دیدن استوری بدون سین خوردن در اینستاگرام

اکتای پاسبان
تاریخ انتشار : 2019-06-29
نویسنده : اکتای پاسبان
دیدن استوری بدون سین خوردن

اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که مخاطب های خاصی دارید و میخواهید فعالیت آن ها را در اینستاگرام به صورت مخفی دنبال کنید. میتوانید به راحتی روزانه پست های آن ها را بدون آنکه طرف مقال بفهمد مشاهده کرده و فعالیت های آن اکانت را زیر ذره بین خود قرار دهید.

اما اگر بخواهید استوری های منتشر شده از طرف یک پیج را مشاهده کرده که طرف مقابل از مشاهده شما با خبر نشود. شاید کمی کار تان سخت شده باشد. برای مخفی دیدن استوری دیگران راه حل هایی زیادی وجود دارد که ما به برخی و البته به ساده ترین و مهم ترین آن ها اشاره خواهیم کرد.

البته برای دیدن استوری بدون سین خوردن میتوانید با ساخت اکانت دوم اینستاگرام به فعالیت های محرمانه خودتان ادامه دهید اما اگر پیج هایی که شما به دنبال آن ها هستید. پرایوت باشد و به احتمال بالا با درخواست فالو کردن شما توسط ادمین آن پیج ها مخالف شود باید از راه حل های دیگر که در ادامه مقاله میگوییم استفاده کنید.

روش های دیدن استوری بدون سین خوردن

ما در این مقاله به روش های مختلف دیدن استوری بدون سین خوردن و همچنین دانلود و ذخیره استوری و هایلایت در حافظه سیستم خواهیم پرداخت.

سایت های مشاهده استوری و هایلایت

در همین ابتدای توضیح این مورد را به صراحت برای شما میگوییم که نه تنها برای مخفی دیدن استوری دیگران میتوانید از این روش استفاده کنید بلکه میتوانید با ورود به این سایت ها برای دانلود و ذخیره استوری دیگران اقدام کرده باشید.

یکی از بهترین سایت هایی که در این زمینه فعالیت میکند سایت storiesig میباشد. که برای استفاده از خدمات این سایت ابتدا وارد سایت شده و بعد در صفحه باز شده در کادر مربوطه اسم پیج مد نظر خودتان را که میخواهید استوری آن را بدون آنکه ادمین پیج مربوطه بفهمد ببنید، وارد کرده و سپس enter کیبورد را بزنید.

مخفی دیدن استوری

بعد از انجام این کار سیستم این سایت بعد از بررسی و تحلیل خود، استوری های در حال انتشار و موجود آن پیج و حتی هایلایت هایی که در قسمت بیو اینستاگرام پیج مربوطه وجود دارد را برای شما نشان خواهد.

برای مشاهده استوری بر روی نوشته stories که بعد از جستجو ظاهر شده است. کلیک و یا لمس کرده و استوری های موجود را مشاهده کنید. همچنین میتوانید بر روی نوشته download در پایین استوری نمایش داده شده را انتحاب و به ذخیره استوری مربوطه در حافظه سیستم خود بپردازید.

مخفی دیدن استوری در اینستاگرام

البته همانطور که گفتیم میتوانید با این روش هایلایت های منتشر شده آن پیج را هم مشاهده کنید. که به همین منظور در صفحه نخست به قسمت story highlights وارد شده و بر روی هایلایت های موجود کلیک کنید. البته این روش زمانی میتوانید کار کند که پیج های مد نظر شما پرایویت نباشند که در ادامه به روشی میپردازیم که میتوانید به استوری های پیج های پرایویت هم به صورت مخفی مشاهده کرده باشید.

استفاده از ترفند قطع اینترنت برای مخفی دیدن استوری

قبل از اینکه شروع به توضیح این ترفند بپردازیم باید خدمت شما عزیزان اعلام کنیم که این ترفند با تستی که ما انجام دادیم فعلا تا این تاریخ که این پست منتشر شده درست کار کرده و شما میتوانید با استفاده از این روش به دیدن استوری بدون سین خوردن و بدون آنکه طرف مقابل در لیست مشاهده کننده های استوری خود، پیج شما را ببنید، استفاده کنید اما به احتمال بالا در آینده این روش هم از کار بیوفتدد.

برای استفاده از این ترفد کافی است وارد پیج خود شده و در صفحه هوم، صفحه را لمس و به پایین بکشید یا به قولی صفحه را رفرش کنید. با رفرش کردن صفحه هوم، استوری های تازه انتشار یافته برای شما ظاهر خواهد شد.

بعد از بروز رسانی صفحه هوم حال اینترنت گوشی خود را قطع کنید و سپس به مشاهده استوری های مد نظر خود بپردازید و بعد از اتمام مشاهده خود، از اینستاگرام خارج شده و بعد از قسمت تنظیمات برنامه گوشی خودتان برنامه اینستاگرام را در بین برنامه های نصب شده پیدا کرده و توقف اجباری اینستاگرام را در این قسمت انتخاب کنید.

حال میتوانید اینترنت خود را فعال کرده و سپس به فعالیت های معمولی خود بپردازید و با خیال راحت نیز میتوانید اینستاگرام خود را باز کرده و و از آن استفاده کنید بدون آنکه ادمین پیج مربوطه بفهمد شما به استوری آن نگاه کرده اید. چون پیج شما با استفاده از این روش در لیست پیج های مشاهده کننده آن استوری قرار نگرفته است.

جمع بندی

امروز به دو روش اشاره شد که میتوان با بهره گیری از آنها به صورت مخفی به استوری دیگران نگاه کرد. البته برای دیدن استوری بدون سین خوردن پیج های پرایویت باید از روش دوم استفاده کرده باشید.

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
guest
18 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

آخرین روش های تشخیص فالوور فیک اینستاگرام 2021

آخرین روش های تشخیص فالوور فیک اینستاگرام 2021

اگر برای مدتی در اینستاگرام فعالیت کرده باشید، مطمئناً می‌دانید فالوور فیک یعنی چه! فالوور فیک به فالوورهایی از پیج شما گفته می‌شود که هویت واقعی نداشته و به همین دلیل باعث کاهش نرخ تعامل می‌شوند. از این رو شناسایی و حذف فالوورهای فیک در اینستاگرام از اهمیت زیادی...

ادامه مطلب