چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم

چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که زیاد در اینستاگرام ورود و خروج میکنید و یا مدت زیادی میشود که در اینستاگرام فعالیت نداشته و حال میخواهید بعد از مدت ها وارد پیج قدیمی خود شوید. کار سختی پیش رو ندارید و قضیه بیش از آنچه به نظر میرسد ساده و آسان خواهد بود. اما خب شاید افراد مبتدی و افرادی که خیلی درگیر اینستاگرام نیستند با مشکل بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام خود روبرو شده باشند.

در مقاله چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم برای شما نشان خواهیم داد که چگونه میتوانید وارد پیج قدیمی خود شده و همچنین نحوه انتقال اکانت اینستاگرام به گوشی دیگر را برای شما بدون پیش آمدن مشکل خاصی خواهیم گفت.

همچنین در مورد اینکه چگونه میتوانیم موارد امنیتی را بر روی پیج خود اعمال کرده باشیم که در آینده در چنین مواقعی که میخواهیم به اکانت قبلی خود وارد شویم با مشکل روبرو نشویم.

چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم ؟

برای ورود به اکانت قبلی خودتان در اینستاگرام باید یکی از سه مورد مربوطه که در ادامه خواهیم گفت را به یاد داشته باشید تا از طریق این موارد بتوانید وارد پیج خود شوید. البته باید پسورد اکانت قبلی تان را نیز به یاد داشته باشید. اما اگر رمز پیج قبلی تان از یادتان رفته، جای نگرانی نیست و در صورت ثبت یک ایمیل در اینستاگرام و یا ثبت یک شماره موبایل که حال نیز به آن ها دسترسی دارید به راحتی میتوانید پسورد اکانت مد نظر را ریکاوری کرده باشید.

 انتقال اکانت اینستاگرام به گوشی دیگر

ورود به پیج اینستاگرام از طریق اسم پیج:

یکی از معمول ترین موردی که میتوانید اکانت خود در اینستاگرام را پیدا کرده و سپس با ریکاوری پسورد، وارد آن شوید به یاد داشتن اسم پیج قدیمی تان میباشد و یا اگر اسم پیج قبلی تان را به یاد ندارید میتوانید با ورود به صفحه اکسپلوور اینستاگرام اقدام به یافتن آن کرده باشید.

وارد شدن از طریق ایمیل ثبت شده در داخل اکانت اینستاکرام:

در ادامه مقاله چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم اگر به هر دلیلی نتوانستید اسم پیج قبلی خودتان را پیدا کنید. میتوانید در صورت موجود بودن ایمیل در داخل پیج تان یعنی اینکه مطمئن باشید که داخل پیج خود ایمیل ثبت کرده بودید.

حال میتوانید با مراجعه به برنامه جیمیل در گوشی خودتان و یا اگر قبلا از دیگر خدمات دهنده های ایمیل استفاده کرده بودید وارد آن ها شده و ایمیل هایی که تا به حال آن ها را باز کرده اید را بررسی کنید.

با بررسی پیام ها در داخل ایمیل هایتان میتوانید پیج گمشده خودتان را بیابید. البته در این مورد میتوانید از قسمت forget password که در ادامه بیشتر از آن خواهیم گفت استفاده کنید اما در صورت یافتن ایمیل ثبت شده داخل پیج خودتان میتوانید به صفحه ورود به اینستاگرام وارد شده و در کادر اول، ایمیل مربوطه را وارد و در کادر دوم پسورد پیج خود را وارد کنید.

 مشکل بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام

داخل شدن به پیج اینستاگرام از طریق شماره موبایل ثبت شده:

اگر از طریق دو روش بالا نتوانستید پیج گمشده خودتان را بیابید میتوانید به بررسی شماره موبایل های خودتان بپردازید. اگر فردی هستیبد که تا به حال، زیاد شماره موبایل عوض نکرده اید به راحتی متوانید با مراجعه به قسمت forget password در سایت اینستاگرام و یا get help signing in در اپلیکیشن اینستاگرام اقدام به تجسس اکانت از طریق شماره موبایل کنید.

برای انجام این کار بعد از ورود به یکی از صفحه های گفته شده شماره موبایل خود را در کادر های تعبیه شده وارد کرده و سپس درخواست خودتان را ارسال کنید. در صورت وجود داشتن چنین پیجی که شماره وارد شده داخل آن ثبت شده باشد طی پیامی از طرف اینستاگرام برای شما اعلام خواهد شد.

که این پیام حاوی لینک تغییر رمز اینستاگرام به شماره شما ارسال شده است و شما میتوانید از طریق آن اس ام اس، رمز جدید به پیج خود داده و سپس وارد پیج خود شوید.

انتقال اکانت اینستاگرام به گوشی دیگر

انتقال اکانت اینستاگرام به گوشی دیگر بسیار آسان تر از آن چیزی میباشد که برخی از کاربران این برنامه در ذهن خودشان بزرگ میکنند. همین مواردی که ما برای شما در مطالب بالا اشاره کردیم میتوانید از آن ها برای حل این مشکل استفاده کنید.

اما اگر شما قبل از فروش گوشی خودتان و یا در کل قبل از خروج از اکانت خودتان در اینستاگرام، میتوانید با مراجعه به قسمت edit profile در صفحه پروفایل پیج خودتان اقدام به ثبت شماره موبایل و یا یک ایمیل معتبر کرده و سپس رمز اکانت خود را از طریق موارد اشاره شده تغییر دهید.

بعد از این کار به صورت خودکار از پیج خودتان بیرون انداخته میشوید و حال میتوانید در هر موبایل یا سیستم دیگری وارد اکانت خود در اینستاگرام شوید. اما در نظر بگیرید قبل از فروش موبایل حتما گوشی خودتان را به تنظیمات کارخانه برگردانده باشید. تا در آینده مشکلی از لحاظ امنیتی برای پیج شما پیش نیاید اما همانگونه که گفتیم حتما از ایمیل و شماره موبایل های معتبر و در دسترس خودتان داخل اکانت اینستاگرام استفاده کنید.

جمع بندی

همانگونه که دیدید در تمامی موارد به دو اصل در اینستاگرام پرداختیم. اول ایمیل که با ثبت کردن یک ایمیل معتبر در پیج خودتان میتوانید اکثر مشکلات در اکانت خودتان را حل کنید. دوم نیز ثبت شماره موبایل میباشد که با این کار میتوانید در فعالیت های امنیتی پیج خود تسهیل ببخشید.

, ,

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از