نویسنده: علی محمدی
2019-08-03

حذف فالوور فیک در اینستاگرام با 3 روش رایگان و قطعی

حذف فالوورهای فیک با استفاده از بهترین سایت ها و برنامه های خودکار را در این مقاله یاد بگیرید تا بتوانید آن‌ها را فقط در عرض چند روز از پیجتان پاک کنید!

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

در حال حاضر یکی از بزرگترین دغدغه‌های بسیاری از پیج‌های اینستاگرامی داشتن فالوورهای فیک است. همه‌ی ما می‌دانیم که فالوورهای غیرواقعی تأثیری در پیشرفت پیج اینستاگرام ندارند که هیچ، سد راه پیشرفت پیج هم می‌شوند. مشکل بیشتر از جایی شروع می‌شود که بیشتر پیج‌ها، زمانی به فکر حذف فالوور فیک میفتند که هزاران دنبال‌کننده دارند. در این حالت، پیدا کردن و پاک کردن آن‌ها درست مثل جدا کردن سوزن از انبار کاه است!

خرید فالوور اینستاگرام

طبق معمول، تیم اینبو اینجاست تا به شما کمک کند با بهترین و ساده‌ترین روش‌ها، این فالوورها را از پیجتان حذف کنید!

راهنمای مطالعه

ویدیوی آموزش حذف فالوور فیک اینستاگرام

در این ویدیو یاد می‌گیریم فالوور فیک چیست و چگونه آن را شناسایی و حذف کنیم

هر آنچه در این ویدیو گفته شده:

 • تعریف فالوور فیک
 • مفهوم نرخ تعامل و نحوه‌ی محاسبه‌ی آن
 • آسیب‌های فالوورهای فیک
 • نحوه‌ حذف فالوورهای فیک توسط ربات اینبو

فالوور فیک چیست و چرا باید آن را حذف کنیم؟

همانطور که می‌دانید، فالوور فیک اکانتی با هویت جعلی است که شما را دنبال می‌کند، ولی در دنیای واقعی به کسی تعلق ندارد؛ پس طبیعتاً نمی‌تواند پست‌های شما را لایک کند یا برای آن‌ها کامنت بگذارد.

برای درک اهمیت حذف فالوورهای فیک باید با الگوریتم اینستا آشنا باشید. زمانی که شما پستی را منتشر می‌کنید، اینستاگرام پست جدید را ابتدا به تعداد کمی از فالوورهای پیجتان نشان می‌دهد. در صورتی که بازخورد خوبی از این تعداد دریافت کرد، محتوایتان به بقیه فالوورها هم نمایش داده خواهد شد.

تصور کنید فالوورهای فیک زیادی بین بازدیدکنندگان اولیه وجود داشته باشند و نرخ تعامل پست را به شدت کاهش دهند. اگر این اتفاق برای همه پست‌هایتان بیفتد، حتی فالوورهای واقعیتان هم آن‌ها را نخواهند دید و رفته رفته پیجتان نابود خواهد شد. دقیقاً به همین دلیل باید به فکر حذف دسته جمعی فالوور های فیک پیجتان باشید!

آموزش حذف فالوور فیک اینستاگرام

حالا که فهمیدیم پاک کردن فالوورهای غیرواقعی تا چه حد اهمیت دارد، باید هرچه سریعتر برای این کار اقدام کنیم! در ادامه، روش‌های مختلف پاک کردن این فالوورها را با استفاده از برنامه‌ها، سایت‌ها و به صورت دستی آموزش می‌دهیم.

ربات حذف فالوور فیک اینبو؛ سریع و اتوماتیک!

شناسایی و حذف هر فالوور فیک می‌تواند چند دقیقه از وقت شما را بگیرد؛ وقتی که می‌توانید برای تولید محتوای تخصص اختصاص دهید. حالا تصور کنید تعداد فالوورهایتان چند هزار نفر باشد. مطمئناً چند ماه طول می‌کشد تا تک تک آن‌ها را بررسی و فیک‌ها را پاک کنید.

