حذف فالوور فیک اینستاگرام

حذف فالوور فیک در اینستاگرام با 3 روش رایگان و قطعی

علی محمدی
2019-08-03

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

حذف فالوور فیک اینستاگرام، به خصوص در حالت یکجا، در حال حاضر یکی از بزرگترین دغدغه‌های بسیاری از پیج‌هاست. همه‌ی ما می‌دانیم که فالوورهای غیرواقعی عملا هیچ تأثیری در پیشرفت پیج اینستاگرام ندارند که هیچ، سد راه پیشرفت پیج هم می‌شوند. مشکل بیشتر از جایی شروع می‌شود که بیشتر پیج‌ها، زمانی به فکر حذف دسته جمعی فالوور های فیک می‌افتند که هزاران دنبال‌کننده دارند. در این حالت، پیدا کردن، تشخیص و پاک کردن فالوورهای فیک درست مثل جدا کردن سوزن از کاهدان است، چه برسد به حذف آن‌ها!

پاک کردن فالوورهای غیرواقعی با یک مشکل دیگر نیز روبرو است. اخیرا اینستاگرام محدودیت‌هایی در زمینه‌ی بازدید پیج (محدودیت روزانه پروفایل ویو در حدود 300 عدد است) اعمال کرده که حتی کاربران جان‌سختی را که به فکر حذف این فالوورها به صورت دستی باشند، ناامید کند! خوشبختانه طبق معمول، تیم اینبو اینجاست تا به شما کمک کند با بهترین و ساده‌ترین روش‌ها، این فالوورهای منحوس را از پروفایل خود محو کنید! 😅

ویدیوی آموزش حذف فالوور فیک اینستاگرام

در این ویدیو یاد می‌گیریم فالوور فیک چیست و چگونه آن را شناسایی و حذف کنیم

هر آنچه در این ویدیوی آموزشی گفته شده:

 • تعریف فالوور فیک
 • مفهوم نرخ تعامل یا اینگیجمنت و نحوه‌ی محاسبه‌ی مقدار آن
 • آسیب‌های این فالوورها
 • نحوه‌ شناسایی و پاک کردن فالوورهای فیک
 • آشنایی با ربات حذف فالوور فیک

فالوور فیک چیست و چه تفاوتی با فالوور روح دارد؟

همانطور که می‌دانید فالوور فیک اکانتی با هویت جعلی است که شما را دنبال می‌کند، ولی در دنیای واقعی به کسی تعلق ندارد! این حساب‌ها بیشتر مواقع در مقیاس انبوه تولید می شوند تا یک شبه تعداد فالوورهای پیجی را بالا ببرند. بنابراین، به طور معمول اصلا پروفایل درست و حسابی هم ندارند! (البته کلا تو این مطلب از جریانات معمول تعقیب آشناها با اکانت ناشناس صرف نظر کردیم؛ شما اونا رو هرچقدرم حذف کنین برای ماندن تو پیجتون یا راهی خواهند یافت یا راهی ساهند آخت! 😄)

شاید قبلا اصطلاحی با نام فالوور روح را نیز شنیده باشید. فالوورهای روح حساب‌هایی هستند که به افراد واقعی تعلق دارند ولی تعاملی با محتوای ما ندارند. فالوورهای روح نیز مانند فیک‌ها هیچ کمکی به پیشرفت شما نکرده و نرخ تعامل پیجتان را پایین می‌آورند. مهمترین تفاوت‌های این دو نوع از فالوور، عبارتند از:

 • مشخصات ظاهری: معمولا تفاوت بارزی که بین فالوورهای فیک و فالوورهای روح وجود دارد، در ظاهر اکانت آنهاست! فالوورهای روح معمولا حساب‌هایی با ظاهر موجه دارند. (در این مورد، همین پروفایل زیباست نشان آدمیت😅) در مورد فالوورهای روح، با بررسی پروفایل متوجه می‌شوید که حداقل با یک فرد واقعی سر و کار دارید؛ اما در مورد فالوورهای فیک، اینگونه نیست.
 • عدم واکنش به تعامل: فالوورهای روح معمولا به تعامل شما واکنش نشان می‌دهند! از آنجایی که این نوع از فالوورها واقعی هستند، در صورت برقراری تعامل با آن ها به احتمال قوی به شما واکنش نشان خواهند داد؛ اما این موضوع در مورد فالوورهای فیک صدق نمی‌کند.

