خـــــــرید فالوور اینستاگرام

با خرید فالوور ارزان و ایرانی و همچنین بدون ریزش فالوور های پیج خود را
افزایش دهید.

تعرفه ها

چرا خرید فالوور اینستاگرام  

افزایش فالوور

همانطور که می دانید برای اینکه فروش بیشتری در اینستاگرام داشته باشید باید تعداد دنبال کننده های خود را بصورت انبوه افزایش دهید.

جذب اعتماد مشتری

فرایند جذب اعتماد مشتری در اینستاگرام بصورت مستقیم با تعداد دنبال کننده های شما در ارتباط است ، این به این معنی است که هر چه دنبال کننده های شما بیشتر باشد مشتریان بیشتری به شما اعتماد خواهد کرد.

بدون ریزش

فرایند خرید فالوور و افزایش آن بدون ریزش خواهد بود و تعداد دنبال کننده های شما دقیقا به میزان سفارش شما افزایش خواهد یافت.

جذب فوری

پس از اینکه سفارشتون تکمیل شد حداکثر در عرض چند روز تعداد دنبال کننده های پیجتان بصورت انبوه افزایش خواهد یافت.

جدول تعرفه های خرید فالوور اینستاگرام

پکیج ۱ هزار تایی

99000تومانبرای یک پیج

  • دریافتی ۱ هزار فالوور
  • مدت زمان تحویل : ۱ روز
  • جبران ریزش تا 1 هفته
محبوب

پکیج ۳ هزار تایی

290000تومانبرای یک پیج

  • دریافتی ۳ هزار فالوور
  • مدت زمان تحویل : ۱ روز
  • جبران ریزش تا 1 هفته

پکیج ۵ هزار تایی

450000تومانبرای یک پیج

  • دریافتی ۵ هزار فالوور
  • مدت زمان تحویل : ۲ روز
  • جبران ریزش تا 1 هفته

سوالات متداول 

اصولا داشتن فالوور بیشتر خواسته هر ادمینی میباشد. چه بسا که 25 الی 30 درصد این فالوور ها واقعی میباشند اما همینطور که گفتیم ما این بخش را برای پیچ های فروشگاهی مناسب میدانیم. همچنین قادر هستید با فعال کردن ربات اینستاگرام اینبو نسبت به جذب فالوور واقعی اقدام کرده باشید.

بعد از انتخاب یکی از بسته های مد نظر، میتوانید با مراجعه به پایین همین صفحه اقدام به خرید یکی از بسته های موجود کنید. دوستان پشتیبانی با شما در ارتباط خواهند بود و بعد از هماهنگی با خود شما و دریافت اسم پیچ مد نظر شما فالوور های خریداری شده را به پیچ مربوطه انتقال خواهند داد.

تمامی فالوور ها ایرانی هستند. البته اگر دنبال فالوور خارجی هستید میتوانید بعد از خرید، با پشتیبانی سایت هماهنگی های لازم را برای انتقال این فالوور ها انجام دهید.

فالوور های دریافتی از این بخش نهایتا  10 درصد واقعی بوده. برای جذب فالوور واقعی تنها راه استفاده از ربات میباشد.

ما این نوع فالوور ها را برای پیچ هایی توصیه میکنیم که قصد فروش محصولات خود از طریق اینستاگرام را دارند و برای ایجاد اعتماد اولیه افرادی که با پیچ مربوطه آشنا میشوند استفاده خواهند کرد.

موضوع و مخاطبان تمامی فالوور ها جنبه عمومی دارند و میتوانند از هر شهری و یا در ارتباط با هر شغلی باشند. برای جذب فالوور هدفمند باید از ربات اینستاگرام استفاده کنید.

رابطه افزایش فروش با افزایش فالوور اینستاگرام

اگر شما از افرادی هستید که تا به حال از پیج های فروشگاهی در اینستاگرام خریدی انجام داده اید. قطعا هنگام خرید، پیج های زیادی را در همان حیطه کاری بررسی کرده اید تا خریدی با کیفیت و مطمئنی را داشته باشید. بدون شک یکی از معیار های اصلی شما در انتخاب یک پیج برای خرید آن محصول مد نظرتان تعداد فالوور های آن پیج بوده.

پس داشتن فالوور های زیاد میتواند اعتماد اولیه و شروع کننده یک رابطه بین پیج شما و فرد بازدید کننده باشد. اگر دنبال این گونه اعتماد سازی هستید یا با خرید فالوور اینستاگرام و یا با خرید پیج اینستاگرام به این مهم دست یابید در این بین نیز میتوانید برای افزایش بازدید هدفمند از ربات اینستاگرام استفاده کنید.

خرید بسته افزایشی فالوور

ارائه پیج مبدا برای دریافت فالوور

شروع انتقال فالوور ها به پیج مربوطه

افزایش فالوور اکانت مربوطه

خرید فالوور اینستاگرام

مزایای خرید بسته فالوور!

 

خرید فالوور اینستاگرام با فالوور های کاملا ایرانی و با صرف کمترین هزینه، پشتیبانی دائمی و جبران ریزش ها تا سه ماه بعد از خرید.

ارسال پکیج آموزشی کسب و کار در اینستاگرام و ارائه خدمات همچون ربات اینستاگرام به صورت رایگان برای افراد خرید کننده برای جذب بازدید کننده هدفمند.

قطعا داشتن یک پیج با فالوور مناسب کمک شایانی برای تبدیل بازدید کننده به مشتری را فراهم میکند تا محصولات شما پیش از پیش فروخته شوند.

چرا خرید فالوور اینستاگرام

با خرید فالوور اینستاگرام شما تعداد فالوور های پیج خود را بالا خواهید برد، البته در نظر داشته باشید این فالوور ها نهایتا سی درصد واقعی بوده و این نوع فالوور ها برای پیج های بیزینسی در واقعه افرادی که قصدشان از ایجاد پیج در اینستاگرام، فروش محصولات خود بوده مناسب میباشد.

توصیه ما در کنار خرید فالوور استفاده از ربات اینستاگرام میباشد زیرا داشتن فالوور در کنار استفاده از ربات اینستاگرام تکمیل شده و بهره وری بالایی داشته و باعث افزایش فروش محصولات شما خواهد شد.

خرید فالوور