خرید پیج اینستاگرام

همین حالا فروشگاه مجازی خود را در اینستاگرام راه اندازی کنید و از افزایش چشمگیر درآمد خود لذت ببرید!

شروع بیزینس در اینستاگرام

طبیعتا برای شروع هر نوع کسب و کار نیازمند یک مکان خوب و پر بازدید هستیم تا بتوانیم محصولات خود را به راحتی به فروش برسانیم. اینستاگرام، محیطی است که بدون پرداخت هزینه برای مکان، می‌توانید کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید و محصولات یا خدمات خود را به راحتی به میلیون‌ها نفر معرفی کنید! اما در اینستاگرام نیز شما باید ابتدا بستر مناسبی برای نمایش محصولات و ارائه خدمات خود به مشتریان داشته باشید و سپس اقدام به جذب بازدیدکنندگان و مشتری‌های جدید نمایید. این بستر، همان پیج اینستاگرامی شماست.

100%

رضایت مشتریان

11326

پیج فروخته شده

8109

مشتری

5

سال تجربه کاری

تعرفه های خرید پیج اینستاگرام

این پیج ها مناسب چه افرادی نیست؟
  • افرادی که دنبال پیشرفت کسب و کار خودشان در اینستاگرام نیستند
  • کاربرانی که برنامه بلند مدتی برای اینستاگرام ندارند
  • افرادی که وقت کافی برای مدیریت پیج نمیگذارند

 

این پیج ها مناسب چه افرادی است؟
  • فروشندگان محصولات
  • افرادی که میخواهند از طریق اینستاگرام به درآمد پایدار برسند
  • علاقمندانی که میخواهند حرفه خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذارند
  • افرادی که برای پیشرفت در اینستاگرام برنامه بلند مدت دارند
چرا خرید پیج اینستاگرام؟

مهم ترین مشکل اکثر کسب و کارها در اینستاگرام، عدم اعتماد مشتریان به آنهاست. این مسئله، کاملا طبیعی است؛ چرا که مشتری نه صاحب کسب و کار رامی‌بیند و نه از نزدیک، محصولات یا خدمات آن‌ها را رؤیت می‌کند. پس معیار مشتریان برای اعتماد به یک بیزینس در اینستاگرام چیست؟ جواب ساده است: تعداد فالوورها!
تعداد بیشتر فالوورها به کاربر این حس را القا می‌کند که حتما این کسب و کار قابل اعتماد است که افراد زیادی او را دنبال می‌کنند. این مسئله به نوبه ی خود باعث افزایش مقبولیت شما نزد بازدیدکننده‌ها و مشتری های شما خواهد شد تا بتوانند با خیالی آسوده، محصولات و خدمات شما را خریداری کنند و شما نیز هرچه سریع‌تر به رؤیای کسب درآمد بالا از اینستاگرام برسید!

فالوور های این پیج ها فیک هستند یا واقعی؟

تمامی فالوورهای پیجی که از اینبو خریداری می‌کنید، باکیفیت و کاملا ایرانی بوده و حدود 20% از آن ها واقعی می‌باشند.

پیج فیک بخرم بهتره یا واقعی؟

بهتر است بدانید خرید پیج واقعی اصلا توجیه اقتصادی ندارد. این دسته از پیج ها نه تنها قیمت بالایی دارند و کمیاب هستند، بلکه ریزش فالوورهای آن ها بسیار بالاست. به عبارت دیگر، افراد یک پیج را به خاطر محتوای آن دنبال می‌کنند و اگر موضوع پیج مذکور عوض شود، بسیاری از فالوورها علاقه ای به موضوع جدید نداشته و آن پیج را آنفالوو خواهند کرد. اگر همچنان علاقمند به خرید پیج با فالوورهای کاملا واقعی هستید، با ما تماس گرفته یا از طریق پشتیبانی برخط پیام دهید.

چطور پس از خرید فالوور واقعی جذب کنم؟

با تولید مداوم محتوا و استفاده از ربات اینستاگرامی اینبو. شما می‌توانید پس از خرید پیج با تولید محتوا به صورت منظم و استفاده از ربات اینستاگرامی اینبو به صورت همزمان، تعداد فالوورهای واقعی خود را افزایش دهید.

آیا این پیج ها فالووراشون ریزش خواهد داشت؟

نه خیر! در صورتی که به تولید محتوا ادامه دهید و پیج خود را فعال نگه دارید، با ریزش فالوورها روبرو نخواهید شد.

امنیت این پیج ها در چه حده؟

ما پیج درخواستی شما را با استفاده از شماره همراه و ایمیل خود شما خواهیم ساخت، بنابراین نگرانی از بابت امنیت وجود ندارد. بعلاوه، بعد از تحویل پیج، تمامی ترفندهای امنیتی به شما ارسال می‌شود تا در آینده با هیچ مشکلی از بابت امنیت پیج مواجه نشوید.

فرایند تحویل پیج چگونه است؟

بعد از اتمام فرآیند خرید پیج، تیم پشتیبانی اینبو با شما در تماس خواهند بود. پس از ایجاد هماهنگی های لازم با شما، اطلاعات پیج خریداری شده (شامل نام کاربری و رمز عبور) به شما تحویل داده خواهد شد.

چرا خرید پیج آماده نسبت به خرید فالوور خیلی بهتره؟

1. هزینه کمتر: شما وقتی پیچی را با تعداد خاصی فالوور خریداری می‌کنید، بسیار به صرفه تر از خرید فالوور به همان مقدار خواهد بود.
2. سهولت بیشتر: با خرید پیج تنها کاری که باید کنید، حذف پست های فعلی و جایگزین کردن این پست ها با پست های خودتان می‌باشد.

3. در پیج های آماده تعداد لایک و ویو مشخص می‌باشد و فرد خریدار می‌تواند ارزیابی خوبی از لحاظ قیمت داشته باشد.

آیا تمامی اطلاعات پیج قابل تغییر است؟

با خرید پیج اینستاگرام تمامی اطلاعات اکانت از جمله اسم پیج، بیو پیج، پست های اکانت و اطلاعات فیسبوکی پیج و… قابل تغییر بر حسب سلیقه ی شما می‌باشد.

موضوع و مخاطبان این پیج ها چه کسانی هستند؟

موضوع و مخاطبان تمامی پیج ها جنبه عمومی دارند و بیشتر از موضوعات عامه‌پسند هستند.

تعداد فالوینگ این پیج ها چقدره؟

نزدیک به صفر! تمامی پیج هایی که تحویل خریداران عزیز می‌گردد، تعداد فالووینگ بسیار پایینی به نسب فالوورهایشان دارند.

برای فعالیت در اینستاگرام، مجبور نیستید همه چیز را از صفر شروع کنید. با خرید پیج اینستاگرام، از همان روز اول شاهد رونق کسب و کارتان در اینستاگرام خواهید بود!

اول، خرید پیج اینستاگرام و برنامه ریزی بعد از خرید!

ایجاد فروشگاه مجازی و تولید محتوای با‌ کیفیت!

بلاخره، استفاده از ربات اینستاگرامی اینبو و پیشرفت بیشتر!