اگر فالوورهای زیادی دارید و می‌خواهید فیک‌ها را از میان آن‌ها جدا کرده و حذف کنید، دانلود یک ابزار اتوماتیک برای این کار ضروریست. ربات حذف فالوور فیک اینبو، فالوورهای فیک پیجتان را به صورت خودکار تشخیص داده و حذف می‌کند.

برای حذف دسته جمعی فالوور های فیک پیجتان با استفاده از ربات اینبو، کافیست پس از انتخاب بسته مورد نظرتان، برنامه اینبو را نصب کرده و این قابلیت را فعال کنید. همه مراحل بعدی بر عهده ربات خواهد بود؛ به همین سادگی!

همین حالا فالوورهای فیکت رو حذف کن!

قابلیت‌های ربات حذف فالوور فیک اینبو

امکانات ربات اینستاگرام اینبو

امنیت بسیار بالا: ربات اینبو تنها ربات اینستاگرامی است که با رمز دو مرحله‌ای اینستاگرام سازگار است؛ این یعنی بالاترین سطح امنیت!

کاربری بسیار ساده: برای پاک کردن فالوورهای غیرواقعی، تنها کافیست این قابلیت را روشن کنید و تمام!

بدون نیاز به اینترنت و سیستم: برای استفاده از ربات کافی است یک بار آن را فعال کنید و دیگر نیازی به کامپیوتر و اینترنت نخواهید داشت!

قابلیت شخصی سازی: شاید فالوورهایی در پیج شما باشند که پست و یا عکس پروفایلی ندارند، اما واقعی هستند. در این حالت می‌توانید تنظیم کنید که ربات بر اساس معیارهای دیگری مثل تعداد فالووینگ و یا حساس به پیج‌های فروشگاهی فالوورهای فیک را پاک کند!

قیمت مناسب: برخلاف برنامه‌هایی که در ادامه خواهیم گفت، قیمت اشتراک ربات اینبو به تومان است، نه به دلار!

امکان افزایش فالوور با قابلیت‌های افزایش تعامل: با قابلیت‌های افزایش تعامل ربات اینبو می‌توانید بازدیدکنندگان جدید جذب کرده و جای خالی فالوورهای پاک شده را پر کنید!

قابلیت‌های رایگان: حتی اگر اشتراکی تهیه نکنید، امکانات رایگانی مانند حذف تاریخچه چت‌های دایرکت، دانلود پست و دانلود استوری وجود دارند که می‌توانید بدون پرداخت هزینه از آن‌ها استفاده کنید!

آموزش فعال کردن قابلیت حذف دسته جمعی فالوور های فیک ربات اینبو

برای حذف دسته جمعی فالوور های فیک با ربات اینبو کافی است با ورود به پنل، ثبت نام کرده و برنامه اینبو را نصب کنید. سپس با فعال کردن قابلیت پاک کردن فالوورهای فیک از قسمت افزایش تعامل، ربات شروع به آنالیز و پاک کردن فالوور فیک حسابتان خواهد کرد.

در ویدیوی زیر بصورت تصویری یاد می‌گیرید که چگونه در اپلیکیشن ربات اینبو قابلیت حذف فالوور فیک را فعال کنید.

آموزش ویدیویی نحوه‌ کار با قابلیت حذف فالوور‌های فیک ربات اینستاگرام اینبو

برای بعضی از کسب و کارها، ممکن است وجود فالوورهایی با پروفایل فروشگاهی حتی لازم هم باشد! اما بسیاری از بیزینس‌های اینستاگرامی بیشتر مایلند دنبال کنندگانی داشته باشند که کاربر عادی هستند. اگر از دسته‌ی دوم هستید، می‌توانید از بخش حذف فالوور فیک، حساس به پیج‌های فروشگاهی را انتخاب کنید تا ربات این کاربران را نیز از بین فالوورهایتان حذف کند

