همکاری در فروش اینبو

همکاری در فروش

با سیستم همکاری در فروش اینبو، راحت‌تر از همیشه، میلیونی کسب درآمد کنید! با جالب ترین شرایط، بالاترین پورسانت و تسویه حساب آنی، همه چیز برای کسب درآمد آماده است. در پنل ربات اینستاگرام اینبو ثبت نام کنید، لینک رفرال اختصاصی خودتان را دریافت کنید و کسب درآمد را شروع کنید! منتظر چی هستید؟ محصول باکیفیت و پشتیبانی از ما، فروش از شما!

شرایط همکاری در فروش اینبو چیه؟

لینک ارجاعی خود را در شبکه های اجتماعی، وبلاگ و یا وبسایت خود منتشر کنید و در سود حاصل از فروش ما سهیم شوید، به همین سادگی! هر کاربری که از طریق لینک شما وارد وبسایت شده و اقدام به خرید اشتراک نماید، برای شما نیز درآمدزایی خواهد کرد. این درآمد به صورت 50 درصد مبلغ اولین اشتراک خریداری شده خواهد بود. تازه، حتی اگر کاربر به محض مراجعه به وبسایت خریدی انجام ندهد، باز هم اگر همان کاربر تا یک سال اشتراکی خریداری کند، پورسانت شما محفوظ خواهد بود. به محض رسیدن به حداقل 5 فروش، شما می‌توانید به صورت لحظه ای درخواست تسویه حساب نمایید. به همین سادگی، به صورت 24 ساعته از منزل کسب درآمد کنید! 

561

میلیون پرداختی

14137

اشتراک

9856

مشتری

178

همکار در فروش

چرا همکاری در فروش ربات اینبو؟

یکی از مهم ترین مواردی که در همکاری در فروش بایستی مورد توجه قرار گیرد، میزان تقاضا برای محصول و نیز کیفیت محصول است. حالا بیایید این موارد را در ربات اینبو بررسی کنیم. از آنجایی که این روزها موفقیت در اینستاگرام دغدغه‌ی تقریبا تمامی کسب و کارها محسوب می‌شود، تقاضا برای ابزارهایی مانند ربات اینستاگرام، بسیار بالاست. از طرفی، اینبو تنها ربات اینستاگرامی حال حاضر در ایران است که در کنار حجم بسیار بالایی از امکانات، آن هم قابلیت‌های کاربردی، دارای پشتیبانی برخط برای پاسخگویی به کاربران گرامی می‌باشد. تمامی این ها یعنی یک فرصت فوق العاده برای درآمد زایی؛ البته به شرطی که این فرصت را از دست ندهید!

چقدر می‌توانید درآمد کسب کنید؟

اگه کسی که از لینک من اومده وبسایت، ولی یه مدت بعد خرید میکنه، دیگه پورسانت بهم تعلق نمیگیره؟

اگر کاربری از طریق لینک ارجاعی شما وارد وبسایت اینبو شده باشد، تا مدت یک سال کاربر شما محسوب شده و از خرید اول وی، 50% پورسانت به شما تعلق خواهد گرفت!

کی میتونم تسویه حساب کنم؟ سقف و یا حداقل خاصی برای تسویه حساب وجود داره؟

بعد از رسیدن به حداقل 5 فروش، شما می توانید هر لحظه ای که مایل بودید درخواست تسویه حساب نمایید. درخواست شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

برای همکاری در فروش، حتما باید وبسایت پربازدید یا پیج اینستاگرامی با فالوور بالا داشته باشم؟

به هیچ وجه! شما می توانید لینک ارجاعی خود را در هر کجا که مایل بودید، از وبلاگ گرفته تا کانال تلگرامی، منتشر نمایید و کسب درآمد کنید!

سهم من از فروش چقدره؟ چقدر میتونم درآمد داشته باشم؟

هر کاربری که از طریق لینک ارجاعی شما اقدام به خرید ربات اینستاگرامی اینبو نماید، 50% از مبلغ اولین خرید وی به عنوان پورسانت به شما تعلق خواهد گرفت.