ساعت کاری 08:00-18:00

تبریز ارم …

09907337390 , 09331994098

مشکل ورود به اینستاگرام

مشکل ورود به اینستاگرام

ربات اینستاگرام » وبلاگ » اینستاگرام » مشکل ورود به اینستاگرام

مشکل ورود به اینستاگرام

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که مدام از پیج خود در اینستاگرام خارج و وارد میشوید و یا اکانت های متعددی دارید که مجبور میشوید ورود و خروج زیادی داشته باشید. با مشکل ورود به اینستاگرام روبرو شده اید که با دریافت کد امنیتی اینستاگرام اکثرا توانسته اید از این مشکل عبور کنید که به صورت مفصل در این مورد نیز صحبت خواهیم کرد.

 

مشکل ورود به اینستاگرام میتواند شامل فراموش کردن رمز عبور که در همین مورد میتوانید پست مربوطه نحوه تغییر پسورد اینستاگرام را مطالعه کنید.اما مشکلات ورود به اینستاگرام تنها به فراموشی رمز عبور خلاصه نمیشود و میتواند شامل هک شدن پیج تان و یا دیسیبل شدن اکانت از طرف اینستاگرام باشد که ما در مقاله های قبلی مفصل در مورد تمامی این موارد صحبت کرده ایم.

 

حل مشکل ورود به اینستاگرام

ارور های زیادی میتواند از ورود دوباره شما جلوگیری کند که ما برخی از این خطا ها را با کلیلک بر روی حل مشکل باز نشدن اینستاگرام مشاهده کنید اما مبحث اصلی امروز ما در مورد دریافت کد امنیتی اینستاگرام میباشد.

 

انواع کد امنیتی اینستاگرام :

کد های امنیتی اینستاگرام یا همان security code در زمان هایی برای شما از طرف اینستاگرام ارسال میشوند که شما درخواست داده باشید. برای مثال هنگام فعالسازی رمز دوم اینستاگرام برای شماره موبایل شما کد شش رقمی ارسال میشود که بعد از وارد کردن این کد شش رقمی اینستاگرام رمز دوم برای پیج شما فعال میشود.
کد امنیتی اینستاگرام
البته قابلیت جدید اینستاگرام در قسمت رمز دوم خود با عنوان authentication app  که باید از برنامه جانبی گوگل برای دریافت کد امنتی استفاده کنید. اما به هر حال اگر رمز دوم اکانت شما فعال باشد و سپس از پیج خود خارج شوید و دوباره قصد ورود داشته باشید. بعد از وارد کردن اسم پیج و رمز با صفحه دیگری روبرو میشوید که باید منتظر دریافت کد از طرف اینستاگرام بوده و یا از کد های پشتیبان استفاده کنید.
اما مشکل اصلی در ورود به اینستاگرام برای افرادی که ورود و خروج زیادی در پیج خود دارند دریافت کد امنیتی احراز هویت میباشد. این کد امنتی اینستاگرام برای این میباشد که این برنامه مطمئن شود که شخص ورود کننده به پیج خودش یا همان ادمین و صاحب اصلی پیج میباشد.
کد امنیتی اینستاگرام
اکثرا از این مرحله میتوان به راحتی گذشت چون این کد احراز هویت به ایمیل و یا شماره موبایل ثبت شده داخل پیج ارسال میشود پس حتما یک ایمیل و شماره موبایلی را داخل اکانت خود ثبت کنید که به آن دسترسی داشته باشد.

چرا کد تایید اینستاگرام نمیاد ؟

دلایل ارسال نشدن کد اینستاگرام به شماره و یا ایمیل میتواند هم از طرف شما باشد و هم از طرف اینستاگرام، به این صورت که اگر شما هنگام وارد کردن ایمیل خود داخل پیج تان غلط املایی داشته باشید با این مشکل روبرو خواهید شد و به همین دلیل است که ما اصرار میکنیم ایمیل خود را داخل اینستاگرام کانفریم کرده باشید.

 

اما در مورد شماره موبایل باید خدمت شما عرض کنم که اگر پیشتر شماره موبایلی را داخل اکانت خود ثبت کرده بودید اما حال به آن دسترسی ندارید قبل از خروج از اکانت خود شماره موبایل جدید خود را داخل اکانت ثبت کنید. هدف ما از مطرح کردن این موارد به این دلیل است که بیشتر دوستانی که با این مشکل مواجهه هستند، بیان میکنند که چرا کد تایید اینستاگرام نمیاد خب این مواردی که ما ذکر کردیم دلیل های اصلی عدم دریافت کد امنیتی اینستاگرام میباشد چون در واقعه این کد ها ارسال میشوند اما به ایمیل و شماره موبایل دیگری.

آیا به دنبال افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام هستید؟

همین امروز کمپین تبلیغاتی خود را با تخفیف ویژه آغاز کنید و بازدید کننده کاملا واقعی برای پیجتون بیارید. ما برای شما بهترین و کارآمد ترین روش را پیشنهاد میکنیم با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

 

گاهی اوقات پیش می آید که شما هم ایمیل و هم شماره تماس خود را به درستی وارد کرده اید اما کدی برای شما ارسال نمیشود اما نگران نباشید چون این مشکل از طرف اینستاگرام میباشد. برای دریافت کد امنیتی و یا احراز هویت در این مواقع فقط کافی ایست چند ساعت دیگر امتحان کنید. البته اکثرا این مشکل برای شماره تماس ها پیش می اید پس حتما ایمیل معتبری داخل اکانت خود ثبت کرده باشید.

 

 

 

سخن آخر

یکی از اصلی ترین عامل هایی که باعث میشود اینستاگرام از شما کد امنیتی برای احراز هویت درخواست کند ورود با آی پی غیر ایرانی ای صرف ای پی قبلا از آن برای اینستاگرام استفاده نمیشده چون در اینصورت اینستاگرام احساس میکند یک شخص دیگر از یک مکان دیگری در حال ورود به اینستاگرام شما میباشد.

 

اما جای نگرانی ندارد اگر شما یک ایمیل و یک شماره موبایل معتبر داخل پیج خود ثبت کرده باشید. پس حتما این کار را انجام دهید و اگر رمز دوم پیج خود را فعال کرده اید حتما کد های پشتیبان را نیز ذخیره کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان
تماس بگیرید ۰۹۹۰-۷۳۳۷۳۹۰