آموزش گذاشتن عکس پازلی در اینستاگرام

abdi
تاریخ انتشار : 2017-11-16
نویسنده : abdi
گذاشتن عکس پازلی در اینستاگرام

شاید تا به حال دیده اید در اینستاگرام برخی از پیج ها پست های خود را به صورت پازلی به انتشار در می آورند و در واقعه یک عکس را به چند تکه مساوی تقسیم کرده و آنرا به طوری پست میکنند که در نهایت تصویر پست شده به یک تصویر کامل تبدیل میشود.

همانطور که از اسم مقاله امروز ما معلوم هست قصد آن را داریم تا برای شما برنامه ای را نشان دهیم که با استفاده از آن به راحتی قادر خواهید بود تصاویر خود را به چند تکه تقسیم کرده و ویرایش های ساده ای را توسط آن برنامه بر روی تصویر خود اعمال کنید و اولین عکس پازلی در اینستاگرام خود را انشتار دهید.

انشتار عکس پازلی در اینستاگرام توسط نرم افزار instagrid :

با استفاد از برنامه instagrid به راحتی میتوانید تصاویر مد نظر خود را وارد برنامه کرده برای دانلود برنامه میتوانید بر روی instagrid لمس کنید و سپس به قسمت های مختلف، عکس مربوطه را تقسیم و بعد از انجام تغییرات مربوطه آن را در پیج خود منتشر کنید به همین منظور مراحل زیر را انجام دهید.

1_ بعد از دانلود و نصب برنامه instagrid وارد این برنامه شده و در صفحه باز شده بر روی آیکون بارگذاری از گالری، که در تصویر زیر نیز مشاهده میکنید لمس میکنیم و سپس یکی از تصاویر مد نظر خود را برای ارسال عکس پازلی در اینستاگرام خود از گالری سیستم خودمان انتخاب میکنیم..

گذاشتن عکس چند تکه اینستاگرام

2_ بعد از انتخاب یک تصویر وارد قسمتی از برنامه میشویم که میتوانیم اندازه و تعداد پازل های عکس را برای انتشار آن در پیج خود تعیین کنیم. که ما اندازه 2*3 را انتخاب میکنیم و بعد میتواینم گزینه موجود در بالا سمت راست crop صفحه را انتخاب کنیم.

3_ در ادامه وارد صفحه ای شده ایم که خود برنامه اینستاگرید تصویر مربوطه را که به شش قسمت تقسیم شده را هر قسمت را شماره گذاری کرده به این ترتیب که ما باید برای ارسال صحیح عکس پازلی در اینستاگرام خودمان تصویر شماره یک را ابتدا در پیج خود منتشر کنیم و تصویر شماره دو را بعد از آن و قسمت های بعدی را به این تریتب ادامه دهیم.

عکس نوشته پازلی برای اینستا

4_ حال میتوانیم عکس پازلی خود را با لمس دو آیکون موجود در پایین صفحه هم در گالری خود ذخیره کرده باشیم و هم آن را در اینستاگرام خود منتشر کنیم البته بعد از انتخاب آیکون instagram برنامه برای شما دو گزینه story و فید را پیشنهاد میکند که ما گزینه فید را انتخاب میکنیم.

در نظر داشته باشید در قسمت آماده سازی تصویر قبل از انتخاب گزینه crop میتوانیم تغییرات جزئی در عکس خود، از طریق ابزار موجود در این برنامه اعمال کنیم که ما در توضیحات خود از این موارد صرفنظر کردیم.

جمع بندی

در این مقاله نشان دادیم که به راحتی میتوانید با استفاده از برنامه instagrid اقدام به انتشار عکس چند تکه اینستاگرام در پیج خود کرده باشید. البته در این بین برخی از کاربران در مورد عکس نوشته پازلی برای اینستا سوال پرسیده بودند که برای همین مورد هم شما میتوانید تصاویری را انتخاب و آماده کنید که عکس نوشته باشند به همین منظور میتوانید مقاله عکس برای استوری و پست را مطالعه کنید و سپس با استفاده از این روش اقدام کنید.

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

آموزش کامل تغییر ایمیل و شماره اینستاگرام + ویدئوی آموزشی!

تغییر ایمیل اینستاگرام چگونه امکان پذیر است؟ چگونه ایمیل اینستاگرام را عوض کنیم؟ مراحل تغییر شماره در اینستاگرام به چه شکل است؟ برای ثبت ایمیل در اینستاگرام چه مراحلی را باید طی کنیم؟ بخشی از صفحه‌ی پروفایل شما در اینستاگرام به اطلاعات شخصی شما اختصاص دارد. از مواردی...

ادامه مطلب
نحوه حذف پیام در دایرکت اینستاگرام (آپدیت 2021)

نحوه حذف پیام در دایرکت اینستاگرام (آپدیت 2021)

پاک کردن پیام دایرکت اینستاگرام چگونه ممکن است؟! چرا پیام دایرکت اینستا حذف نمیشود؟ هرچند ما اینستاگرام را بعنوان یک اپلیکیشن پیام رسان نمی‌شناسیم، اما به دلیل وجود حجم انبوهی از کاربران اینستاگرامی، و مطرح شدن این سوال برای تعداد زیادی از کاربران، تصمیم داریم در این...

ادامه مطلب

آموزش جامع گذاشتن پست در اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر

می‌توان گفت انتشار پست، اصلی‌ترین فعالیت هر فردی در اینستاگرام است. اگر می‌خواهید در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، باید قبل از هرچیزی نحوه‌ی گذاشتن پست را یاد بگیرید. با این که انتشار پست فرآیند ساده‌ای است، اما ممکن است برای کاربرانی که به تازگی عضو اینستاگرام...

ادامه مطلب