بازگردانی پیج اینستاگرام

بازگردانی پیج اینستاگرام هک شده، دیسیبل شده و پیج‌هایی را که به دلایل مختلف از دسترس شما خارج شده است، به اینبو بسپارید! بازگردانی پیچ اینستا در بسیاری از موارد نیاز به تخصص داشته و اصلا کار ساده‌ای نیست!

نحوه بازگردانی پیج هک شده در اینستاگرام

هک شدن پیج اصلی ترین دلیلی قطع دسترسی ادمین ها به پیج اینستاگرامی خود می‌باشد. به همین دلیل، ثبت و تایید ایمیل قبل از هک شدن پیج از اهمیت بالایی برخوردار است.  در صورتی که برای شما نیز این اتفاق رخ دهد، توصیه می‌شود در همان دقایق اول اقدام به بازگردانی پیج خود کنید.

اینکه بدانید پیج خود را با چه سیستم، ایمیل یا شماره موبایلی ساخته اید می‌تواند کمک بزرگی در برگرداندن اکانت شما داشته باشد. دانستن اطلاعات مهم و داشتن شرایطی که ثابت کند صاحب اصلی اکانت از دست رفته شما هستید، باعث سهولت در بازگردانی پیج شما خواهد شد.

مشاوره و پیشنهاد

مشاوره رایگان با همکاران فنی اینبو و ارائه بهترین و سریع ترین راهکارها برای بازگردانی پیج از دست رفته

ارسال اطلاعات مربوطه

ارسال اطلاعاتی مانند ایمیل و شماره موبایل ثبت شده در پیج، نوع سیستمی که با آن پیج خود را ساخته‌اید، و … برای بازگردانی اکانت اینستاگرام

اقدام برای بازگردانی پیج

بعد از دریافت اطلاعات مربوطه اقدامات لازم برای بازگردانی پیج شما از طرف کارشناسان اینبو شروع شده و مدت زمان بازگردانی آن میتواند تا 3 روز طول بکشد.

موارد مهم برای برگرداندن اکانت اینستاگرام

 • ثبت ایمیل و شماره موبایل در پیج قبل از قطع دسترسی
 • اطلاع از ایمیل یا شماره موبایلی که با آن پیج را ساخته اید!
 • پسورد هایی که تا به حال برای اکانت خود به ثبت رسانده اید.
 • username و fullname هایی که تا به حال در انتخاب کرده اید.
 • تاریخ و زمان آخرین دسترسی به پیج!
 • موجود بودن تصویر شخصی در پیج اینستاگرام
 • اکانت مربوطه برای برند خاصی فعالیت داشته است؟
 • دسترسی به ایمیل یا شماره ای که با آن پیج را ساخته اید
 • سیستمی که با آن پیج ساخته شده
 • داشتن تصویر شخصی در پیج
 • دسترسی به ایمیل پیج

تاثیر موارد گفته شده را در بازگردانی پیج

تعرفه ها

لطفا قبل از هرگونه پرداخت، جهت بررسی امکان بازگردانی با پشتیبانی تماس بگیرید!

امکان بازگردانی وجود دارد؟

جهت بررسی الزامات و امکان بازگردانی با پشتیبانی تماس بگیرید!

ثبت و تایید ایمیل و شماره موبایل در پیج اینستاگرام، علی‌الخصوص ثبت ایمیل ، از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ چرا که در صورت بروز هر گونه مشکلی برای پیج، ایمیل مهم ترین نقش را در بازگردانی پیج ایفا می‌کند.

متصل بودن اکانت فیسبوک به پیج شما، می‌تواند نقش پر رنگی در بازگردانی پیج اینستاگرام داشته باشد. از این رو حتما اکانت فیسبوک خود را به پیجتان وصل کنید.

اکثر هک هایی که در اینستاگرام صورت میگیرد به دلیل ساده و ضعیف بودن پسوردهایی میباشد که برای پیج انتخاب می‌شود. سعی کنید تا حد ممکن از پسورد های غیر قابل پیش‌بینی که مخلوطی از اعداد و حروف هستند، استفاده کنید.

در صورت حساس بودن به مسائل امنیتی پیج خود میتوانید برای اکانت خود در اینستاگرام رمز دوم را فعال کنید. توصیه ما این است که رمز دوم پیج اینستاگرام خود را بر روی شماره موبایل خود فعال کنید.

بیشتر بدانید!

توضیحاتی درمورد شرایط بازگردانی پیج اینستاگرام