نویسنده: javid
2024-06-05

آشنایی با انواع بلاگرها در اینستاگرام

اینستاگرام سال هاست که اهمیت زیادی در زندگی ما پیدا کرده است و تا حد زیادی توانسته زندگی مردم دنیا را با تغییراتی همراه کند. یکی از تغییراتی که محسوس بوده است، ایجاد مشاغل جدید که در گذشته وجود خارجی نداشته‌اند می باشد. بلاگری، تولید محتوا در فضای مجازی، امنیت پیج و … از جمله […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

اینستاگرام سال هاست که اهمیت زیادی در زندگی ما پیدا کرده است و تا حد زیادی توانسته زندگی مردم دنیا را با تغییراتی همراه کند. یکی از تغییراتی که محسوس بوده است، ایجاد مشاغل جدید که در گذشته وجود خارجی نداشته‌اند می باشد. بلاگری، تولید محتوا در فضای مجازی، امنیت پیج و … از جمله مواردی هستند که این روزها به عنوان مشاغل اینستاگرامی شناخته می شوند که احتمالا بلاگری محبوب ترین و پولسازترین باشد. اگر دوست دارید بلاگر شوید ابتدا بهتر است با انواع بلاگرها در اینستاگرام آشنا شوید که در این مطلب به بررسی آن می پردازیم.

خرید فالوور اینستاگرام

بلاگر لایف استایل

یکی از معروف‌ترین انواع بلاگری که معمولا مخصوص خانم هاست، بلاگر لایف استایل است. البته آقایان زیادی هم در این دسته فعالیت دارند، ولی معمولا خانم های خانه دار یا حتی دانشجویان و نوجوانان هم از زندگی روزمره خود محتوا تولید می کنند. شما در این نوع بلاگری کافیست زندگی روزمره خود را مقابل دوربین ببرید و در طول روز فعالیت زیادی داشته باشید و تمام فعالیت های خود را به سمع و نظر مخاطبین برسانید.

معمولا بلاگرهای لایف استایل اتفاقات مهم زندگی را پست می کنند و یا چالش های ترند اینستاگرامی را به عنوان پست منتشر می کنند و بیشتر تمرکز آنها روی استوری هایشان است. از شروع روز گرفته که با صبح بخیر شروع می شود تا اتفاقات دیگر در طول روز در استوری منتشر می شود. این موارد می تواند شامل هرکاری شود و بلاگرهای زیادی هستند که حتی از خرید یک نان هم ویدئویی منتشر می کنند. البته بهتر است که در تولید محتوای بلاگری خلاقیت داشته باشید و هر اتفاقی را با یک روایت جذاب و داستانی منتشر کنید.

بلاگر موسیقی

بلاگری در زمینه موسیقی را می توان به دو بخش تقسیم بندی کرد. در حال حاضر افراد زیادی هستند که با استفاده از استعداد خود در زمینه موسیقی به تولید محتوا در اینستا می پردازند. عده ای با نقد موزیک های مختلف خواننده ها تولید محتوا می کنند و عده ای هم که صدای خوبی دارند و یا با سازها آشنایی دارند به نوازندگی می پردازند. اگر استعدادی در این زمینه دارید می توانید به بلاگری موسیقی بپردازید.

بلاگر فرزند پروری

بلاگر فرزند پروری قاعدتا به افرادی مربوط می شود که فرزند دارند. اکثر بلاگرهایی که در این زمینه مشغول هستند تعداد فرزندان زیادی دارند. گاهی مشکلاتی که با فرزند خود دارند را مطرح می کنند و گاهی هم از لحظات شیرینی زندگی با فرزندان سخن می گویند.

شاید افرادی که فرزند ندارند و هنوز نسبت به این موضوع ترس یا موضع خاصی دارند، مخاطبان اصلی این بلاگرها باشند. آموزش های مربوط به تربیت درست فرزند طبق تجربیات مادر، بازی های متنوع و جدیدی که می تواند به یادگیری فرزند کمک کند و از این دست موارد در تولید محتوای بلاگر فرزند پروری مطرح می شود.

بلاگر املاک و خانه

یکی دیگر از حوزه هایی که بلاگری در آن نفوذ کرده است، حوزه مسکن است. این روزها برای بسیاری از شغل های سنتی و فیزیکی هم نمونه مجازی در نظر گرفته شده است. اکثر بنگاه داران املاک تصمیم گرفته اند که در فضای مجازی فعالیت داشته باشند و املاک خود را در اینستاگرام معرفی کنند. شما می توانید بلاگرهایی را در اینستاگرام پیدا کنید که در شهرها و مناطق مختلف به تولید محتوا در زمینه املاک و خانه می پردازند.

حتی برخی از این بلاگرها در خارج از کشور فعالیت دارند و موقعیت های خرید ملک و سرمایه گذاری در خارج از کشور را بیان می کنند. البته بهتر است که به این بلاگرها اعتماد کامل نداشته باشید و تحقیق کاملی قبل از معامله با آنها انجام دهید. اگر خودتان هم قصد بلاگری در این زمینه را دارید بهتر است تا حد ممکن بتوانید اعتماد مخاطبان را جلب کنید.

فود بلاگر و فود تیستر

شاید پولسازترین و معروف ترین حوزه بلاگری این روزها، فود بلاگری باشد که افراد زیادی در آن فعالیت دارند. شاید افرادی مانند مستر تیستر و امیر جابر و عمو روحی و فرهادپز و… از جمله افرادی باشند که در اکسپلور خود با آنها آشنا شده باشید. رقابت در بحث فودبلاگری نسبت به دیگر بلاگری ها کمی سخت شده است و با توجه به تعداد افراد زیادی که در این زمینه فعالیت دارند باید خلاقیت و نوآوری خاصی داشته باشید تا موفق شوید.

بلاگر دکوراسیون و معماری

معماری و دکوراسیون هم از جمله مواردی است که بلاگرها به آن ورود کرده اند و فعالیت دارند. افرادی که در زمینه معماری و دکوراسیون تخصص دارند فعالیت های زیادی در اینستاگرام دارند و اصول چیدمان خانه با سبک های مختلف را آموزش می دهند.

بلاگر حوزه اقتصادی و مالی

در این روزها فعالیت های اقتصادی مختلف مانند ترید یا معاملات ارز دیجیتال روی بورس است. افرادی که شاید تجربیات کمی هم دارند در این زمینه فعالیت دارند و آموزش پیش بینی و تحلیل ارزهای دیجیتال را می دهند. البته افرادی هم هستند که تخصص این کار را دارند و آموزش های خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهند و به آموزش سرمایه گذاری در مباحث مختلف می پردازند.

بلاگر تکنولوژی

تکنولوژی هم یکی از زمینه هایی است که فضای خوبی را برای بلاکری فراهم آورده و شما می توانید در بخش های مختلف این حوزه بلاگری کنید. از حوزه لپتاپ و معرفی بهترین های این محصولات گرفته تا زمینه بهترین موبایل ها و یا گجت های مهم و کاربردی این روزها می تواند موضوعاتی باشد که برای تولید محتوای تکنولوژی مناسب باشد. همچنین آموزش ترفندهای مختلف مربوط به نرم افزارهای گوشی یا کامپیوتری می تواند از جمله بلاگری های پولساز در زمینه تکنولوژی باشد.

بلاگر طنز (واینر)

شاید بلاگر طنز از راحت ترین بلاگری ها باشد به خصوص که این روزها ترند شدن یک محتوای طنز کار راحت تری نسبت به دیگر محتواها شده است. علت این موضوع هم فراگیرتر بودن و عمومی تر بودن موضوع طنز است. همه ما بخشی از اکسپلورمان به محتوای طنز مربوط می شود و احتمالا چند پست با این موضوع را مشاهده می کنیم. افراد زیادی در این زمینه فعالیت دارند و برخی از آنها تعداد فالوورهای بی نظیری را جذب کرده اند که از جمله آنها می توان به سرنا امینی اشاره داشت.

بلاگر زیبایی و آرایشی (بیوتی بلاگر)

دختران و خانم هایی که چهره زیبایی دارند و مهارت خوبی در زمینه آرایش کردن صورت دارند در زمینه بلاگری زیبایی و یا همان بیوتی بلاگر فعالیت دارند. عده ای با راه اندازی پیج بلاگر آرایشی و زیبایی به فکر فروش دوره های آموزش آرایش کردن هستند و عده ای به فکر فروش محصولات خودشان. البته اکثر بیوتی بلاگرها تبلیغات در این زمینه را ترجیح می دهند و مبالغ زیادی را برای تبلیغ برندهای مختلف دریافت می کنند.

بلاگر سفر و گردشگری

شاید در گذشته کسی که به دنبال گردشگری و سفر بود نمی توانست درآمد خاصی از این راه داشته باشد. اما امروز طبیعت گردان زیادی را می بینیم که تولید محتوای با کیفیتی در اینستاگرام دارند و از زندگی خود در جنگل یا شهرهای و کشورهای مختلف منتشر می کنند و از این طریق معمولا تورهای گردشگری را تبلیغ می کنند و درآمد دارند. برخی از فودبلاگرها در این حوزه هم ورود کرده اند و به معرفی غذاهای مختلف در شهرها و کشورهای خارجی رو آورده اند.

بلاگر ورزشی و سلامت

بدنسازان و ورزشکاران هم از غافله بلاگری جا نمانده اند و در اینستاگرام فعالیت زیادی دارند. آموزش درست حرکات مربوط به بدنسازی یا تکنیک های مربوط به ورزش های مختلف از جمله مواردی است که بلاگرهای ورزشی به ان می پردازند. البته عده زیادی از بلاگرهای ورزشی مدرک پزشکی هم دارند و می توانند درباره تغذیه به شما مشاوره دهند.

نتیجه گیری انواع بلاگر اینستاگرام

این روزها در اینستاگرام بلاگرها تولید محتوای این برنامه را بر عهده دارند و محتوای اصلی این برنامه توسط بلاگرها تولید می شود. شاید در گذشته بیشتر بلاگرهای روزمره را مشاهده می کردیم اما رفته رفته هر شغلی یک بلاگر پیدا کرد. علاوه بر مشاغلی که در این مطلب نام بردیم مشاغل دیگری مانند معرفی ماشین، مکانیکی، هنری، نقاشی، بازیگری، روانشانسی و … در زمینه بلاگری فعالیت دارند. به طور کلی نمی توان بلاگری را محدود به زمینه خاصی دانست و هر کسی هر مهارتی که دارد را می تواند در قالب بلاگری به مخاطبانش ارائه دهد. اگر می خواهید با انواع بلاگرها در اینستاگرام آشنا شوید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!