چگونه اینستا را فارسی کنیم ؟

تاریخ انتشار : 2020-10-11
نویسنده : نادر عبدی
تغییر زبان اینستاگرام

با مطالعه‌ی این مقاله تغییر زبان انگلیسی را مثل آب خوردن انجام دهید. اینستاگرام یکی از محبوب‎ترین و جذاب‌ترین برنامه‌های اجتماعی حال حاضر است که در بین کاربران بسیارمحبوب گشته است. با توجه به این که اینستاگرام در ابتدا تنها از زبان انگلیسی پشتیبانی می کرد، بسیاری از کاربران در هنگام استفاده از آن با مشکل مواجه بودند؛ به همین دلیل مدام در تلاش بودند تا نسخه‌های فارسی آن را پیدا کنند. پس از مدتی نسخه‌های فارسی اینستاگرام به شدت رواج پیدا کرد.

هم اکنون تعداد کثیری از کاربران در تلاش‌اند تا از نسخه‌های فارسی آن استفاده کنند. شما می توانید با کوچکترین جستجویی در گوگل به موارد متعددی از برنامه‌های اینستاگرام فارسی دست پیدا کنند. یکی از مهم‌ترین مسائلی که در ادامه در مورد آن صحبت می کنیم این است که اینستاگرام فارسی همانند اینستاگرام اصلی از تمامی قابلیت‌های آن پشتیبانی می کند؟ آیا اینستاگرام فارسی زیر نظر دولت فعالیت می کند و سوالاتی از این قبیل فکر خیلی از کاربران را به خود مشغول کرده است.

با انتشار اینستاگرام فارسی خیلی از کاربران به راحتی این کار را انجام داده و لذت بودن در اینستا را با زبان محلی و مادری شان تجربه کرده اند؛ از این رو نیز بسیاری از کاربران ایرانی اینستا بعد از شنیدن این خبر اقدام به تغییرات زبان اینستاگرام خود کردند و عده ای نیز از نحوه تغییر زبان در اینستاگرام خود عاجز ماندند. حتی عده ای از دوستان نیز تصمیم به دانلود و نصب اپلیکیشن اینستاگرام فارسی گرفتند. از این رو امروز میخواهیم در مورد نحوه تغییر زبان اینستاگرام و تغییرات آن در چیدمان و شکل اینستاگرام‌شان و همچنین نصب اپلیکیشن اینستاگرام فارسی صحبت کنیم.

نحوه تغییر زبان اینستاگرام

برای تغییر زبان در اینستا کار چندان سختی ندارید زیرا به راحتی و تنها با چند لمس میتوانید زبان اینستاگرام خود را تغییر دهید برای انجام این کار مراحل زیر انجام دهید.

  • از طریق برنامه اینستاگرام وارد اکانت خود شده و پس از وارد شدن، به صفحه پروفایل اینستاگرام تان رجوع کنید.
  • در صفحه پروفایل اینستاگرام تان آیکون سه خط در بالا گوشه صفحه را انتخاب کنید.
  • در نیم صفحه باز شده آیکون چرخ دنده مانندی که در پایین صفحه با نوشته setting قرار دارد را لمس کنید تا وارد قسمت تنظیمات اینستاگرام شده باشید.

مقاله پیشنهادی: تنطیمات اینستاگرام

  • در قسمت تنظیمات اینستاگرام بخش account را انتخاب کنید.
  • در بخش account، آیکون language را انتخاب کنید.
  • در صفحه باز شده، شما اکثر زبان‌های معروف و مهم را مشاهده خواهید کرد. باید در این قسمت شما دنبال نوشته ” فارسی ” و پس از یافتن، آن را لمس کنید تا زبان اینستاگرام شما از انگلیسی به فارسی تغییر کند.

تغییرات ظاهری اینستاگرام بعد از تغییر زبان

با انتخاب زبان فارسی به عنوان زبان اینستاگرام خودتان تغییرات چینشی در اکانت خود مشاهده خواهید کرد. دلیل این امر نیز برمیگردد به خود زبان‌ها، از آن جایی که زبان انگلیسی از چپ به راست نوشته میشود و زبان فارسی از راست به چپ تمامی صفحات و آیکون‌ها از چپ چین به راست چین عوض می شود. در این بین تعدادی از افرادی که زبان اینستاگرام خودشان را از انگلیسی به فارسی عوض کنند، بعد مشاهده تغییرات ظاهری در اکانت خودشان از تصمیم خود عقب نشینی کرده و دوباره زبان اینستاگرام خودشان را به انگلیسی تغییر میدهند.

چگونه اینستاگرام را انگلیسی کنیم ؟

یکی از سوالاتی که امروزه در بین کاربران شایع شده است این است که حالا چگونه اینستاگرام خود را انگلیسی کنیم. اجازه دهید نوع تغییر آن را به صورت کلی بیان کنیم. اصلا مهم نیست که شمما یم خواهید زبان اینستای خو را چی انتخاب کنید، برای انتخاب هر زبانی شما باید از روش بالا عمل کنید و فقط در انتخاب زبان مورد نظر خود دقت کنید. فقط در انتخاب زبان گزینه اول یعنی english را انتخاب کنید.

فیلم آموزش تغییر زبان اینستاگرام

جمع بندی

با مطالعه مقاله امروز ما، شما میتوانید به راحتی اقدام به تغییر زبان اینستاگرام خود کنید که پیامد های آن را نیز برایتان گوشزد کردیم. در ضمن افرادی که از آیفون برای ورود به اکانت خود استفاده میکنند باید طبق مراحل بالا اقدام به تغییر زبان خود کرده و تنها تفاوت آن هنگام ورود به بخش تنظیمات پیجشان میباشد که به جای  آیکون سه خط باید مستقیم آیکون چرخ دنده را لمس کنند.

در صورت وجود هر گونه سوال و یا نقد و پیشنهادی می توانید آن را یا از طریق پشتیبانی و یا با نوشتن در قسمت کامنت ها آن را با ما در میان بزارید.

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

آموزش جامع گذاشتن پست در اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر

می‌توان گفت انتشار پست، اصلی‌ترین فعالیت هر فردی در اینستاگرام است. اگر می‌خواهید در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، باید قبل از هرچیزی نحوه‌ی گذاشتن پست را یاد بگیرید. با این که انتشار پست فرآیند ساده‌ای است، اما ممکن است برای کاربرانی که به تازگی عضو اینستاگرام...

ادامه مطلب
جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛  مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛ مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

اگر شما هم در بین فالوورهایتان در اینستاگرام با پیج هایی مواجه شده اید که نه نام مشخصی دارند، نه عکس پروفایلشان مشخص است و نه محتوای خاصی منتشر کرده اند، احتمالا با یک پیج فیک طرف هستید! بر اساس آخرین آمارها، تقریبا یکی از هر 20 اکانت موجود در اینستاگرام، فیک است. اما...

ادامه مطلب
فالوور فیک چیست و چرا می‌تواند تله ای برای کسب و کار شما باشد؟ (2020)

فالوور فیک چیست و چرا می‌تواند تله ای برای کسب و کار شما باشد؟ (2020)

فالوور فیک چیست؟ به طور خلاصه ، می‌توان گفت به حساب های کاربری که به صورت غیرواقعی در اینستاگرام وجود دارند و فاقد هویت هستند، فالوور فیک گفته می‌شود. همان طور که می دانید، برای حضور در اینستاگرام، اول باید برای خودتان حساب کاربری باز کنید. برای این کار لازم است نام...

ادامه مطلب