حذف دسته جمعی فالوور فیک اینستا با 13+1 ابزار شگفت انگیز!

پوریا امیرخزانی
تاریخ انتشار : 2019-08-03
حذف فالوور فیک اینستاگرام

حذف فالوور فیک اینستاگرام، چرا تا این حد مهم است؟ چگونه فالوورهای فیک در اینستاگرام را حذف کنیم؟ پاک کردن فالوورهای فیک به صورت یکجا ممکن است؟ اگر فکر می‌کنید بدون حذف فالوور فیک می‌توانید بازدهی پیج خود را افزایش و کسب و کار اینستاگرامی خود را گسترش دهید، سخت در اشتباهید! درست است که این روزها، بسیاری از کاربران در اینستاگرام به دنبال افزایش تعداد فالوورهای خود هستند؛ اما طبق معمول، همیشه کمیت، حرف اول را نمی‌زند. حذف فالوورهای فیک، به طرز شگفت انگیزی باعث رشد پیج اینستاگرامی شما می‌شود. تعجب نکنید! در حقیقت، فالوورهای فیک نه تنها به پیشرفت پیج شما هیچ کمکی نمی‌کنند، بلکه سد راه موفقیت شما نیز هستند. ما در ادامه علاوه بر آموزش کامل حذف فالوور فیک، 14 ربات، سایت و برنامه قدرتمند برای حذف فالوور فیک به شما معرفی خواهیم کرد!

ویدیوی آموزشی نحوه‌ی حذف فالوور فیک اینستاگرام

در این ویدیو یاد می‌گیریم فالوور فیک چیست و چگونه آن را شناسایی و حذف کنیم

هر آنچه در این ویدیوی آموزشی فرا می‌گیریم:

 • تعریف فالوور فیک
 • مفهوم نرخ تعامل یا اینگیجمنت و نحوه‌ی محاسبه‌ی مقدار آن
 • آسیب‌های فالوور فیک
 • نحوه‌ شناسایی و حذف فالوور فیک
 • آشنایی با ربات حذف فالوور فیک

فالوور فیک چیست و چه تفاوتی با فالوور روح دارد؟

فالوور فیک چیست؟ فالوورهای فیک، اکانت هایی با هویت جعلی هستند که به هیچ کسی در دنیای واقعی تعلق ندارند! عجیب شد نه؟ اما قضیه دقیقا همینطور است! هدف از ایجاد فالوور فیک معمولا بالا بردن ساختگی تعداد فالوورهای یک اکانت است. فالوورهای فیک معمولا در مقیاس انبوه تولید می شوند، بنابراین به طور معمول اصلا پروفایل (به اصطلاح!) درست حسابی هم ندارند! تشخیص فالوورهای فیک معمولا بسیار ساده است، در حدی که شما میتوانید با دانستن چند معیار عجیب ولی ساده برای تشخیص فالوور فیک، از فاصله ی یک کیلومتری هم اکانت فیک و واقعی را از یکدیگر جدا کنید!

تفاوت فالوور فیک با فالوور روح نیز بسیار ساده است. به فالوورهایی که در پیج ما حضور دارند ولی تعاملی با محتوای ما ندارند، فالوور روح میگوییم. این فالوورها لزوما جعلی نیستند. یعنی شاید واقعا به یک نفر در دنیای واقعی تعلق دارند، ولی این افراد صرفا با ما تعامل برقرار نمی کنند. همچنین برخی از فالوورهای روح، اکانت هایی رها شده هستند که هیچ فعالیتی در اینستا ندارند. فالوورهای روح نیز مانند فالوورهای فیک هیچ کمکی به پیشرفت شما نمی کنند و نرخ تعامل پیج شما را پایین می آورند. پس چرا حذف فالوور فیک مهم تر است؟ زیرا حداقل فالوورهای روح پیج هایی با هویت واقعی هستند، اما فالوورهای فیک همین هویت ساده را هم ندارند! الگوریتم اینستاگرام نیز این موضوع را درک کرده و پیج هایی را که دارای مقدار زیادی فالوور فیک هستند، به شدت جریمه می کند!

مزایای پاک کردن فالوور فیک!

حذف فالوورهای فیک، یک پیام مهم به الگوریتم اینستاگرام است. در حقیقت، با حذف فالوورهای فیک به اینستاگرام نشان می‌دهید که قصد ندارید با تقلب و به صورت جعلی پیج خود را گسترش دهید! پس حذف فالوور فیک اگرچه تعداد فالوورهای شما را کاهش می‌دهد، اما باعث جلب توجه الگوریتم اینستاگرام می‌شود. اما چرا این مسئله رخ می‌دهد؟ یکی از مهم‌ترین معیارهای الگوریتم اینستاگرام برای رتبه بندی پیج ها در کیفیت و اهمیت، نرخ تعامل آنهاست! نرخ تعامل، به زبان ساده، نسبت افرادی که با محتوای شما تعامل دارند به تعداد کل بازدید کنندگان پیج شماست. یعنی اگر دو نفر محتوای پیج شما را ببینند اما یک نفر به آن واکنش نشان دهد، نرخ تعامل پیج شما 50% است.

حذف این فالوورها مساوی است با افزایش بازدهی پیج اینستاگرام شما!

همانطور که می‌دانید، پست هایی که شما منتشر می‌کنید در قسمت تایم‌لاین فالوورهایتان منتشر خواهد شد. چنانچه در پیج شما نرخ تعامل فالوورها با پیج از حد معینی کمتر باشد، پست‌هایتان حتی در تایم‌لاین فالوورهای واقعی شما نیز نشان داده نمی‌شوند. حتی اگر هم نشان داده شوند، جزو اولویت‌ها نخواهند بود. این مسئله به مرور باعث تخریب پیج و کاهش تعامل فالوورها با شما خواهد شد.

پاک کردن فالوور فیک : کلید اصلی جذب فالوور از اکسپلور!

حذف فالوور فیک، یکی از اصلی‌ترین اقداماتی است که برای راهیابی پست‌هایتان به اکسپلور اینستاگرام می‌توانید انجام دهید! اکسپلور در اینستاگرام بخشی است که در آن براساس سلایق شخصی هر فرد، محتوای مرتبطی برای وی نمایش داده می‌شود. پست‌هایی که در اکسپلور برای هر کاربر نشان داده می‌شوند متفاوت بوده و اکثرا از پیج‌هایی هستند که آن‌ها را فالوو نکرده است. این موضوع باعث می‌شود در صورتی که این پست‌ها محتوای جالبی داشته باشند، کاربران پیج مربوطه را دنبال کنند. کاربرانی که از قسمت اکسپلور جذب پیج شما ‌شوند، بسیار ارزشمند هستند؛ چرا که به موضوع فعالیت شما کاملا علاقه‌مندند. دیگر مزیت مهم این مسئله، جذب خودکار فالوورهاست؛ یعنی شما جز تولید محتوا، نیاز نیست کار دیگری انجام دهید!

اما حذف فالوور فیک چگونه به راهیابی پست‌هایتان به اکسپلور کمک می‌کند؟ حذف فالوور فیک اینستاگرام، نرخ تعامل پیج شما را به طور چشمگیری افزایش می‌دهد. کاربران بسیاری به اشتباه تصور می‌کنند محتوای موجود در قسمت اکسپلور اینستاگرام فقط از پیج‌هایی با تعداد فالوور بالا برگزیده شده‌اند. اما حقیقت این است که برای الگوریتم اینستاگرام، نرخ تعامل بسیار مهم‌تر از تعداد فالوورهاست. بنابراین با پاک کردن فالوورهای فیک، بسیار محتمل است که پست های شما به بخش اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کنند. بنابراین، اگر مایلید پیج شما هم به طور چشمگیری پیشرفت کند، باید نسبت به حذف فالوورهای فیک خود اقدام کنید!

فالوورهای فیک، بلای جان کسب و کار شما!

تصور کنید برای تماشای یک مسابقه ی فوتبال به استادیوم رفته اید. یک تیم تعداد بسیار زیادی هوادار دارد که هیچ فعالیتی برای تشویق تیم خود نمی کنند، در مقابل تیم دیگر تعداد کمتری هوادار دارد که با هیجان کامل در حال تشویق تیم خود هستند. دقیقا تفاوت یک پیج با فالوورهای فیک و یک پیج با فالوورهای واقعی (هرچند کمتر) در این حد است!

بازدیدکنندگانی که به پیج شما می آیند، به جای دیدن یک پیج پر جنب و جوش، با پیجی روبرو می شوند که انگار برای چندین سال متروکه مانده! چندین هزار فالوور با کمتر از چند صد لایک و کامنت( شاید حتی کمتر!). بنابراین نباید حتی انتظار داشته باشید که این بازدیدنندگان جدید با شما تعامل داشته باشند چه برسد از شما خریدی انجام دهند! با حذف فالوورهای پیج، فقط فالوورهایی در پیج شما باقی می مانند که واقعا برای کسب و کار شما مفید هستند، حالا چه مشتری باشند و چه افرادی که از شما حمایت می کنند.

فالوور فیک اینستاگرام به اعتماد مشتریان ضربه میزند!

شاید برای کسب و کارهای بسیار نوپا مقداری فالوور فیک چندان ایده بدی نباشد. اما برای کسب و کارهای اینستاگرامی متوسط و بزرگ، فالوور فیک عملا اعتماد کاربران را از بین میبرد. خودتان را به جای مخاطبانتان بگذارید. به کدام یک از این پیج ها اعتماد می کنید: پیجی که تعداد فالوور بالایی دارد اما هیچ تعاملی بین فالوورها و پیج دیده نمی شود یا پیجی که با وجود تعداد فالوور بیشتر، محتوایش بازخورد بسیار بالایی از مخاطبان دریافت میکند؟ با حذف فالوور فیک، اعتماد متقابل میان خود و مخاطبانتان به وجود می آورید که باعث افزایش بازدهی کسب و کار شما خواهد شد!

چگونه فالوورهای فیک را حذف کنیم؟

حالا که فهمیدیم پاک کردن فالوورهای فیک تا چه حد باارزش است، نوبت حذف کردن آن هاست. در ادامه، حذف فالوور فیک به صورت دستی، با استفاده از برنامه ها، سایت ها و نیز ربات اینستاگرام را آموزش خواهیم داد. با حذف فالوورهای فیک، به خصوص اگر تعداد زیادی از فالورهایتان از این دست باشند، تعداد فالوورهایتان افت محسوسی خواهد داشت. اما اطمینان داشته باشید حذف فالوورهای فیک، در بلندمدت مزایای بسیار بیشتری نسبت به معایب آن دارد.

پیشنهاد: هیچ یک از برنامه ها و یا سایت ها به صورت خودکار فالوورهای فیک شما را حذف نمی‌کنند، فقط به شما کمک می‌کنند فالوورهای فیک خود را پیدا کنید. اگر تعداد زیادی فالوور فیک دارید، پیشنهاد می‌کنیم به قسمت ربات حذف فالوور فیک که به صورت خودکار فالوورهای فیک شما را حذف می‌کند، مراجعه کنید!

آموزش حذف فالوور فیک به صورت دستی

برای پاک کردن فالوورهای فیک به صورت دستی کار بسیار ساده ای در پیش رو دارید! کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به صفحه پروفایل خود مراجعه کنید . با لمس نوشته followers، وارد لیست اکانت های دنبال کننده خود شوید.
حذف فالوور فیک به صورت دستی
 1. سپس روی گزینه ی remove را در مقابل نام فالوور موردنظر، کلیک کنید.
 1. در نهایت با تایید حذف، مانند تصویر، فالوور موردنظر خود را پاک کنید!
حذف فالوورهای فیک به صورت دستی

برنامه های حذف فالوور فیک

در این لیست، ما ده برنامه ی قدرتمند حذف فالوور فیک برای اندروید و iOS معرفی خواهیم کرد. این برنامه ها علاوه بر اینکه بروز هستند، کاملا امن نیز می باشند. شما می توانید با کلیک روی لینک هرکدام، به سادگی آن ها را دانلود کنید.

1. برنامه حذف فالوور فیک chief follow برای اندروید

برنامه حذف فالوور فیک برای اندروید

این برنامه حذف فالوور فیک اینستاگرام،‌ اطلاعاتی از فالوورها در اختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید فالوورهای خود را تجزیه و تحلیل کرده و هرکدام را که مایل بودید، از لیست فالوورها یا فالووینگ‌های خود حذف نمایید. لازم به ذکر است این برنامه صرفاً برای کاربران اندروید قابل استفاده می‌باشد.

مزایا
 • قابلیت حذف دسته‌جمعی فالوورها و فالووینگ‌ها تا سقف پنجاه اکانت
 • ارسال نوتیفیکیشن برای هر فالو و آنفالو
 • قابلیت استفاده همزمان برای چندین حساب کاربری
 • تضمین رعایت نکات امنیتی اینستاگرام
معایب
 • برخی از امکانات برنامه پولی هستند.

2. followers plus

اگر از سیستم‌عامل iOS استفاده می‌کنید، این برنامه برای حذف فالوور فیک اینستاگرام یکی از بهترین‌ها برای شماست. از طریق این برنامه می‌توانید اطلاعات بسیاری راجع به فالوورهای خود از جمله میزان تعامل با پیج شما، فالوورهایی که شما فالو نکرده اید، فالووینگ‌هایی که شما را دنبال نمی‌کنند، کاربرانی که شما را بلاک کرده اند و همچنین فعال‌ترین و غیرفعال‌ترین فالوورها کسب کنید و سپس نسبت به حذف فالوورهای مدنظر خود اقدام نمایید.

مزایا
 • رایگان بودن
 • جلوه های بصری چشم‌نواز
 • قابلیت بررسی عملکرد و نرخ تعامل
 • عملکرد دقیق و سریع
معایب
 • برخی امکانات پولی هستند.

3. followers and unfollowers

برنامه حذف فالوور فیک followers and unfollowers برای اندروید

از طریق این برنامه می‌توانید فالوورهای پیج خود را بررسی کرده و نسبت به حذف فالوور های فیک اینستاگرام خود اقدام نمایید.

مزایا
 • رابط کاربری زیبا و آسان
 • دریافت نوتیفیکیشن برای فالوو و آنفالووهای جدید
 • قابلیت استفاده‌ی همزمان بر روی چند حساب کاربری
معایب
 • قابلیت حذف دسته جمعی فالوور و فالووینگ ندارد.
 • قابلیت‌های محدود
 • سرعت پردازش برنامه کم است.

4. Follower Analyzer For Instagram

برنامه حذف فالوور فیک

این اپلیکیشن یکی از بهترین برنامه‌ها در بین برنامه های آنالیز و حذف فالوور فیک در اینستاگرام می‌باشد. اپلیکیشن معرفی‌شده، تمامی اطلاعاتی را که درباره‌ی پیج خود لازم دارید، در اختیار شما قرار می‌دهد. این اطلاعات، شامل داده‌هایی در زمینه‌ی فالوورها، فالووینگ‌ها، پست‌های منتشرشده و … می‌باشند. با استفاده از این داده‌ها می‌توانید فالوورهای فیک خود را تشخیص داده و نسبت به حذف آن‌ها اقدام نمایید. برنامه حذف فالوور فیک اینستاگرام “Follower Analyzer For Instagram” نیز فقط برای کاربران اندروید در دسترس می‌باشد.

امکانات برنامه
 • نمایش کاربرانی که شما را بلاک کرده‌اند
 • نمایش کاربرانی که آن‌ها را بلاک کرده‌اید
 • نمایش فعال‌ترین فالوورها
 • نمایش فالوورهای Ghost (بدون فعالیت)
 • نمایش پست‌های با بیشترین لایک و یا کامنت
 • نمایش پست‌های با کمترین لایک و کامنت
 • و …
مزایا
 • رایگان بودن تمامی امکانات برنامه
 • ارائه‌ی اطلاعات جامع درباره‌ی پیج، فالوورها، محتوای منتشرشده در پیج و …
 • رابط کاربری جذاب
 • کارکرد ساده و بدون نیاز به تخصص

5. Analytics for Instagram Pr‪o‬ 

برنامه حذف فالوور فیک اینستاگرام برای آیفون

این اپلیکیشن نیز همانند followers plus، یکی از بهترین برنامه ها برای حذف فالوور فیک در اینستاگرام برای سیستم عامل IOS می‌باشد. برنامه حذف فالوور فیک اینستاگرام Analytics for Instagram Pr‪o‬ اطلاعات مفیدی درباره‌ی نحوه عملکرد پیج و فالوورهای شما در اختیار شما قرار می‌دهد. می‌توانید با استفاده از این برنامه، فالوورهای فیک خود را تشخیص دهید و نسبت به حذف آن‌ها اقدام کنید. در ادامه به معرفی قابلیت‌های این اپلیکیشن می‌پردازیم:

امکانات
 • نمایش فالوورهای جذب‌شده و از دست‌رفته
 • ارائه‌ی اطلاعات درباره‌ی نحوه عملکرد پیج و همچنین عملکرد هر پست
 • مشخص کردن تعداد لایک‌ها و کامنت‌ها برای هر پست و همچنین در مجموع
 • نمایش فالوورهایی که بک نداده‌اند
 • نمایش فالوورها با بیشترین تعداد لایک در پیج شما
 • نمایش فالوورها با بیشترین تعداد کامنت در پیج شما
 • نمایش بهترین فالوورهای شما (مجموع لایک و کامنت)
 • نمایش فالوورهای Ghost
 • نمایش نرخ تعامل
 • نمایش تعقیب‌کنندگان مخفی پیج شما (Secret Admirers)
مزایا
 • داشتن رابط کاربری جذاب
 • امکان تعویض تم به روشن و تیره
 • کاربرد ساده و آسان
 • نمایش داده‌ها در نمودار برای راحتی در آنالیز پیج
معایب
 • کرش کردن در بعضی مواقع (خارج شدن از برنامه)
 • اختلال در عملکرد برنامه پس از مدتی استفاده کردن
 • رخ دادن مشکل در پیدا کردن Stalkers و Admirers

6. برنامه Follower Meter

یکی دیگر از برنامه هایی که برای آنالیز و حذف فالوور فیک در اینستاگرام کاربرد دارد، اپلیکیشن Follower Meter می‌باشد. این برنامه نیز امکانات و عملکردی مشابه با ابزارهای قبلی دارد. لازم به ذکر است این اپلیکیشن مخصوص سیستم عامل اندروید می‌باشد.

امکانات
 • تشخیص فالوورهای فیک و غیرفعال
 • تشخیص فالوورهایی که فالو بک نداده‌اند
 • نمایش بازدیدکنندگان استوری که فالوور شما نیستند
 • نمایش نام کاربری کسانی که بیشترین بازدید را از استوری‌های شما داشته‌اند
 • نمایش یک لیست از اکانت‌هایی که بیشترین لایک را در پیج شما ثبت کرده‌اند
 • نمایش میزان نرخ تعامل پیج
 • نمایش پست‌های با بیشترین نرخ تعامل
 • نمایش پست ها در قسمت Explore با افزودن اکانت خود به بخش Discover Section
مزایا
 • رابط کاربری زیبا
 • کارکرد ساده و بدون نیاز به تخصص
 • امکان اد کردن بیش از یک اکانت به برنامه برای پیج‌های بیزینسی
معایب
 • پولی بودن برخی امکانات اپلیکیشن
 • بروز خطا در آنفالو کردن فالوورهایی که بک نداده‌اند در برخی مواقع (بلاک شدن موقتی پیج)

7. برنامه CC soft + Follower Tool for Instagram

برنامه حذف فالوورهای فیک اینستاگرام برای اندروید

برنامه حذف فالوور فیک اینستاگرام CC soft + Follower Tool for Instagram نیز جزو برنامه‌های اندروید است که می‌توانید با استفاده از آن پیج خود را تجزیه و تحلیل کرده و فالوورهای فیک را شناسایی و حذف نمایید.

امکانات
 • مدیریت کامل فالوورهای اینستاگرام
 • ارائه آمار از اسامی فالوورها و کسانی که آنفالو کرده‌اند
 • امکان اد کردن چند اکانت اینستاگرام به برنامه به صورت همزمان
 • شناسایی فالووینگ‌هایی که فالو بک نداده‌اند
 • شناسایی فالوورهای Ghost
 • شناسایی کسانی که شما را بلاک کرده‌اند

8. برنامه Mass Unfollow for Instagram

برنامه حذف فالوور فیک برای آیفون

این برنامه نیز برای حذف فالوور فیک در اینستاگرام روی سیستم عامل IOS طراحی شده است. امکانات این اپلیکیشن هم تقریباً مشابه قابلیت‌های برنامه‌های قبلی می‌باشد.

امکانات
 • بلاک، آنبلاک و آنفالو دسته جمعی
 • پاک کردن پست‌ها به صورت دسته جمعی
 • آنلایک کردن دسته جمعی پست‌ها
 • تشخیص فالوورهای Ghost و غیرفعال
 • تشخیص فالووینگ‌هایی که بک نداده‌اند
مزایا
 • استفاده آسان و بدون نیاز به مهارتی خاص
 • سرعت بالا در پردازش درخواست‌ها
معایب
 • رابط کاربری نه چندان جذاب
 • اختلال در آنفالو کردن افراد در برخی مواقع

9. Reaports: Followers Analysis for Instagram

برنامه حذف فالوور فیک برای اندروید

برنامه حذف فالوور فیک Reaports برای گوشی های اندروید در دسترس بوده و امکانات ویژه‌ای در اختیار شما قرار می‌دهد. اما متاسفانه در این اپلیکیشن نیز برای دسترسی به برخی از این قابلیت‌ها باید نسخه‌ی Premium آن را خریداری نمایید. با این حال، قسمت رایگان این برنامه نیز کاملا کاربردی بوده و می توانید از قابلیت های این بخش برای پاک کردن فالورهای فیک پیج خود بهره ببرید!

امکانات

 • نمایش تعداد فالوورها
 • نمایش فالوورهای جدید و کسانی که اخیراً شما را آنفالو کرده‌اند
 • نمایش کسانی که از پروفایل شما بازدید کرده‌اند
 • نمایش فالووینگ‌هایی که بک نداده‌اند
 • نمایش فالوورهایی که شما بک نداده‌اید
 • نمایش کسانی که شما را بلاک کرده‌اند و همچنین کسای که توسط شما بلاک شده‌اند
 • نمایش نرخ تعامل پست‌ها
 • نمایش فالوورهای فیک
 • آمار لایک‌ها و کامنت‌ها (بیشترین لایک و کامنت)
 • و …

مزایا

 • رابط کاربری ساده و در عین حال جذاب
 • استفاده آسان و بدون نیاز به مهارت

معایب

 • طبق معمول، پولی بودن برخی امکانات برنامه!

10. برنامه حذف فالوور فیک اینستاگرام Followers Insight for Instagram, tracker, analyzer

از دیگر از برنامه هایی که برای آنالیز و حذف فالوور فیک اینستاگرام معرفی شده است، میتوان اپلیکیشن Followers Insight for Instagram, tracker, analyzer را نام برد. با استفاده از این برنامه، می‌توانید فالوورهای فیک خود را تشخیص داده و اقدام به حذف آن‌ها نمایید تا نرخ تعامل پیج شما افزایش پیدا کند.

امکانات
 • نمایش میزان محبوبیت محتواهای شما
 • نمایش کسانی که شما را آنفالو کرده‌اند
 • نمایش محبوبیت پست‌هایی که در آن‌ها تگ شده‌اید
 • نمایش اطلاعات هشتگ‌های موجود در پیج شما
 • نمایش آمار لوکیشن‌های مربوط به محتوای پیج شما
 • نمایش کسانی که بیشترین و کمترین لایک و کامنت را داشته‌اند
 • نمایش کسانی که از پروفایل شما بازدید می‌کنند

ربات حذف فالوور فیک اینبو؛ سریع و اتوماتیک!

شاید در مقیاس کوچک، بررسی تک تک فالوورها، تشخیص و در نهایت پاک کردن فالوورهای فیک کار آسانی باشد. اما در پیج هایی با تعداد فالوور بالا، این کار بسیار زمان‌بر و سخت است. از طرفی، هیچ برنامه و یا سایت حذف فالوور فیک که به صورت اختصاصی برای این کار ساخته شده باشد، وجود ندارد. اینجاست که ربات حذف فالوور فیک اینبو به کمک شما می‌آید!

پاکسازی فالوورهای فیک، یکی از امکانات جالب ربات اینستاگرامی اینبو می‌باشد. با فعال کردن این امکان، ربات به صورت 24 ساعته فالوورهای شما را مورد بررسی قرار می دهد. سپس به صورت خودکار، فالوورهای فیک شما را تشخیص داده و آن ها را حذف می کند!

ربات اینستاگرامی اینبو تنها ربات اینستاگرامی است که خدمات حذف فالوور فیک ارائه می کند!

ربات حذف فالوور فیک اینستاگرام

برای استفاده از ربات اینستاگرامی اینبو کار بسیار ساده ای پیش رو دارید. اول از همه با ورود به پنل ربات، اقدام به ثبت نام می‌کنید. سپس می‌توانید از سه روز تست رایگان ربات استفاده کنید و در صورت رضایت، اشتراک آن را تهیه نمایید! برای این کار، به صفحه ی ربات اینستاگرام اینبو مراجعه کنید.

جالب است بدانید می‌توان از دیگر قابلیت های ربات اینستاگرامی اینبو برای افزایش هدفمند و بسیار چشمگیر فالوورهای واقعی استفاده کرد. این مسئله باعث می‌شود به مرور کاربران واقعی و فعال جایگزین فالوورهای فیک شوند. این امر در بلند مدت، به پیشرفت فوق‌العاده بازدهی پیج و کسب و کار شما منجر می شود. با این کار، در حقیقت با یک تیر دو نشان میزنید: هم فالوورهای فیک خود را پاک میکنید و هم با فعالیت ربات، فالوورهای واقعی جایگزین فالوورهای پاک شده می شوند که باعث می شود تعداد دنبال کنندگان شما افت خاصی نداشته باشد!

ربات حذف فالوور فیک چگونه کار می‌کند؟

معیارهایی که ربات حذف فالوور فیک اینبو برای تشخیص فالوورهای جعلی استفاده می‌کند، همان هایی هستند که شما در حذف کردن فالوور فیک به صورت دستی، بایستی بررسی کنید. به همین دلیل می‌توانید اطمینان داشته باشید که حذف فالوورهای فیک با دقت بسیار بالایی انجام می‌گیرد. ربات اینبو بر اساس سه ویژگی کلی اقدام به شناسایی اکانت‌های فیک و غیرفعال می‌کند:

 1. نداشتن عکس پروفایل اکانت مربوطه: اگر یک اکانت اینستاگرام که شما را فالو کرده فاقد عکس پروفایل باشد، ربات آن را به عنوان پیج فیک خواهد شناخت.
 2. نداشتن پست اکانت مربوطه: در صورت موجود نبودن هیچ پستی داخل یک پیج، ربات آن اکانت را فیک شناسایی می‌کند.
 3. بالا بودن تعداد فالووینگ های اکانت: اگر پیج مربوطه بالای 6 هزار فالووینگ داشته باشد، ربات آن را اکانت فیک تشخیص خواهد داد.

البته ناگفته نماند که پاک کردن فالوورهای فیک، تنها یکی از امکانات ربات اینستاگرام اینبواست! شما به غیر از این ویژگی، میتوانید از دیگر قابلیت های ربات برای افزایش فالوور واقعی پیج خود استفاده کنید تا فالوورهای واقعی و فعال جایگزین فالوورهای فیک شوند. بدین ترتیب، با کاهش تعداد فالوورها نیز مواجه نخواهید شد.

سایت حذف فالوور فیک

علاوه بر برنامه های حذف فالوور فیک اینستاگرام، برخی از وب سایت‌ها نیز این قابلیت را برای کاربران اینستاگرام فراهم کرده‌اند که بتوانند با استفاده از آن‌ها، پیج خود را آنالیز کرده و فالوورهای فیک خود را حذف کنند. برای استفاده از خدمات برخی از سایت های حذف فالوور فیک باید پول پرداخت کنید. برخی دیگر به صورت رایگان این خدمات را ارائه می‌کنند. ما سه نمونه از بهترین سایت‌های حذف فالوور فیک اینستاگرام را که بیشتر امکانات آن‌ها رایگان هستند، به شما معرفی کنیم:

1. سایت Analisa.io

سایت حذف فالوور فیک

آنالیزا یک وب سایت برای تجزیه و تحلیل پیج‌های اینستاگرامی می‌باشد. با استفاده از این سایت، می‌توانید اطلاعات کاربردی و مفیدی را درباره‌ی پیج‌ خود و یا پیج‌های دیگران به دست بیاورید. از مزیت‌های این وب سایت می‌توان به محیط کاربری ساده و در عین حال جذاب آن اشاره کرد. لازم به ذکر است این وب سایت از برخی امکاناتی برخوردار است که در برنامه های حذف فالوور فیک اینستاگرام وجود ندارند.

