بازگردانی پیج اینستاگرام

با اینبو پیج گمگشته ی خودتان را بازیابید!

بازگردانی پیجتان را به اینبو بسپارید!

بازگردانی پیج اینستاگرام هک شده، دیسیبل شده و پیج هایی که به دلایل مختلف از دسترس شما خارج شده است را به اینبو بسپارید! بازگردانی پیج اینستاگرام در برخی از موارد نیاز به تخصص داشته و اصلا کار ساده ای نیست.

راه های بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام

ثبت و تایید ایمیل و شماره موبایل

ثبت و تایید ایمیل و شماره موبایل در پیج اینستاگرام، علی‌الخصوص ثبت ایمیل ، از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ چرا که در صورت بروز هر گونه مشکلی برای پیج، ایمیل مهم ترین نقش را در بازگردانی پیج ایفا می‌کند.

ثبت پسورد مناسب و مطمئن

اکثر هک هایی که در اینستاگرام صورت میگیرد به دلیل ساده و ضعیف بودن پسورد هایی میباشد که برای پیج انتخاب می‌شود. سعی کنید تا حد ممکن از پسورد های غیر قابل پیش‌بینی که مخلوطی از اعداد و حروف هستند، استفاده کنید.

فعال‌سازی رمز دوم برای پیج در اینستاگرام

در صورت حساس بودن به مسائل امنیتی پیج خود میتوانید برای اکانت خود در اینستاگرام رمز دوم را فعال کنید. توصیه ما این است که رمز دوم پیج اینستاگرام خود را بر روی شماره موبایل خود فعال کنید.

متصل کردن اکانت فیسبوک

متصل بودن اکانت فیسبوک به پیج شما، می‌تواند نقش پر رنگی در بازگردانی پیج اینستاگرام داشته باشد. از این رو حتما اکانت فیسبوک خود را به پیجتان وصل کنید.

موارد مهم برای برگرداندن اکانت اینستاگرام

1. ثبت ایمیل و شماره موبایل در پیج قبل از قطع دسترسی
2. اطلاع از ایمیل یا شماره موبایلی که با آن پیج را ساخته اید!!!
3. پسورد هایی که تا به حال برای اکانت خود به ثبت رسانده اید.
4. username و fullname هایی که تا به حال در پیج خود انتخاب کرده اید.
5. تاریخ و زمان آخرین دسترسی به پیج!!!
6. موجود بودن تصویر شخصی در پیج اینستاگرام …
7. اکانت مربوطه برای برند خاصی فعالیت داشته است؟

فرآیند کلی بازگردانی پیج اینستاگرام

1) قطع دسترسی از پیج

دسترسی شما به پیج ایسنتاگرامی خود به دلایلی مانند هک شدن پیج، تاییدیه خواستن اینستاگرام، تغییر پسورد اکانت و … قطع شده است.

2) مشاوره و پیشنهاد

مشاوره رایگان با همکاران فنی اینبو و ارائه بهترین و سریع ترین راهکارها برای بازگردانی پیج از دست رفته

3) ارسال اطلاعات مربوطه

ارسال اطلاعاتی مانند ایمیل و شماره موبایل ثبت شده در پیج، نوع سیستمی که با آن پیج خود را ساخته اید، و … برای بازگردانی اکانت اینستاگرام

4) اقدام برای بازگردانی پیج

بعد از دریافت اطلاعات مربوطه اقدام برای بازگردانی پیج شما از طرف کارشناسان اینبو شروع شده و مدت زمان بازگردانی آن میتواند تا 3 روز طول بکشد.

نحوه بازگردانی پیج هک شده در اینستاگرام

هک شدن پیج اصلی ترین دلیلی قطع دسترسی ادمین ها به پیج اینستاگرامی خود می‌باشد. به همین دلیل، ثبت و تایید ایمیل قبل از هک شدن پیج از اهمیت بالایی برخوردار است.  در صورتی که برای شما نیز این اتفاق رخ دهد، توصیه می‌شود در همان دقایق اول اقدام به بازگردانی پیج خود کنید.

اینکه بدانید پیج خود را با چه سیستم، ایمیل یا شماره موبایلی ساخته اید می‌تواند کمک بزرگی در برگرداندن اکانت شما داشته باشد. دانستن اطلاعات مهم و داشتن شرایطی که ثابت کند صاحب اصلی اکانت از دست رفته شما هستید، باعث سهولت در بازگردانی پیج شما خواهد شد.

در نمودار زیر می‌توانید تاثیر موارد گفته شده را در بازگردانی پیج به صورت موفق مشاهده کنید:
  • دسترسی به ایمیل یا شماره ای که با آن پیج را ساخته اید 90% 90%
  • سیستمی که با آن پیج ساخته شده 80% 80%
  • داشتن تصویر شخصی در پیج 70% 70%
  • دسترسی به ایمیل پیج 50% 50%

بازگردانی پیج اینستاگرام

پادکست در مورد شرایط بازگردانی پیج اینستاگرام
توضیحات ویدویی در مورد شرایط بازگردانی پیج اینستاگرام

مطالب مرتبط…

رمز دو مرحله ای اینستاگرام (فعالسازی) + راهنمای تصویری

رمز دو مرحله ای اینستاگرام (فعالسازی) + راهنمای تصویری

رمز دوم اینستاگرام یکی از مهم ترین قابلیت های اینستاگرام است که هر کاربر اینستاگرامی باید آن را جدی تلقی کند. حفظ امنیت در شبکه های اجتماعی بسیار مهم است. یکی ازمعروف ترین و پر مخاطب ترین اپلیکیشن ها، اینستاگرام است که در حال حاضر کاربران بسیاری در این مجموعه فعالیت...

ادامه مطلب

دانلود دیتا و اطلاعات اینستاگرام از اول تا اخر

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که میخواهید بدانید تا چه حدی اطلاعات شخصی خود در سرورهای اینستاگرام ذخیره شده و یا اگر میخواهید از فعالیت‌های قبلی و دیتا اینستاگرام خود در گوشی‌تان ذخیره داشته باشید، باید از قابلیت جدید که اینستاگرام به کاربرانش داده استفاده...

ادامه مطلب