پشتیبان گیری از اینستاگرام

بکاپ گرفتن از اینستاگرام

اگر از کاربران فیسبوک هستید میدانید که امکان بکاپ گرفتن از اطلاعات اکانت فیسبوک تان امکانپذیر است. اما این امکان در اینستاگرام فعال نیست، از این رو فیسبوک قصد دارد این امکان پر کاربرد را در اینستاگرام نیز به وجود آورد.

طبق خبری که از سایت Techcrunch  منتشر شده فیسبوک کار خود را برای آماده سازی چنین قابلیتی در اینستاگرام برای کاربرانش میباشد، تا کاربران اطلاعات مورد نظر خود را بکاپ گیری کنند.
حتی بعد از انتشار این خبر از سایت Techcrunch  یکی از کارکنان ارشد اینستاگرام واکنش نشان داد و این خبر را تا حدودی تایید کرد.

البته فعلا اطلاعات کامل و آموزش استفاده از این امکان به دلیل منتشر نشدنش ما را از آموزش استفاده از این ویژگی برای شما دوستان عزیز بازمیدارد. پس باید صبر کرد تا این ویژگی در آپدیت های جدید خود را نشان داده و از آن استفاده کنیم. اما کاربردی که بکاپ گرفتن به کاربران خود میدهد این است که تمامی پست های منتشر شده  به صورت یک فایل زیپ در گوشی کاربر ذخیره شود و کاربر  هرو وقت بخواهد از آن آن استفاده کند که البته از اینستاگرام بیشتر از این انتظار میرود.

البته قابل ذکر میباشد که وقتی پستی منتشر میشود، چه عکس باشد و چه ویدیو به صورت پیش فرض در فولدری از حافظه گوشی ذخیره میشود. مگر این که کاربر این بخش را در اکانت خود غیر فعال کرده باشد، خود این ویژگی نیز نوعی بکاپ گیری میباشد اما نه به صورت حرف ای که باید دید اینستاگرام در چه سطحی در این بخش آبدیت خواهد داد.

فهرست