تغییر پسورد اینستاگرام با ویدئو آموزشی و پادکست

تغییر پسورد اینستاگرام

نحوه تغییر پسورد اینستاگرام همواره برای کاربران این اپلیکشن جای سوال بوده، چه آن کاربری که میخواهد پسورد فعلی خود را تغییر دهد و یا چه آن کسی که به هر دلیلی مجبور است پسورد فعلی خود را تغییر دهد. برای مثال در مواقعی خود اینستاگرام از شما میخواهد که از طریق ایمیل و یا شماره ثبت شده داخل پیج‌تان پسورد پیج خود را تغییر بدهید. اگر این کار را انجام ندهید، دیگر نمیتوانید وارد پیج خودتان شوید. ما در این مقاله تمامی راه‌های تغییر پسورد اینستاگرام را به ترتیب آموزش خواهیم داد و ثبت پسورد بهینه برای مقابله با هکرها و بالا بردن امنیت پیج‌ها را برایتان نیز گوشزد خواهیم کرد.

آموزش تغییر پسورد داخل پیج اینستاگرام

اگر شما هم اکنون داخل پیج اینستاگرام خود هستید و رمز فعلی خود را میدانید اما به هر دلیلی قصد تغییر پسورد آن را دارید، باید مراحل زیر را انجام دهید…

 1. در ابتدا وارد پیج خود شده، سپس به بخش پروفایل اینستاگرام خود رفته و آیکون سه نقطه که در بالا سمت راست صفحه قرار دارد را لمس کنید تا وارد بخش تنظیمات پیج تان شوید.
 2. بعد از ورود به بخش تنظیمات، شما باید گزینه‌ی security را انتخاب کنید و در بر روی گزینه‌ی password کلیک کنید.
 3. بعد از لمس گزینه password وارد صفحه‌ای خواهید شد که دارای سه کادر میباشد.
  1. در کادر اول، اینستاگرام از شما پسورد فعلی پیج تان را میخواهد، همانطور که در مطالب بالا گفتیم این راه زمانی جواب میدهد که شما از پسورد فعلی خود آگاه هستید و تنها قصد تغییر پسورد را دارید.
  2. در کادر دوم شما باید پسورد جدیدی را که انتخاب کرده‌اید وارد کنید و در کادر سوم که از اسمش نیز مشخص هست شما رمز جدید رو تکرار میکنید.
تغییر پسورد اینستاگرام

نکته: در صورتی که رمز فعلی خود را فراموش کرده‌اید، می توانید از گزینه‌ی فراموشی رمز عبور که در زیر کادرها به رنگ آبی قرار داده شده است، استفاده کنید.
البته در این بخش بعضی اوقات هنگام لمس کردن گزینه password اینستاگرام شما را وارد صفحه تغییر پسورد نمیکند و پیامی به ایمیل ثبت شده داخل پیج تان میفرستد تا از طریق لینک ریست پسورد کنید که در ادامه به توضیح این بخش هم خواهیم پرداخت.

آموزش تغییر پسورد اینستاگرام از طریق get help signing in

اگر داخل پیج شما ایمیل و یا شماره موبایل ثبت شده باشد میتوانید به راحتی و هر زمانی که خواستید پسورد پیج خود را تغییر دهید. ما به شدت توصیه میکنیم که داخل پیج خودتان ایمیل و شماره موبایل معتبر ثبت کنید تا در مواقع ضروری از جمله در صورت هک شدن پیج تان از طریق ایمیل، پیج تان را بازگردانی کنید که ما قبلا در مقاله ای با عنوان بازگردانی پیج هک شده به این موضوع پرداخته‌ایم و میتوانید این پست را نیز مطالعه کنید.
برای تغییر رمز اکانت اینستاگرام از طریق ایمیل و یا شماره موبایل کافیست این مراحل را انجام دهید.

 1. اگر داخل پیج‌ تان هستید به بخش پروفایل رفته و در بالا قسمت چپ اسم پیج تان را لمس کنید و یا اگر داخل هیچ پیجی نیستید برنامه اینستاگرام را باز و در قسمت پایین گزینه log in را لمس کنید تا همانند عکس دوم وارد چنین صفحه‌ای شوید.
تغییر پسورد اینستاگرام
 1. در ابن صفحه شما باید گزینه “get help signing in” را لمس کنید و در ادامه وارد صفحه ای می شوید که اینستاگرام از شما اسم پیج مد نظر تان را میخواهد. البته میتوانید در این بخش به جای اسم پیج نیز از ایمیل ثبت شده داخل آن و یا شماره موبایل ثبت شده استفاده کنید.
 2. بعد از وارد کردن اسم پیج در کادر تعیین شده باید گزینه next  را لمس کنید.
 3. در ادامه شما وارد صفحه ای می شوید که در آن راه های موجود برای ریکاوری پسورد پیج تان را نشان دهد.
تغییر پسورد اینستاگرام
 1. اینستاگرام برای بازگردانی پیج مذکور سه راه تعیین کرده که البته گزینه فیسبوک برای عموم نشان داده میشود یعنی چه شما پیج تان را به فیسبوک وصل کنید و چه نکنید این گزینه نشان داده میشود که ما در مرحله اول بازگردانی از طریق ایمیل را انتخاب میکنیم و گزینه “send an email” را لمس میکنیم تا اینستاگرام لینک عوض کردن پسورد اینستاگرام تان را به ایمیل مان ارسال کند.
تغییر پسورد اینستاگرام
 1. پس از آن شما باید به ایمیل خود رفته و داخل آن را چک کنید و بعد از دریافت آخرین پیام از سایت اینستاگرام آن را باز کرده و همانند تصویر زیر گزینه “reset your instagram password” را لمس کنید.
 2. هم اکنون وارد صفحه تغییر گذرواژه اینستا شوید و همانند مثال بالا رمز جدید را داده و سپس تیک آبی را بزنید تا عوض کردن رمز اینستا شما به درستی انجام شود.
تغییر پسورد اینستاگرام
 1. اگر داخل پیج تان شماره موبایل خود را نیز ثبت کرده باشید طبق مراحل بالا برای دریافت لینک تغییر پسورد می توانید به جای ایمیل گزینه “send an sms” را لمس کنید تا اینستاگرام لینک تغییر رمز اکانت اینستاگرام را به شماره موبایل تان ارسال کند.
 2. سپس همانند مراحل بالا رمز جدید خود را وارد می کنید، گزینه ی reset password را میزنید.
تغییر پسورد اینستاگرام

آموزش تغییر رمز پیج از طریق سایت اینستاگرام

برای عوض کردن رمز پیج از طریق سایت اینستاگرام میتوانید از مرورگر گوشی و یا کامپیوتر خود استفاده کنید که در کل تفاوت آن چنانی هم با ندارند. به همین شکلی که در ادامه اموزش داده ایم میتوانید از هر دو سیستم و یا هر سیستم دیگری که مرورگر داشته باشد اقدام کنید. برای آگاهی از مراحل آن مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

 1. در ابتدا از طریق مرورگر وارد آدرس سایت اینستاگرام به نشانی روبرو instagram.com شوید.
 2. در این صفحه همانگونه که در تصویر زیر نیز مشاهده میکنید نوشته ای با عنوان forget password وجود دارد که به معنای فراموشی رمز عبور میباشد. بر روی آن کلیک کنید.
سایت تغییر رمز اینستاگرام
 1. هم اکنون وارد صفحه ای می شوید که در آن کادری وجود دارد که از شما اسم یپج یا ایمیل و یا شماره تلفن ثبت شده داخل پیج را می خواهد تا بتواند لینک عوض کردن رمز اینستا را برای شما ارسال کند.
 2. در نهایت شما بعد از وارد کردن یکی از موارد گفته شده که در این مثال ما نیز اسم پیج مربوطه را وارد کردیم، کادر آبی رنگ send login link را انتخاب میکنیم. با انتخاب این آیکون، اینستاگرام در یک پیام که در تصویر زیر نیز یکی از پیام های مربوطه نشان داده شده، اطلاع میدهد که لینک تغییر رمز اینستا به ایمیل ثبت شده داخل پیج ارسال شد.
سایت تغییر رمز اینستاگرام
 1. اگر تا به این جای مسیر همه ی موارد را مو به مو انجام داده باشید، از طرف اینستاگرام پیامی بیرا شما ارسال می شود که گاها این پیام ها با یکدیگر متفاوت هستد. یکی از این پیام ها که اینستاگرام ممکن است برای شما ارسال کند ” no users found ” که به معنی وجود نداشتن چنین اکانتی در اینستاگرام میباشد.
  • دلیل دریافت این پیام اشتباه وارد کردن اطلاعات خواسته شده توسط شما میتواند باشد. بلکه احتمال دارد بنا به دلایل دیگری مانند دیبسیل شدن پیج شما نیز این پیام را دریافت کرده باشید.

آموزش کامل صفر تا صد ریپورت کردن و رفع ریپورت در اینستاگرام

 1. بعد از دریافت پیام لینک تغییر پسورد حال باید وارد ایمیل ثبت شده داخل پیج خود شویم و بعد از وارد شدن به ایمیل، دنبال پیام جدیدی که اینستاگرام ارسال کرده، باشیم و پس از یافتن پیام مربوطه وارد آن شویم.
 2. هم اکنون باید بر روی آیکون reset password کلیک کنید، سپس به صورت مستقیم به صفحه ای هدایت خواهید شد که در آن صفحه دو کادر وجود دارد.
سایت تغییر رمز اینستاگرام
 1. در دو کادر موجود باید رمز مد نظر خود را وارد کرده و دوباره آن را تکرار کنید.
 2. و بعد از آن با انتخاب آیکون reset password به صورت مستقیم وارد پیج خود خواهید شد. که این به معنای تغییر رمز اینستاگرام شما به صورت درست میباشد.
سایت تغییر رمز اینستا

نکته: با عوض کردن رمز پیج، سیستم های دیگری که قبلا داخل پیج بودند از پیج شما بیرون انداخته خواهند شد. این احتمال وجود دارد که یکی از این سیستم ها، برنامه اینستاگرام نصب شده شما باشد که در این صورت باید شما دوباره از طریق برنامه اینستاگرام خودتان وارد پیج خود شوید.

چه زمانی باید رمز پیج اینستاگرام خود را تغییر دهیم؟

خیلی از کاربران دوست دارند بدانند که چه زمانی بهتر است تا رمز اینستاگرام خود را تغییر دهند. تغییر رمز اینستاگرام بیش از حد می تواند اینستاگرام را به شما مشکوک کند و در نتیجه رفتار جالبی با پیج شما نخواهد داشت و داشتن تنها یک رمز عبور برای همیشه امنیت پیج شما را کاهش میدهد. حال سوالی که مطرح می شود این است که چه زمانی بهتر است رمز اینستاگرام خود را تغییر دهیم. برای آن که رمز اینستاگرام را تغییر دهید، بهتر است دلایل محکمی برای خود داشته باشید.

 1. یکی از اصلی ترین دلیل هایی که میتواند شما را منجر به ثبت رمز جدید برای پیج خودتان کند. ضعیف بودن و قابل پیش بینی بودن رمز فعلی پیج شما میباشد. به هیچ وجه از رمزهایی که هر شخصی میتواند به راحتی آن را تشخیص دهد استفاده نکنید مانند رمزهایی که از تاریخ تولد تشکیل شده است.
 2. اگر شک دارید که فرد دیگری داخل اکانت شما حضور داشته و یا دارد و یا با هماهنگی قبلی خودتان افراد دیگری داخل پیج شما وجود دارند و حال میخواهید از اکانت شما خارج شوند، باید رمز جدیدی برای پیج خود انتخاب کنید.

این دو مورد میتواند دلیل های اصلی برای عوض کردن رمز پیج باشد. چه بسا که توصیه میکنیم هر دو مورد گفته شده به خصوص مورد اول را جدی بگیرید چرا که اکثر حملات هکرها در این مورد به صورت کرک کردن اطلاعات صورت میگرد پس در صورتی که رمز پیج شما قوی و غیرقابل شناسایی و تخمین زدنی نباشد امنیت بالایی خواهید داشت.

تغییر پسورد اینستا در صورت فراموشی

سوال اکثر کاربران این است که آیا میشود بدون داشتن پسورد قبلی پیج، رمز فعلی را تغییر داد؟!!!
بله چرا که نه، اصلا اینستاگرام امکان تغییر پسورد را بیشتر برای چنین افرادی فراهم کرده است که در صورت فراموشی رمز قبلی پیج اقدام به ثبت پسورد جدید کنند.

به این منظور همانگونه که در ادامه اشاره خواهیم کرد برای تغییر رمز اینستاگرام در گوگل بدون داشتن پسورد قبلی با ورود به قسمت log in سایت اینستاگرام ( که در ادامه به صورت مفصل با نحوه کار با سایت آن نیز اشاره خواهیم کرد) یا در برنامه اینستاگرام وارد قسمت get help signing in شده و در صفحه باز شده از طریق اسم پیج یا شماره موبایل و یا ایمیل ثبت شده در پیج درخواست لینک تغییر پسورد برای پیج خود کنید.
در واقع شما باید برای تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی از مورد تغییر پسورد اینستاگرام از طریق get help signing in و تغییر رمز پیج از طریق سایت اینستاگرام استفاده کنید.

فیلم آموزشی تغییر پسورد اینستاگرام

 • درخواست لینک تغییر پسورد برای ایمیل ثبت شده در پیج
 • ورود به ایمیل و اقدام به ثبت پسورد جدید از طریق لینک تغییر رمز دریافت شده از طرف اینستاگرام
 • نحوه وارد کردن و به ثبت رساندن پسورد جدید
 • وارد شدن به پیج مد نظر بعد از تغییر رمز

سوالات مرتبط با تغییر رمز اینستاگرام

1. داخل پیج هستم اما رمز پیج یادم نیست باید چیکار کنم؟

اگر داخل پیج هستید وارد قسمت edit profile شده و در این قسمت بررسی کنید که چه ایمیل یا شماره‌ای را وارد کرده‌اید. در صورت موجود بودن ایمیل یا شماره موبایل معتبر و در دسترس بودن آن، میتوانید رمز پیج خود را تغییر دهید. در غیر این صورت اقدام به ثبت شماره یا ایمیل معتبر در این قسمت از پیج خود کنید.

2. چرا لینک تغییر پسورد به شماره موبایل یا ایمیل ارسال نمیشود؟

اگر درخواست برای دریافت لینک تغییر پسورد کرده‌اید اما لینکی برای شما ارسال نشد این میتواند از نادرست وارد کردن ایمیل یا شماره در داخل پیج باشد. به این منظور میتوانید هنگام درخواست دریافت لینک تغییر پسورد به جای وارد کردن اسم پیج، ایمیل یا شماره موبایل ثبت شده در داخل پیج را وارد کنید تا از درست بودن ایمیل یا شماره خود اطمنیان حاصل کرده باشید. البته برخی اوقات در صورت درست بودن شماره موبایل اس ام اس حاوی لینک تغییر پسورد ارسال نمیشود که در این صورت چند ساعت دیگر تست کنید.

3. رمز فعلی پیج را درست وارد میکنم اما هنگام ثبت پسورد جدید خطا میدهد؟!

همانگونه که گفتیم در صورت فراموشی یا نادرست وارد کردن رمز عبور میتوانید از قسمت get help signing in در برنامه اینستاگرام یا قسمت forget password در سایت اینستاگرام از طریق ایمیل و شماره ثبت شده اقدام به دریافت لینک تغییر پسورد، بدون وارد کردن رمز فعلی پیج اقدام به ثبت پسورد جدید برای اکانت خود کرده باشید.

4. ایمیل یا شماره‌ای که داخل پیج ثبت کردم الان بهش دسترسی ندارم و نمیتونم رمز جدید ثبت کنم؟

در این مورد ابتدا باید به این مورد اشاره کنیم که شما داخل پیج هستید یا نه؟ اگر هستید که به راحتی میتوانید از داخل پیج اقدام تغییر رمز پیج خود کنید و یا با به ثبت رساندن ایمیل و شماره معتبر به پیج خود اقدام به ثبت پسورد جدید کنید. اما اگر شما داخل پیج نیستید تنها روشش بازگردانی پیج مد نظر فرستادن ایمیل به پشتیبانی اینستاگرام میباشد.

پادکست توضیحات در مورد تغییر رمز در اینستاگرام

 • تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی
 • اهمیت ثبت ایمیل و شماره موبایل و تایید آنها
 • امکان وصل کردن اکانت فیسبوک به پیج اینستاگرام
 • نحوه تغییر پسورد از داخل پبج
 • رفع مشکل فراموشی رمز عبور پیج
 • پبامد‌های ثبت نکردن پسورد معتبر در پیج

جمع بندی

انواع مختلف تغییر رمز اینستاگرام را برای شما به صورت تصویری و ویدیویی در این مقاله نشان دادیم تا به راحتی هر چه تمام بتوانید از هر راه و روشی که میخواهید اقدام به ثبت پسورد جدید برای اکانت خود کنید.

اگر در این مورد سوال و یا با خطاهایی عجیبی روبرو شدید، می توانید از طریق ادرس inbo.ir و یا شماره تلفن 02128421956 آن را با ما در میان بگذارید تا دوستان ما در پشتیبانی در کمترین زمان ممکن مشکل شما را حل کنند.

نظرات کاربران

120 دیدگاه ها

 1. سولماز

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشین من تمام مراحل تغییر پسورد رو انجام دادم
  ولی تو آخرین مرحله این پیام میاد Expired token. Please request a new password reset link.

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام ممنون
   میگه دوباره اقدام کنین اگه دوباره جواب نداد از روش های دیگه اقدام به تغییر پسورد کنین

   پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام ممنون
   میگه دوباره اقدام کنین اگه دوباره جوتب نداد از روش های دیگه اقدام به تغییر پسورد کنین

   پاسخ
 2. نگار

  سلام
  ببخشيد من پيچ كه دي اكتيو شده بود بعد از يك ماه لوگين شد اما يك صفحه ايي مياد كه نوشته رمز جديد وارد كن براي امنيت، هر مدل رمز تركيبي عدد و حروف ميزنم مدام اررو ميده كه مشكلي پيش اومده و دوباره امتحان كنيد، ممنون ميشم راهنماييم بفرمايد

  پاسخ
 3. Sahebalzaman313

  سلام وقت بخیر
  من چند تا پیچ دارم که به اکانت اصلیم وصل هست الان پسورد پیچ اصلی رو تغییر دادم پیج های دیگه کار نمیکنن باید چیکار کنم؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • inbo

   سلام وقت بخیر
   با همون رمزی که به پیج اصلیتون دادید میتونین به پیج ها دیگتون نیز وصل بشید.

   پاسخ
 4. Fateme

  دی اکتیو کرده ام ورمزفراموش کرده ام.نمیتوانم وارد اینستاشوم

  پاسخ
  • inbo

   سلام وقت بخیر
   با استفاده از فورقات پسوورد یعنی فراموشی رمز میتوانید مشکلتان را حل کنید رمز جدید به ایمیل شما ارسال میشود

   پاسخ
   • هلیا

    اگه با شماره باشه و ایمیل نباشه چی؟

    پاسخ
    • نادر عبدی

     ببینین به صورت کلی اگه رمز عبور پیج دی اکتیو شده از یادتون بره تنها راه اقدام از طریق پشتیبانی اینستاگرام هستش

     پاسخ
 5. یاسر

  مشکل است نمی توانم وارد اینستاگرام شوم این حساب با اینستا نمی خواند

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام وقت بخیر من دقیقا متوجه نشدم که مشکل شما چیه؟
   اگه میشه بیشتر توضیح بدید که بتونم راهنمایی کنم.

   پاسخ
 6. amozadeh_12128

  رمز پیجم و فراموش کردم

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام وقت بخیر
   تو این مقاله ای که مطالعه کردید مشکلتون حل نشد؟ یا کجای مقاله به مشکل برخورد کردید؟

   پاسخ
 7. Alireza_1383_azarin

  تغییر رمز

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام وقت بخیر
   اطلاعات داده شده برای راهنمایی کافی نمی باشد.

   پاسخ
  • amozadeh_12128

   من پیج دارم در اینستاگرام به نام amozadeh_12128رمزیا پسورد اون رو فراموش کردم و می‌خوام پسورد جدیدی جایش بزارم

   پاسخ
   • فاطمه قنبری

    سلام وقت بخیر
    در مطالعه ی این مقاله توی کدوم مرحلش به مشکل برخورد کردید؟

    پاسخ
 8. علی

  من از راه اول میرم هی میزنه رمز قدیمی صحیح نیست .
  اما با همین رمز وارد پیجم میشم
  مشکل چیه

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام وقت بخیر
   یک بار هم با مرورگر این کارو بکنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه

   پاسخ
 9. زهرا طهرانی

  سلام خسته نباشید
  من روی پیج اصلیم دوتا پیج کاری دیگه باز کردم چجوری میتونم رمز عبور اون دوتا پیج کاری رو پیداکنم

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   با سلام وقت بخیر.
   کلا از اینستاگرام خود خارج شوید و با استفاده یکی از یوزرنیم پیج های فرعی اقدام به ورود کنید. پسورد را وارد کنید در صورت عدم وارد شدن گزینه forgot password را بزنید.

   پاسخ
 10. زهرا

  برا من پیامک نمیاد میاد بد لینکو میزنم ارور میده

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   پیام هایی از فیسبوک که داخل گوشیتون هست رو حذف کنید. بعد از چند ساعت دوباره درخواست ارسال کد بدید.

   پاسخ
 11. yash_7897

  تغییر رمز اینستا

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام وقت بخیر
   اطلاعات داده شده برای راهنمایی کافی نیست. لطفا سوال خود را مشخص تر بنویسید.

   پاسخ
 12. Morteza.haydari021

  تغیر رمز اینستا

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام
   اطلاعات داده شده برای راهنمایی کافی نمی باشد. لطفا مشکل خود را واضح تر بیان کنید.

   پاسخ
 13. روژان

  سلام من چند بار پشت سره هم برای لینک پسورد درخواست کردم شماره و ایمیلم هم درست هستن برای اون یکی پیچمم امتحان کردم برای اون لینک ارسال شد ولی این یکی نه چیکار کنم؟

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام
   قسمت هرزنامه ایمیلتون رو چک کردید؟

   پاسخ
 14. محمدمهدی

  من میخام رمز خودمو یادبگیرم گوشی جدید خریدم بندازم رو و خیلی این پیج رادوس دارم

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام
   از این مقاله استفاده کردید؟ به مشکل خوردید ؟؟

   پاسخ
 15. daryush.mirzaei1

  عوض کردن رمز اینستا

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   اطلاعات داده شده برای کمک کردن کافی نیست.

   پاسخ
 16. محسن رضایی

  با سلام
  من پست های پیجم رو پاک کردم و همزمان تغییر شماره و اسم اینستا کردم آیا پست هام رو میتونم برگردونم.
  اگه تماس بگیری کمکم کنی جبران میکنم
  ۰۹۳۰۵۶۸۱۸۲۵

  پاسخ
 17. Sama

  سلام من پسوردم رو فراموش کردم و از طریق سایت اینستاگرام وارد تغییر پسورد شدم که الان هرچقدر گذر واژه جدید میزنم قبول نمیکنه نمیدونم چرا

  پاسخ
 18. Nv

  سلام میخوام ریست کنم به هر روشی پیغام
  You already have the maximum number of accounts active.
  میده علتش چیه؟نمتونم تغییر بدم پسوردو و پسورد قبلی رو یادم رفته

  پاسخ
 19. محبت

  سلام ایمیل تغییر رمز برای من میاد اما لینک نداره که من رو وارد صفحه تغییررمزم کنه فقط نوشته reset passwordولینک نیست چکارکنم؟

  پاسخ
 20. Baran

  سلام پیج من بلاک شده وفقط رو صفحه تغییر گذرواژه میاد و من گذرواژمو فراموش کردم هر کاری میکنم چ با نام کاربری چ شماره لینک تغییر رمز برام نمیاد اگه صبرکنم خودبخود رفع بلاک میشه؟؟؟برنامه باید رمز و عوض کنم؟؟

  پاسخ
 21. فاطمه

  سلام وقت بخیر پیج اینستاگرام وایمیل هک شده توسط سه نفر، تامتوجه شدم تونستم فقط دونفر رو حذف کنم ولی یکی نشد ، وایمیل روهم پسوورد رو عوض کردم ،همینطور هرچی میزدم تا برام پیامک ارسال بشه نمیشد برای همین ازاینکه هنوزاون یه نفر تو پیج من به عنوان هکر هست نگران بودم وکلا اینستاگرامم رو حذف کردم، همه راهها رو رفتم ولی جواب نگرفتم الان نمیدونم چیکار کنم که برگردم به پیج خودم

  پاسخ
 22. مرضیه

  سلام. من پسورد رو از طریق سایت اینستاگرام ریست میکنم. اما خود سایت اینستاگرام ارور بهم میده و مینویسه oops an error occurred
  چکار کنم؟ چند هفته هست امتحان میکنم همین ارور میاد

  پاسخ
 23. گندم

  سلام من تو لاگین اکتیویتی اکانت دیگه ای دیدم باگ‌اوت کردم ولی بعد از تغییر رمز اومدم تو‌پبج‌ اکانت بازم‌ سرجاش بود اما ایندفعه میخام‌ لاگ اوت کنم که دوباره پسورد تغیبر بدم امکان پذیر نیست و می‌نویسه خطای ناشناخته ای وجود داره. من چیکار کنم راهنمایی کنین ؟ ممنونم

  پاسخ
 24. Ss

  هر وقت اینستگرام رو باز میکنم ازم پسورد میخواد. مشکل چیه؟؟

  پاسخ
 25. فاطمه

  سلام من همه این کار هارو‌بلدم ولی پیج من تو قسمت اکانت قسمت پرسونال اینفورمیشن نداره که من بتونم تغییر بدم و رمزم درست کنم

  پاسخ
 26. محمدباقر

  با سلام ، پیج من ظاهرا به علت انفالو کردن زیاد قفل شده ، اینستا ازمن خاسته پسورد رو عوض کنم ، وگفته پسورد قبلی رو وارد کن و پسورد جدید وارد کن. پسورد قدیمی رو درست میزنم اما میگه اشتباهه ، گزینه فراموش کردن هم میزنم جایی برای وارد کردن شماره یا ایمیل نداره ، فقط خودش نام کاربری رو نوشته و لینک رو برای ایمیلی میفرسته که مال من نیست، اگرم باشه فراموشش کردن ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ،

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   لطفا ویدیو آموزشی و پادکست داخل سایت رو گوش کنین

   پاسخ
 27. Abbas

  اصلا واسه من اين گزينه نمياد چرا get help signing in

  پاسخ
 28. هادی عظیمی

  یه پیج داشتم الان دسترسی بهش ندارم روی ایمیل وصل نبود به خط ک وصله دسترسی ب اون شماره هم ندارم ایا راهی دگ ای هست؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   تنها راه تون اقدام از طریق پشتیبانی اینستاگرام هستش

   پاسخ
   • هادی عظیمی

    پشتیبانی اینستاگرام رو‌میشه توضیح بدین چجوری ادامه بدم؟
    و یه سوال دگه یه پیج دگه دارم میگن کلیپ های واسه فالوارام فرستاده شده که من نفرستادم و این یعنی هک شدم برای هک شدن باید چیکار کنم؟

    پاسخ
 29. ati

  سلام من با ایمیل و شماره اکانت ساختم رمز نداره الان هر کاری میکنمکه رمز بدم به اکانتم نمیشه باید چیکار کنم

  پاسخ
 30. مهدیه نظری

  سلام خسته نباشید،برای تغییر پسورد اینستاگرام تو قسمت تغییر پسوورد گزینه کدواژه تان را فراموش کرده اید را ندارم ،میشه راهنمایی کنید چه کنم؟

  پاسخ
 31. Sara

  سلام خسته نباشید ببخشید من چند تا اکانت دارم رو یه اینستا حالا خواستم وارد اینستام بشم ازم گذر واژه خواست تا وارد بشم منم گذر واژه رو زدم اینستام اومد بالا ، حتی اون یکی اکانتامم همینطور پریده بود از نو سرچ کردم و رمزشونو زدم اومدن بالا ، اولین سوالم اینه که آیا اینستام هک شده ؟؟؟؟؟ دو مین سوالم اینه میخوام رمزمو تغییر بدم میزنه خطا ۶ نویسه چیکار باید کنم خواهش میکنم راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام ممنون
   درست توضیح ندادید اما احتمالا هنگام ثبت پسورد دارین از کاراکتر های نامعتبر استفاده میکنین

   پاسخ
 32. محمد

  سلام داخل پیج هستم ولی رمزم رو فراموش کردم و نمیتونم عوضش کنم باید چیکار کنم؟؟؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   بربن از قسمت edit profile ایمیل و شماره معتبر ضاافه کنید و بعد از طریق اون ها پسورد جدید بدین

   پاسخ
 33. Mohammad.mt

  سلام من امروز 150نفرو فالو کردم وقتی همشون بک دادن 150نفرو انفالو کردم الان وقتی میخوام کسیو انفالو کنم مینویسه ک درخواست انجام نشد الان پست گذاشتم بیشتر از 100تا هم کامنت انگیلیسی خورد ولی هنوز اونتوریه

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   ربطی نداره به دریافت پیام انگلیسی فقط صبر کنید خودش رفع میشه

   پاسخ
 34. اس اچ کا

  سلام
  من تا به حال دو بار ایمیل درخواست تغییر پس‌ورد اینستاگرامم رو داشتم که در هیچ کدوم از موارد من اقدام به تغییر پس‌ورد نکردم و وقتی هم که دسترسی‌های اکانتم رو چک می‌کنم به جز خودم و از گوشی خودم کانکشن دیگه‌ای اتفاق نیفتاده. آیا کسی قصد هک پیجم رو داره یا دلیل دیگه‌ای هم می‌تونه داشته باشه و من از کجا باید متوجه بشم؟ ممنون از راهنمایی‌تون

  پاسخ
 35. شاهین

  سلام خدمت شما ببخشید من پیجم خود به خود میپره بیرون میگه باید رمزتو عوض کنی اصلا نمیشه تو پیج موند میپره بیرون تا حالا صد بار عوض کردم ولی درست نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   یه چند وقتی وارد پیج تون نشین یا پیج تون رو برای مدتی دی اکتیو کنین گرچه توصیه نمیشه

   پاسخ
 36. سعیده

  سلام پیج من با یه ایمیل دیگه بوده که نمیدونم چی هست ینی برا خودم نبوده الان رمز پیج رو دارم ولی هرچی میزنم وارد یه پیج دیگم میشه و هرکاری میکنم اصلن وارد این پیچم نمیشه الان من باید چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   اگه داخل پیج هستین وارد شماره یا ایمیل معتبر و در دسترس تون رو وارد کنید و اقدام کنین

   پاسخ
 37. Azin

  سلام
  الان بخام فقط رمز اینستامو ببینم ک چیه
  کدوم قسمت اینستا زده؟؟؟؟
  نمیخام عوضش کنم

  پاسخ
 38. hosseinbarani

  رمز اینستاگرامم رو عوض کردن رو جیمیلم بود رمز جیمیلمم عوض کردن چیکار باید بکنم

  پاسخ
 39. Atanaz

  سلام وقتی که پسوردم رو عوض کردم از اون به بعد اکانتم بالا نمیاد و وقتی بالا میاد میزنه که باید پسورد قبلی رو وارد کنی و من پسورد قبلیم یادم نیست چیکار کنم؟

  پاسخ
 40. امیر

  سلام من رمز جیمیلم را فراموش کردم با این شیوه ای که شما هم گفتید باز هم یه لینک میاد وقتی هم لینک رو باز میکنم وارد اینستاگرام میشه اما باز هم رمز قبلی رو می خواد
  اگه ممکنه کمکم کنید

  پاسخ
 41. علی

  سلام من توپیجمم ولی رنزش یادم رفته

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   از طریق ایمیل یا شماره موبایل اقدام به ثبت پسورد جدید کنید.

   پاسخ
 42. کاوه

  سلام . من تو پیجم هستم ولی پسوردمو فراموش کردم . میرم رو قسمت فراموش کردن پسورد بعد یه لینک میفرسته به شماره مبایلم وقتی میرم تو لینکه دوباره وارد پیجم میشم ولی بازم پسوردمو نمیتونم عوض کنم چون میگه پسور قبلیتونو بزنید . هر لینکی برام میفرسته میرم توش فقط برمیگردم تو پیجم ولی پسوردمو نمیتونم بفهمم یا عوض کنم ؟؟ چیکار کنم ؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   لینک رو کپی کنین بعد برین تو مرورگرتون جاگذاری کنین …

   پاسخ
 43. فروغ

  سلام. وقت بخیر. من پسوردم فراموش کرده بودم با همین شیوه اوکی شد ولی باز دوباره برا تغییر ک وارد تنظیمات میشم منو به صفحه ی تغییر پسورد نمیبره لینک ارسال میکنه به شماره. این ایراد داره؟
  چون الان میخام اکانتمو پاک کنم و نمیشه

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   نه ایراد نداره آپدیت های اینستاگرام تو قسمت تنظیماتشه

   پاسخ
 44. فرید

  باسلام من تمامی راه های دسترسی به اکانتم رو امتحان کردم با این ارور در اخر مواجه میشم
  Oops, an error occurred
  چکار کنم؟

  پاسخ
   • شقایق

    سلام.من رمزاینستارو فراموش کردم ایمیلم که دادم یادم نیس .شماره هم ندادم چ کنم ؟؟؟

    پاسخ
 45. الهه

  سلام ببخشید من پس ووردم یادم رفته ایمیلمم همینطور شماره هم ندادم چطور برم پیجم؟

  پاسخ
 46. الهه

  سلام ببخشید من ایمیلم یادن نمیاد پس ووردمم یادم رفته الان نمیتونم برم پیجم چیکارکنم؟؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   به این شماره در تلگرام پیام بدید
   09907337390

   پاسخ
 47. سرباز آنفیلد

  سلام من برای تغییر رمز اکانتم اقدام کردم ولی میگه پیامک به فلان ایمیل ارسال شد درصورتی که ایمیلی که من باهاش اکانتو ساختم چیز دیگه ای هست
  چکار باید بکنم؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   احتمالا ایمیل رو درست ننوشتین داخل پیج تون یا به قولی غلط املایی داشتین
   کانفریم کرده بودین ایمیل تون رو؟

   پاسخ
 48. Golsa

  سلام وقتتون بخیر،ببخشید من میخوام رمز اینستامو عوض کنم ولی همش میگه رمز قبلیتون اشتباهه..در صورتی که با همون پسورد وارد پیجم میشه اما واس تغییر رمز همش ارور میده،میشه لطفا راهنمایی کنید؟؟!

  پاسخ
  • نادر عبدی

   ببینید بیشتر مواقع چون قبلا هم با همان گوشی وارد پیجتون شدین اینستاگرام پسوردتونو کش میکنه بنابراین وارد پیجتون میشه حتی با پسورد اشتباه اما راه حل لطفا از طریق سایت اینستاگرام و یا دیوایس دیگیری اقدام به تغییر پسورد کنید از طریق ایمیل و یا شماره تلفن با تشکر

   پاسخ
 49. Hamid

  سلام من اینستام یه صفحه اورد ک رمزو عوض کنم من رمزو درست میزنم جدیدشم میزنم تایید میزنم میره صفحه ورود ب پیج ک اسم و رمزو میزنن وارد میشن اونجا ک تاییدو میزنم باز همی صفحه رو تکرار میکنه..جلو نمیرع چیکارش کنم راهنمایی کنین لطفن..

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   اگر تلگرام تشریف دارید به این شماره پیام بدید دوستان راهنمایی کنن
   09907337390

   پاسخ
 50. .

  سلام ببخشید تو اینستا ی درخواست اومد ک پسوردمو عوض کنم از طرف اینستا گرام چرا اینجوری شده ؟ میترسم هک شده باشم

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   خب پسورد جدید بدین به پیج تون مشکلی پیش نمیاد.
   برای بررسی سیستم های فعال در پیج تون میتونین با ورود به پیج خود از سایت اینستاگرام و با مراجعه به بخش login activity ببنید که چند سیستم توی پیج تون فعالیت میکنند

   پاسخ
 51. Mojtaba

  من پسوردم یادم نمیاد، و از طریق فراموش کردن پسورد وارد میشم و ب شمارم یه لینک میاد و راحت وارد اینستا میشه، من فقط اون پسورد خودمو میخوام ک تغییرش بدم، رو لینک پیامک ک میزنم اتومات وارد حسابم میشه! چجوری به همون پسورد دسترسی داشته باشم ک بشه تغییرش داد و اتومات وارد حسابم نشه؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقت بخیر
   میتونین دیوایس اینستاگرام تون رو پاک کنین یا اینکه لینک تغییر پسورد رو بفرستین به یه سیستم دیگه و از داخل اون پسورد جدید رو ثبت کنین

   پاسخ
 52. عاطفه

  سلام من رمزمو میخوام عوض کنم با اینک درسته رمزم اما خطامیده ک رمز قبلی بدرستی وارد نشده لطفا دوباره رمز صحیح رو وارد کنید لطفا راهنماییم کنید.

  پاسخ
 53. قیمت پراید 141

  بسیار عالی حرف نداره واقعا لذت میبرم

  پاسخ
 54. masoud

  سلام من گذر واژه مو فراموش کردم میخام وارد پیجم بشم اما ایمیل م تغییر کرده و یادم نمیاد. حالا همه لینک ها ب ایمیل قبلیم ارسال میشه. چرا sms نمیاد ؟

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام وقتتون بخیر
   از قسمت forget password سایت اینستاگرام و یا حتیاز طریق برنامه گوشی میتونین ببنین که شماره ثبت شده داخل پیج تون یا نه

   پاسخ
 55. sevin

  سلام من هر چقدر send an email رو میزنم اس ام اس به گوشیم فرستاده نمیشه،مشکلم همینه

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام وقتتون بخیر
   اگر ایمیل داخل پیح تون ثبت کردین از این طریق اقدام کنین اگر هم که نه باید چند روز دیگه تست کنین ببنین به شماره تون اس میاد یا نه

   پاسخ
 56. حسین

  سلام هرچی رمز جدید رو میزنم دوباره میگه پسورد را وارد کنید

  پاسخ
 57. حسین

  من هرچی رمز جدید رو میزنم قبول نمیکنه باید چیکار کنم

  پاسخ
  • طناز

   منم این مشکل و دارم نمیدونم باید چیکار کنم

   پاسخ
 58. جواد تیموری

  سلام اکانت اینستاگرام من هک شده با چکار کنم؟

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام لطفا اگر ایمیل و شماره تلفن ثبت کردین اقدام کنید در خیر اینصورت باید تلگرام پشتیبانی پیغام بدین جهت راهنمایی تیم ما inbosupp

   پاسخ
 59. پری

  سلام من پیجمو دی اکتیو کردم ولی الان برای برگردونش رمزم یادم نیس…برای پیجای دی اکتیوم میشه رمزو از طریق ایمیل تغییر داد؟

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام وقت بخیر بعد از دی اکتیو کردن پیجتون اگر رمز دوم اکانت اینستاگرام شما فعال باشد باید کد های بکاپ را زخیره کنید تا بعد از باز کردن پیج یکی از این بکاپها استفاده کنید در غیر اینصورت راهی ندارید جز تماس با پشتیبانی اینستاگرام

   پاسخ
 60. تصفیه فاضلاب بهداشتی انسانی

  با سلام
  توضیح خیلی خوبی بود چقدر خوب که با عکس توضیح داده بودین

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام وقت بخیر بسیار ممنونیم باعث افتخار ماست

   پاسخ
   • زهرا

    سلام وقتتون بخیریه مدته که اینستایه صفحه برام بازمیشه که پسوردموتغییربدم من پسوردتغییرمیدم ودوباره بعدازچندثانیه دوباره اون صفحه برام بازمیشه وچندبارسراین موضوع دیگه نتونستم ازپیجم استفاده کنم مشکل چیه

    پاسخ
    • اکتای پاسبان

     سلام
     اینستاگرام برخی اوقات حساس میشه یکم نرین داخل پیج تون یا پیج تون رو دی اکتیو کنین درست میشه

     پاسخ

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آموزش جامع گذاشتن پست در اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر

آموزش جامع گذاشتن پست در اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر

می‌توان گفت انتشار پست، اصلی‌ترین فعالیت هر فردی در اینستاگرام است. اگر می‌خواهید در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، باید قبل از هرچیزی نحوه‌ی گذاشتن پست را یاد بگیرید. با این که انتشار پست فرآیند ساده‌ای است، اما ممکن است برای کاربرانی که به تازگی عضو اینستاگرام...

ادامه مطلب
جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛ مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛ مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

اگر شما هم در بین فالوورهایتان در اینستاگرام با پیج هایی مواجه شده اید که نه نام مشخصی دارند، نه عکس پروفایلشان مشخص است و نه محتوای خاصی منتشر کرده اند، احتمالا با یک پیج فیک طرف هستید! بر اساس آخرین آمارها، تقریبا یکی از هر 20 اکانت موجود در اینستاگرام، فیک است. اما...

ادامه مطلب
فالوور فیک چیست و چرا می‌تواند تله ای برای کسب و کار شما باشد؟ (2020)

فالوور فیک چیست و چرا می‌تواند تله ای برای کسب و کار شما باشد؟ (2020)

فالوور فیک چیست؟ به طور خلاصه ، می‌توان گفت به حساب های کاربری که به صورت غیرواقعی در اینستاگرام وجود دارند و فاقد هویت هستند، فالوور فیک گفته می‌شود. همان طور که می دانید، برای حضور در اینستاگرام، اول باید برای خودتان حساب کاربری باز کنید. برای این کار لازم است نام...

ادامه مطلب