امکانات نسخه رایگان
 1. نمایش تعداد فالوور و فالووینگ
 2. نمایش نرخ تعامل، لایک و کامنت
 3. نمایش میانگین تعامل، لایک و کامنت به ازای هر پست
 4. نمایش نمودار تعامل_ زمان
 5. نمایش میانگین تعداد پست به ازای روز، هفته و ماه
 6. نمایش نمودار تعداد پست_ زمان
 7. نمایش بیشترین کلمات و هشتگ‌های استفاده شده در کپشن پست‌ها
امکانات اضافی در نسخه پولی
 1. نمایش اطلاعات فالوورها مثل جنسیت، رده سنی و …
 2. نمایش لوکیشن‌های تگ شده در پست‌ها
 3. نمایش برندها و کاربران تگ شده در پست‌ها
 4. نمایش تعداد محتواهای پست شده در ساعت‌های مختلف روزهای هفته
 5. نمایش تعداد تعامل کاربران در ساعت‌های مختلف روزهای هفته
 6. نمایش تعداد پست‌ها در روزهای مختلف هفته
 7. نمایش میانگین لایک و کامنت برای هر پست در روزهای مختلف هفته
 8. نمایش میانگین نرخ تعامل در روزهای هفته

2. سایت حذف فالوور فیک Ingramer

امکانات نسخه رایگان
 1. نمایش تعداد پست‌ها و فالوورها
 2. نمایش میزان نرخ تعامل
 3. نمایش میانگین فعالیت کاربران
 4. نمایش میانگین تعداد پست‌های منتشرشده در روز، هفته و ماه به همراه درصد رشد این فاکتورها
 5. نمایش تعداد پست‌ها و تعامل‌ها در زمان‌های مشخص برای 100 پست آخر
 6. نمایش محبوب‌ترین زمان برای پست گذاشتن از نگاه کاربران بر اساس 100 پست آخر
 7. نمایش برترین هشتگ‌های استفاده شده در 100 پست آخر
 8. نمایش برترین کلمات به کار رفته در کپشن در 100 پست آخر
 9. نمایش موضوع‌های مورد علاقه کاربران
 10. نمایش پست‌های برتر بر اساس تعداد لایک و کامنت

3. وب سایت حذف فالوور فیک اینستالیز

سایت حذف فالوور فیک اینستاگرام

اگر امکانات برنامه های آنالیز و حذف فالوور فیک اینستاگرام برای شما کافی نیستند، وب سایت اینستالیز می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. این وب سایت یکی از بهترین وب سایت‌های فعال در زمینه‌ی خدمات اینستاگرام می‌باشد. آنالیز و حذف فالوورهای فیک در اینستاگرام نیز جزو خدمات این مجموعه هستند. برای استفاده از خدمات این وب سایت، باید اشتراک آن را خریداری نمایید. خدمات سایت اینستالیز در زمینه حذف فالوور فیک و تحلیل پیج در سه سطح قابل ارائه می‌باشد.

امکانات پلن مقدماتی
 • بررسی نحوه عملکرد پیج از نظر ظاهر
 • استفاده صحیح از کپشن و هشتگ
 • تعامل با کاربران، میزان محبوبیت
 • زمان‌بندی مناسب پست و استوری
امکانات پلن پیشرفته
 • بررسی نحوه عملکرد پیج از نظر ظاهر
 • استفاده صحیح از کپشن و هشتگ
 • تعامل با کاربران، میزان محبوبیت
 • زمان‌بندی مناسب پست و استوری
 • ارائه راهکارهای دقیق بهبود کیفیت پیج
امکانات پلن ویژه
 • بررسی نحوه عملکرد پیج از نظر ظاهر
 • استفاده صحیح از کپشن و هشتگ
 • تعامل با کاربران، میزان محبوبیت
 • زمان‌بندی مناسب پست و استوری
 • ارائه راهکارهای دقیق بهبود کیفیت پیج
 • بررسی پیج از نظر فالورهای واقعی و فیک
 • ثبت پیج در لیست دسته‌بندی شده کسب و کار مورد نظر

سؤالات متداول

⭐ برنامه حذف فالوور فیک و یا سایت حذف فالوور فیک وجود دارد؟

✅ بله! ما در این مقاله 14 برنامه، وبسایت و نیز ربات قدرتمند را که واقعا کارآمد هستند، به شما معرفی کرده ایم. با استفاده از این برنامه ها می توانید به راحتی آب خوردن فالوورهای فیک پیج خود را حذف کنید!

⭐ اصلا چرا باید فالوورهای فیک رو حذف کنم؟ حذف فالوور فیک چه فایده ای واسه پیجم داره؟

✅ با حذف فالوورهای فیک، نرخ تعامل پیج شما بیشتر شده و راه شما برای پیشرفت در اینستاگرام هموارتر می‌شود. اما این تازه اول ماجراست! در این مطلب به طور کامل گفته شده است که چرا حذف فالوور فیک می‌تواند رشد پیج شما را به طور سرسام آوری افزایش دهد!