شاید در این نقطه از خودتان بپرسید پس چرا حذف فالوورهای فیک از حذف فالوورهای روح مهم‌تر است؟ باید گفت چون حداقل این فرقه‌ی ضاله (!) واقعی هستند، شاید بتوان با ترفندهای جالب افزایش تعامل، به راه راست برقراری دوباره‌ تعامل هدایت کرد! الگوریتم اینستاگرام نیز این موضوع را درک کرده و نسبت به فالوورهای غیرواقعی، حساسیت بیشتری به خرج می‌دهد.

چگونه دنبال‌کننده‌های غیرواقعی را تشخیص دهیم؟

تشخیص فالوورهای فیک معمولا بسیار ساده است، در حدی که شما می‌توانید با دانستن چند معیار ساده ولی عجیب برای تشخیص فالوور فیک، از فاصله یک کیلومتری هم اکانت فیک و واقعی را از یکدیگر جدا کنید!

finding fake followers

ما اینجا به چند مورد از راه های تشخیص فالوورهای فیک اشاره می‌کنیم:

تصویر پروفایل: حتی اگر کسی آنقدر علاقمند به قیافه‌ی خودش هم نباشد (و فیلترها و فوتوشاپ هم در تغییر نظرش کارساز نباشند😂)، همچنان دوست دارد عکسی راجع به زمینه‌ی مورد علاقه‌اش در قسمت پروفایل قرار دهد! بنابراین نداشتن عکس پروفایل مناسب می‌تواند نشانه‌ای باشد که این پیج متعلق به فرد واقعی نیست. البته، توصیه می‌کنیم قبل از حذف این دنبال‌کنندگان بخت برگشته، حداقل یک معیار دیگر را هم بررسی کنید!

بیو و هایلایت: هر پیجی، چه کاری و چه شخصی، (متاسفانه!) مطمئنا چیزهایی برای نوشتن در قسمت بیو دارد. بخش هایلایت اینستاگرام نیز دقیقا همینطور است! بنابراین اگر در میان فالوورهای خود پیجی را می‌بینید که فاقد بیو و هایلایت است، به احتمال قوی در حال نگاه کردن به یک گونه‌ی پریاب! از فالوور فیک هستید!

محتوای پیج: حتی کاربران عادی که چندان علاقه‌ای به انتشار محتوا ندارند، حداقل یک پست در پیج خود منتشر می‌کنند. از طرفی، محتوای منتشر شده نیز مهم است. شاید عکس گل و بلبل و یا پوستری راجع به یک زمینه‌ی خاص باشد؛ اما باید مفهوم خاصی را به مخاطب منتقل کند. بنابراین، اگر در بین فالوورهایتان، اکانتی پیدا کردید که هیچ محتوایی ندارد و یا اینکه تعداد بسیار کمی پست (آن هم پست‌هایی که به هیچ زبان انسانی قابل توجیه نباشند!) در پیج خود داشت، به احتمال زیاد با یک فالوور غیرواقعی طرفید!

نام کاربری: کاربران اینستاگرام معمولا به دنبال نام‌های کاربری هستند که در عین کوتاه بودن و خلاقیت، معرفی کننده‌ی صاحب پیج یا کسب و کار مربوطه نیز باشد.(یعنی هرجور حساب میکنم یه سری از نام‌های کاربری بیشتر احتمال دارن حاصل راه رفتن گربه روی کیبورد باشن تا خلاقیت یک انسان😁) بنابراین، پیج‌هایی که نام کاربری ناخوانا، بسیار طولانی و یا مخلوطی از حروف و اعداد را دارند، به احتمال زیاد واقعی نیستند.

چرا باید فالوورهای فیک پیجتان را حذف کنید؟

این قسمت مخصوص کسانی است که هنوز به مزایای پاک کردن فالوورهای غیرواقعی پی نبرده‌اند. بنابراین اگر می‌دانید این موضوع تا چه حد اهمیت دارد، این قسمت را رد شده و مستقیما به بخش راه های حذف فالوور فیک بروید!

fake followers vs real followers

خوب! اول از همه، برای اینکه بدانید حذف فالوورهای فیک چرا مهم است، باید کمی با الگوریتم اینستا آشنا باشید. زمانی که شما پستی را منتشر می‌کنید، اینستاگرام در همان ابتدا این پست را به همه نشان نمی‌دهد. ابتدا، تعدادی از فالوورهایتان انتخاب می‌شوند و پست جدید به این تعداد نشان داده می‌شود (معمولا میگن 10% و آزمایش‌های ما هم تقریبا همین حدود رو نشون داده). در صورتی که بازخورد خوبی از این تعداد دریافت کنید، محتوایتان به بقیه فالوورها نمایش داده شده و حتی شانس خوبی برای ورود به اکسپلور اینستاگرام هم کسب می‌کند.

خوب، تصور کنید تعداد زیادی فالوور فیک بین تعداد اولیه وجود داشته باشد. در این صورت، پست‌های شما به فالوورهای خودتان هم نشان داده نخواهد شد (که اهل فن بهش فلاپ شدن هم میگن) و رفته رفته بازخورد فالوورهای خودتان را نیز از دست خواهید داد. در نتیجه، دنبال کنندگان واقعی شما نیز تبدیل به فالوور روح شده و وضعیت پیجتان روز به روز وخیم‌تر می‌شود.

موضوع دیگر، بحث اعتماد است. همانطور که گفتیم، فالوورهای غیرواقعی مثل مور و ملخ تکثیر می‌شوند تا جایی که هیچ تعاملی از فالوورهایتان دریافت نکنید. این موضوع شما را بر سر یک دوراهی قرار می‌دهد که آخر هر دو پرتگاه است (از همونایی که تو فیلما نشون میدن، آبشار هم داره!). اگر اقدامی در این راستا انجام ندهید، دیگر باید با درآمدزایی و مشتری‌سازی خداحافظی کنید، چون معمولا کاربران برای بررسی قابلیت اعتماد به یک پیج، علاوه بر تعداد فالوور، تعداد لایک و کامنت را هم بررسی می کنند. راه دیگر این است که کامنت و لایک بخرید که آن هم یک جیب با موجودی بی‌پایان لازم دارد!

آیا حذف یکجای فالوور فیک برای پیجم ضرر داره؟

شاید الان که می‌دانید پاک کردن فالوور فیک چقدر برای پیجتان مفید و حتی از نان شب واجب‌تر! است، تصمیم بگیرید تمامی آن‌ها را به صورت دسته جمعی حذف کنید. در این مرحله یک سوال بسیار مهم پیش می‌آید: آیا حذف یکجای فالوور های فیک برای پیج مضر است؟

شاید با حذف دسته جمعی فالوورهای فیک تعداد دنبال کننده‌ها اندکی کاهش پیدا کند؛ اما این اثر به شدت کوتاه مدت است. در حقیقت، شما با از بین بردن فالوورهای فیک، پیج خودتان را با الگوریتم‌های اینستاگرام سازگار می‌کنید. بنابراین، همانطور که قبلا گفته شد، پیجتان با سرعت بالاتری رشد کرده و در مدت کوتاهی تعداد بسیار بیشتری فالوور واقعی به پیج خود جذب خواهید نمود.

