درمورد ما

درباره اینبو بیشتر بدانید!

اگه اینجا هستید که تیم اینبو رو بیشتر بشناسین، پس بهتره فرمالیته رو همون اول کار بذاریم کنار! اینبو در تاریخ 1395/08/03 تشکیل شد. اینبو در واقع یه تیم دوستانه ولی در عین حال خیلی جدیه! (دقیقا همینقدر جالب!) ایده‌ی اولیه و هدف اینبو، کمک به پیشرفت کسب و کارها با ابزارهای نوین بازاریابیه. از اونجایی که این روزا اینستاگرام بزرگترین پلتفرم اجتماعی تو ایرانه، ما هم با گذر زمان خدماتمون رو بیشتر به سمت اینستاگرام سوق دادیم. درسته که تیم اینبو بیشتر با ربات اینستاگرامی‌اش شناخته شده، اما کلی خدمات دیگه هم داریم به کسب و کارهای کوچک و بزرگ ارائه میدیم و تازه، کلی خدمات دیگه هم قراره به لیستشون اضافه بشه! آرمان ما، اینه که ما رو تو راه پیشرفت کسب و کار، همراه خودتون بدونین! یکم پایین‌تر، میتونین با اعضای تیممون بیشتر آشنا شین.

تیم اینبو

تیم ما را بیشتر بشناسید!

oktay

نادر عبدی

مدیر کل

نادر نه تنها مدیرکل و بنیان گذار، بلکه ماهرترین توسعه دهنده‌ی بک اند و مسئول انگیزش تک تک اعضای اینبوست. اون پرتلاش‌ترین عضو تیمه و به کارش خیلی علاقمنده. تنها مشکل نادر اینه که عاشق گرماست! در حدی که حتی تو چله‌ی تابستون هم بخاری روشن میکنه.

oktay

مبین یاوری

مدیر فنی

مبین هم  مدیرفنی تیممونه، هم یه توسعه‌دهنده‌ی اندروید فوق العادس و هم با گل و گیاه‌هاش مسئول تامین اکسیژن کارکنانه. تقریبا تمام شوخی هایی که تو اینبو میشه، مستقیم یا غیرمستقیم ساخته و پرداخته‌ی ذهن خلاق اونه!

oktay

اکتای پاسبان

مدیر بازاریابی و فروش

اکتای یکی از قدیمی‌ترین اعضا و بهترین فروشنده‌ی اینبوست. اکتای اونقدر تو کارش جدیه که یبار نزدیک بود به دوستش که واسه احوالپرسی زنگ زده بود، ربات اینبو بفروشه! اگه تا این حد ولخرج نبود و الکی ریسک نمیکرد، شاید اسمش تا حالا رو لیست صد ثروتمند فوربز هم رفته بود.

oktay

پوریا امیرخزانی

مدیر محتوا و سئو

پوریا مدیر محتوا و مسئول سئوی تیمه. هیچ متن و صفحه‌ای توی سایت و اپلیکیشن، از ویرایش‌های اون در امان نبوده. پوریا یه دیکشنری سیار سه زبانه است که کل نیاز ترجمه‌ی اینبو رو برطرف میکنه. اون بزرگترین مصرف کننده‌ی قند و چای تیمه. شانس آوردیم که این منابع تجدیدپذیرند!

Ata Vali

عطا والی

طراح و توسعه دهنده

عطا طراح تیمه. از اپلیکیشن گرفته تا وبسایت، از رابط کاربری گرفته تا فرانت اند، تقریبا هرچیزی رو اون طراحی کرده. عطا یه طراح بالقوه است، چون به تقارن خیلی اهمیت میده. در این حد که بهترین راه برا اذیت کردنش (که مبین هم خیلی بهش علاقمنده) اینه که تقارن وسایلشو به هم بزنی!

پویا امینی / pouya amini

پویا امینی

محتوای صوتی و ویدئویی

پویا گوینده و ویدیوساز تیممونه. پویا اونقدر کارش درسته که هم ویدیوها و هم صداهای روی ویدیو رو خودش میسازه. پویا ریش سفید تیمه و اطلاعات عمومی بالایی داره، اما واقعا باید رو اعصابش کار کنه!

oktay

علی معلمی

پشتیبان ارشد

علی یه پشتیبان کارکشته و و ماهره که تنظیمات ربات اینبو رو بهتر از هرکسی بلده. هرکسی در مورد رضایت و شکایت مشتریامون سوالی داشته باشه، حتما سوالشو از علی میپرسه. گنجایش معده‌ی اون تمومی نداره؛ حتی یبار که گشنه‌اش بود میخواست کیبوردشو درسته قورت بده که با وساطت بقیه منصرف شد!

oktay

علی علی‌محمدی

تولید محتوا

علی (فعلا) جوانترین عضو تیمه، دست به قلمش خوبه و تو اینبو محتوا تولید میکنه. کافیه یه کاری رو بهش بسپرین و قبل از اتمام مهلت، جنازه‌ی کار رو تحویل بگیرین! یکی دیگه از استعدادهای علی اینه که میتونه از مسائل ساده، بحران‌های بزرگ و لاینحل درست کنه، برا همین مستعدترین فرد در اینبو برای ریاست آینده‌ی ستاد بحرانه!

oktay

فاطمه بخشی

تولید محتوا

فاطمه استعداد نگارش خیلی خوبی داره و دایره‌ی لغاتش خیلی گستردس، برای همین یکی از اعضای مهم تیم تولیدمحتوای اینبوست. اما همه‌ی این‌ها تا زمانیه که حوصلش سر نرفته باشه، وگرنه با یه شخصیت بی‌اعصاب خسته طرف خواهیم بود!

امیر بالازاده

امیر بالازاده

توسعه دهنده اندروید

امیر از اعضای تیم فنی و یه توسعه دهنده‌ی اندروید ماهره. علاقه به کار فقط تو امیر خلاصه شده، در حدی که معمولا هر صبح اولین فردیه که میشینه پشت سیستمش. عکسی که ازش اینجا گذاشتیم، با افتخار تنها عکسیه که تو دهه‌ی اخیر ازش شکار شده، چون از عکس گرفتن متنفره!

محمدعلی کلاهی

محمدعلی نصیری

توسعه دهنده بک‌اند

محمدعلی برخلاف تشابه اسمیش با بوکسور معروف، پسر خیلی ساکت، پرتلاش و سر به زیریه. اون یه توسعه دهنده‌ی بک اند تو تیممونه که کلی چیز خفن برای وبسایت و اپ ساخته. محمدعلی هرچقدر که تو بک اند کارش درسته، همونقدر ارتباطات اجتماعیش ضعیفه و مدال طلای طفره رفتن در مباحثات به ایشون تعلق داره!

محمدعلی کلاهی

احمد احمدعربی

سئوی خارجی

احمد، ملقب به سلطان نام مستعار (که این هم یکی از نام‌های مستعارشه) از اعضای مهم تیم سئو و محتوای اینبوست. احمد از اون افراد مرموز توی فیلماست که همیشه هندزفری تو گوششه، کم حرفه و شدیدا هم کارش درسته! اون با داشتن 2 تا احمد در یک اسم و مرموز بودن بیش از حد، میتونه یه سوژه خوب واسه تئوریسین‌های توطئه باشه!