خرید بازدیدکننده لایو اینستاگرام

خرید بازدید لایو اینستاگرام

یکی از چالش های برگزاری لایوهای اینستاگرامی کم بودن افراد حاضر در لایو است. تعداد حاضرین در لایو اینستاگرام یکی از فاکتورهای بسیار مهم اعتماد سازی در اینستاگرام محسوب می شود. اگر تعداد فالوورهای پیج تان زیاد باشد اما افراد کمی در لایوهای شما آنلاین باشند این نشان دهنده فیک بودن یا غیرواقعی بودن فالوورهای شماست. از طرفی زمانیکه چشم تان به تعداد افراد کمی که در لایوتان حضور دارند می افتد ناخودآگاه انگیزه تان برای ادامه دادن لایو کم می شود.

به همین دلیل از طریق بسته های افزایش بازدید لایو اینستاگرام سایت اینبو به راحتی می توانید تعداد حاضرین در لایوهای اینستاگرامی خود را افزایش دهید. فقط کافی است قبل از اینکه لایوتان را شروع کنید بسته مورد نظرتان را از سایت خریداری کنید تا به محض برگزاری لایو افراد زیادی در لایو شما حضور پیدا کنند. این بسته ها مناسب افرادی است که فالوور کمی دارند و یا فالوور فیک خریداری کرده اند. همین حالا می توانید به تعداد دلخواه افراد آنلاین در لایو خود را افزایش دهید. برای این کار کافیه سفارش خود را در همین صفحه ثبت کنید.

تعرفه سرویس‌ها

پکیج مناسب برای کسب و کار خود را انتخاب کنید

لایو اینستاگرام

چرا به بازدید لایو

اینستاگرام نیاز داریم؟

همانطور که می دانید لایو اینستاگرام یکی از ابزارهای فوق العاده قدرتمند برای بازاریابی و افزایش فروش است. در واقع ازطریق لایوهایی که برگزار می کنید می توانید درآمد خود را چندین برابر کنید. چون بهترین ابزار برای نزدیک شدن به مشتریان تان و جلب اعتماد آن هاست. اما لازمه برگزاری یک لایو خود تعداد آنلاین های زیاد در آن است. اگر لایو برگزار کنید و تعداد کمی در آن حضور داشته باشند هیچ سودی برای شما ندارد چون نمی توانید اعتماد سازی کنید. هر زمان تعداد زیادی از افراد در لایوتان حضور پیدا کردند آن وقت بقیه مشتریان تان به شما اعتماد خواهند کرد.
اگر اقدام به خرید بازدید کننده لایو اینستاگرام از سایت اینبو کنید دیگر نباید نگران کم بودن افراد آنلاین در لایوهایی که برگزار می کنید باشید! اگر قصد دارید لایوهای پربازدیدی داشته باشید به راحتی و با کمترین هزینه می توانید هر تعداد نفری که دوست دارید در لایوتان باشند را خریداری کنید و با خیال راحت لایوهای خود را در اینستاگرام برگزار کنید. پس وقت را از دست ندهید و همین حالا سفارش خود را در سایت ثبت کنید.

سوالی دارید؟ ما برای شما اینجا هستیم!

برای دریافت مشاورۀ رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

برخی از سوالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید در زیر آمده است

کی باید اقدام به خرید بازدید کننده لایو اینستاگرام کنیم؟

حداقل 1 ساعت یا نیم ساعت قبل از شروع شدن لایوتان باید سفارش خود را در سایت ثبت کنید.

بازدیدکننده ها دقیقا کی وارد لایو ما می شوند؟

بعد از ثبت سفارش خود در سایت بازدیدکننده های لایو به محض اینکه لایو تان شروع شد حداکثر 10 دقیقه بعد از آن کم کم به لایوتان اضافه می شوند.

افراد حاضر در لایو چه مدتی در لایو هستند؟

افرادی که وارد لایو شما می شوند حداقل 30 دقیقه در لایوتان هستند. برای اینکه مدت بیشتری در لایوتان حضور داشته باشند می توانید سفارش خود را در دو مرحله ثبت کنید.

آیا افراد حاضر در لایو پروفایل های واقعی دارند؟

خیر پروفایل ها غیرواقعی هستند اما دارای عکس پروفایل و بیو مناسب هستند تا طبیعی جلوه داده بشن.

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!