نمایندگی ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام اینبو تصمیم به ارائه نمایندگی به علاقمندان فعالیت در این زمینه گرفته است و نمایندگی اختصاصی به عزیزان ارائه میدهد.

 

نمایندگی ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام اینبو تصمیم به ارائه نمایندگی به علاقمندان فعالیت در این زمینه گرفته است و نمایندگی اختصاصی به عزیزان ارائه میدهد.

سوالات متداول خرید نمایندگی ربات اینستاگرام

نمایندگی ربات به صورت کامل داده می شود؟

تیم اینبو تنها سایت فعلی میباشد که نمایندگی ربات را به صورت کامل ارائه داده و افراد خرید کننده بعد از اخذ نمایندگی، کدها و یا همان اسکریپت ربات را به صورت مستقیم دریافت میکنند و میتوانند اسکریپت ربات اینستاگرام را روی هر سروری که بخواهند پیاده سازی کرده و حتی اگر آشنایی با برنامه نویسی داشته باشند میتوانند بر روی ربات تغییرات دلخواه خود را اعمال کنند.

نحوه ارائه نمایندگی ربات به چه صورت می باشد؟

بعد از خرید بسته نمایندگی توسط فرد یا شرکت خریدار، همکاران ما در پشتیبانی هماهنگی های اولیه را برای راه اندازی پنل و سایت ربات را شروع خواهند داد.

تا نهایتا ظرف 48 ساعت بعد از خرید بسته نمایندگی ربات اینستاگرام پنل و سایت با نام برند شما برای شروع خدمات رسانی در این زمینه فراهم شده باشد.

تا چه حدی می توان از فروش ربات درآمد زایی کرد؟

ما نمیتوانیم توضیحات کامل و صریحی در این مورد ارائه دهیم اما در ارائه نمایندگی ربات اینستاگرام سعی بر این شده است که فرد خریدار یا همان نماینده، دیگر وابستگی به ما نداشته باشد تا سود صد در صدی خود را با فروش اشتراک ربات به دست بیاورد.

آیا در آینده مشکلی برای اسکریپت ربات پیش می آید؟

تیم برنامه نویسی اینبو آشنایی زیادی با api اینستاگرام داشته و در حال حاضر نیز قابلیت های جدیدی به ربات اضافه شده که حتی نظیر این ویژگی ها در ربات های خارجی هم وجود ندارد. مانند تشخیص افراد آنلاین، بخش مدیریت دایرکت، ارسال لایو و …

اما در این بین تا زمانی که اینستاگرام api های خودش را از دسترس برنامه نویسان و توسعه دهندگان خارج نکرده باشد ما نیز مشغول به بروز رسانی و خدمات رسانی در این حوزه خواهیم بود. چه بسا که بعید به نظر میرسد اینستاگرام در آینده دست به چنین عملی بزند.

نحوه خرید و شروع به چه صورت خواهد بود؟

قبل از خرید اسکریپت ربات اینستاگرام اینبو حتما توصیه میکنیم با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید. تا به صورت رایگان بخش فنی و فروش ما برای مشاوره در این زمینه در خدمت شما باشند.

02128421956 تماس با دفتر

آی دی تلگرام: inbosupp

چرا خرید نمایندگی ربات اینستاگرام؟

این روز ها اینستاگرام طرفداران زیادی را برای خود جلب کرده به خصوص در ایران بعد از این که حواشی برای پیام رسان تلگرام رخ داد افراد زیادی از اینستاگرام شروع به استفاده کردند و وقت بیشتری را در این برنامه سپری میکنند.

همچنین ناگفته نماند که اینستاگرام از لحاظ پتانسیل ارائه و فروش محصولات از هر شبکه اجتماعی دیگری بازدهی بیشتری داشته و اکانت های فروشگاهی زیادی نیز در این برنامه در حال فعالیت و فروش محصولات خودشان میباشند.

از این رو هر سیستمی که بتواند باعث بالا رفتن بازدید کننده یک پیج شود و در پی آن فالوور واقعی یک پیج اینستاگرام افزایش یابد. قطعا طرفداران زیادی را برای خرید و استفاده از این ابزار به همراه خواهد داشت.

دریافت نمایندگی به صورت کاملا مستقل!

دریافت اسکریپت یا همان کدهای ربات میتواند برای شما یک مزیت بزرگ به همراه داشته باشد زیرا در آینده میتوانید بر اساس علایق و نیاز های خود، ویژگی هایی را به ربات اضافه و یا حذف کنید.

اما همانگونه که گفتیم با اخذ نمایندگی ربات اینستاگرام به صورت کاملا مستقل دیگر هیچ وابستگی به سایت ما نخواهید داشت و شما نیز میتوانید به مانند ما، سایت و پنل با برند و سیاست گذاری دلخواه خودتان برای مثال در قسمت قیمت گذاری ها و یا نحوه اشتراک دهی خود تصمیم بگیرید و سود صد در صدی را از طریق مشتری های خودتان دریافت کنید.

تعرفه خرید نمایندگی ربات اینستاگرام