برخی از پرسشهای شما

ربات اینبو یک ربات هوشمند است که قوانین اینستاگرام را کاملا رعایت کرده و مثل یک انسان رفتار می کند و شبانه روز بر روی پیج شما به فعالیت مشغول است این ربات با توجه به وظایفی که شما تعیین می کنید کار می کند و فالوور واقعی را به صفحه شما جذب کرده و همچنین منجر به افزایش بازدید صفحتون می شود. وظایف این ربات عبارت است از:کامنت فرستادن ، دایرکت ارسال کردن ، لایک کردن ، فالو و آنفالو کردن و با توجه به هشتگ و مخاطبان خاصی که به ربات معرفی می کنید جذب فالور می کند

بله صد در صد. بر خلاف سایت های فروش فالوور که فالور های فیک به شما ارائه می دهند ربات اینبو فالوور های صد در صد واقعی برای پیج شما جذب می کند.

هشتگ و موقعیت های جغرافیایی داخل کشور را انتخاب کنید تا از ارسال کامنت و دایرکت برای کاربران خارجی جلوگیری شود که این کار باعث گزارش اسپم از کاربران خارجی می شود از موقعیت جغرافیایی شلوغ و تگ هایی که با پست های بالا و آبدیت جدید هستند استفاده کنید.

ربات اینبو با تنظیم شدن بر روی صفحات کاربران ( بر اساس هشتگ ها و مخاطبین خاص ) که برای ربات معرفی کردید رفته و برای آنها کامنت گذاری و لایک می کند و کاربران جدید را فالو می کند با این کار کاربران جدید َشروع به بازدید از صفحه شما کرده و فالور های شما افزایش می یابد.

خیر، ربات را تنظیم کنید گزینه استارت را بزنید ربات بدون نیاز به شما شبانه روز کار می کند.

ربات اینبو کاملا قوانین اینستاگرام را رعایت کرده و به صورت هدفمند بر روی پیج شما به فعالیت می پردازد.

قدرت و تاثیر گذاری ربات به خاطر این است که تمامی فعالیت های شما را با توان خیلی بالاتر از طرف شما انجام می دهد. یعنی به طور ۲۴ ساعته و تمام اتوماتیک کاربرانی را که مورد هدف قرار گرفته است فالو یا آنفالو یا لایک می کند و در پست های آنها کامنت می گذارد. این روش تنها زمانی تاثیر گذار خواهد بود که از طرف اکانت شما روی اهداف اجرا شود. پس ربات نیاز دارد اطلاعات رمز عبور شما را داشته باشد تا تمام فعالیت ها را از طرف شما انجام دهد.

در صورت استفاده صحیح از ربات اینستاگرام اینبو بازدید صفحه شما چند برابر خواهد شد به طوری که فروش محصولاتتان از اینستاگرام به طور چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد و این امر برای پیج های فروشگاهی بسیار مهم می باشد.

چون در این روش دقیقا همان کاری را که شما در اینستاگرام خودتان انجام می دهید، ربات انجام می دهد. و کاربران با میل خود به شما فالوبک می دهند. این روش تنها روش جذب فالور واقعی و فعال می باشد چون تمامی فالور های دریافتی به صورت واقعی و خودشان با توجه به فالو ها و لایک ها و کامنت هایی که از طرف ربات برای آنها ارسال شده، به اکانت شما فالوبک می دهند. سایر روش ها همگی فالور های فیک و غیرفعال به شما اضافه خواهند کرد.

ربات اینبو بعد از یک روز به صورت اتوماتیک شروع به آنفالو می کند.

افزایش سرعت ربات باید بعد از گذشتن از مرز ۲۰۰۰ فالوور واقعی و فعال انجام گیرد ، و بایستی طی چند هفته استفاده از سرعت های کم و سپس متوسط در صورت خاموش نشدن گزینه های تنظیمات به طور خودکار سرعت را با احتیاط به زیاد افزایش دهید .

بله، به راحتی می توانید با استفاده از درگاه کاملا اتوماتیک اکانت خود را شارژ کنید.