طرح ویژه با مدیریت اینبو

مدیریت پیج اینستاگرام

طرح ویژه با مدیریت اینبو ، به دلیل پیشنهاد های پی در پی و زیادی که از طرف مشتریان عزیزمان صورت میگرفت و نیز چندی از مشترکینی که اصرار زیادی بر این موضوع که کلا مدیریت پیچ و رباتشان در حیطه کاری و با مدیریت اصولی تیم اینبو باشد، تا پیشرفت پیچ هایشان چشمگیر بوده و بهره وری بالاتری داشته باشد و در پی آن این عوامل باعث شده بود که تیم اینبو با چندی از عزیزان قرارداد های مشابه ای نیز ببندد. از این رو مسئولین اینبو در تصمیم جدیدی این امکان را برای تمامی مشترکین فعلی و جدیدی که مایل به فعال کردن این بخش میباشند را دعوت میکند.

ربات اینستاگرام

مدیریت پیچ ها توسط تیم اینبو:

شاید این سوال برایتان پیش آمده که با خرید این پکیچ چه فعالیت هایی برای پیچ تان رخ خواهد داد و پیشرفت پیچ تان تا چه حد افزایش خواهد کرد. برای جواب دادن به این سوالات ۶ فعالیت اساسی و ضروری که طبیعتا در توان هر فرد و یا شرکتی نیست آن را عملی کند توضیحاتی میدهیم.

۱ – مدیریت اصولی ربات اینستاگرامی با بیشترین بازدهی:

برای تیم پشتیبانی اینبو خیلی پیش آمده که مشترکینی خواستار ساخت ربات توسط تیم پشتیبانی شده اند و مشترکینی نیز بعد از خرید ربات اینبو چون آشنایی کافی با ساختار ربات نداشته اند، ربات را به صورت اصولی تنظیم نکرده اند و یا وقت بررسی ربات را نداشته اند.

اما هدف تیم اینبو در مرحله اول ” طرح ویژه با مدیریت اینبو ” تنظیم و بررسی روزانه خود ربات بر اساس موضوع آن پیچ میباشد.

۲ – تبلیغات در پیچ های پر بازده با بیش از یک و نیم میلیون فالوور:

طبیعتا ادمین های پیچ هایی با موضوع بیزینس و فرشگاهی خواسته اند که یک پست خاصی از پیچ شان در پیچ های پر طرفدار انتشار یابد. برخی از آن ها اقدام به خرید کرده اند و برخی نیز خواهان منتشر شدن پست هایشان در این پیچ ها میباشد و چه بساء در آینده اقدام به خرید میکنند.

سایت اینبو نیز قسمتی با عنوان تبلیغات در اینستاگرام دارد که شما نیز میتوانید با خرید یکی از پکیچ های این بخش پست مورد نظر خود را در پیچ های پر طرفدار بالای یک و نیم میلیون منشر کنید و این امکان که تاثییر بسزایی در بالا بردن بازدید و فالوور پیچ ها را داراست در این بخش پیاده سازی خواهد شد تا سرعت پیشرفت پیچ هایی که مدیریت آن در دست تیم اینبو میباشد از این بخش نیز استفاده کند.

۳ – مدیریت اصولی پیچ و مشاوره های رایگان و تغییرات داخل پیچ (اختیاری) :

خود من برای اولین باری که وارد اینستاگرام شدم آشنایی کافی و مناسبی برای استفاده از امکانات اینستاگرام نداشتم  و یا تجربه بالایی برای این که کسب و کار خودم رو در این اپیلیکشن بالا ببرم به حد کافی نبوده برای همین بچه های پشتیبانی تیم اینبو در نظر دارند که مشترکینی که ” طرح ویژه با مدیریت اینبو ” را خریداری کرده اند مشاوره رایگان داده و آن ها را برای بالا بردن فروششان داخل اینستاگرام یاری کنند.

البته در این قسمت نیز فیلم آموزشی “پکیچ ویژه کسب و کار در اینستاگرام” را به صورت رایگان برای کاربران عزیزمان خواهیم داد.

۴ – افزایش فالوور های عمومی روزانه ۵۰۰ نفر:

طی تجربه ی چندین ساله ای که تیم اینبو توسط شما مشتریان عزیز کسب کرده بالا بودن هر چه بیشتر فالوور ها باعث پیشرفت سریع آن پیچ شده، در واقع پیچی که با فالوور های بالا اقدام به استفاده از ربات برای افزایش فالوور واقعی استفاده کرده، پیشرفت سریع تری نسبت به پیچی داشته که فالوور های آن کمتر بوده از همین رو ما نیز بخش خرید فالوور را در پکیچ “طرح ویژه با مدیریت اینبو ” برای عزیزانی که اقدام  به فعالسازی این بخش کرده اند را مورد استفاده قرار خواهیم داد.

۵ – تولید محتوای با کیفیت و پست به صورت زمانبندی شده در بهترین زمان (اختیاری):

این بخش اختیاری بوده و مناسب شرکت ها میباشد.

6_ بالا بردن امنیت اینستاگرام :

امنیت یکی از مسائل مهم در اینستاگرام میباشد راه هایی که میتوان با استفاده از آنها امنیت پیج را بالا برد در دستور کار تیم اینبو در این طرح خواهد بود. تیم اینبو برای بالا بردن امنیت اینستاگرام شما عزیزان از راهکار هایی که خود اینستاگرام برای کاربرانش پیش رو گذاشته است استفاده خواهد کرد تا مشکلاتی از قبیل هک شدن و یا به خطر افتادن پیج های مربوطه در این طرح را جلوگیری کرده باشد.

7_ بالا بردن احتمال انتقال پست های پیج به قسمت اکسپلور اینستاگرام :

رفتن پست های یک پیج به بخش اکسپلور اینستاگرام میتواند یک پیشرفت چشمگیر را به همراه داشته باشد و باعث بالا رفتن ویو و لایک پست مربوطه شود چه بسا که تیم اینبو با رعایت قوانین اینستاگرام در قسمت اکسپلور احتمال رفتن پست های پیج مربوطه به صفحه اکسپلور را چندین برابر خواهد کرد

8_ بالا رفتن احتمال دریافت تیک آبی :

و اما تیک آبی که این روز ها نیز به بحث داغی بین کاربران اینستاگرام تبدیل شده است. اینستاگرام در آپدیت جدید خود بخشی را در قسمت تنظیمات خود جای داده که میتوان با استفاده از آن بخش اقدام به دریافت تیک آبی در اینستاگرام کرد البته دریافت تیک آبی اینستاگرام نیز شرایط خاص خودش را دارد که در طرح ویژه اینبو همه ی این تمدیدات صورت خواهد گرفت.

۶ – مدیریت فالوور و از بین بردن فالوور های فیک، استاندارد های اینستاگرام(اختیاری):

برخی از مشترکین همواره خواستار حذف فالور های فیک پیج شان بوده اند که این امکان در آپدیت جدید اینبو فراهم شده است. و نیز در این طرح در صورت خواست مشترک عزیز اجرایی خواهد شد.

همانطور که در اول هم اشاره شد، یکی از اصلی ترین عواملی که باعث شد تا این بخش برای تمامی کاربران فعال شود اصرار مداوم برخی از مشرکین بود.

تیم اینبو نیز با تکیه بر تجربه چندین ساله خود در شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام اقدام به فعالسازی این بخش کرد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر لطفا تام بگیرید : 09907337390 عبدی

ممنون از صبر شما

ربات اینستاگرام
عضویت
اطلاع از
guest
12 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments