نویسنده: نادر عبدی
2023-08-12

تعداد فالوورها در موفقیت پیج های اینستاگرام چقدر تاثیر دارد؟

تاثیر تعداد فالوور در موفقیت پیج های اینستاگرامی چقدر است؟ بدون شک تعداد فالوور اهمیت زیادی در فعالیت های تجاری و بلاگری دارد و افرادی که قصد کسب درآمد از اینستاگرام را دارند باید به این موضوع توجه داشته باشند. اما در سال های اخیر الگوریتم اینستاگرام این موضوع را ثابت کرده که تعداد فالوور […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

تاثیر تعداد فالوور در موفقیت پیج های اینستاگرامی چقدر است؟ بدون شک تعداد فالوور اهمیت زیادی در فعالیت های تجاری و بلاگری دارد و افرادی که قصد کسب درآمد از اینستاگرام را دارند باید به این موضوع توجه داشته باشند. اما در سال های اخیر الگوریتم اینستاگرام این موضوع را ثابت کرده که تعداد فالوور تنها پارامتر برای سنجش موفقیت پیج های اینستاگرامی نیست. در سال های اخیر با توجه به آمارهایی  که از تجزیه و تحلیل اینستاگرام بدست آمد، توجه الگوریتم بر روی دیده شدن و افزایش ویو‌ی محتوا را نشان می دهد. در این مقاله به جزئیات این مبحث و تاثیر فالوور در موفقیت پیج اینستاگرام بیشتر صحبت می کنیم.

خرید فالوور اینستاگرام

رابطه تعداد فالوورهای پیج با افزایش فالوور اینستاگرام

تعداد فالوور پیج در افزایش فالوور چقدر تاثیر دارد؟

به طور کلی طبق نظریه روانشناس ها و حتی طبق تجربه می توان گفت هیچ فردی علاقه مند نیست در یک موضوع تنها به نظر بیاید. به عنوان مثال شاید کسی دوست نداشته باشد که پیجی را دنبال کند که فقط او تنها فالوور آن پیج باشد و یا برای پستی کامنت بگذارد که تنها کامنت گذارنده آن شخص باشد. به همین دلیل تعداد فالوور، تعداد کامنت ها و دیگر موارد می توانند این احساس تنهایی را از بین ببرند و هر فردی بدون ترس با علم به این موضوع که در این پیج مخاطبان زیاد دیگری هم وجود دارند، فعالیت می کند.

البته این یک بُعد روانشناختی است و نمی توان به تمام افراد بسط داد. اگر بخواهیم علمی تر و با الگوریتم اینستاگرام به موضوع نگاه کنیم، باید بگوییم که با افزایش فالوور، بهای بیشتری از سمت اینستاگرام به شما داده می شود. به طور کلی اینستاگرام به پیج هایی بها می دهد که تولید محتوای با کیفیت و مستمر داشته باشند. اما این کیفیت را از کجا تشخیص می دهد؟

اینستاگرام باید علاقه مخاطبان به محتوای شما را احساس کند که این موضوع توسط پارامترهای مختلفی مانند تعداد لایک، تعداد کامنت موثر و بامعنی، تعداد اشتراک گذاری و ذخیره پست سنجیده می شود. اما تمام این موارد باید منجر به دنبال کردن پیج مورد نظر شود تا اینستاگرام متوجه شود محتوای این پیج آنقدر مفید و با کیفیت بوده که افراد زیادی را برای دنبال کردن آن قانع کرده است.

به همین دلیل هم می توان گفت که اگر تعداد فالوور شما به عنوان مثال از 1000 به 2000 برسد، اینستاگرام هم اهمیت دو برابری به شما می دهد و نسبت به قبل بهای بیشتری به شما خواهد داد و این موضوع با افزایش فالوور، افزایش پیدا می کند.

تاثیر تعداد فالوور در برندسازی

یکی از اهدافی که برای افزایش تعداد فالوور می توان در نظر گرفت، برندسازی است. در دنیای مجازی شما باید دیده شوید و این دیده شدن منجر به شناخته تر شدن و در نتیجه برند شدن شود. هرچقد که نام شما و یوزرنیم شما در ذهن افراد بیشتری حک شود، قطعا برند موفق تری خواهید داشت و زودتر به نتیجه می رسید.

به طور کلی ذهن و چشم انسان، از بین یک متن طولانی به سراغ اعداد می رود و اعداد هستند که توجه آنها را جلب می کنند. به عنوان مثال اگر تعداد فالوور یک فرد 1 میلیون نفر باشد، قطعا این تعداد و حداقل بخشی از نام کاربری پیج در ذهن مخاطب باقی خواهد ماند و با تکرار شدن این بازدید، پیج آن شخص به یک برند در ذهن مخاطبان تبدیل می شود. بنابراین می توان گفت که تعداد فالوورهای یک پیج در برندسازی آن اکانت نقش موثری دارد.

