اپلیکیشن ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو

سیستم عامل: اندروید

نسخه: 2.2.0

حجم: 9.9 MB

معرفی برنامه

با دانلود ربات اینستاگرام اینبو می‌توانید فعالیت خود را در اینستاگرام ساده‌تر کنید. چطور؟

کارهای هر روز شما به عنوان یک اینستاگرامر چیست؟ برنامه را باز می‌کنید، بین پست‌ها می‌چرخید و لایک می‌کنید. برای برخی از پست‌ها کامنت می‌نویسید تا بیشتر دیده شوید. محتوایی که از قبل آماده کرده بودید را آپلود می‌کنید. رقیبان خود را بررسی می‌کنید تا فالوورهای فعال آن‌ها را به نحوی به سمت پیج خود بکشید. فعالیت کلی در اینستاگرام کم و بیش همین است. روزهای ملال آوری که پشت سر هم سپری می‌شوند و کارهایی تکراری که انرژی هر کسی را برای ادامه می‌گیرند.

دانلود ربات اینستاگرام راه نجاتی از این چرخه است. ربات می‌تواند کارهایی که شما در طول روز برای پیشرفت انجام می‌دهید را شبیه سازی کند. ساختار ربات به گونه‌ای طراحی شده است که بتواند حرکات انگشت شما عینا شبیه سازی کند و الگوریتم اینستاگرام را کاملا هوشمندانه دور بزند. بعد از دانلود ربات اینستاگرام و شروع فعالیت آن، دیگر نیازی به انجام کارهای تکراری و خسته کننده ندارید. اتصال اینترنت را برقرار می‌کنید و یک نفس راحت می‌کشید. ربات به جای شما در اینستاگرام فعالیت می‌کند و برای شما بازدیدکننده و فالوور جذب می‌کند.

برخلاف ادعای بسیاری از افراد، دانلود ربات اینستاگرام نمی‌تواند به تنهایی فالوورهای شما را بیشتر کند. در عوض این ابزار به شما کمک می‌کند بازدیدکننده‌های بیشتری را به سمت پیج خود هدایت کنید. شاید بتوان این قسمت از ربات را ترکیبی از ربات فالو آنفالو، ربات کامنت گذار اینستاگرام و ربات پیام دایرکت اینستاگرام معرفی کرد. ترکیب این محصولات در یک برنامه‌ی کم حجم، در کنار ربات از دانلود اینستاگرام می‌تواند تمام چیزی باشد که یک اینستاگرامر به آن نیاز دارد.

آپدیت‌های اخیر اینستاگرام شدیدا فالوورهای غیر واقعی را هدف قرار داده است. قابلیت حذف این نوع از فالوورها در قسمت افزایش تعامل، در بالای قابلیت‌های ربات دانلود از اینستاگرام قرار گرفته است می‌تواند به شما کمک کند تا پیجی طبیعی داشته باشید و بدون نگرانی از جریمه‌های احتمالی اینستاگرام به فعالیت ادامه دهید.

داشتن یک ربات همه کاره اینستاگرام چیزی نیست که کسی از آن بدش بیاید. ربات دانلود از اینستاگرام ما که قسمتی رایگان از محصول اصلی است، به شما قابلیت دانلود پست، استوری و همچنین دانلود عکس پروفایل با کیفیت اصلی را می‌دهد. ربات دانلود از اینستاگرام ما تمام این کارها را بدون سین خوردن انجام می‌دهد.

امکانات برنامه ربات اینستاگرام محدود به موارد بالا نیست. حذف یکجای درخواست‌های فالو، مدیریت استوری و از همه مهم‌تر، ارسال پست اتوماتیک و زمانبندی شده جزو امکانات دیگری است که با دانلود ربات اینستاگرام اینبو به دست می‌آورید. علاوه بر این، شخصی سازی‌هایی که می‌توانید روی تنظیمات ربات انجام دهید آن را به یک همراه اینستاگرامی بی‌نظیر تبدیل می‌کند.

تصاویر برنامه

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!