نویسنده: نادر عبدی
2023-09-30

کسب درآمد میلیاردی از اینستاگرام چطور ممکنه؟

کسب درآمد میلیاردی از اینستاگرام چطور ممکنه؟ اینستاگرام این روزها به عنوان بخش جدا نشدنی زندگی اکثر مردم تبدیل شده و شاید افراد زیادی در طول روز ساعات زیادی را در این پلتفرم بگذرانند. عده ای برای گذران وقت و تفریح در اینستاگرام هستند، اما عده زیادی هم کسب درآمدهای کلان از این اپلیکیشن را […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

کسب درآمد میلیاردی از اینستاگرام چطور ممکنه؟ اینستاگرام این روزها به عنوان بخش جدا نشدنی زندگی اکثر مردم تبدیل شده و شاید افراد زیادی در طول روز ساعات زیادی را در این پلتفرم بگذرانند. عده ای برای گذران وقت و تفریح در اینستاگرام هستند، اما عده زیادی هم کسب درآمدهای کلان از این اپلیکیشن را یاد گرفته اند و در این سال ها افراد زیادی از طریق اینستاگرام میلیاردها پول به جیب زده اند. از اینفلوئنسرها و بلاگرها گرفته تا فروشگاه های مجازی در اینستاگرام که همگی توانستند درآمدهای میلیاردی در اینستاگرام داشته باشند نمونه ای بارز برای رسیدن به موفقیت در این فضا هستند. در این مقاله قصد داریم راه های کسب درآمد میلیاردی از اینستاگرام را بررسی کنیم.

خرید فالوور اینستاگرام

آیا واقعا از اینستاگرام می توان به درآمد میلیاردی رسید؟

همانطور که اشاره داشتیم افراد زیادی در این سال ها توانستند میلیاردها پول از این اینستاگرام درآمد داشته باشند. بنابراین پاسخ به این سوال قطعا بله است و رسیدن به درآمد میلیاردی در اینستاگرام ممکن است. اکثر درآمدهای میلیاردی در پلتفرم اینستاگرام برای واینرها و بلاگرها بوده است که از طریق تبلیغات برای کمپانی های کوچک و بزرگ توانستند میلیاردر شوند.

برای محاسبه‌ی درآمد یک بلاگر، واینر و یا اینفلوئنسر کار سختی نباید بکنید، فقط کافیست تعداد استوری های یک روز یک فرد را محاسبه کنید و ضربدر یک عدد حداقلی برای استوری تبلیغاتی کنید. 

به عنوان مثال همین امروز محمدامین کریم پور از واینرهای مشهور و قدیمی اینستاگرام که 5 میلیون فالوور دارد، 5 استوری تبلیغاتی در پیج خود قرار داده است. اگر در کمترین حالت برای هر استوری 10 میلیون تومان هم دریافت کند، یعنی روزانه 50 میلیون تومان و ماهانه 1.500.000.000 تومان درآمد دارد.

آیا کسب درآمد میلیاردی از اینستاگرام ممکن است؟

بنابراین می توان نتیجه گرفت که برای درآمد میلیاردی در اینستاگرام، باید به فالوورهای میلیونی یا حداقل چند صد هزار نفری رسید. محمد امین کریم پور فقط یک نمونه از افراد موفق در اینستاگرام بود و همانطور که اولین نفر نبود، آخرین نفر هم در این زمینه نبوده است و پس از او دیدیم که افراد دیگری مانند سرنا امینی، مهسا پورمشکی و … درآمدهای میلیاردی در اینستاگرام بدست آوردند.

اما باید به این نکته هم اشاره داشته باشیم که فقط واینر شدن و تولید محتوای طنز در اینستاگرام شما را به درآمد میلیاردی نمی رساند و شما راه های دیگری هم پیش روی خود دارید. از آموزش اینستاگرام و یوتیوب گرفته تا آموزش فتوشاپ، آموزش آشپزی، بلاگری در زمینه لوازم آرایشی و فود بلاگری، تولید محتوای روزمره و … می توانند باعث موفقیت افراد در اینستاگرام شوند.

قواعد اینستاگرام را به خوبی یاد بگیرید!

اولین موضوع در مورد موفقیت در اینستاگرام، یادگیری قواعد و الگوریتم آن است. همانطور که میدانید بیشترین وقتی که یک فرد در اینستاگرام سپری می کند، در فضای اکسپلور اینستاگرام است. بنابراین برای موفقیت در اینستاگرام، باید به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کنید. 

اما چطور به اکسپلور اینستاگرام برسیم؟ شما برای رسیدن به اکسپلور اینستاگرام، کارهای مختلفی را باید انجام دهید. از تولید محتوای مستمر گرفته تا خلاقیت و نوآوری در تولید محتوا، هشتگ گذاری اصولی، تولید محتوا بر اساس الگوریتم اینستاگرام، استوری های مفید و روزانه و حتی خرید فالوور واقعی می تواند شما را به اکسپلور و در نهایت فالوورهای میلیونی برساند. 

یادگیری قواعد اینستاگرام، مهمترین عامل کسب درآمد میلیاردی از اینستا

در روزهای ابتدایی که اینستاگرام فراگیر شد، اصلی ترین معیار برای تشخیص موفقیت یک فرد، میزان فالوور او بود. اما در حال حاضر آمار Insight یک پیج نشانگر میزان موفقیت آن فرد است. در آمارهای اینسایت اینستاگرام می توانید میزان بازدید از پست های یک فرد، میزان به اشتراک گذاشتن پست ها، میزان لایک و کامنت، میزان تعامل و به طور کلی میزان موفقیت یک پیج را مشاهده کنید.

