درمورد ما

درباره اینبو بیشتر بدانید!

ما قدرت شبکه های اجتماعی را به کسب و کارها پیشنهاد می‌کنیم

در کمتر از یک دهه اینستاگرام به یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی بین مردم تبدیل شد، بطوری که تصور زندگی روزمره بدون اینستاگرام شاید دشوار باشد. اینستاگرام علاوه بر این که یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی است، یک سامانه‌ی بسیار قدرتمند برای کسب و کارها است، تا ارتباط خود را با مشتریان حفظ کنند و از این راه کسب درآمد داشته باشند.

همراه هزاران نفر در مسیر رشد

اینبو با هدف کمک به کسب و کارهای اینستاگرامی و باور به این که شبکه های اجتماعی عامل رشد کسب و کار ها در آینده خواهند بود فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرد و در این مسیر همراه هزاران کسب و کار اینستاگرامی است.

اینبو همراه اینستاگرامی تو!

اینبو برای کاهش دغدغه‌ها و چالش‌های مدیریت حساب اینستاگرام، ابزارهایی را در اختیار شما قرار میدهد تا به آسانی در مسیر رسیدن به اهداف خود قدم بردارید! تیم ما همیشه همراه شماست و تمام تلاشمان را میکنیم، تا با ارائه‌ی آموزش‌های کاربردی و پشتیبانی تخصصی مسیر رشد شما را هموارتر کنیم! رشد و شادی شما موجب بالندگی ماست. افتخار اینبو، همراهی شما

تیم ما

با تیم اینبو بیشتر آشنا شوید!

oktay

نادر عبدی

مدیر کل

نادر نه تنها مدیرکل و بنیان گذار، بلکه ماهرترین توسعه دهنده‌ی بک اند و مسئول انگیزش تک تک اعضای اینبوست. اون پرتلاش‌ترین عضو تیمه و به کارش خیلی علاقمنده. تنها مشکل نادر اینه که عاشق گرماست! در حدی که حتی تو چله‌ی تابستون هم بخاری روشن میکنه.

oktay

مبین یاوری

مدیر فنی

مبین هم  مدیرفنی تیممونه، هم یه توسعه‌دهنده‌ی اندروید فوق العادس و هم با گل و گیاه‌هاش مسئول تامین اکسیژن کارکنانه. تقریبا تمام شوخی هایی که تو اینبو میشه، مستقیم یا غیرمستقیم ساخته و پرداخته‌ی ذهن خلاق اونه!

Ata Vali

عطا والی

طراح محصول

عطا طراح تیمه. از اپلیکیشن گرفته تا وبسایت، از رابط کاربری گرفته تا فرانت اند، تقریبا هرچیزی رو اون طراحی کرده. عطا یه طراح بالقوه است، چون به تقارن خیلی اهمیت میده. در این حد که بهترین راه برای اذیت کردنش (که مبین هم خیلی بهش علاقمنده) اینه که تقارن وسایلشو به هم بزنی!

oktay

اکتای پاسبان

مدیر بازاریابی و فروش

اکتای یکی از قدیمی‌ترین اعضا و بهترین فروشنده‌ی اینبوست. اکتای اونقدر تو کارش جدیه که یبار نزدیک بود به دوستش که واسه احوالپرسی زنگ زده بود، ربات اینبو بفروشه! اگه تا این حد ولخرج نبود و الکی ریسک نمیکرد، شاید اسمش تا حالا رو لیست صد ثروتمند فوربز هم رفته بود.

امیر بالازاده

امیر بالازاده

توسعه دهنده بک‌اند

امیر از اعضای تیم فنی و یه توسعه دهنده‌ی اندروید ماهره. علاقه به کار فقط تو امیر خلاصه شده، در حدی که معمولا هر صبح اولین فردیه که میشینه پشت سیستمش. عکسی که ازش اینجا گذاشتیم، با افتخار تنها عکسیه که تو دهه‌ی اخیر ازش شکار شده، چون از عکس گرفتن متنفره!

امیر بالازاده

رضا نژاداصغری

توسعه دهنده فرانت‌اند

رضا یه توسعه دهنده فرانت کارکشته، حرفه و کاردرسته که خیلی از بخش های جالب وبسایت اینبو وجودشون رو مدیونش هستن! محققان در تحقیقات اخیر به این نتیجه رسیدن که شدت صدای رضا تقریبا برابر با شدت صدای هلیکوپتر در فاصله یه متریه، بنابراین استفاده از صداگیر ایمنی در هنگام صحبت باهاش شدیدا توصیه میشه!

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!