فوتومپ اینستاگرام

فوتومپ اینستاگرام بخشی در اپلیکیشن اینستاگرام است که در آن تمام پست هایی که کاربر در آنها موقعیت مکانی اضافه کرده باشد نمایش داده می شود.

نکته:

بخش فوتومپ اینستاگرام مانند عکس های تگ شده اکانت مخاطبان می باشد. حال در مطالب زیر به برخی از ویژگی های مفید فوتومپ می پردازیم.

مشاهده بخش فوتومپ اینستاگرام 

به منظور مشاهده کافیست به بخش پروفایل اکانت اینستاگرام خود مراجعه کرده و سپس آیکون شبیه به نماد موقعیت مکانی را لمس کنید دیدن این بخش تنها برای خود کاربر امکان پذیر است.هیچ کسی قادر به دیدن اکانت شما نبوده و تمام عکس ها قابل مشاهده می باشد.

مرور کردن وضعیت فوتومپ

پس از ورود به بخش فوتومپ از گوشه سمت راست صفحه آیکون Edit را انتخاب کنید در این شرایط تصاویر موجود در گروه بندی مختلف و مطابق با موقعیت مکانی نمایش داده می شوند.عکس هایی که با تیک سبز رنگ ارائه شدند نمایش داده می شوند.

چگونگی حذف عکس از فوتومپ 

1_ وارد شدن به بخش فوتومپ اینستاگرام

2_ انتخاب گزینه Edit

3_ انتخاب عکس یا گروهی از تصاویر

4_ انتخاب گزینه Edit

5_ برداشتن تیک سبز رنگ از جلوی تصاویر

6_ انتخاب گزینه Done و سپس لمس گزینه Confirm

هنگامی که شما عکسی را از بخش فوتومپ حذف کنید به هیچ عنوان آن عکس از پست های اینستاگرام شما خذف نخواهد شد تنها موقعیت مکانی آن عکس مورد نظر حذف می شود.

شما به راحتی می توانید عکس هایی که قبلا آپلود کرده اید. را به بخش فوتومپ حساب کاربری اینستاگرام خود اضافه کنید برای انجام این کار نسبت به ویرایش عکس مورد نظر شروع کرده و به آن موقعیت مکانی اضافه کنید.بدین صورت عکس مورد نظر به صورت اتوماتیک به بخش فوتومپ منتقل می شود.

اضافه کردن عکس به بخش فوتومپ  

اگر قصد آپلود یک عکس را دارید به بخش آن موقعیت مکانی اضافه کنید.تا در فوتومپ ثبت شود همچنین این امکان وجود دارد که عکس های پیشین ارسالی خود را ویرایش کرده و به آنها موقعیت مکانی اضافه کرد تا این عکس در فوتومپ نشان داده شوند.

در واقع در فوتومپ اینستاگرام نحوه چگونگی مدیریت پست های نمایش داده شده را ارائه می کنیم.

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments