ساعت کاری 08:00-18:00

تبریز ارم …

09907337390 , 09331994098

قوانین ربات اینستاگرام

قوانین استفاده از ربات اینستاگرام

با محبوب شدن اینستاگرام افراد زیادی در پی افزایش فالوور اینستاگرام خود بوده و افرادی نیز به دنبال افزایش و گسترش کسب و کار خود در اینستاگرام میباشند.

از این رو عهده ای از این افراد برای افزایش فالوور اینستاگرام و فروش هر چه بیشتر محصولات خود اقدام به خرید ربات اینستاگرام میکنند تا با افزایش بازدید پیج و پست های خودشان به صورت هدفمند به خواسته های خود جامعه عمل بپوشانند که ما نیز میخواهیم امروز در مورد قوانین و نحوه استفاده از ربات اینستاگرام را برای شما عزیزان بازگو کنیم.

قوانین عمومی وب سایت
قوانین ربات اینستاگرام

قوانین و مقررات عمومی سایت!

تمامی فعالیت های سایت اینبو بر اساس چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی شده، چه بسا که سایت اینبو دارای نماد اعتماد الکترونیکی برای جلب اعتماد و دریافت انتقاد کاربران خود میباشد از این رو همین رفتار و فعالیت بر اساس قوانین کشوری از کاربران سایت نیز انتظار میرود.
مقرارتی که کاربران به آن موظف اند؟!

کاربران پایبند به چه قوانینی هستند؟!

کاربران نیز باید به قوانین جمهوری اسلامی ایران پایبند بوده و در راستای این اهداف به فعالیت خود ادامه دهند، چه بسا که هرگونه تخلف از سوی کاربران که نشان دهنده تخطی از این قوانین باشد از طرف سایت با آن ها برخورد خواهد شد.

از سویی باید قبل از استفاده از خدمات وب سایت اینبو هویت و اطلاعات تماس کاربر در سایت ثبت شده باشد تا در مواقع بروز مشکل تیم پشتیبانی سایت به راحتی با فرد مذکور ارتباط برقرار کرده باشد.

قوانین ربات اینستاگرام

اینبو مستقل از سایت اینستاگرام میباشد و شما در استفاده از پیج خود در قبال خود اینستاگرام مسئول هستید و باید با قوانین اینستاگرام آشنا باشید و این قوانین را زیر پا نگذارید.

برای شروع فعالیت ربات بر روی پیج مد نظر تان باید اطلاعات ورود به پیج خودتان را داخل پنل ربات وارد کرده تا ربات بر اساس دستورات شما فعالیت خود را شروع کند.

همانگونه که گفتیم اطلاعات پیج شما برای شروع فعالیت ربات نیاز میباشد اما این به این معنا نیست که اطلاعات شخصی شما در دست افراد ثالث قرا خواهد گرفت. تمامی اطلاعات به صورت رمز نگاری شده در داخل سرور های سایت ذخیره میشود و همانطور که گفتیم افراد ثالثی از اطلاعات امنیتی پیج شما با خبر نخواهند شد.

توجه داشته باشید با خرید یکی از اشتراک های ربات اینستاگرام هزینه های پایه ای را برای شرکت اینبو به همراه خواهید داشت. از این رو برگشت وجهه برای اشتراک ربات اینستاگرام امکانپذیر نبوده لذا میتوانید قبل از خرید با پشتیبانی ربات اینبو برای استفاده از 1 روز تست رایگان برای اطمینان از خرید نهایی خود اقدام کنید.

این موضوع برای خرید پیج و فالوور نیز صدق میکند.

شرایط خرید پیج و فالوور نیز به مانند اشتراک ربات اینستاگرام میباشد از این رو برگشت وجهه برای این موارد نیز امکانپذیر نبوده در ضمن بعد از تحویل پیج، مسائل امنیتی پیج بر عهده فرد خرید کننده میباشد.

پیج ها و فالوور های خریداری شده نهایتا 25 الی 30 درصد واقعی بوده و برای جذب فالوور صد در صد واقعی توصیه ما استفاده از ربات اینستاگرام میباشد. چه بسا که بر روی پیج های فروشی به صورت رایگان اشتراک ربات اینستاگرام اینبو گذاشته شده تا کاربران تیم اینبو با نحوه جذب فالوور واقعی و هدفمند آشنا شده و مورد استفاده قرار دهند.

محتوای پست های اکانت شما ضامن جذب فالوور پیج شما میباشد، ربات اینستاگرم بازدید پیج و پست های شما را به صورت هدفمند چندین برابر کرده چه بسا که باعث افزایش فالوور شما هم میشود.

آیا به دنبال افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام هستید؟

همین امروز کمپین تبلیغاتی خود را با تخفیف ویژه آغاز کنید و بازدید کننده کاملا واقعی برای پیجتون بیارید. ما برای شما بهترین و کارآمد ترین روش را پیشنهاد میکنیم با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

مدیریت شبکه های اجتماعی

تولید محتوا و مدیریت کامل و بازاریابی خود را در شبکه های اجتماعی به تیم اینبو بسپارید

خرید ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام ابزاری برای مدیریت و خودکار ساز فعالیت های اینستاگرام بصورت هدفمند

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در صفحات پر بازدید اینستاگرام بصورت هدفمند محصول خود را به هزارن نفر نمایش دهید

خرید فالوور اینستاگرام

با خرید بسته های فالوور واقعی ایرانی، تعداد فالورهای ایرانی و فعال پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید

مشاوره رایگان
تماس بگیرید ۰۹۹۰-۷۳۳۷۳۹۰