نمایندگی ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام اینبو به دلیل استقبال هم میهنان عزیز تصمیم به ارائه نمایندگی به علاقمندان فعالیت در این زمینه شده و نمایندگی اختصاصی به عزیزان ارائه میدهد و یا به عنوان همکار داخل سایت استقبال میکند.

دموی پنل ربات
افزایش بازدید اینستاگرام

با ما پیشرفت کنید!

از تمامی امکانات اینستاگرام برای پیشرفت پیج خود استفاده کنید. به خصوص میتوانید از ربات اینستاگرام برای افزایش بازدید و فالوور واقعی استفاده کرده باشید.

افزایش فالوور اینستاگرام

از تجربه ما استفاده کنید!

از ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید، در زمینه هایی همچون بهترین راه های افزایش بازدید و افزایش فالوور اینستاگرام و… در خدمت شما هستیم.

بازاریابی در اینستاگرام

از ایده های ما بهره بگیرید!

توصیه های ما در مورد مارکتینگ یا بازاریابی در اینستاگرام را جدی بگیرید. اگر پیج مناسبی برای بازاریابی در اینستاگرام ندارید و یا اکانت شما بازدید کمی در اینستاگرام به همراه دارد ما در خدمت شما هستیم.

به صراحت میتوانیم بگوییم که تیم اینبو تنها ترین سایت فعلی میباشد که نمایندگی ربات را به صورت کامل ارائه داده و افراد خرید کننده بعد از اخذ نمایندگی، کدها و یا همان اسکریپت ربات را به صورت مستقیم دریافت میکنند و میتوانند اسکریپت ربات را روی هر سروری که بخواهند پیاده سازی کرده و یا حتی اگر آشنایی با برنامه نویسی داشته باشند میتوانند بر روی ربات تغییرات دلخواه خود را اعمال کنند.

همانگونه که توضیح دادیم سایت اینبو تنها ترین ربات موجود میباشد که به صورت کاملا مستقل نمایندگی ربات اینستاگرام را ارائه میدهد. از این رو افرادی که اسکریپت ربات را تهیه میکنند تیم اینبو اسکریپت یا همان کد های ربات را به فرد خرید کننده ارائه داده و نماینده عزیز میتواند بر روی سرور مد نظر خود کد های ربات را پیاده سازی کرده و از آن استفاده کند. حتی امکان تغییرات داخل کد های ربات را هم دارد و به قولی اسکریپت ربات open source میباشد.

اما اکثر افرادی که قصد خرید نمایندگی ربات را دارند علم و یا آشنایی کافی با برنامه نویسی و یا در کل بالا آوردن و تنظیم کردن ربات را نداشته از این رو تیم اینبو راه اندازی ربات را به صورت رایگان برای این افراد انجام میدهد و بالا آوردن سایت و پنل ربات در یک الی سه روز بعد از خرید آماده میشود.

ما نمیتوانیم توضیحات کامل و صریحی در این مورد ارائه دهیم اما در ارائه نمایندگی ربات اینستاگرام سعی بر این شده است که فرد خریدار یا همان نماینده، دیگر وابستگی به ما نداشته باشد تا سود صد در صدی خود را از این راه به دست آورده و برای نزدیکان خود نیز راهی برای کسب و در آمد ایجاد کرده باشد.

بله چنین امکانی وجود دارد و در واقعه هر شش ماه یکبار اینستاگرام api های خودش را بروز رسانی میکند. اما در طرف مقابل که ما میباشیم به صورت ماهیانه به جز رفع مشکلات بوجود آمده مثل تغییر api های اینستاگرام، بروز رسانی های مختلفی بر اساس نظرات مشتری ها و نمایندگان عزیز داده میشود.

برای خرید کافی ایست به بخش صفحه خرید و یا به پایین صفحه لیست تعرفه های ربات رجوع کنید و بعد از خرید از ربات خود استفاده کنید. اگر سوال و یا مشکل خاصی در این بخش داشتید میتوانید با شماره های زیر در ارتباط باشید:

۰۹۹۰۷۳۳۷۳۹۰ عبدی

۰۹۳۳۱۹۹۴۰۹۸ پاسبان

آی دی تلگرام: inbosupp

ارائه نمایندگی ربات اینستاگرام؟

با افزیش کاربران در اینستاگرام به خصوص کاربران ایرانی باعث شده برخی از افراد کار بلد و یا حتی افرادی که دنبال بازاریابی در این شبکه اجتماعی میباشند را ترغیب کند تا با دریافت نمایندگی ربات، برای خود راهی برای کسب و درآمد در این حوزه پیدا کنند.

در این بین تیم اینبو را میتوان تنها ترین سایت فعلی کشور نامید که به صورت کاملا مستقل نمایندگی ربات اینستاگرام را برای علاقمندان این حرفه ارائه میدهد و به صورت دائمی پشتیبانی و راه اندازی آنرا بر عهده میگرد. همچنین به دلیل این که تیم اینبو ماهانه آپدیت های جدید را بر روی اسکریپت ربات اینستاگرام اضافه خواهد کرد نمایندگی های عزیز نیز میتوانند از این برو رسانی بر روی ربات های خود استفاده کنند.

اخذ نمایندگی ربات

دریافت اسکریپت ربات اینستاگرام

دریافت مشاوره و راه اندازی به صورت رایگان

آماده شدن ربات و شروع کسب و کار شما

اسکریپت ربات اینستاگرام

خرید اسکریپت ربات اینستاگرام!

 

با دریافت نمایندگی ربات اینستاگرام کسب و کار خود را گسترش دهید.
و یا به صورت همکار داخل سایت فعالیت خود را شروع و با سود 25 درصدی بازاریابی کنید.
برای مشاوره رایگان نیز میتوانید با شماره های 09907337390 و 09331994098 در ارتباط باشید.

دریافت نمایندگی به صورت کاملا مستقل !

دریافت اسکریپت یا همان کدهای ربات میتواند برای شما یک مزیت بزرگ به همراه داشته باشد زیرا در آینده میتوانید بر اساس علایق و نیاز های خود، ویژگی هایی را به ربات اضافه و یا حذف کنید.

اما همانگونه که گفتیم با اخذ نمایندگی ربات اینستاگرام به صورت کاملا مستقل دیگر هیچ وابستگی به سایت ما نخواهید داشت و شما نیز میتوانید به مانند ما، سایت و پنل با برند و سیاست گذاری دلخواه خودتان برای مثال در قسمت قیمت گذاری ها و یا نحوه اشتراک دهی خود تصمیم بگیرید و سود صد در صدی را از طریق مشتری های خودتتان دریافت کنید.

شروع راه اندازی ربات اینستاگرام

پیاده سازی اسکریپت ربات بر روی سرور مربوطه

آماده سازی پنل و سایت

پشتیبانی بعد از تحویل و راه اندازی

نمایندگی ربات اینستاگرام

مشاهده دمو ربات اینستاگرام

تعرفه خرید نمایندگی ربات اینستاگرام

کاملا مستقل

2500000تومانارائه پشتیبانی

  • ارسال کامل اسکریپت ربات
  • ارائه پشتیبانی به صورت دائمی
  • دسترسی کامل به کدهای ربات و اعمال تغییرات دلخواه