ربات اینستاگرام » وبلاگ » اینستاگرام » طرح ویژه با مدیریت اینبو
طرح ویژه با مدیریت اینبو
کل رای 3 میانگین 3.7

طرح ویژه با مدیریت اینبو

 

 

مدیریت

 

 

طرح ویژه با مدیریت اینبو ، به دلیل پیشنهاد های پی در پی و زیادی که از طرف مشتریان عزیزمان صورت میگرفت و نیز چندی از مشترکینی که اصرار زیادی بر این موضوع که کلا مدیریت پیچ و رباتشان در حیطه کاری و با مدیریت اصولی تیم اینبو باشد، تا پیشرفت پیچ هایشان چشمگیر بوده و بهره وری بالاتری داشته باشد و در پی آن این عوامل باعث شده بود که تیم اینبو با چندی از عزیزان قرارداد های مشابه ای نیز ببندد. از این رو مسئولین اینبو در تصمیم جدیدی این امکان را برای تمامی مشترکین فعلی و جدیدی که مایل به فعال کردن این بخش میباشند را دعوت میکند.

 

 

ربات اینستاگرام

 

آیا به دنبال افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام هستید؟

همین امروز کمپین تبلیغاتی خود را با تخفیف ویژه آغاز کنید و بازدید کننده کاملا واقعی برای پیجتون بیارید. ما برای شما بهترین و کارآمد ترین روش را پیشنهاد میکنیم با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

 

مدیریت پیچ ها توسط تیم اینبو:

 

 

شاید این سوال برایتان پیش آمده که با خرید این پکیچ چه فعالیت هایی برای پیچ تان رخ خواهد داد و پیشرفت پیچ تان تا چه حد افزایش خواهد کرد. برای جواب دادن به این سوالات ۶ فعالیت اساسی و ضروری که طبیعتا در توان هر فرد و یا شرکتی نیست آن را عملی کند توضیحاتی میدهیم.

 

 

۱ - مدیریت اصولی ربات اینستاگرامی با بیشترین بازدهی:

 

 

برای تیم پشتیبانی اینبو خیلی پیش آمده که مشترکینی خواستار ساخت ربات توسط تیم پشتیبانی شده اند و مشترکینی نیز بعد از خرید ربات اینبو چون آشنایی کافی با ساختار ربات نداشته اند، ربات را به صورت اصولی تنظیم نکرده اند و یا وقت بررسی ربات را نداشته اند.

اما هدف تیم اینبو در مرحله اول " طرح ویژه با مدیریت اینبو " تنظیم و بررسی روزانه خود ربات بر اساس موضوع آن پیچ میباشد.

 

 

۲ - تبلیغات در پیچ های پر بازده با بیش از یک و نیم میلیون فالوور:

 

 

طبیعتا ادمین های پیچ هایی با موضوع بیزینس و فرشگاهی خواسته اند که یک پست خاصی از پیچ شان در پیچ های پر طرفدار انتشار یابد. برخی از آن ها اقدام به خرید کرده اند و برخی نیز خواهان منتشر شدن پست هایشان در این پیچ ها میباشد و چه بساء در آینده اقدام به خرید میکنند.

سایت اینبو نیز قسمتی با عنوان تبلیغات در اینستاگرام دارد که شما نیز میتوانید با خرید یکی از پکیچ های این بخش پست مورد نظر خود را در پیچ های پر طرفدار بالای یک و نیم میلیون منشر کنید و این امکان که تاثییر بسزایی در بالا بردن بازدید و فالوور پیچ ها را داراست در این بخش پیاده سازی خواهد شد تا سرعت پیشرفت پیچ هایی که مدیریت آن در دست تیم اینبو میباشد از این بخش نیز استفاده کند.

 

۳ - مدیریت اصولی پیچ و مشاوره های رایگان و تغییرات داخل پیچ (اختیاری) :

 

 

خود من برای اولین باری که وارد اینستاگرام شدم آشنایی کافی و مناسبی برای استفاده از امکانات اینستاگرام نداشتم  و یا تجربه بالایی برای این که کسب و کار خودم رو در این اپیلیکشن بالا ببرم به حد کافی نبوده برای همین بچه های پشتیبانی تیم اینبو در نظر دارند که مشترکینی که " طرح ویژه با مدیریت اینبو " را خریداری کرده اند مشاوره رایگان داده و آن ها را برای بالا بردن فروششان داخل اینستاگرام یاری کنند.

البته در این قسمت نیز فیلم آموزشی "پکیچ ویژه کسب و کار در اینستاگرام" را به صورت رایگان برای کاربران عزیزمان خواهیم داد.

 

 

۴ - افزایش فالوور های عمومی روزانه ۵۰۰ نفر:

 

 

طی تجربه ی چندین ساله ای که تیم اینبو توسط شما مشتریان عزیز کسب کرده بالا بودن هر چه بیشتر فالوور ها باعث پیشرفت سریع آن پیچ شده، در واقع پیچی که با فالوور های بالا اقدام به استفاده از ربات برای افزایش فالوور واقعی استفاده کرده، پیشرفت سریع تری نسبت به پیچی داشته که فالوور های آن کمتر بوده از همین رو ما نیز بخش خرید فالوور را در پکیچ "طرح ویژه با مدیریت اینبو " برای عزیزانی که اقدام  به فعالسازی این بخش کرده اند را مورد استفاده قرار خواهیم داد.

 

 

۵ - تولید محتوای با کیفیت و پست به صورت زمانبندی شده در بهترین زمان (اختیاری):

 

 

این بخش اختیاری بوده و مناسب شرکت ها میباشد.

 

 

۶ - مدیریت فالوور و از بین بردن فالوور های فیک، استاندارد های اینستاگرام(اختیاری):

 

 

برخی از مشترکین همواره خواستار حذف فالور های فیک یچ شان بوده اند که این امکان در آپدیت جدید اینبو فراهم شده است. و نیز در این طرح در صورت خواست مشترک عزیز اجرایی خواهد شد.

 

 

همانطور که در اول هم اشاره شد، یکی از اصلی ترین عواملی که باعث شد تا این بخش برای تمامی کاربران فعال شود اصرار مداوم برخی از مشرکین بود.

تیم اینبو نیز با تکیه بر تجربه چندین ساله خود در شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام اقدام به فعالسازی این بخش کرد.

ممنون از صبر شما

ربات اینستاگرام