درباره اینبو بیشتر بدانید

اینبو ربات اینستاگرام اتوماسیون ابزاری بسیار مناسب برای تمامی کسب و کارهایه موجود در اینستاگرام میباشد. اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران میباشد و بستری فوق العاده برای بیزینس های کوچک و بزرگ برای فروش هر چه بیشتر محصولات خود اینبو با ارائه مجموعه ابزار های تاثیر گذار در افزایش فالور واقعی و فروش هرچه بیشتر فعالیت میکند. امید هست تیم ما در حمایت ازکسب و کارهای نوپا اندک نقش کوچکی را ایفا کند.

تیم اینبو را بیشتر بشناسید!

Nader

نادر عبدی

مدیر کل

نادر نه تنها مدیرکل و بنیان گذار، بلکه ماهرترین توسعه دهنده‌ی بک اند و مسئول انگیزش تک تک اعضای اینبوست. اون پرتلاش‌ترین عضو تیمه و به کارش خیلی علاقمنده. تنها مشکل نادر اینه که عاشق گرماست! در حدی که حتی تو چله‌ی تابستون هم بخاری روشن میکنه.

Mobin

مبین یاوری

مدیر فنی

مبین هم  مدیرفنی تیممونه، هم یه توسعه‌دهنده‌ی اندروید فوق العادس و هم با گل و گیاه‌هاش مسئول تامین اکسیژن کارکنانه. تقریبا تمام شوخی هایی که تو اینبو میشه، مستقیم یا غیرمستقیم ساخته و پرداخته‌ی ذهن خلاق اونه!

oktay

اکتای پاسبان

مدیر بازاریابی و فروش

اکتای یکی از قدیمی‌ترین اعضا و بهترین فروشنده‌ی اینبوست. اکتای اونقدر تو کارش جدیه که یبار نزدیک بود به دوستش که واسه احوالپرسی زنگ زده بود، ربات اینبو بفروشه! اگه تا این حد ولخرج نبود و الکی ریسک نمیکرد، شاید اسمش تا حالا رو لیست صد ثروتمند فوربز هم رفته بود.

Mobin

پوریا امیرخزانی

مدیر محتوا و سئو

پوریا مدیر محتوا و مسئول سئوی تیمه. هیچ متن و صفحه‌ای توی سایت و اپلیکیشن، از ویرایش‌های اون در امان نبوده. پوریا یه دیکشنری سیار سه زبانه است که کل نیاز ترجمه‌ی اینبو رو برطرف میکنه. اون بزرگترین مصرف کننده‌ی قند و چای تیمه. شانس آوردیم که این منابع تجدیدپذیرند!

Ata Vali

عطا والی

طراح

عطا طراح تیمه. از اپلیکیشن گرفته تا وبسایت، از رابط کاربری گرفته تا فرانت اند، تقریبا هرچیزی رو اون طراحی کرده. عطا یه طراح بالقوه است، چون به تقارن خیلی اهمیت میده. در این حد که بهترین راه برا اذیت کردنش (که مبین هم خیلی بهش علاقمنده) اینه که تقارن وسایلشو به هم بزنی!

پویا امینی

پویا امینی

محتوای صوتی و ویدئویی

پویا گوینده و ویدیوساز تیممونه. پویا اونقدر کارش درسته که هم ویدیوها و هم صداهای روی ویدیو رو خودش میسازه. پویا ریش سفید تیمه و اطلاعات عمومی بالایی داره، اما واقعا باید رو اعصابش کار کنه!

Mobin

علی معلمی

پشتیبان ارشد

علی یه پشتیبان کارکشته و و ماهره که تنظیمات ربات اینبو رو بهتر از هرکسی بلده. هرکسی در مورد رضایت و شکایت مشتریامون سوالی داشته باشه، حتما سوالشو از علی میپرسه. گنجایش معده‌ی اون تمومی نداره؛ حتی یبار که گشنه‌اش بود میخواست کیبوردشو درسته قورت بده که با وساطت بقیه منصرف شد!

Mobin

علی علی‌محمدی

محتوای متنی

علی (فعلا) جوانترین عضو تیمه، دست به قلمش خوبه و تو اینبو محتوا تولید میکنه. کافیه یه کاری رو بهش بسپرین و قبل از اتمام مهلت، جنازه‌ی کار رو تحویل بگیرین! یکی دیگه از استعدادهای علی اینه که میتونه از مسائل ساده، بحران‌های بزرگ و لاینحل درست کنه، برا همین مستعدترین فرد در اینبو برای ریاست آینده‌ی ستاد بحرانه!

oktay

فاطمه بخشی

محتوای متنی

فاطمه استعداد نگارش خیلی خوبی داره و دایره‌ی لغاتش خیلی گستردس، برای همین یکی از اعضای مهم تیم تولیدمحتوای اینبوست. اما همه‌ی این‌ها تا زمانیه که حوصلش سر نرفته باشه، وگرنه با یه شخصیت بی‌اعصاب خسته طرف خواهیم بود!

Mobin

عرفان قادری

فرانت اند

عرفان یه توسعه دهنده‌ی فرانت اند خوب و عضو بخش فنی تیمه. عرفان، ملقب به چشم آبی، بی سر و صداترین و ورزشکارترین عضو تیممونه.  اگه تا این حد تعارفی و خجالتی نبود و از طرف دیگه تو المپیک رشته‌ی شخصیت هم وجود داشت، بدون شک برنده مدال طلاش عرفان میشد!