⭐ آیا حذف فالوور فیک برای هر پیج در اینستاگرام لازم می‌باشد؟ 

✅ اگر به رشد پیج اینستاگرامی خود اهمیت می‌دهید، بله!

⭐ آیا حذف فالوور فیک آسیبی به پیج ما می‌زند؟

✅ نخیر. این کار نه تنها بر اینکه آسیب نمی‌زند، بلکه باعث افزایش رشد پیج شما می‌شود. بعلاوه، اعتبار پیج شما را افزایش داده و باعث به وجود آمدن اعتماد متقابل در میان فالوورهایتان می شود.

⭐ فالوور فیک خریدم الان میخوام اینا رو حذف کنم چیکار باید بکنم؟

✅ اگر به تعداد بالا فالوور فیک خریداری کرده‌اید توصیه‌ی ما این است که از ربات حذف فالوور فیک استفاده کنید. اینستاگرام شدیدا مخالف استفاده از فالوورهای فیک می‌باشد.

⭐ امکان داره که ربات حذف فالوور فیک، فالوورای واقعی رو هم حذف کنه؟

✅ احتمال این امر بسیار کم است. در تست های انجام شده، ربات اینستاگرامی اینبو بیش از 95 درصد مواقع در تشخیص فالوورهای فیک درست عمل کرده است.

✅ حذف فالوور فیک به صورت دسته جمعی ممکنه؟

⭐ با استفاده از اینستاگرام این امکان وجود نداره اما با ربات اینستاگرام به راحتی میشه این کار رو انجام داد.

✅ حذف فالوورهای غیرفعال همون حذف فالوورهای فیکه؟

⭐ به طور کلی، بهتر است فالوورهایی را که غیرفعال هستند و تعاملی با پیج شما ندارند، حذف کنید تا نرخ تعامل پیج خود را بالا برده و سریع‌تر پیشرفت کنید!

جمع بندی

حذف فالوور فیک، باعث می شود اعتماد مخاطبان خود را جلب کنید. تازه، سبب می شود پیج شما در چشم الگوریتم اینستا نیز ارزشمند دیده شود! ما در این مطلب به شما گفتیم که حذف کردن فالوورهای فیک، تا چه حد می‌تواند به دیده شدن و شناخته شدن پیج شما کمک کند. همچنین، روش حذف فالوورهای فیک اینستاگرام را هم به صورت دستی و هم با استفاده از قدرتمندترین وبسایت ها و برنامه ها آموزش داده ایم. در پایان نیز ربات اینستاگرام را معرفی کرده ایم که بهترین و آسانترین راه موجود برای پاک کردن فالوورهای فیک در حال حاضر می باشد. اگر هرگونه مشکل یا سوالی در زمینه ی حذف فالوورهای فیک دارید، می‌توانید در قسمت دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید. ما در کمترین زمان، به شما کمک خواهیم کرد تا مشکلتان را حل کنید. از این که تا این نقطه‌ی مطلب همراه ما بودید، متشکریم!

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
guest
28 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

Insights اینستاگرام؛ ابزار قدرتمند آنالیز اینستا

Insights اینستاگرام؛ ابزار قدرتمند آنالیز اینستا

Insights اینستاگرام چیست؟ ابزار آنالیز اینستا چه کاربردهایی دارد؟ هر چه زمان جلوتر می‌رود، کسب و کارهای اینترنتی نیز با سرعت بیشتری پیشرفت می‌کنند و بیزینس‌های اینستاگرامی نیز در این دسته جای دارند. همانطور که همه‌ی مشاغل برای پیشرفت و توسعه نیاز به تحلیل شرایط مختلف...

ادامه مطلب
فالوور فیک چیست و چرا می‌تواند تله ای برای کسب و کار شما باشد؟

فالوور فیک چیست و چرا می‌تواند تله ای برای کسب و کار شما باشد؟

فالوور فیک چیست؟ برای پاسخ به این سوال، بهتر است ابتدا بپرسیم اصلا پیج فیک چیست؟ به طور خلاصه ، می‌توان گفت به حساب های کاربری که به صورت غیرواقعی در اینستاگرام وجود دارند و فاقد هویت هستند، پیج فیک گفته می‌شود. همان طور که می دانید، برای حضور در اینستاگرام، اول باید...

ادامه مطلب
افزایش فالوور اینستاگرام در سریعترین زمان ممکن + 3 روش کاربردی

افزایش فالوور اینستاگرام در سریعترین زمان ممکن + 3 روش کاربردی

افزایش فالوور در اینستاگرام برای هر کسب و کاری ضروری است. در این سال‌ها اینستاگرام به محلی تبدیل شده است که هر فردی درصدد است تا محصولات خود را در آن به فروش برساند. درواقع اینستاگرام به بستری پر رونق تبدیل شده است که کاربران زیادی را گرد خود آورده است. در این زمان هر...

ادامه مطلب