آموزش حذف فالوور فیک اینستاگرام

حالا که فهمیدیم پاک کردن فالوورهای فیک تا چه حد اهمیت دارد، نوبت حذف کردن آن‌هاست! در ادامه، پاک کردن دنبال کننده‌های فیک به صورت دستی و با استفاده از برنامه‌ها، سایت‌ها و از همه مهم‌تر ربات اینستاگرام اینبو را آموزش خواهیم داد.

آموزش حذف فالوور فیک به صورت دستی

پاک کردن فالوورهای فیک به صورت دستی بسیار ساده است. کافیست سه مرحله‌ی زیر را انجام دهید:

 1. به صفحه پروفایل خود رفته و با لمس نوشته followers، وارد لیست فالوورهای خود شوید.
حذف فالوور فیک به صورت دستی
 1. پس از شناسایی فالوور فیک، روی گزینه‌ی remove را در مقابل فالوور مورد نظر کلیک کنید.
 1. در نهایت با تایید حذف، کاربر موردنظر خود را پاک کنید!
حذف فالوورهای فیک به صورت دستی

رفیق خودتو خسته نکن، با ربات اینبو همین حالا فالوور های فیکت رو حذف کن!

حذف فالوور فیک یکی از قابلیت های همراه اینستاگرامی اینبو است، که به شما این امکان را می‌دهد، در سریع‌ترین زمان و به راحت‌ترین روش ممکن، فالوور های فیک خودتون رو شناسایی و حذف کنید؛ همچنین با استفاده از این قابلیت می‌توانید از سودجویی رقبای خود که با روش های غیر اخلاقی و یا اضافه کردن فالوور فیک به صفحه شما قصد دارند نرخ تعامل پیج شما را پایین بیاورند، جلوگیری کنید.

ربات حذف فالوور فیک اینبو؛ سریع و اتوماتیک!

همانطور که متوجه شدید، تشخیص و حذف دستی هر فالوور فیک می‌تواند چند دقیقه از وقت شما را بگیرد. حالا فرض کنید تعداد فالوورهایتان چندهزار نفر باشد؛ مطمئناً تشخیص و حذف تک تک فالوورهای غیر واقعی زمان و انرژی بسیار زیادی را از شما خواهد گرفت (البته اگر با جریمه اینستاگرام روبرو نشوید و پیجتان دیسیبل نشود). این شرایط فقط با دسترسی به یک ابزار اتوماتیک حذف فالوور فیک قابل مدیریت است. اینجاست که ربات اینستاگرام اینبو وارد می‌شود تا مشکلات حذف فالوورهای فیک را برای همیشه حل کند!

برای پاک کردن فالوورهای فیک پیجتان با استفاده از ربات اینبو، فقط کافیست اپلیکیشن اینبو را نصب کرده و این قابلیت را فعال کنید. همه کارهای حذف فالوورهای فیک بر عهده ربات خواهد بود؛ به همین سادگی!

همین حالا فالوورهای فیکت رو حذف کن!

قابلیت‌های ربات حذف فالوور فیک اینبو

امکانات ربات اینستاگرام اینبو

امنیت بسیار بالا: ربات اینبو کاملا با احراز هویت دو مرحله‌ای اینستاگرام سازگار است؛ این یعنی بالاترین سطح امنیت!

قابلیت‌های رایگان: حتی اگر اشتراکی تهیه نکنید، امکانات رایگانی مانند حذف تاریخچه چت‌های دایرکت، دانلود پست و دانلود استوری وجود دارند که می‌توانید بدون پرداخت هزینه از آن‌ها استفاده کنید!

کاربری بسیار ساده: برای پاک کردن فالوورهای غیرواقعی، تنها کافیست این قابلیت را روشن کنید و تمام!

بدون نیاز به اینترنت و سیستم: نه اینترنت دارید، نه سیستم دارید، فقط یدونه گوشی دارید؟ (😃) همون برای فعالیت ربات کافیه!

قابلیت شخصی سازی: شاید فالوورهایی در پیج شما حاضر باشند که پست و یا عکس پروفایلی ندارند، اما واقعی هستند. در این حالت می‌توانید تنظیم کنید که ربات بر اساس معیارهای دیگری مثل تعداد فالووینگ و یا حساس به پیج‌های فروشگاهی فالوورهای فیک را پاک کند!

قیمت مناسب: برخلاف برنامه‌هایی که در ادامه خواهیم گفت، قیمت اشتراک ربات اینبو به تومان است، نه به دلار! این یعنی با هزینه‌ی یک ساندویچ پرملات، می‌توانید شر فالوورهای فیک را از پیجتان کم کنید!

امکان افزایش فالوور با قابلیت‌های افزایش تعامل: با قابلیت‌های افزایش تعامل ربات اینبو می‌توانید بازدیدکنندگان جدید جذب کرده و جای خالی فالوورهای پاک شده را پر کنید! (حالا بهتره یکم صبر کنین حداقل 40امشون دربیاد بعد به فکر تجدید فالوور باشین😁)

در این قسمت، استفاده از قابلیت حذف فالوور فیک اینبو را آموزش نخواهیم داد، چون اصلا نیاز ندارید! کافیست اول از همه با ورود به پنل، ثبت نام کرده و برنامه اینبو را دانلود و نصب کنید. سپس با فعال کردن قابلیت پاک کردن فالوورهای فیک، ربات شروع به آنالیز و پاک کردن فالوور فیک حسابتان خواهد کرد، آن هم کاملا در چارچوب قوانین اینستاگرام!

ربات حذف فالوور فیک اینبو

نکته برای حرفه‌ای‌ها!

برای بعضی از کسب و کارها، ممکن است وجود فالوورهایی با پروفایل فروشگاهی حتی لازم هم باشد! اما بسیاری از بیزینس‌های اینستاگرامی بیشتر مایلند دنبال کنندگانی داشته باشند که کاربر عادی هستند، نه پیج فروشگاهی! اگر از دسته‌ی دوم هستید، می‌توانید از بخش حذف فالوور فیک، حساس به پیج‌های فروشگاهی را انتخاب کنید تا ربات این کاربران را نیز از بین فالوورهایتان حذف کند!

برنامه حذف فالوور فیک و روح

اگر بخواهیم صادق باشیم، برنامه‌های حذف یکجای فالوور فیک که اینجا و یا در منابع دیگر معرفی می‌شوند، چندان دردی از شما دوا نخواهند کرد (نهایتا در حد بیار بوسش کنم خوب بشه کاربرد دارن😂). در حقیقت بررسی‌های ما نشان داده که این ابزارها بیشتر برای تشخیص فالوورهای روح کاربرد دارند تا فیک!

1. برنامه حذف فالوور فیک برای اندروید

برنامه حذف فالوور فیک برای اندروید

برنامه‌ی Profile Chief Insta Insights،‌ اطلاعاتی از فالوورها در اختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید فالوورهای خود را تجزیه و تحلیل کرده و هرکدام را که مایل بودید، از لیست فالوورها یا فالووینگ‌های خود حذف نمایید. متاسفانه، بسیاری از امکانات برنامه که می‌توانند بسیار کاربردی باشند، پولی هستند (آن هم به دلار!).

قابلیت‌های رایگان این برنامه به این صورت هستند:

 • حذف دسته‌جمعی فالوورها و فالووینگ‌ها تا سقف پنجاه اکانت
 • ارسال نوتیفیکیشن برای هر فالو و آنفالو
 • قابلیت استفاده همزمان برای چندین حساب کاربری
 • تضمین رعایت نکات امنیتی اینستاگرام

2. برنامه حذف فالوور فیک برای آیفون

اگر از سیستم‌عامل iOS استفاده می‌کنید، برنامه followers plus با رابط کاربری ساده و محیط جذاب، می‌تواند کمی کارتان را ساده‌تر کند. از طرفی، با استفاده از این برنامه به خوبی می‌توانید فالوورهای روح پیجتان را شناسایی کنید.

از طریق این برنامه می‌توانید اطلاعاتی راجع به فالوورهای خود از جمله میزان تعامل با پیج شما، فالوورهایی که شما فالو نکرده‌اید، فالووینگ‌هایی که شما را دنبال نمی‌کنند، کاربرانی که شما را بلاک کرده‌اند و همچنین فعال‌ترین و غیرفعال‌ترین فالوورها کسب کنید. البته بعضی امکانات برنامه رایگان نیستند (آیفون خودش یه شارژر نمیده بغل گوشی، از برنامه‌هاش انتظار نداشته باشین😁).

سایت حذف فالوور فیک

علاوه بر برنامه‌ها، برخی از وب سایت‌ها نیز این قابلیت را برای کاربران اینستاگرام فراهم کرده‌اند که بتوانند با استفاده از آن‌ها، پیج خود را آنالیز کرده و فالوورهای فیک خود را پیدا کنند. یکی از این وبسایت‌ها که کم و بیش می‌تواند به دردتان بخورد، سایت Ingramer است. متاسفانه، طبق معمول بعضی از امکانات جالب وبسایت پولی (درست حدس زدید، باز هم به دلار!😅) هستند. برخی از امکانات این وبسایت عبارتند از:

 1. نمایش میزان نرخ تعامل
 2. نمایش میانگین فعالیت کاربران
 3. نمایش تعداد پست‌ها و تعامل‌ها در زمان‌های مشخص برای 100 پست آخر
 4. نمایش محبوب‌ترین زمان برای پست گذاشتن از نگاه کاربران بر اساس 100 پست آخر
 5. نمایش برترین هشتگ‌ها و کلمات استفاده شده در 100 پست آخر
 6. نمایش موضوع‌های مورد علاقه کاربران
 7. نمایش پست‌های برتر بر اساس تعداد لایک و کامنت

آیا راهی برای جلوگیری از افزایش فالوورهای فیک وجود دارد؟

بعد از اینکه فالوورهای فیک پیجتان را حذف کردید، وقت آن است که ورود دوباره آن‌ها جلوگیری کنید! فعالیت منظم، اولین شرط جلوگیری از ورود فالوورهای فیک بیشتر است. این موضوع علاوه بر اینکه از بیشتر شدن کاربران غیرواقعی جلوگیری میکند، باعث می‌شود نرخ تعامل پیج شما همواره در مقدار بالا باقی بماند. دومین نکته این است که در تبلیغات اینستاگرامی فوق‌العاده محتاط باشید؛ وگرنه همین تبلیغات می‌تواند یکی از مهم‌ترین راه‌های ورود فالوورهای فیک به پیجتان باشد! سعی کنید در تبلیغات تا زمانی که واقعا از سابقه خوب پیجی مطمئن نشدید، تبلیغ خود را به او نسپرید!

راه‌های بسیار بیشتری نیز برای جلوگیری کردن از افزایش این دنبال کننده‌ها وجود دارد. توصیه ما این است که اگر می‌خواهید دیگر هیچوقت با مشکل بیشتر شدن این دنبال کننده‌ها روبرو نشوید، مقاله راه‌های جلوگیری از افزایش فالوور فیک را حتما مطالعه کنید!

سؤالات متداول

برنامه و یا سایتی برای حذف فالوور فیک وجود دارد؟

✅ هیچ برنامه و وبسایتی به جز ربات اینستاگرام خدماتی در این زمینه ارائه نمی‌کند. با این حال، ما در این مقاله ابزارهایی معرفی کرده‌ایم که می‌توانید از آن‌ها برای تشخیص سریعتر این دنبال کننده‌ها کمک بگیرید!

