تغییر پسورد اینستاگرام (آپدیت جدید)

تغییر پسورد اینستاگرام

تغییر پسورد اینستاگرام ، نحوه تغییر پسورد اینستاگرام همواره برای کاربران این اپلیکشن جای سوال بوده چه آن کاربری که میخواهد پسورد فعلی خود را تغییر دهد و یا چه آن کسی که به هر دلیلی مجبور به دادن پسورد جدید برای پیج خود میباشد. برای مثال در مواقعی خود اینستاگرام از شما میخواهد که از طریق ایمیل و یا شماره ثبت شده داخل پیج تان پسورد جدیدی بدهید در غیر اینصورت دیگر نمیتوانید وارد پیج خودتان شوید که بسیاری از کاربران قادر به ثبت پسورد جدید نیستند. ما در این مقاله تمامی راه های تغییر پسورد اینستاگرام را به ترتیب آموزش خواهیم داد و ثبت پسورد بهینه برای مقابله با هکر ها و بالا بردن امنیت پیج ها را برایتان نیز گوشزد خواهیم کرد.

تغییر پسورد داخل پیج اینستاگرام:

اگر شما داخل پیج اینستاگرامی خود هستید و رمز فعلی خود را میدانید اما به هر دلیلی قصد تغییر پسورد آن را دارید کافی ایست:

۱_ وارد پیج خود شده سپس به بخش پروفایل اینستاگرام خود رفته و آیکون سه نقطه که در بالا سمت راست صفحه قرار دارد را لمس کنید تا وارد بخش تنظیمات پیج تان شوید.

۲_ بعد از ورود به بخش تنظیمات شما باید گزینه password را در مجموعه account لمس کنید تا وارد بخش تغییر پسوورد پیج تان شوید.

۳_ بعد از لمس گزینه password وارد چنین صفحه ای خواهید شد که دارای سه کادر میباشد.

در کادر اول، اینستاگرام از شما پسورد فعلی پیج تان را میخواهد همانطور که در مطالب بالا گفتیم این راه زمانی جواب میدهد که شما از پسورد فعلی خود آگاه هستید و تنها قصد تغییر پسورد را دارید.

در کادر دوم شما باید پسورد جدیدی را که میخواهید ثبت شود را وارد کنید و در کادر سوم که از اسمش نیز مشخص هست شما رمز جدید رو تکرار میکنید.

همانطور که در عکس زیر مشخص است دو نوشته به رنگ آبی نیز مشخص شده که میتوانید در صورت فراموشی رمز فعلی از آن ها استفاده کنید.

تغییر پسورد اینستاگرام

البته در این بخش بعضی اوقات هنگام لمس کردن گزینه password اینستاگرام شما را  وارد صفحه تغییر پسورد نمیکند و پیامی به ایمیل ثبت شده داخل پیج تان میفرستد تا از طریق لینک ریست پسورد کنید که در ادامه به توضیح این بخش هم خواهیم پرداخت.

تغییر پسورد اینستاگرام از طریق get help signing in:

اگر داخل پیج شما ایمیل و یا شماره موبایل ثبت شده باشد میتوانید به راحتی و هر زمانی که خواستید پسورد پیج خود را تغییر دهید ما به شدت توصیه میکنیم که داخل پیج خودتان ایمیل و شماره موبایل معتبر ثبت کنید تا در مواقع ضروری از جمله در صورت هک شدن پیج تان از طریق ایمیل، پیج تان را بازگردانی کنید که ما قبلا در مقاله ای با عنوان بازگردانی پیج هک شده به این موضوع پرداخته ایم و میتوانید این پست را نیز مطالعه کنید.

برای تغییر پسورد پیج تان از طریق ایمیل و یا شماره موبایل کافی ایست این مراحل را انجام دهید

۱_ اگر داخل پیج تان هستید به بخش پروفایل رفته و در بالا قسمت چپ اسم پیج تان رو لمس کنید و یا اگر داخل هیچ پیجی نیستید برنامه اینستاگرام را باز و در قسمت پایین گزینه log in را لمس کنید تا همانند عکس دوم وارد چنین صفحه ای شوید.

تغییر پسورد اینستاگرام

۲_ در ابن صفحه شما گزینه “get help signing in” را باید لمس کنید تا وارد صفحه ای بشوید که اینستاگرام از شما اسم یچ مد نظر تان را میخواهد البته میتوانید در این بخش به جای اسم پیج نیز از ایمیل ثبت شده داخل آن و یا شماره موبایل ثبت شده استفاده کنید

۳_ بعد از وارد کردن اسم یچ در کادر تعیین شده باید گزینه next  را لمس کنید تا اینستاگرام شما را وارد صفحه ای این چنینی کند که در آن راه های موجود برای ریکاوری پسورد پیج تان را نشان دهد.

تغییر پسورد اینستاگرام

۴_ همانطور که در این تصویر میبینید اینستاگرام برای بازگردانی پیج مذکور سه راه تعیین کرده که البته گزینه فیسبوک برای عموم نشان داده میشود یعنی چه شما پیج تان را به فیسبوک وصل کنید و چه نکنید این گزینه نشان داده میشود که ما در مرحله اول بازگردانی از طریق ایمیل را انتخاب میکنیم و گزینه “send an email” را لمس میکنیم تا اینستاگرام لینک تغییر پسورد اینستاگرام تان را به ایمیل شما ارسال کند.

تغییر پسورد اینستاگرام

۵_ در مرحله آخر شما باید به ایمیل خود رفته و داخل آن را چک کنید و بعد از دریافت آخرین پیام از سایت اینستاگرام آنرا باز کرده و همانند تصویر زیر گزینه “reset your instagram password” را لمس کنید تا شما وارد صفحه تغییر پسورد اینستاگرام شوید و همانند مثال بالا رمز جدید را داده و سپس تیک آبی را بزنید تا تغییر پسورد شما به درتس انجام شود.

تغییر پسورد اینستاگرام

۶_ اگر داخل پیج تان شماره موبایل تان را نیز ثبت کرده باشید طبق مراحل بالا اقدام کنید و به جای ایمیل گزینه “send an sms” را لمس کنید تا اینستاگرام به شماره موبایل تان لینک تغییر پسورد اینستاگرام را به صورت اس ام اس ارسال کند و به مانند عکس های زیر مراحل تغییر پسورد را انجام دهید.

تغییر پسورد اینستاگرام

تغییر رمز پیج از طریق سایت اینستاگرام

برای تغییر رمز به غیر از استفاده از برنامه اینستاگرام شما میتوانید از سایت آن نیز اقدام کنید. که به این منظور وارد آدرس instagram.com شده و بعد به صفحه ورود سایت اینستا رجوع کنید. در این صفحه همانگونه که در تصویر زیر نیز مشاهده میکنید نوشته ای با عنوان forget password وجود دارد که به معنای فراموشی رمز عبور میباشد.

سایت تغییر رمز اینستاگرام

برای عوض کردن رمز پیج کافی ایست این نوشته را لمس و یا کلیک کرده تا وارد صفحه ای شوید که در آن کادری وجود دارد که از شما اسم یپج یا ایمیل و یا شماره ثبت شده داخل پیج را برای ارسال لینک تغییر پسورد از شما میخواهد.

در نهایت شما بعد از وارد کردن یکی از موارد گفته شده که در این مثال ما نیز اسم پیج مربوطه را وارد کردیم و کادر آبی رنگ send login link را انتخاب میکنیم. با انتخاب این آیکون، اینستاگرام در یک پیام که در تصویر زیر نیز یکی از پیام های مربوطه نشان داده شده، اطلاع میدهد که لینک تغییر رمز به ایمیل ثبت شده داخل پیج ارسال شد.

سایت تغییر رمز اینستاگرام

البته در این قسمت شما میتوانید پیام های متفاوتی نیز دریافت کنید. مانند ” no users found ” که به معنی وجود نداشتن چنین اکانتی در اینستاگرام میباشد. که دلیل دریافت این پیام به غیر از اشتباه وارد کردن اطلاعات خواسته شده توسط شما میتواند باشد. بلکه احتمال دارد بنا به دلایل دیگری مانند دیبسیل شدن پیج شما نیز این پیام را دریافت کرده باشید.

بعد از دریافت پیام ارسال لینک تغییر پسورد حال باید وارد ایمیل ثبت شده داخل پیج خود شویم و بعد از وارد شدن به ایمیل خود، دنبال پیام جدیدی که اینستاگرام ارسال کرده، باشیم و پس از یافتن آن وارد آن شده و با انتخاب آیکون reset password به صورت مستقیم وارد صفحه ای هدایت خواهید شد که در آن صفحه دو کادر وجود دارد.

سایت تغییر رمز اینستاگرام

در دو کارد موجود باید رمز جدید و مد نظر خود را وارد کرده و بعد از آن با انتخاب آیکون reset password به صورت مستقیم وارد پیج خود خواهید شد. که این به معنای تغییر رمز اینستاگرام شما به صورت درست میباشد.

سایت تغییر رمز اینستا

ناگفته نماند که با عوض کردن رمز پیج، سیستم های دیگری که قبلا داخل پیج وارد شده بودن از پیج شما بیرون انداخته خواهند شد. که این احتمال وجود دارد که یکی از این سیستم ها، برنامه اینستاگرام نصب شده شما باشد که در این صورت باید شما دوباره از طریق برنامه اینستاگرام خودتان وارد پیج خود شوید.

برای عوض کردن رمز پیج از طریق سایت اینستاگرام میتوانید از مرورگر گوشی و یا کامپیوتر خود استفاده کنید که در کل تفاوت آن چنانی هم با ندارند. و به همین شکلی که ما آموزش دادیم میتوانید از هر دو سیستم و یا هر سیستم دیگری که مرورگر داشته باشد اقدام کنید.

دلایلی که باید اقدام به تغییر رمز پیج خود کنید؟!

یکی از اصلی ترین دلیل هایی که میتواند شما را منجر به ثبت رمز جدید برای پیج خودتان کند. ضعیف بودن و قابل پیش بینی بودن رمز فعلی پیج شما میباشد. به هیچ وجهه از رمز هایی که هر شخصی میتواند به راحتی آن را تشخیص دهد استفاده نکنید مانند رمز هایی که از تاریخ تولد تشکیل شده است.

اگر شک دارید که فرد دیگری داخل اکانت شما وجود داشته و یا با هماهنگی قبلی خودتان افراد دیگری داخل پیج شما وجود دارند و حال میخواهید از اکانت شما خارج شوند. میتوانید رمز جدیدی برای پیج خود انتخاب کرده باشید.

این دو مورد میتواند دلیل های اصلی برای عوض کردن رمز پیج باشد. چه بسا که توصیه میکنیم هر دو مورد گفته شده به خصوص مورد اول را جدی بگیرید چرا که اکثر حملات هکر ها برای برنامه هایی همچون اینستاگرام که به یک اسم پیج و یک رمز برای ورود نیاز دارند. به صورت کرک کردن اطلاعات صورت میگرد پس در صورتی که رمز پیج شما قوی و غیر قابل شناسایی و تخمین زدن باشد امنیت بالایی خواهید داشت.

فیلم آموزشی تغییر پسورد اینستاگرام :

جمع بندی

انواع مختلف تغییر رمز اینستاگرام را برای شما به صورت تصویری و ویدیویی در این مقاله نشان دادیم تا به راحتی هر چه تمام بتوانید از هر راه و روشی که میخواهید اقدام به ثبت پسورد جدید برای اکانت خود کرده باشید. اگر در این مورد سوال و یا با خطا هایی عجیبی روبرو شدید با ما در ارتباط باشید.

,

36
دیدگاه بگذارید

avatar
17 Comment threads
19 Thread replies
9 دنبال کننده ها
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
21 نویسنده نظر
فریدالههالههزهراسرباز آنفیلد Recent comment authors
  عضویت  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
فرید
مهمان
فرید

باسلام من تمامی راه های دسترسی به اکانتم رو امتحان کردم با این ارور در اخر مواجه میشم
Oops, an error occurred
چکار کنم؟

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
این مشکل عمومیه درست میشه

الهه
مهمان
الهه

سلام ببخشید من پس ووردم یادم رفته ایمیلمم همینطور شماره هم ندادم چطور برم پیجم؟

الهه
مهمان
الهه

سلام ببخشید من ایمیلم یادن نمیاد پس ووردمم یادم رفته الان نمیتونم برم پیجم چیکارکنم؟؟

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
به این شماره در تلگرام پیام بدید
09907337390

سرباز آنفیلد
مهمان
سرباز آنفیلد

سلام من برای تغییر رمز اکانتم اقدام کردم ولی میگه پیامک به فلان ایمیل ارسال شد درصورتی که ایمیلی که من باهاش اکانتو ساختم چیز دیگه ای هست
چکار باید بکنم؟

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
احتمالا ایمیل رو درست ننوشتین داخل پیج تون یا به قولی غلط املایی داشتین
کانفریم کرده بودین ایمیل تون رو؟

Golsa
مهمان
Golsa

سلام وقتتون بخیر،ببخشید من میخوام رمز اینستامو عوض کنم ولی همش میگه رمز قبلیتون اشتباهه..در صورتی که با همون پسورد وارد پیجم میشه اما واس تغییر رمز همش ارور میده،میشه لطفا راهنمایی کنید؟؟!

Hamid
مهمان
Hamid

سلام من اینستام یه صفحه اورد ک رمزو عوض کنم من رمزو درست میزنم جدیدشم میزنم تایید میزنم میره صفحه ورود ب پیج ک اسم و رمزو میزنن وارد میشن اونجا ک تاییدو میزنم باز همی صفحه رو تکرار میکنه..جلو نمیرع چیکارش کنم راهنمایی کنین لطفن..

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
اگر تلگرام تشریف دارید به این شماره پیام بدید دوستان راهنمایی کنن
09907337390

.
مهمان
.

سلام ببخشید تو اینستا ی درخواست اومد ک پسوردمو عوض کنم از طرف اینستا گرام چرا اینجوری شده ؟ میترسم هک شده باشم

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
خب پسورد جدید بدین به پیج تون مشکلی پیش نمیاد.
برای بررسی سیستم های فعال در پیج تون میتونین با ورود به پیج خود از سایت اینستاگرام و با مراجعه به بخش login activity ببنید که چند سیستم توی پیج تون فعالیت میکنند

Mojtaba
مهمان
Mojtaba

من پسوردم یادم نمیاد، و از طریق فراموش کردن پسورد وارد میشم و ب شمارم یه لینک میاد و راحت وارد اینستا میشه، من فقط اون پسورد خودمو میخوام ک تغییرش بدم، رو لینک پیامک ک میزنم اتومات وارد حسابم میشه! چجوری به همون پسورد دسترسی داشته باشم ک بشه تغییرش داد و اتومات وارد حسابم نشه؟

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقت بخیر
میتونین دیوایس اینستاگرام تون رو پاک کنین یا اینکه لینک تغییر پسورد رو بفرستین به یه سیستم دیگه و از داخل اون پسورد جدید رو ثبت کنین

عاطفه
مهمان
عاطفه

سلام من رمزمو میخوام عوض کنم با اینک درسته رمزم اما خطامیده ک رمز قبلی بدرستی وارد نشده لطفا دوباره رمز صحیح رو وارد کنید لطفا راهنماییم کنید.

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقت بخیر
از قسمت get help sign اقدام کنین

قیمت پراید 141
مهمان
قیمت پراید 141

بسیار عالی حرف نداره واقعا لذت میبرم

masoud
مهمان
masoud

سلام من گذر واژه مو فراموش کردم میخام وارد پیجم بشم اما ایمیل م تغییر کرده و یادم نمیاد. حالا همه لینک ها ب ایمیل قبلیم ارسال میشه. چرا sms نمیاد ؟

sevin
مهمان
sevin

سلام من هر چقدر send an email رو میزنم اس ام اس به گوشیم فرستاده نمیشه،مشکلم همینه

حسین
مهمان
حسین

سلام هرچی رمز جدید رو میزنم دوباره میگه پسورد را وارد کنید

حسین
مهمان
حسین

من هرچی رمز جدید رو میزنم قبول نمیکنه باید چیکار کنم

طناز
مهمان
طناز

منم این مشکل و دارم نمیدونم باید چیکار کنم

جواد تیموری
مهمان
جواد تیموری

سلام اکانت اینستاگرام من هک شده با چکار کنم؟

پری
مهمان
پری

سلام من پیجمو دی اکتیو کردم ولی الان برای برگردونش رمزم یادم نیس…برای پیجای دی اکتیوم میشه رمزو از طریق ایمیل تغییر داد؟

تصفیه فاضلاب بهداشتی انسانی
مهمان
تصفیه فاضلاب بهداشتی انسانی

با سلام
توضیح خیلی خوبی بود چقدر خوب که با عکس توضیح داده بودین