سایت حذف فالوور فیک

برخی از وب سایت‌ها این قابلیت را برای کاربران اینستاگرام فراهم کرده‌اند که بتوانند با استفاده از آن‌ها، پیج خود را آنالیز کرده و فالوورهای فیک خود را پیدا کنند. یکی از این وبسایت‌ها که کم و بیش می‌تواند به دردتان بخورد، سایت Modash است. متاسفانه، طبق معمول بعضی از امکانات مفید وبسایت پولی هستند. از امکانات این وبسایت میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نمایش میانگین لایک‌ها
 2. نمایش نرخ تعامل پیج
 3. نمایش درصد فالوورهای فیک پیج
 4. نمودار تغییرات میزان فالوورها
 5. نمودار تغییرات میزان لایک‌ها
 6. نمایش هشتگ‌ها و منشن‌های مورد علاقه کاربران
 7. نمایش پست‌های برتر بر اساس تعداد لایک و کامنت

با استفاده از اطلاعاتی که این سایت در اختیارتان قرار می‌دهد، می‌توانید به میزان فالوورهای فیک موجود در پیجتان پی ببرید، اما امکان حذف دسته جمعی فالوور های فیک پیجتان با استفاده از این ابزار وجود ندارد. برای حذف خودکار فالوورهای فیک می‌توانید از ربات حذف فالوور فیک استفاده کنید!

برنامه حذف فالوور فیک

در این بخش از مقاله به معرفی ابزارهایی می‌پردازیم که در قالب اپلیکیشن و البته پنل می‌توانند در شناسایی و حذف فالوور فیک به شما کمک کنند. ابزار ویژه‌ای که در این بخش معرفی می‌شود، پنل حذف فالوور فیک است که حتی کاربران گوشی‌های ایفون هم می‌توانند از آن استفاده کنند.

1. حذف فالوور فیک ایفون با پنل اینبو

سایت حذف فالوور فیک اینبو
حذف فالوور فیک ایفون با اینبو

کاربران سیستم عامل iOS معمولاً در پیدا کردن برنامه حذف فالوور فیک ایفون با مشکل مواجه هستند اما این بار قضیه متفاوت است. اگر گوشی ایفون دارید و نمی‌توانید از اپلیکیشن ربات اینبو برای پاک کردن فالوورهای فیکتان استفاده کنید، همین الان در پنل سایت اینبو ثبت نام کنید و بدون نیاز به دانلود و نصب اپلیکیشن، آن‌ها را حذف کنید!

همین الان فالوورهای فیکت رو حذف کن!

از برترین ویژگی‌های این پنل میتوان موارد زیر را نام برد:

 • فعالیت کاملاً اتوماتیک
 • بدون نیاز به روشن بودن اینترنت
 • سازگاری با رمز دوم اینستاگرام
 • قابلیت فیلتر کردن بر اساس نبود عکس پروفایل
 • قابلیت فیلتر کردن بر اساس نبود پست
 • قابلیت فیلتر کردن بر اساس فالووینگ زیاد
 • قابلیت فیلتر کردن بر اساس حذف پیج‌های فروشگاهی

2. برنامه حذف فالوور روح اندروید

برنامه فالو آنفالو
برنامه فالو آنفالو

برنامه‌ی Followers & Unfollowers اطلاعاتی از فالوورها در اختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید فالوورهای خود را تجزیه و تحلیل کرده و هرکدام را که مایل بودید، از لیست فالوورها یا فالووینگ‌های خود حذف نمایید. متاسفانه، بسیاری از امکانات برنامه که می‌توانند بسیار کاربردی باشند، پولی هستند (آن هم به دلار!).

قابلیت‌های رایگان برنامه حذف فالوور روح Followers & Unfollowers در لیست زیر آورده شده‌اند:

 • حذف دسته‌جمعی فالوورها و فالووینگ‌ها تا سقف پنجاه اکانت
 • ارسال نوتیفیکیشن برای هر فالو و آنفالو

3. برنامه حذف فالوور روح برای آیفون

برنامه reports for follower
برنامه reports for follower

اگر از سیستم‌عامل iOS استفاده می‌کنید، برنامه Reports for Followers با رابط کاربری ساده و محیط جذاب، می‌تواند کمی کارتان را در شناسایی و حذف فالوورهای روح پیجتان ساده‌تر کند.

از طریق این برنامه می‌توانید اطلاعاتی راجع به فالوورهای خود از جمله میزان تعامل با پیج شما، فالوورهایی که شما فالو نکرده‌اید، فالووینگ‌هایی که شما را دنبال نمی‌کنند، کاربرانی که شما را بلاک کرده‌اند و همچنین فعال‌ترین و غیرفعال‌ترین فالوورها کسب کنید. البته بعضی امکانات برنامه رایگان نیستند.

سایت حذف فالوور فیک Modash

آموزش حذف فالوور فیک به صورت دستی

پاک کردن فالوورهای فیک به صورت دستی ساده است اما اگر تعداد فالوورهایتان زیاد باشد، می‌تواند بسیار زمانبر باشد. بزرگترین ایراد روش دستی این است که حذف دسته جمعی فالوور های فیک در این روش ممکن نیست. برای این کار باید سه مرحله‌ی زیر را انجام دهید:

 1. به صفحه پروفایل خود رفته و با لمس نوشته followers، وارد لیست فالوورهای خود شوید.
مراجعه به بخش فالوورهای خود
مراجعه به بخش فالوورهای خود
 1. پس از شناسایی فالوور فیک، روی گزینه‌ی remove را در مقابل فالوور مورد نظر کلیک کنید. (در بخش شناسایی فالوور فیک خواهیم گفت چگونه باید فالوورهای فیک را تشخیص دهید.)
تشخیص فالوور فیک و انتخاب گزینه remove
تشخیص فالوور فیک و انتخاب گزینه remove
 1. در نهایت با تایید حذف، کاربر موردنظر خود را پاک کنید!
تایید حذف فالوور فیک
تایید حذف فالوور فیک

چگونه دنبال‌کننده‌های غیرواقعی را تشخیص دهیم؟

شناسایی فالوورهای فیک معمولا بسیار ساده است، در حدی که شما می‌توانید با دانستن چند معیار ساده اکانت فیک و واقعی را از یکدیگر تشخیص دهید.

ما اینجا به چند مورد از راه های تشخیص فالوورهای فیک اشاره می‌کنیم:

نداشتن تصویر پروفایل: نداشتن عکس پروفایل مناسب می‌تواند نشانه‌ای باشد که این پیج متعلق به فردی واقعی نیست. البته، توصیه می‌کنیم قبل از حذف این دنبال‌کنندگان، حداقل یک معیار دیگر را هم بررسی کنید!

نداشتن بیو و هایلایت: هر پیجی، چه کاری و چه شخصی مطمئناً چیزهایی برای نوشتن در قسمت بیو دارد. بخش هایلایت اینستاگرام نیز دقیقا همینطور است. بنابراین اگر در میان فالوورهای خود پیجی را می‌بینید که فاقد بیو و هایلایت است، به احتمال قوی در حال نگاه کردن به یک فالوور فیک هستید!

نداشتن پست: حتی کاربران عادی که چندان علاقه‌ای به انتشار محتوا ندارند، حداقل یک پست در پیج خود منتشر می‌کنند. از طرفی، محتوای منتشر شده نیز مهم است. شاید عکسی از طبیعت یا پوستری راجع به یک زمینه‌ی خاص باشد؛ اما باید مفهوم خاصی را به مخاطب منتقل کند. بنابراین، اگر در بین فالوورهایتان، اکانتی پیدا کردید که هیچ محتوایی ندارد و یا اینکه تعداد بسیار کمی پست نامفهوم در پیج خود داشت، به احتمال زیاد با یک فالوور غیرواقعی طرفید!

نام کاربری عجیب: کاربران اینستاگرام معمولا به دنبال نام‌های کاربری هستند که در عین کوتاه بودن و خلاقیت، معرفی کننده‌ی صاحب پیج یا کسب و کار مربوطه نیز باشد. بنابراین، پیج‌هایی که نام کاربری ناخوانا، بسیار طولانی و یا مخلوطی از حروف و اعداد را دارند، به احتمال زیاد واقعی نیستند.

یادآوری می‌کنیم این روش فقط زمانی پاسخگوی نیازهای پیج شماست که تعداد فالوورهای شما کم باشد؛ در غیر اینصورت شناسایی و حذف دسته جمعی فالوور های فیک به صورت دستی تقریباً غیرممکن است!

تفاوت فالوور فیک و روح

شاید قبلا اصطلاحی با نام فالوور روح را نیز شنیده باشید. فالوورهای روح حساب‌هایی هستند که به افراد واقعی تعلق دارند ولی تعاملی با محتوای ما ندارند. فالوورهای روح نیز مانند فیک‌ها هیچ کمکی به پیشرفت شما نکرده و نرخ تعامل پیجتان را پایین می‌آورند. مهمترین تفاوت‌های این دو نوع از فالوور، عبارتند از:

 • مشخصات ظاهری: معمولا تفاوت بارزی که بین فالوورهای فیک و فالوورهای روح وجود دارد، در ظاهر اکانت آنهاست! فالوورهای روح معمولا حساب‌هایی با ظاهر موجه دارند. در مورد فالوورهای روح، با بررسی پروفایل متوجه می‌شوید که حداقل با یک فرد واقعی سر و کار دارید؛ اما در مورد فالوورهای فیک، اینگونه نیست.
 • عدم واکنش به تعامل: فالوورهای روح معمولا به تعامل شما واکنش نشان می‌دهند! از آنجایی که این نوع از فالوورها واقعی هستند، در صورت برقراری تعامل با آن ها به احتمال قوی به شما واکنش نشان خواهند داد؛ اما این موضوع در مورد فالوورهای فیک صدق نمی‌کند.

آیا حذف یکجای فالوور فیک برای پیجم ضرر داره؟

شاید الان که می‌دانید پاک کردن فالوور فیک چقدر برای پیجتان مفید است، تصمیم بگیرید تمامی آن‌ها را به صورت دسته جمعی حذف کنید. در این مرحله یک سوال بسیار مهم پیش می‌آید: آیا حذف یکجای فالوور های فیک برای پیج مضر است؟

شاید با حذف دسته جمعی فالوور های فیک تعداد دنبال کننده‌ها اندکی کاهش پیدا کند؛ اما این اثر به شدت کوتاه مدت است. در حقیقت، شما با از بین بردن فالوورهای فیک، پیج خودتان را با الگوریتم‌های اینستاگرام سازگار می‌کنید. بنابراین، همانطور که قبلا گفته شد، پیجتان با سرعت بالاتری رشد کرده و در مدت کوتاهی تعداد بسیار بیشتری فالوور واقعی به پیج خود جذب خواهید نمود.

آیا راهی برای جلوگیری از افزایش فالوورهای فیک وجود دارد؟

بعد از اینکه فالوورهای فیک پیجتان را حذف کردید، وقت آن است که از ورود دوباره آن‌ها جلوگیری کنید! اولین نکته این است که در تبلیغات اینستاگرامی فوق‌العاده محتاط باشید؛ وگرنه همین تبلیغات می‌تواند یکی از مهم‌ترین راه‌های ورود فالوورهای فیک به پیجتان باشد! سعی کنید در تبلیغات تا زمانی که واقعا از سابقه خوب پیجی مطمئن نشدید، تبلیغ خود را به او نسپارید!

راه‌های دیگری نیز برای جلوگیری کردن از افزایش دنبال‌کننده‌های فیک وجود دارد. توصیه ما این است که اگر می‌خواهید دیگر هیچوقت با مشکل بیشتر شدن این دنبال کننده‌ها روبرو نشوید، حتماً این موارد را رعایت کنید. به عنوان مثال:

 • فالوور نخرید!
 • از برنامه‌های افزایش فالوور بی‌کیفیت و رایگان استفاده نکنید!
 • در هر مسابقه اینستاگرامی شرکت نکنید!
 • با هر پیجی تبادل شات انجام ندهید!
 • از هشتگ‌های غیرمرتبط با موضوع پست‌هایتان استفاده کنید!

سؤالات متداول

بهترین سایت حذف فالوور فیک کدام سایت است؟

✅ میتوان گفت سایت اینبو بهترین امکانات را برای حذف فالوور فیک دارد. کاربران اندروید و ایفون می‌توانند با سایت حذف فالوور فیک اینبو در سریعترین زمان فالوورهای فیک پیجشان را حذف کنند!

چگونه فالوور های فیک را حذف کنیم؟

✅اگر تعداد فالوورهایتان زیاد باشد، بررسی تک تک آن‌ها ممکن نخواهد بود. برای حذف فالوورهای فیکتان از برنامه‌ها و سایت‌هایی استفاده کنید که در مقاله معرفی کرده‌ایم!

حذف دسته جمعی فالوور های فیک ممکنه؟

✅ با استفاده از اپلیکیشن رسمی اینستاگرام این امکان وجود ندارد اما با ربات اینستاگرام به راحتی می‌توان این کار را انجام داد!

حذف فالوور فیک آسیبی به پیج ما می‌زند؟

✅ نخیر. این کار نه تنها به پیج شما آسیب نمی‌زند، بلکه با افزایش نرخ تعامل باعث پیشرفت پیج شما می‌شود!

آیا حذف فالوور فیک بدون پسورد امکان‌پذیر است؟

✅ خیر! از آنجایی که ربات‌های هوشمند برای پاک کردن فالوورهای روح و فیک باید به اکانت شما دسترسی داشته باشند، بنابراین هیچ اپلیکیشنی بدون وارد کردن پسورد قادر به حذف فالوور فیک نیست!

بهترین برنامه حذف فالوور فیک کدام است؟

✅ بهترین برنامه از لحاظ حذف دسته جمعی فالوور های فیک، ربات اینبو است. ربات اینبو در سریعترین زمان فالوورهای فیک شما را به صورت خودکار شناسایی و حذف می‌کند!

مزیت ربات اینبو برای حذف فالوور اینستاگرام چیست؟

✅ از مزیت‌های ربات حذف فالوور فیک اینبو میتوان به تمام اتوماتیک بودن آن، سازگاری با رمز دو مرحله‌ای اینستاگرام و اکشن بلاک نشدن پیج اشاره کرد.

شما کدام روش را برای حذف دسته جمعی فالوور های فیک انتخاب می‌کنید؟

در این مطلب گفتیم که حذف فالوور فیک تا چه حد می‌تواند به پیشرفت پیج اینستاگرام شما کمک کند. همچنین بهترین برنامه‌ها و سایت‌های حذف دسته جمعی فالوور فیک را معرفی کردیم تا بتوانید یکی از این ابزارها را برای از بین بردن این موانع بزرگ به کار بگیرید. حالا نوبت شماست که با انتخاب بهترین روش، فالوورهای فیک پیجتان را پاک کرده و پیجتان را با الگوریتم اینستاگرام سازگار کنید!

نظر شما در مورد بهترین راه برای حذف فالوورهای فیک چیست؟ اگر تجربه و یا سوالی در این مورد دارید، خوشحال می‌شویم در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید!

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
222 کامنت
جدیدترین
قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
علی فدایی

سلام. فرق سایت و برنامه حذف فالوور فیک چیه؟ مگه هردوتاشون فالوورهای فیک رو حذف نمیکنن؟

ستاره

سلام وقتتون بخیر. چن تا برنامه حذف فالوور فیک معرفی کردین. میخواستم بپرسم کدومش از همه بهتره که همین الان اونو نصب کنم. چون هرچه زودتر باید فالوورهای فیکمو حذف کنم و نمیتونم برنامه‌ها و سایت های مختلف حذف فالوور فیک رو امتحان کنم. ممنون میشم زودتر جواب بدین.

ارش

سلام من یه پیج دارم که ده ساله دستمه بعد کلی فالوور فیک دارم میخواستم بدونم تا روزی چندتا فالوور رو میتونم انفالوو کنم؟

Mahora

سلام چرا ایدی و پسوردمو قبول نمیکنه اینبو؟ چیکار کنم؟

Bita

من هرچی ایدیمو میزنم وارد پیجم نمیشه کلیم صبر کردم ولی خب نشد

Parsa

برای پاک کردن فالوور فیک باید از کجا اقدام کنم؟

زیبا

سلام من دیروز اشتراک گرفتم برای پیجم با اینکه میرم چک میکنم و هربار مجبورم شروع بزنم چون. هرسری میزته غیر فعال و اینکه هیچ اورده ای برای من نداشته ، سر کاریه سایتتون؟!!

