سایت دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در بروزرسانی جدید 2020

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

شاید شما هم هنگام اینستا گردی در داخل اکانت تان از عکس پروفایل یک پیج خوشتان بیاید و بخواهید آن عکس پروفایل را دانلود کنید. البته شاید هم دلایل دیگری برای این کار داشته باشید، به هر حال موضوع مقاله امروزمان در مورد نحوه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام میباشد که با مطالعه این مقاله به راحتی میتوانید اقدام به دانلود عکس پروفایل اینستا اکانت های دیگر کنید. حتی پیج هایی که پرایویت و یا به قولی خصوصی هستند نیز از این قاعده مستثنا نخواهد بود.

مقاله پیشنهادی: چگونه حساب اینستاگرام را خصوصی کنیم ؟

قبل از اینکه بخواهم در مورد مقاله امروز مان مطالبی را بنویسم برخی از سایت هایی که در مورد دانلود عکس پروفایل اینستاگرام و نحوه ذخیره آن برای استفاده نوشته شده بود را مطالعه کردم که اکثر آنها برنامه های دیگری را برای این کار توصیه میکردند، که نیازی به استفاده از برنامه های دیگر برای دانلود و ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام وجود ندارد و با راه حل ساده ای که امروز برایتان خواهیم گفت به راحتی هر چه تمام خواهید توانست عکس های پروفایل دلخواه تان را از پیج های مد نظرتان دانلود و از آنها استفاده کنید.

نحوه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

بعد از توضیح مختصر در مورد دلایل دانلود و استفاده از عکس پروفایل اینستاگرام دیگر اکانت ها حال وقت آن رسیده که در مورد نحوه دانلود بدون نیاز به یک برنامه مجزا بپردازیم. برای عملی کردن آموزش امروزمان مراحل زیر را برای دانلود انجام دهید.

  1. در ابتدا وارد مرورگر شوید. به سایت izuum.com برید. برای ورود به این سایت بر روی لینک زیر کلیک کنید. جالب است بدانید که برای استفاده از این سایت نیاز نیست از فیلترشکن استفاده کنید.
  2. آدرس پیج مورد نظر که می خواهید پروفایل آن را دانلود کنید، در این قسمت وارد کنید.

سایت www.izuum.com

سایت دانلود عکس پروفایل اینستاگرام
  1. پس از آن که ادرس پیج را وارد کردید، تصویر پروفایل آن را به شکل زیر برای شما نمایش میدهد.
  1. حال انگشت خود را بر روی تصویر چند لحظه نگه دارید. یک پنجره ی کوچک برای ما باز می شود. گزینه ی بارگیری تصویر (download picture) را انتخاب کنید.

نکته: در پایین تصویر یک آیکون View orginal picture مشاهده می کنید. این ایکون برای این است که تصویر را در سایز واقعی آن مشاهده کنید. زمانی که می خواهید تصویری با کیفیت بالا دانلود کنید، بهتر است که بر روی این گزینه کلیک کنید.

  1. هم اکنون تصویر مورد نظر دانلود می شود.

همانطور که مشاهده کردید به راحتی و بدون نیاز به یک برنامه دیگر توانستیم عکس پروفایل مد نظر خود را دانلود و در حافظه موبایل خودمان ذخیره کنیم. بعد از آن میتوانیم به راحتی از این تصویر در پیج خود و یا در هر جای دیگری استفاده کنیم.

فیلم آموزشی دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

جمع بندی

با مطالعه مقاله امروز مان و با استفاده از راه حل ارائه داده شده به راحتی و تنها با صرف زمان کمتر میتوانید عکس پروفایل اینستاگرام دیگران را دانلود و آن را ذخیره کنید حال این روش را با روش دانلود از طریق برنامه های دیگر مقایسه کنید که باید اول آن برنامه ها را جستجو سپس آن را نصب و بعد از آن اقدام به دانلود عکس پروفایل های مد نظر خود کنید.

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments