به صورت تلفنی و یا از طریق پیام رسانها با شما داشته باشیم تا انتقاد و پیشنهادهای شما را برای ارائه خدمات هر چه بهتر خود استفاده کنیم.