قوانین و مقررات

قوانین و مقررات عمومی سایت اینبو!

تمامی فعالیت‌های وبسایت اینبو مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی شده و در همین راستا، وبسایت اینبو دارای نماد اعتماد الکترونیکی می‌باشد. از کاربران عزیز وبسایت نیز انتظار می‌رود در چارچوب قوانین کشوری رفتار و فعالیت کنند. 

اینبو یک سایت کاملا مستقل است.

اینبو کاملا مستقل از وبسایت اینستاگرام می‌باشد. لازم است کاربران قبل از استفاده از خدمات اینبو، از قوانین و مقررات اینستاگرام اطلاعات کامل کسب کنند و قائل به رعایت این قوانین باشند. تیم اینبو در برابر هرگونه مشکلی که به علت زیر پا گذاشتن قوانین خود اینستاگرام برای کاربران ممکن است پیش آید، مسئولیتی ندارد.

قوانین استفاده از ربات اینستاگرام
  • برای شروع کار ربات، الزاما بایستی اطلاعات پیج در پنل و یا اپلیکیشن ربات اینستاگرام وارد شود. این اطلاعات تنها برای سایت اینستاگرام ارسال شده و داخل سرور های اینبو ذخیره نخواهند شد.
  • اینبو صرفا در برابر خدماتی که ارائه می‌دهد مسئول است و در قبال مشکلات به وجود آمده که می‌تواند دلایل دیگری داشته باشد، مسئولیتی ندارد.
  • ربات اینبو یک برنامه شخص ثالث است و ممکن است استفاده از آن باعث اختلالاتی در حساب کاربر در اینستاگرام شود. با توجه به اینکه این موضوع صراحتا در قوانین استفاده از ربات ذکر شده است، مسئولیت اختلالات احتمالی به هیچ وجه متوجه تیم اینبو نخواهد بود.
  • مقدار جذب فالوور با محتوای پیج شما رابطه مستقیم دارد و هر چقدر جذابیت پیج شما بالا باشد، قطعا فالوور بیشتری جذب اکانت شما خواهد شد.
  • استفاده از ربات اینستاگرامی اینبو منوط به دانلود و نصب اپلیکیشن اندرویدی بوده و به جز قابلیت حذف فالوور فیک و ارسال برنامه ریزی شده‌ی محتوا، دیگر امکانات از پنل وبسایت قابل استفاده نیستند. با این حال، کاربران می‌توانند از طریق پنل ربات، آمار و وضعیت فعالیت ربات را پیگیری نمایند.
کاربران پایبند به چه قوانینی هستند؟!

از کاربران گرامی انتظار می‌رود به قوانین جمهوری اسلامی ایران پایبند بوده و در این چارچوب فعالیت نمایند. هرگونه تخطی از قوانین که از سوی کاربران انجام پذیرد، در وهله‌ی اول از طرف تیم اینبو و در مراحل بعدی، از طریق مراجع قضایی با آن‌ها برخورد خواهند شد.

کاربران بایستی در مرحله‌ی ثبت نام و قبل از استفاده از خدمات اینبو، اطلاعات تماس و هویتی خود را به شکل صحیح ارائه دهند تا در صورت بروز هرگونه مشکل، تیم پشتیبانی اینبو قادر به تماس با کاربر باشد. در صورت ارائه‌ی اطلاعات هویتی و یا اطلاعات تماس اشتباه، هیچ مسئولیتی متوجه تیم اینبو نخواهد بود.

آیا اطلاعات پیج برای شروع فعالیت ربات لازم است؟

برای شروع فعالیت ربات، لازم است اطلاعات پیج مربوطه را در پنل ربات وارد کنید و ربات را بر اساس علایق خود و راهنمایی‌های صورت گرفته از سمت پشتیبانی اینبو، تنظیم نمایید. وارد کردن تنظیمات ربات اینبو بر عهده‌ی خود کاربر بوده و در صورتی که ربات به علت تنظیمات اشتباه کاربر قادر به فعالیت نباشد، اعتراضات بعدی به هیچ عنوان وارد نخواهد بود.

