آموزش گذاشتن عکس پازلی در اینستاگرام

تاریخ انتشار : 2017-11-16
نویسنده : نادر عبدی
گذاشتن عکس پازلی در اینستاگرام

شاید تا به حال دیده اید در اینستاگرام برخی از پیج ها پست های خود را به صورت پازلی به انتشار در می آورند و در واقعه یک عکس را به چند تکه مساوی تقسیم کرده و آنرا به طوری پست میکنند که در نهایت تصویر پست شده به یک تصویر کامل تبدیل میشود.

همانطور که از اسم مقاله امروز ما معلوم هست قصد آن را داریم تا برای شما برنامه ای را نشان دهیم که با استفاده از آن به راحتی قادر خواهید بود تصاویر خود را به چند تکه تقسیم کرده و ویرایش های ساده ای را توسط آن برنامه بر روی تصویر خود اعمال کنید و اولین عکس پازلی در اینستاگرام خود را انشتار دهید.

انشتار عکس پازلی در اینستاگرام توسط نرم افزار instagrid :

با استفاد از برنامه instagrid به راحتی میتوانید تصاویر مد نظر خود را وارد برنامه کرده برای دانلود برنامه میتوانید بر روی instagrid لمس کنید و سپس به قسمت های مختلف، عکس مربوطه را تقسیم و بعد از انجام تغییرات مربوطه آن را در پیج خود منتشر کنید به همین منظور مراحل زیر را انجام دهید.

1_ بعد از دانلود و نصب برنامه instagrid وارد این برنامه شده و در صفحه باز شده بر روی آیکون بارگذاری از گالری، که در تصویر زیر نیز مشاهده میکنید لمس میکنیم و سپس یکی از تصاویر مد نظر خود را برای ارسال عکس پازلی در اینستاگرام خود از گالری سیستم خودمان انتخاب میکنیم..

گذاشتن عکس چند تکه اینستاگرام

2_ بعد از انتخاب یک تصویر وارد قسمتی از برنامه میشویم که میتوانیم اندازه و تعداد پازل های عکس را برای انتشار آن در پیج خود تعیین کنیم. که ما اندازه 2*3 را انتخاب میکنیم و بعد میتواینم گزینه موجود در بالا سمت راست crop صفحه را انتخاب کنیم.

3_ در ادامه وارد صفحه ای شده ایم که خود برنامه اینستاگرید تصویر مربوطه را که به شش قسمت تقسیم شده را هر قسمت را شماره گذاری کرده به این ترتیب که ما باید برای ارسال صحیح عکس پازلی در اینستاگرام خودمان تصویر شماره یک را ابتدا در پیج خود منتشر کنیم و تصویر شماره دو را بعد از آن و قسمت های بعدی را به این تریتب ادامه دهیم.

عکس نوشته پازلی برای اینستا

4_ حال میتوانیم عکس پازلی خود را با لمس دو آیکون موجود در پایین صفحه هم در گالری خود ذخیره کرده باشیم و هم آن را در اینستاگرام خود منتشر کنیم البته بعد از انتخاب آیکون instagram برنامه برای شما دو گزینه story و فید را پیشنهاد میکند که ما گزینه فید را انتخاب میکنیم.

در نظر داشته باشید در قسمت آماده سازی تصویر قبل از انتخاب گزینه crop میتوانیم تغییرات جزئی در عکس خود، از طریق ابزار موجود در این برنامه اعمال کنیم که ما در توضیحات خود از این موارد صرفنظر کردیم.

جمع بندی

در این مقاله نشان دادیم که به راحتی میتوانید با استفاده از برنامه instagrid اقدام به انتشار عکس چند تکه اینستاگرام در پیج خود کرده باشید. البته در این بین برخی از کاربران در مورد عکس نوشته پازلی برای اینستا سوال پرسیده بودند که برای همین مورد هم شما میتوانید تصاویری را انتخاب و آماده کنید که عکس نوشته باشند به همین منظور میتوانید مقاله عکس برای استوری و پست را مطالعه کنید و سپس با استفاده از این روش اقدام کنید.

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
0 کامنت
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

ریلز اینستاگرام چیست؟ 5 ویژگی ریلز (reels) در اینستاگرام سال 2020

ریلز اینستاگرام چیست؟ 5 ویژگی ریلز (reels) در اینستاگرام سال 2020

شاید شما نیز در اینستاگرام، با قابلیت (reels) ریلز آشنا شده اید. اینستاگرام برای رقابت با اپلیکیشنی مانند تیک تاک این امکان را به وجودآورد. ما در این مقاله به شما ویژگی های این آپشن جدید اینستاگرام را خواهیم گفت. قبل از اینکه بریم به سمت ویژگی‌ها، می‌توانم بگویم که...

ادامه مطلب

آموزش جامع گذاشتن پست در اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر

می‌توان گفت انتشار پست، اصلی‌ترین فعالیت هر فردی در اینستاگرام است. اگر می‌خواهید در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، باید قبل از هرچیزی نحوه‌ی گذاشتن پست را یاد بگیرید. با این که انتشار پست فرآیند ساده‌ای است، اما ممکن است برای کاربرانی که به تازگی عضو اینستاگرام...

ادامه مطلب
جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛  مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛ مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

اگر شما هم در بین فالوورهایتان در اینستاگرام با پیج هایی مواجه شده اید که نه نام مشخصی دارند، نه عکس پروفایلشان مشخص است و نه محتوای خاصی منتشر کرده اند، احتمالا با یک پیج فیک طرف هستید! بر اساس آخرین آمارها، تقریبا یکی از هر 20 اکانت موجود در اینستاگرام، فیک است. اما...

ادامه مطلب