ساعت کاری 08:00-18:00

تبریز ارم …

09907337390 , 09331994098

نمایندگی ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام اینبو به دلیل استقبال هم میهنان عزیز تصمیم به ارائه نمایندگی به علاقمندان فعالیت در این زمینه شده و نمایندگی اختصاصی یا نمایندگی در داخل خود سایت اینبو را میدهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و طرح سوالات با شماره موبایل ۰۹۹۰۷۳۳۷۳۹۰ در ارتباط باشید.

نمایندگی ربات اینستاگرام

نمایندگی ربات اینستاگرام

 

 

 

ربات اینستاگرام اینبو به دلیل استقبال هم میهنان عزیز تصمیم به ارائه نمایندگی به علاقمندان فعالیت در این زمینه شده و نمایندگی اختصاصی یا نمایندگی در داخل خود سایت اینبو را میدهد. همانگونه که از استقبال هموطنانمان گفتیم اصلی ترین عامل این امر بالا رفتن محبوبیت روز افزون اینستاگرام در بین مردم کشورمان شده که این اتفاق به صورت غیر مستقیم باعث استقبال بیش از حد ادمین های پیچ ها از ربات های اینستاگرام میباشد.

 

از این رو سایت اینبو به سه صورت مختلف به شرکت ها و اشخاص نمایندگی به صورت نیمه مستقل و مستقل ارائه میکند.

 

 

 

نمایندگی به صورت مستقل با خرید اسکریپت ربات اینستاگرام :

در این نوع نمایندگی تیم اینبو اسکریپت ربات اینستاگرام (کد های ربات اینستاگرام ) را به صورت مستقیم به فرد خریدار ارسال میکند تا فرد خریدار نیز به مانند پنل ربات اینبو برای خود چنین پنلی را آماده برای استفاده خود و مشتری های خود ایجاد کند. این نوع خرید مزیت های بیشتری نسبت به نمایندگی های دیگر دارد برای مثال بعد از خرید اسکریپت ربات اینستاگرام دیگر هیچ نوع وابستگی به تیم اینبو نخواهید داشت و به صورت مستقل میتوایند سایت و پنل ربات خود را با سیاست های کاری خود تنظیم کنید.

 

 

نکته

در صورت درخواست فرد خریدار راهنمایی های لازمه برای راه اندازی یک سایت و پنل به مانند سایت و پنل اینبو  انجام خواهد شد.

به دلیل این که تیم اینبو ماهانه آپدیت های جدید را بر روی اسکریپت ربات اینستاگرام میدهد افراد خریدار اسکریپت ربات نیز میتوانند این آپدیت ها را از مدیریت تیم اینبو درخواست و بر روی ربات های خود پیاده سازی کنند.

 

 

 

نمایندگی به صورت غیر مستقل :

در این نوع نمایندگی شما قادر به طراحی سایت مستقل و لوگو مستقل خواهید بود با این تفاوت که هر خریدی از سایت شما انجام گیرید ۴۰ درصد پورسانت مربوطه به سایت اینبو تعلق قرار خواهد گرفت از دیگر مزیت های این نوع نمایندگی میتوان به استفاده از درگاه پرداخت مستقل فرد خرید کننده قیمت گذاری پکیچ های ربات به صورت دلخواه و آپدیت ربات نمایندگی همزمان با آپدیت ربات اینبو و...

 

 

نکته

همانطور که در مطالب بالا گفته شد شما میتوانید قیمت های مختلفی را در سایت خود اعمال کنید، که قابل ذکر میباشد که ۴۰ درصد پورسانت تعلق گرفته به تیم اینبو مربوط به قیمت های تعیین شده شما نمیباشد و این ۴۰ درصد بر اساس قیمت های خود سایت اینبو محاسبه خواهد شد.

 

 

 

 

 

نمایندگی از طریق پنل همکاران سایت اینبو :

این نمایندگی برای اشخاصی که علاقه و یا تخصصی در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی ندارند مناسب میباشد و یا افرادی که میخواهند از طریق سایت بازاریابی انجام دهند مناسب بوده برای شروع کافی ایست وارد سایت اینبو شوید و سپس به بخش همکاران مراجعه کرده و بعد از ثبت نام وارد کاربری خود در بخش همکاران شده و کار خود را شروع کنند. نحوه فعالیت در این بخش نیز به صورت فیلم آموزشی توضیح داده شده است.

 

 

نکته

در این نوع نمایندگی پورسانت به صورت ۴۰ درصد به همکار مربوطه تعلق قرار خواهد گرفت بدین صورت که هر خریدی از طریق همکار مربوطه  و یا لینک همکاری آن فرد صورت گیرد تا سطح ۵۰ خرید ۴۰ درصد پورسانت تعلق قرار خواهد گرفت و همکار مربوطه نیز میتواند پو.رسانت خود را تا سطح ۷۰ درصد تغییر دهد.

 

 

 

دمو ربات اینستاگرام اینبو :

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و طرح سوالات خود میتوانید با شماره موبایل ۰۹۹۰۷۳۳۷۳۹۰ در ارتباط باشد.

 

 

 

 

مشاوره رایگان
تماس بگیرید ۰۹۹۰-۷۳۳۷۳۹۰