حریم شخصی

همانگونه که در بندهای قبلی ذکر شد، اطلاعات پیج اینستاگرام کاربر برای شروع فعالیت ربات الزامی است. این اطلاعات به صورت رمزنگاری شده به سرورهای اینستاگرام ارسال می‌شوند و به هیچ وجه، هیچ شخص ثالثی اعم از حقیقی و یا حقوقی به آن‌ها دسترسی نخواهد داشت. تیم اینبو در برابر اطلاعات شخصی ارائه شده توسط کاربران، خود را کاملا مسئول می‌داند و تمامی منابع و پرسنل خود را به کار خواهد گرفت تا از امنیت این داده‌ها اطمینان حاصل نماید.

بازگردانی وجه برای ربات اینستاگرام

از آنجایی که هر اشتراک ربات اینستاگرام، هزینه پایه‌ای برای تیم اینبو به همراه دارد، با استناد به بند (د) ماده 38 قانون تجارت الکترونیک و آیین نامه اجرائی ماده 79 قانون تجارت الکترونیک مصوب 1382، بازگردانی وجه به هیچ عنوان مقدور نخواهد بود. تیم اینبو به جهت احترام به حقوق مصرف کننده، مهلت تستی برابر 3 روز (کاری یا غیرکاری) به مشتریان ارائه می‌دهد تا از کم و کیف محصول، پیش از خرید، اطلاعات لازم و کافی کسب نمایند. مشتریان گرامی می‌توانند جهت حصول اطمینان از کیفیت کارکرد ربات، قبل از خرید با پشتیبانی اینبو تماس گرفته و فعالسازی تست رایگان را درخواست کنند.

بازگردانی وجه پس از خرید پیج

در مورد پیج و فالوور، علاوه بر هزینه‌ی پایه برای تیم اینبو، مسائل امنیتی نیز مطرح است. تیم اینبو خود را در قبال امنیت اطلاعاتی کاربرانش کاملا مسئول می‌داند و به همین جهت، در صورت بازگردانی پیج و یا فالوور، آن پیج به دلایل امنیتی دیگر قابل فروش به شخص دیگری نخواهد بود. از این رو، با استناد به بند (د) ماده 38 قانون تجارت الکترونیک و آیین نامه اجرائی ماده 79 قانون تجارت الکترونیک مصوب 1382، برگشت وجه برای این موارد به هیچ عنوان امکان پذیر نخواهد بود. همچنین، تیم اینبو قبل از خرید تمامی آموزش‌های لازم در زمینه‌ی امنیت را به خریدار ارائه خواهد داد. مسئولیت هرگونه مشکل در زمینه‌ی امنیت پیج که به علت اهمال شخصی و یا خطا در تنظیمات از سمت کاربر بروز نماید، برعهده‌ی کاربر خواهد بود.

شفاف سازی در مورد موضوع بازگردانی پیج اینستاگرام

کاربران گرامی بایستی توجه داشته باشند که در مورد بازگردانی پیج، موفقیت آمیز بودن یا نبودن آن منوط به خود اینستاگرام می‌باشد. وجهی که از کاربر به عنوان پیش پرداخت برای این خدمت دریافت می‌شود، به منزله‌ی حق الزحمه‌ای برای پشتیبان و مترجم تیم اینبو در ازای بررسی پیج و ارسال پیام درخواست بازرسی به اینستاگرام می‌باشد. بنابر این حتی در صورت عدم موفقیت بازگردانی پیج، عودت این مبلغ امکان پذیر نیست.

با این وجود، پرداخت کامل مبلغ توافقی که در صفحه‌ی خدمات مربوطه برای کاربران نمایش داده می‌شود، مشروط بر بازگردانی پیج خواهد بود. کاربران گرامی باید در نظر داشته باشند از لحظه‌ای که بازگردانی پیج سفارش داده شده و اطلاعات لازم به پشتیبان مربوطه تحویل داده می‌شود، بازگشت پیج به عنوان نتیجه‌ی مستقیم اقدامات انجام یافته از سوی تیم اینبو تلقی خواهد شد.