اصلا چرا باید فالوورهای فیک رو حذف کنم؟ چه فایده ای واسه پیجم داره؟

✅ با حذف این فالوورها، نرخ تعامل پیج شما بیشتر می‌شود. بنابراین، احتمال بیشتری دارد که پست‌های شما وارد اکسپلور اینستاگرام شوند که در نهایت باعث افزایش شگفت انگیز فالوورها و بازدهی پیج شما خواهد شد.

آیا حذف فالوور فیک آسیبی به پیج ما می‌زند؟

✅ نخیر. این کار نه تنها به پیج شما آسیب نمی‌زند، بلکه باعث افزایش رشد پیج شما می‌شود. بعلاوه، اعتبار پیج شما را افزایش داده و باعث به وجود آمدن اعتماد متقابل بین شما فالوورهایتان می شود.

حذف فالوور فیک به صورت دسته جمعی ممکنه؟

✅ با استفاده از اینستاگرام این امکان وجود نداره اما با ربات اینستاگرام به راحتی میشه این کار رو انجام داد.

آیا حذف فالوور فیک بدون پسورد امکانپذیر است؟

✅ خیر! از آنجایی که ربات‌های هوشمند برای پاک کردن فالوورهای روح و فیک باید به اکانت شما دسترسی داشته باشند، بنابراین هیچ اپلیکیشنی بدون واردکردن پسورد قادر بهر حذف دسته جمعی فالوور های فیک نیست.

بهترین برنامه حذف فالوور فیک کدام است؟

✅ همانطور که در متن مقاله ربات و سایت حذف فالوور فیک و روح را معرفی کردیم، بهترین برنامه از لحاظ کاربردی بودن حذف دسته جمعی فالوورهای فیک، ربات اینبو است. ربات اینبو یک ربات امن، با رابط کاربری ساده و راحت است که به صورت هوشمند فالوورهای فیک را حذف می‌کند.

مزیت ربات اینبو برای حذف فالوور اینستاگرام چیست؟

✅ اگر از ربات‌های رایگان برای حذف فالوور روح و فیک استفاده کرده باشید حتما متوجه این موضوع شده‌اید که عملیات حذف فالوور به صورت خودکار قطع شده باشد. حتی ممکن است خودتان هم اقدام به حذف فالوورهای فیک به صورت دستی کرده باشید و پس از حذف تعدادی فالوور روح، اکشن بلاک شده باشید. ربات اینبو بدون ایجاد دردسر یا محدودیت برای اکانت شما، فالوورهای فیک را بدون نیاز به نظارت خاصی حذف می‌کند.

شما کدام روش را برای حذف دسته جمعی فالوور فیک انتخاب می‌کنید؟

در این مطلب گفتیم که حذف کردن فالوورهای فیک، تا چه حد می‌تواند به پیشرفت پیج اینستاگرام شما کمک کند. همچنین، برنامه و سایت‌هایی را معرفی کردیم که اگرچه به صورت مستقیم قابلیت پاک کردن این فالوورها را ندارند (بخوایم خودمونی بگیم، در حالت خوشبینانه به درد لای جرز دیوار میخورن)، اما با این حال می توانند به شما در تشخیص آن‌ها کمک کنند. در پایان نیز ربات حذف فالوور فیک اینستاگرام را معرفی کرده‌ایم که بهترین ابزار پاک کردن دسته جمعی فالوورهای فیک به صورت اتوماتیک و خودکار است. حالا نوبت شماست که با انتخاب بهترین روش، فالوورهای فیک پیجتان را پاک کرده و پیجتان را با الگوریتم اینستاگرام سازگار کنید!

اما، نظر شما در مورد بهترین راه برای از بین بردن دنبال‌کنندگان غیرواقعی چیست؟ اگر تجربه و یا سوالی در این مورد دارید، خوشحال می‌شویم در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید!

نظرات و سوالات

پیام شما می‌تواند شروع یک مکالمۀ سازنده باشد.

guest
161 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments