کامنت سفارشی و رندوم واقعی

خرید کامنت اینستاگرام

تعداد کامنت ها در اینستاگرام هم نشانه اعتبار شماست. اگر فالوورهای زیادی داشته باشید، لایک پست های شما هم بالا باشد اما کامنت های شما کم باشد، از دید مخاطبان شما فیک هستید! سریع ترین راه برای بالا بردن کامنت های پیج تان خرید کامنت اینستاگرام است که هم واقعی است و هم ایرانی! ما در اینبو دو سرویس کامنت رندوم و کامنت سفارشی را به شما ارائه می کنیم.

با خرید کامنت سفارشی اینستاگرام می توانید مشخص کنید که دقیقا چه متن هایی زیر پست شما کامنت شود. واقعی تر از اینم مگه داریم؟

خرید فالوور اینستاگرام

چرا خرید کامنت اینستاگرام

واقعی و با متن سفارشی؟

اگر تصمیم گرفتید کامنت های پیج اینستاگرام تان را به صورت واقعی افزایش دهید باید اقدام به خرید کامنت ایرانی اینستاگرام با متن سفارشی کنید. چون با استفاده از این سرویس می توانید کامنت هایی زیر پست های خود درج کنید که با متن دلخواه شماست یعنی 100% واقعی! اینطوری نه اینستاگرام و نه مخاطبان پیج تان از فیک بودن کامنت ها با خبر می شوند.
حتی با استفاده از این سرویس می توانید پست های خود را به اکسپلور اینستاگرام وارد کنید. همانطور که می دانید تعداد کامنت های پست یکی از مهمترین فاکتورهای ورود به اکسپلور اینستاگرام است. البته اگر کامنت ها مرتبط با پست و واقعی باشند! با خرید کامنت اینستاگرام ایرانی با متن سفارشی قطعا پست های خود را می توانید وارد اکسپلور کنید چون کامنت ها از جنس کامنت های واقعیست.

سوالی دارید؟ ما برای شما اینجا هستیم!

برای دریافت مشاورۀ رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کی برای خرید کامنت اینستاگرام

باید اقدام کنیم؟

هر زمان که احساس کردید تعداد کامنت های پیج تان پایین آمده است اقدام به خرید کامنت اینستاگرام کنید. اما یادتان باشد این سرویس را فقط برای پست های جدید خریداری کنید چون خرید کامنت انبوه برای پست های قدیمی پیج تان کاری بیهوده است به دلیل اینکه اصلا توسط مخاطبان جدیدی که وارد پیج تان می شوند دیده نمی شوند!
اگر قصدتان به اکسپلور بردن پست های جدید است باید همزمان با انتشار پست های جدید برای شان کامنت خریداری کنید. یادتان باشد برای خرید کامنت اینستاگرام با هدف به اکسپلور رفتن آن ها حتما به صورت ترکیبی از سرویس ها کامنت ایرانی با متن سفارشی و کامنت رندوم ارزان استفاده کنید. تعداد کامنت هایی که خریداری می کنید برای بردن پست ها به اکسپلور مهم است. پس سعی کنید تعداد بالا خریداری کنید.

خرید فالوور اینستاگرام

تعرفه سرویس‌ها

پکیج مناسب برای کسب و کار خود را انتخاب کنید

سوالات متداول

برخی از سوالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید در زیر آمده است

برای خرید کامنت اینستاگرام باید پیج مان باز باشد؟

بله قطعا برای پیج های بسته درج کامنت غیرممکن خواهد بود. پس حتما توجه داشته باشید که موقع ثبت سفارش پیج تان را به حالت پابلیک قرار دهید.

برای هر پست چه تعداد باید کامنت خریداری کنیم؟

این دقیقا بستگی به شما دارد که چه تعداد کامنت نیاز دارید. اما معمولا به نسبت تعداد فالوور و تعداد لایک پست ها باید کامنت خریداری شود که فیک بودن فالوورها و لایک ها را پوشش دهد.

همزمان برای چند پست می توانم سرویس کامنت خریداری کنم؟

بله هر تعداد که دوست داشته باشید می توانید برای پست های خود به صورت همزمان کامنت خریداری کنید. اما معمولا خرید کامنت اینستاگرام توسط مشتریان برای پست های جدید انجام می شود.

برای خریداری این سرویس نیاز است که پسورد پیجم را بدهم؟

خیر به هیچ وجه! تمام مراحل کار به صورت اتوماتیک انجام می شود و نیاز به پسورد پیج تان نخواهد بود.

کامنت های خریداری شده واقعی هستند یا فیک؟

کامنت ها فیک هستند چون شما خودتان اقدام به خرید کرده اید اما از دید مخاطبانتان واقعی به نظر می رسند. همچنین اینستاگرام هم نمی تواند فیک یا واقعی بودن کامنت ها را تشخیص دهد.

کامنت سفارشی خوبه یا کامنت رندوم؟

قطعا کامنت سفارشی واقعی خواهد بود چون متن کامنت ها کاملا شخصی سازی شده است. اما در سرویس کامنت رندوم ممکن است کامنت ها تکراری هم باشند و فیک بودن شان مشخص شود.

آیا خرید کامنت به رفتن پست ها به اکسپلور کمک می کند؟

قطعا یکی از اصلی ترین فاکتورهای ورود پست ها به اکسپلور تعداد کامنت هاست. اگر تعداد کامنت ها در دقایق ابتدایی از انتشار پست بالا باشد احتمال ورود پست تان به اکسپلور بالا خواهد بود. به همین دلیل خرید کامنت اینستاگرام اگر تعداد بالا باشد می تواند به ورود پست شما به اکسپلور کمک کند.

چرا باید از سایت اینبو کامنت اینستاگرام بخریم؟

اولا سایت اینبو یکی از قدیمی ترین سایت های فروش خدمات اینستاگرام در ایران است ثانیا قیمت محصولات ما از تمام سایت هایی که در این حوزه فعالیت می کنند ارزان تر است. از این گذشته برای ما کیفیت مهم است، مطمئن باشید کیفیت اکانت های ما خیلی بالاست و سفارش ما با بهترین کیفیت ممکن به شما تحویل داده می شود. پس پیشنهاد می کنیم همین حالا ثبت سفارش خود را در همین صفحه انجام دهید.

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!