شفاف سازی در مورد ماهیت پیج و فالوورهای خریداری شده

شرایط و ماهیت فالوورها و پیج‌های خریداری شده در صفحه‌ی مربوطه‌ی خدمات برای کاربران گرامی شرح داده شده است. چنانچه ابهامی در مورد ماهیت فالوورها و یا پیج‌ها برای کاربران عزیز پیش بیاید، انتظار می‌رود پیش از خرید با واحد پشتیبانی تلفنی و یا برخط اینبو تماس حاصل نموده و توضیحات مبسوط در این زمینه دریافت نمایند. بدیهی است پس از خرید، هرگونه ادعای بی‌اطلاعی در مورد ماهیت پیج و یا فالوورها مردود تلقی خواهد شد.

ضمانتی برای جذب تعداد معین فالوور وجود دارد؟

ربات اینستاگرامی اینبو از طریق ایجاد تعامل با جامعه‌ی مخاطب، برای شما انبوهی از بازدیدکننده جذب خواهد نمود. بدیهی است مقدار دقیق بازدیدکننده، تابعی از موارد مختلف از جمله موضوع فعالیت شما، تنظیمات و نحوه‌ی استفاده از ربات است و به همین جهت تعداد دقیق بازدیدکننده جذب شده توسط ربات برای هر کاربر متغیر خواهد بود. همین موضوع برای تعداد فالوور جذب شده نیز صادق است. نوع و کیفیت محتوای پیج شما به شدت در نرخ تبدیل بازدیدکننده به فالوور اثرگذار است. از این رو، تعداد دقیقی برای این موضوع نمیتوان تعیین نمود.

شرایط خرید فالوور و نحوه انتقال آن‌ها

کاربران گرامی پس از سفارش فالوور تا موعد تکمیل سفارش، نباید پیج خود را خصوصی کرده و یا نام کاربری و اسم پیج خود را تغییر دهند. در صورت بروز مشکل و عدم تکمیل سفارش به علت سهل انگاری کاربر در ارتباط موارد مذکور، تمامی مسئولیت برعهده‌ی کاربر بوده و انتقال مجدد فالوورهای سفارش داده شده میسر نخواهد بود.

قوانین و شرایط اخذ نمایندگی ربات اینستاگرام

1. افراد علاقمند به اخذ نمایندگی باید به قوانین جمهوری اسلامی ایران و خط مشی تیم اینبو متعهد بوده و در این چارچوب فعالیت کنند.
2. با توجه به قوانین سختگیرانه‌ی اینستاگرام در قبال ربات‌های افزایش فالوور، هیچ تضمینی از جانب سایت اینبو برای دائمی بودن فعالیت ربات برای نمایندگان داده نمی‌شود.
3. به دلیل بروز رسانی‌های مکرر اینستاگرام، مدت زمان پشتیبانی برای نمایندگان 6 ماه است. بعد از اتمام این دوره، در صورت امکان ارائه پشتیبانی، نماینده برای تمدید زمان پشتیبانی بایستی هزینه‌ی مربوطه را واریز نماید.
4.به استناد مواد 740 و 745 قانون مجازات اسلامی، در صورت هرگونه سو استفاده از اطلاعات و یا نقض مالکیت معنوی از طرف نمایندگان، با فرد خاطی مطابق قانون برخورد خواهد شد.

نکته آخر

برای استفاده‌ی بهینه از خدمات اینبو، شایسته است قوانین مربوطه به صورت متقابل هم از سمت تیم اینبو و هم از سمت کاربران رعایت شود تا از بروز مشکل برای طرفین پیشگیری به عمل آید. تیم اینبو برای بهبود و پیشرفت روزافزون خدمات خود و رفع ایرادات احتمالی، همواره آماده‌ی دریافت هرگونه پیشنهاد و انتقاد از سمت کاربران گرامی می‌باشد. امید است با همکاری کاربران عزیز بتوانیم در ارائه‌ی خدمات مناسب برای مخاطبانمان موفق باشیم.

پیشاپیش از همکاری شما متشکریم!