مبینا

سلام وقت بخیر،همون طور که میدونید اگه فاللورهای زیادی به صورت یکجا از پیج مون پاک شه،اینستاگرام پیج مون رو ربات شناسایی میکنه و باعث غیرفعال شدن پیج مون میشه.
ربات اینبو در روز چه تعداد فالوور رو حذف میکنه؟
آیا تایید میکنید با خریدن اشتراک ،و حذف فالوور،برا پیج مون مشکلی پیش نیاد؟

سامان

سلام تورو خدا کمکم کنید من پیجم کاریه تو زمینه ی موسیقی فعالیت میکنم دو سال پیش یه اده از رقیبام برای پیجم فالور فیک تزریغ کردن و من متوجه نشدم چند ماه پیش هم خودم از یک سایت معتبر فالور ایرانی و لایک خریدم و الان با پیجم هرچی افرادو فالو میکنم وقتی بک میدن برام نوتیفیکیشن اصلا ارسال نمیشه و به تعداد فالورام اضافه نمیشن یا حتی پیج های شخصی رو هم درخواست فالو میدم بهم اجازه ورود میدن ولی بازم فالو نمیشم الان روز به روز فقط به تعداد یک نفر از فالورام کم میشه تو مقاله… مشاهده بیشتر »

امیر حسین جودی

تو رو قران بهم کمک کنید من فالور زن نصب کرده بودم بعد پاکش کردم حالا فقط پیج های فیک بهم درخواس میده چیکار کنم درخواس ندن

ati sedart

سلام منظور از گزینه انفالو که میشه فعال کرد چیه کسایی که جز فالویینگ هامون هستن رو انفالو می‌کنه؟

علی فدایی

سلام. فرق سایت و برنامه حذف فالوور فیک چیه؟ مگه هردوتاشون فالوورهای فیک رو حذف نمیکنن؟

ستاره

سلام وقتتون بخیر. چن تا برنامه حذف فالوور فیک معرفی کردین. میخواستم بپرسم کدومش از همه بهتره که همین الان اونو نصب کنم. چون هرچه زودتر باید فالوورهای فیکمو حذف کنم و نمیتونم برنامه‌ها و سایت های مختلف حذف فالوور فیک رو امتحان کنم. ممنون میشم زودتر جواب بدین.

فاطمه رفيع

من تا الان دوبار اشتراك خريدم ولي اصلا وارد نميشه

رومی

درود!
ربات حذف فالوور فیک اینبو چطوری فالوورهای فیک پیجمون رو میشناسه و حذف میکنه؟

احمد

سلام خسته نباشین. ممنون از ابزارهای خوبی که معرفی کردین. فقط یه انتقاد داشتم ازتون. چرا برنامه حذف فالوور فیک ایفون معرفی نکردین؟ ما که گوشیمون آیفونه چی کار کنیم؟

سهراب

سلام چرا وقتی وارد برنامه اینو میشم کدو می‌فرسته میزنم قبول نمیکنه میگه اشتباه است

امیر محمد رزمی

سلام!
به پشتیبانی اینبو پیام بدین اشتراکتون رو فعال میکنن.

خلیل

چطور میتونم پست هایی که اینستا از پیجم حذف کرده و باعث شده بازدید از پست و استوری هام پایین بیاد از پیجم بردارم

آراد ابراهیمی

من امروزپکیج۷۹تومنی خریدم ولی میگه پکیج فعالی ندارید و یا منقضی شده

سهیل

سلام آیا ربات تمامی فالوورهای فیک رو یکجا پاک میکنه یا میتونیم دستی تعداد تعیین کنیم؟
و سوال دوم اینکه منظور از دسته بندی پیج ها به صورت پایه، استاندارد و … چند کا فالوور هست؟ مثلا زیر چند کا فالوور میشه پیج پایه؟

ابوالفضل

سلام چجوری از اینبو فالور های فیکو حذف کنم استفاده از برنامه چجوریه ممنون میشم جواب بدید

0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!