تاثیر تعداد فالوور در ورود به اکسپلور اینستاگرام

ورود به اکسپلور اینستا با افزایش فالوور

قطعا از مهمترین راه های افزایش فالوور و دیده شدن در اینستاگرام، وارد شدن به اکسپلور اینستاگرام است. اما تعداد فالوور ربطی به ورود به اکسپلور دارد؟

در جواب به این سوال باید بگوییم که قطعا تاثیر زیادی دارد. اگر اطلاعات کمی هم در مورد الگوریتم اینستاگرام داشته باشید می دانید که از مهمترین معیارهای الگوریتم اینستا، تعامل فالوورها با پیج است. هرچقدر این تعامل در ساعات اولیه انتشار پست بیشتر باشد، احتمالا ورود پست به اکسپلور هم بیشتر می شود، در نتیجه هر چقدر تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد، احتمال افزایش تعامل هم بیشتر خواهد بود. بنابراین قطعا با افزایش فالوور، شانس بیشتری برای ورود به اکسپلور اینستاگرام دارید.

جلب اعتماد مخاطبان با تعداد فالوور بالا

خودتان را به عنوان یک کاربر معمولی اینستاگرام در نظر بگیرید که قصد خرید از یک فروشگاه اینترنتی لباس در اینستاگرام را دارید. به پیج و فروشگاهی که تعداد فالوور چند هزار نفره دارد اعتماد می کنید و یا به پیجی که تعداد فالوورهای اندک و حتی زیر هزار نفر دارد اعتماد می کنید؟

همانطور که مشخص است تعداد فالوور اینستاگرام ارتباط مستقیمی با جلب اعتماد مشتریان و مخاطبان دارد. شما در هر زمینه ای که فعالیت می کنید به خصوص در زمینه های فروشگاه های اینترنتی، باید تعداد فالوور بالایی بدست آورید تا مخاطبان اعتماد بیشتری به شما داشته باشند.

افزایش درآمد از اینستاگرام با افزایش تعداد فالوور

قطعا هرچقدر که مخاطبان و مشتریان بیشتری داشته باشید، شانس بیشتری هم برای کسب درآمد خواهید داشت. همانطور که گفتیم جلب اعتماد مخاطبان با تعداد فالوور ارتباط مستقیمی دارد. همچنین برندسازی با تعداد فالوورهای بالا امکان پذیر است و تمام این مسائل نشان می دهند که با افزایش فالوور مخاطبان یا مشتریان بیشتری را جذب می کنید که نتیجه‌ی آن قطعا افزایش درآمد خواهد بود. 

برای کسب درآمد بیشتر نیاز است که فالوور اینستاگرام بخریم؟

خرید فالوور اینستاگرام اگر اصولی نباشد می تواند ضربات جبران ناپذیری را به پیج شما وارد کند. اما اگر اصولی و در کنار تولید محتوای با کیفیت اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کنید می توانید با رشد قابل توجهی مواجه شوید. در واقع گزینه خرید فالوور اینستاگرام هم یکی از ابزارهایی است که در اختیار شما قرار گرفته و شما با این اقدام می توانید در روزهای ابتدایی راه اندازی پیج که تعداد فالوور کمی دارید، زودتر به نتیجه برسید و در نتیجه سریعتر اعتماد مشتریان را جلب کنید.

همچنین افرادی که تعداد فالوور نسبتا بالایی دارند و مشتریان ثابت خود را بدست آورده اند، می توانند با خرید فالوور به برندسازی و کسب شهرت بیشتر خود کمک کنند.

مهمترین موضوع که در مورد خرید فالوور باید به شما گوشزد کنیم، عدم خرید فالوور فیک است. فالوور فیک به علت عدم تعامل با پیج خیلی سریع اکانت شما را با مشکلات جدی روبرو می کند. اما با خرید فالوور واقعی اینستاگرام می توانید تعامل پیج خود را نیز بالا ببرید و حتی به اکسپلور وارد شوید.

کلام آخر

در این مقاله به شما گفتیم که تعداد فالوور در موفقیت پیج های اینستاگرام چقدر تاثیر دارد و شما به کمک افزایش فالوور می توانید به چه نتایج خوبی دست پیدا کنید. همچنین با مطالعه این مقاله می توانید دید خوبی نسبت به مسیر پیشرفت در اینستاگرام بدست آورید و با ساخت برند خود به موفقیت در اینستا نزدیک شوید.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!