سوالات متداول

برخی از پرسش‌های مشتریان و مخاطبان!

در این بخش می توانید سوالات متداولی که توسط مشتریان و مخاطبان پرسیده می شود را مشاهده نمائید. مشاهده این پرسش و پاسخ ها موجب پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهد شد. پیشنهاد می کنیم همه این سوال و جواب را مطالعه فرمائید. ممکن است سوالی در حال حاضر برای شما مهم نباشد اما در حین کار با نرم افزار نیاز به پاسخ آن داشته باشید. وجود بخش پرسش و پاسخ به این مفهوم نیست که سایر روش های پشتیبانی در دستور کار قرار نمی گیرد. شما میتوانید مستقیما با پشتیبانی تماس گرفته و سوالات خود را بپرسید.

ربات اینبو چیست و چه وظایفی بر عهده دارد؟

ربات اینبو یک ربات هوشمند است که قوانین اینستاگرام را کاملا رعایت کرده و مثل یک انسان رفتار می کند و شبانه روز بر روی پیج شما به فعالیت مشغول است این ربات با توجه به وظایفی که شما تعیین می کنید کار می کند و فالوور واقعی را به صفحه شما جذب کرده و همچنین منجر به افزایش بازدید صفحتون می شود. وظایف این ربات عبارت است از:کامنت فرستادن ، دایرکت ارسال کردن ، لایک کردن ، فالو و آنفالو کردن و با توجه به هشتگ و مخاطبان خاصی که به ربات معرفی می کنید جذب فالور می کند.

ربات اینبو چگونه تعداد فالوور ها را افزایش می دهد؟

ربات اینبو با تنظیم شدن بر روی صفحات کاربران (بر اساس هشتگ ها و مخاطبین خاص) که برای ربات معرفی کردید رفته و برای آنها کامنت گذاری و لایک می کند و کاربران جدید را فالو می کند با این کار کاربران جدید َشروع به بازدید از صفحه شما کرده و فالور های شما افزایش می یابد.

آیا ربات نیاز به روشن بودن کامپیوتر و اینترنت دارد؟

برای استفاده از فعالیت حذف فالوور فیک تنها کافیست داخل پنل اینبو ربات را تنظیم کرده و از آن خارج شوید. اما برای استفاده از فعالیت های دیگر ربات نیاز به نصب نرم افزار اینبو دارید که در اینصورت باید سیستم مورد استفاده شما همواره به اینترنت متصل باشد.

آیا استفاده از ربات اینبو باعث بلاک شدن اکانت می‌شود؟

ربات اینبو یک برنامه شخص ثالث است و ممکن است هنگام استفاده از آن حساب کاربری شما با اختلالات اندکی مواجه شود. سعی ما بر این است که ربات کاملا قوانین اینستاگرام را رعایت کرده و به صورت هدفمند بر روی پیج شما به فعالیت بپردازد.

چرا باید رمز عبور اکانت اینستاگرام را در پنل وارد کنم؟

قدرت و تاثیر گذاری ربات به خاطر این است که تمامی فعالیت های شما را با توان خیلی بالاتر از طرف شما انجام می دهد. یعنی به طور ۲۴ ساعته و تمام اتوماتیک کاربرانی را که مورد هدف قرار گرفته است فالو یا آنفالو یا لایک می کند و در پست های آنها کامنت می گذارد. این روش تنها زمانی تاثیر گذار خواهد بود که از طرف اکانت شما روی اهداف اجرا شود. پس ربات نیاز دارد اطلاعات رمز عبور شما را داشته باشد تا تمام فعالیت ها را از طرف شما انجام دهد.

آیا با ربات اینبو می توان تبلیغات انجام داد؟

در صورت استفاده صحیح از ربات اینستاگرام اینبو بازدید صفحه شما چند برابر خواهد شد به طوری که فروش محصولاتتان از اینستاگرام به طور چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد و این امر برای پیج های فروشگاهی بسیار مهم می باشد.

چرا تنها روش جذب فالوور واقعی استفاده از ربات می باشد؟

چون در این روش دقیقا همان کاری را که شما در اینستاگرام خودتان انجام می دهید، ربات انجام می دهد. و کاربران با میل خود به شما فالوبک می دهند. این روش تنها روش جذب فالور واقعی و فعال می باشد چون تمامی فالور های دریافتی به صورت واقعی و خودشان با توجه به فالو ها و لایک ها و کامنت هایی که از طرف ربات برای آنها ارسال شده، به اکانت شما فالوبک می دهند. سایر روش ها همگی فالور های فیک و غیرفعال به شما اضافه خواهند کرد.

آیا در استفاده از ربات تعداد فالووینگ ها نیز زیاد می شود؟

ربات اینبو بعد از یک روز به صورت اتوماتیک شروع به آنفالو می کند.

چه زمانی از سرعت زیاد استفاده کنم؟

افزایش سرعت ربات باید بعد از گذشتن از مرز ۲۰۰۰ فالوور واقعی و فعال انجام گیرد ، و بایستی طی چند هفته استفاده از سرعت های کم و سپس متوسط در صورت خاموش نشدن گزینه های تنظیمات به طور خودکار سرعت را با احتیاط به زیاد افزایش دهید.

آیا ربات اینبو درگاه پرداخت آنلاین دارد؟

بله، به راحتی می توانید با استفاده از درگاه کاملا اتوماتیک اکانت خود را شارژ کنید.