خرید لایک اینستاگرام

اینبو با ارائه پیشرفته ترین و بروزترین پنل شبکه های اجتماعی در ایران، سرویس خرید لایک اینستاگرام را با مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌دهد. در اینبو شما می‌توانید به انواع پکیج‌های خرید  لایک ارزان و با کیفیت اینستاگرام دسترسی داشته باشید. کافی است یک بار از اینبو خرید کنید تا به مخاطب دائمی آن تبدیل شوید.

در پنل شبکه های اجتماعی اینبو به ازای هر پرداخت 10% شارژ اضافه هدیه بگیرید!

قیمت خرید لایک اینستاگرام

پکیج مناسب برای کسب و کار خود را انتخاب کنید

قابلیت های ویژه خرید لایک اینبو

اتوماتیک بودن

خودکار بودن همه مراحل

تضمین قیمت

بهترین کیفیت با کمترین هزینه

تحویل فوق سریع

ثبت سفارش آنی و تحویل چند ساعته

جبران ریزش

جبران ریزش خودکار بدون هماهنگی با پشتیبانی

خرید لایک اینستاگرام

چرا از اینبو لایک بخریم؟

اگر در اینستاگرام صاحب پیج بیزینسی هستید، با خرید لایک برای پست های خود می‌توانید زمینه ی اعتماد اولیه را برای مشتری هایتان مهیا کنید تا بازدیدکنندگان، از پیج و پست های شما اطمینان خاطر داشته باشند. همچنین پیج های معمولی و یا شخصی نیز می‌توانند با خرید لایک، به نوعی پست های خود را برای مخاطبان برجسته تر از قبل نمایند. در کل خرید لایک باعث افزایش اعتبار پیج و کسب و کار شما در چشم بازدیدکنندگان و مخاطبان می‌شود که این مسئله به نوبه‌ی خود تأثیر شگرفی بر افزایش بازدهی و سودآوری کسب و کار شما در اینستاگرام خواهد گذاشت.

سوالات متداول خرید لایک اینستاگرام

لایک‌هایی که میخرم، واقعی هستند؟

امکان خرید و فروش لایک واقعی به هیچ وجه وجود ندارد؛ سایت‌هایی هم که لایک واقعی می‌فروشند، نمی‌توانند به تعهدات خود عمل کنند. اما لایک‌های غیرواقعی که بسیار ارزانتر هم هستند، باعث بالا رفتن آمار پیج و اعتبار شما می‌شوند.

لایک‌هایی که میخرم، بعد از چه مدت به پیجم اضافه میشن؟

ارسال لایک‌ها به محض ثبت سفارش آغاز می‌شود و در عرض تنها چند ساعت، تمامی لایک‌ها به پیج شما اضافه خواهند شد.

قیمت خرید لایک اینستاگرام چقدره؟

در پنل شبکه‌های اجتماعی اینبو پکیج‌‌های متنوعی با قیمت‌های مختلف وجود دارند؛ شروع قیمت‌ها نیز از حدود 1500 است.

برای خرید لایک باید رمز پیجم رو بدم؟

خیر؛ برای خرید لایک اینستاگرام از پنل شبکه‌های اجتماعی اینبو کافی است یوزرنیم پیجتان را وارد کنید.

اگه لایک فیک بخرم، ممکنه پیجم مسدود بشه؟

خیر؛ تمامی خدمات پنل شبکه‌های اجتماعی اینبو طبق الگوریتم‌های اینستاگرام تنظیم شده‌اند و امکان مسدودی اکانت وجود ندارد.

مزایای خرید لایک اینستاگرام

جلب اعتماد مشتریان

اولین و اصلی‌ترین مزیت خرید لایک اینستاگرام جلب اعتماد مشتریان است. حتما میدانید که داشتن فالوور و لایک بالا نشان دهنده میزان اعتبار یک پیج است. هرچه تعداد مخاطبین یک پیج و لایک‌های آن بالا باشد، نشانگر این است که افراد بیشتری محتوای آن را تایید می‌کنند. به نوعی میتوان گفت خرید لایک اینستاگرام یک میانبر برای رسیدن به اعتبار بالاتر در اینستاگرام است.

افزایش نرخ تعامل

یکی از مهم‌ترین مزایای خرید لایک اینستا، افزایش نرخ تعامل پست‌های پیج اینستاگرامی شماست. نرخ تعامل نشان‌دهنده میزان تعامل کاربران پیج شما با محتوایی است که در پیجتان منتشر می‌کنید. هرچقدر این عدد بالاتر باشد، احتمال رفتن پست‌هایتان به اکسپلور و پیشرفت کسب و کارتان نیز بیشتر خواهد بود. با خرید لایک، خیلی سریع نرخ تعامل را افزایش می‌دهید و مسیر پیشرفت پیج خود را هموار می‌کنید.

ترغیب دیگران به لایک پست

مزیت دیگر خرید لایک اینستاگرام این است که با بالا رفتن تعداد لایک‌های یک پست، احتمال این که افراد دیگر هم آن را لایک کنند، بیشتر می‌شود. در نتایجی که از بررسی بر روی کاربران به دست آمده، اینطور مشخص شده است که بیشتر افراد به محض برخورد با پستی که تعداد لایک بالایی دارد، آن را لایک میکنند. نه به خاطر لذت بردن از آن پست، بلکه صرفا به این دلیل که افراد زیادی آن را پسندیده‌اند. پست معروف تخم مرغ اینستاگرام نمونه بارز اینگونه پست‌هاست.

انتخاب و خرید یکی از بسته‌‌های لایک

انتخاب یک پست و یا تقسیم لایک ها برای چند پست خود

شروع انتقال لایک ها از همان لحظه سفارش شما

لایک خوردن پست و یا پست های شما به تعداد درخواستی