خرید ویو استوری

خرید بازدید استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام یکی از ابزارهای مهم بازاریابی و فروش در دنیا محسوب می شود. در واقع اینستاگرام استوری اینستاگرام را برای کسب درآمد آسان تر در اختیار کاربرانش قرار داده است. از طریق استوری اینستاگرام می توان فروش های فوق العاده ای را تجربه کرد اما تا زمانی که بازدید استوری هایتان بالا باشد. البته بالا نگه داشتن ویوی استوری ها کار آسانی نیست چون باید هر روز به تعداد بالا استوری های جذاب منتشر کرد.
اما ساده ترین راه برای افزایش ویو استوری ها خرید بازدید استوری اینستاگرام است.با خرید بسته های افزایشی ویو استوری اینستاگرام سایت اینبو به سادگی و در سریع ترین زمان ممکن می توانید بازدید استوری های پیج تان را بالا ببرید و ویو استوری خود را بالا نگه دارید.

هم اکنون می توانید از طریق همین صفحه تعداد بازدید استوری مورد نظرتان را سفارش دهید.

تعرفه سرویس‌ها

با خرید بسته های افزایش بازدید استوری اینستاگرام سایت اینبو می توانید بازدید استوری های خود را به صورت واقعی تا جایی که دوست دارید بالا ببرید. تمام بازدیدها توسط اکانت های واقعی اینستاگرام برای شما انجام می شوند.

خرید فالوور اینستاگرام

چرا بالا نگه داشتن

بازدید استوری ها مهم است؟

همانطور که قبلا اشاره شد استوری اینستاگرام بهترین ابزار برای بازاریابی و فروش در دنیاست. البته تا زمانی که بازدید از استوری هایتان بالا باشد. این روزها دغدغه اصلی صاحبین پیج های اینستاگرام همین است که بتوانند همیشه بازدید از استوری هایشان را بالا نگه دارند اما اینطور نمی شود! چون الگوریتم اینستاگرام به قدری پیچیده شده که بعضی وقت ها بدون هیچ دلیل خاصی بازدید استوری های شما را پایین می آورد و استوری های شما را به افراد کمتری نشان می دهد!
جالب اینجاست که اگر استوری های اول شما بازدید خوبی داشته باشد بازدید استوری های بعدی که قرار است در طول روز منتشر کنید هم افزایش پیدا می کند. این قضیه در زمان کمپین های فروش خیلی مهم است. چون اگر بازدید استوری ها در این تایم پایین بیاید افراد کمتری پیام شما را می بینند و ممکن است کمپین تان با شکست مواجه شود. به همین دلیل باید همیشه بازدید از استوری های پیج تان را بالا نگه دارید.

سوالی دارید؟ ما برای شما اینجا هستیم!

برای دریافت مشاورۀ رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

چطور خیلی سریع بازدید استوری‌های پیج را بالا ببریم؟

راه های زیادی برای افزایش بازدید استوری های پیج وجود دارد که می توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید اما زمان بر است و مهمترین چیز در بیزینس این است که زمان را از دست ندهید. همینطور ما باید در هزینه های تان هم صرفه جویی کنید. پس بهترین راه این است که اقدام به خرید بازدید استوری اینستاگرام کنید. با خرید ویو استوری اینستاگرام از سایت اینبو در سریع ترین زمان ممکن می توانید بازدید استوری های پیج تان را به میزان دلخواه بالا ببرید. امتحانش برای یک بار ضرر ندارد! همین حالا سفارش خود در همین صفحه ثبت کنید و از افزایش بازدید استوری های خود لذت ببرید.

سوالات متداول

برخی از سوالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید در زیر آمده است

چه زمانی باید اقدام به خرید بازدید استوری اینستاگرام کنیم؟

بهترین زمان برای خرید بازدید استوری لحظات ابتدایی از انتشار استوری است. بهتر است در همان لحظه ای که استوری های خود را منتشر می کنید سفارش خود را درون سایت اینبو ثبت کنید.

آیا بازدیدهای خریداری شده برای استوری ها واقعی است؟

بله تمام بازدیدهای خریداری شده برای استوری های شما واقعی هستند و توسط اکانت های واقعی و با کیفیت در اینستاگرام انجام می شوند.

آیا خرید بازدید استوری روی ایمپرشن استوری ها هم اثر گذار است؟

بله چون بازدید استوری ها واقعی هستند و از طریق حساب های تایید شده اینستاگرام انجام می شوند روی ایمپرشن استوری ها هم تاثیر گذار است و باعث افزایش آن ها می شود.

آیا برای خرید بازدید استوری باید پیج مان باز باشد یا خصوصی؟

قطعا باید پیج تان روی حالت پابلیک قرار داشته باشد. سفارش افزایش بازدید استوری برای حساب های خصوصی انجام نخواهد شد.

آیا با با خرید بازدید استوری اینستاگرام فالوور جدید هم جذب می کنیم؟

خرید این سرویس فقط برای افزایش بازدید استوری های پیج شماست و نمی تواند مستقیما به افزایش فالوور پیج تان کمک کند. البته اگر محتوای استوری هایتان جذاب باشد و کاربران استوری های شما را برای دوستانشان ارسال کنند این کار باعث افزایش فالوورهای شما خواهد شد.

بهترین سایت برای خرید بازدید استوری اینستاگرام کدام است؟

سایت اینبو بهترین سایت خرید بازدید استوری اینستاگرام در ایران است. چون هم کیفیت پروفایل هایی که برای استوری های شما بازدید می زند بالاست و هم قیمت های بسیار پایین تری نسبت به سایت های دیگر دارد.

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!