با این حساب می توان گفت هر چقدر که بازدید پیجتان بالاتر باشد، درآمد بیشتری خواهید داشت. برای میزان بازدید بیشتر باید به اکسپلور راه پیدا کنید و از هشتگ های اصولی استفاده کنید تا در هشتگ های مرتبط با حوزه فعالیتتان هم نمایش داده شوید. همچنین سعی کنید به خوبی با فالوورهایتان تعامل داشته باشید و هیچگاه، در هیچ شرایطی دست از فعالیت برندارید.

بدون تبلیغات در اینستاگرام به درآمد میلیاردی نمی رسید!

در بخش های قبلی راه هایی را برای رسیدن به اکسپلور و پیشرفت در فضای اینستاگرام عنوان کردیم، اما قطعا کار سختیست که در کوتاه مدت با روش های ارگانیک به فالوور زیادی برسید. شما باید به سراغ تبلیغات بروید تا بتوانید هر چه سریعتر به فالوورهای بیشتر برسید. 

در واقع هر چقدر هزینه کنید راحت تر می توانید به فالوورهای بیشتر و در نتیجه به درآمد بیشتری برسید. تبلیغات پیجتان در پیج های بزرگتر و قدرتمندتر می تواند تاثیر زیادی در رشد پیج شما داشته باشد. البته پس از مدتی که شما هم به جمع فالوور بالاهای اینستا پیوستید، می توانید درخواست همکاری با افرادی که در زمینه مرتبط با شما فعالیت دارند داشته باشید و از طریق پیج آنها به شهرت بیشتری برسید.

خرید فالوور واقعی یک راه سریع برای رسیدن به فالوور و درآمد بیشتر!

احتمالا نام فالوور فیک به گوشتان زیاد خورده باشد. به هیچ عنوان خرید فالوور فیک به هیچ یک از افراد فعال در اینستاگرام توصیه نمی شود. اما شما می توانید با خرید فالوور واقعی اینستاگرام با سرعت بیشتری رشد کنید. فالوور واقعی نه تنها آسیبی به پیج شما نمی رساند، بلکه می تواند در کوتاه مدت میزان دیده شدن شما در اینستاگرام را افزایش دهد. 

با خرید فالوور واقعی زودتر میتوانید به کسب درآمد برسید!

البته به جز فالوور واقعی، شما می توانید با خرید لایک واقعی، کامنت و دیگر عوامل تعاملی در اینستاگرام، آمار پیجتان را بهبود ببخشید و از این طریق اینستاگرام توجه بیشتری به شما خواهد داشت. در نتیجه اینستاگرام شما را به اکسپلور خواهد برد و از این طریق می توانید بهتر دیده شوید.

ایده های کسب درآمد میلیاردی از اینستاگرام

به جز مواردی که تا به اینجا گفته ایم، مهمترین اصل در اینستاگرام که همیشه ثابت بوده است و با آپدیت الگوریتم اینستاگرام هم این موضوع تغییر نکرده، نوآوری و استفاده از ایده های ناب بوده است. هرچقدر از ایده های بهتری برای تولید محتوا استفاده کنید، اینستاگرام هم بهای بیشتری به شما خواهد داد. به همین منظور در ادامه به معرفی چند ایده برای کسب درآمد میلیاردی از اینستاگرام می پردازیم تا بتوانید سریعتر به درآمد برسید و آن را افزایش دهید.

کسب درآمد از آموزش دادن

آموزش اینترنتی و مجازی در این سال ها پیشرفت خیره کننده ای داشت. شاید کرونا برای این حوزه شغلی سود بسیاری داشت و کسب و کار در این زمینه را به خوبی در بین مردم جا انداخت. صنعت آموزش بسیار پولساز است، به خصوص اگر موضوعاتی را برای آموزش انتخاب کنید که کمتر به آنها پرداخته شده است.

معمولا آموزش کسب درآمد از اینستاگرام، آموزش کسب درآمد از یوتیوب و به طور کلی آموزش راه اندازی کسب و کار طرفداران بیشتری در بین کاربران اینستاگرام دارد. با فراگیر شدن حوزه ارز دیجیتال و بیت کوین ها، آموزش در این زمینه هم توانست بسیار موفق ظاهر شود و افرادی که در این مبحث به فعالیت پرداختند، توانستند به درآمدهای میلیاردی از اینستاگرام برسند.

البته به این نکته هم باید توجه داشت که افرادی در اینستاگرام و فضای مجازی اقدام به رویا فروشی می کنند و به کسب درآمد می پردازند. قطعا این کار نمی تواند کار درستی باشد و بهتر است در حوزه ای که تسلط کامل دارید اقدام به ارائه آموزش کنید.

بهترین ایده ها برای کسب درآمد میلیاردی از اینستا

کسب درآمد از همکاری در فروش

همکاری در فروش از جمله مواردی است که افراد فعال در حوزه وب و سئو با آن آشنایی دارند. همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ در این سال ها بین فعالان دیجیتال مارکتینگ به خوبی جا افتاده و افراد زیادی به آن روی آورده اند. شما بدون اینکه محصولی برای فروش داشته باشید می توانید در حوزه ای مشخص اقدام به فعالیت کنید و پس از کسب موفقیت در جذب مخاطب، با صاحبان کسب و کار و محصولات فروشگاهی همکاری داشته باشید.

از طریق همکاری در فروش می توانید با همان پورسانت های کمی که دریافت می کنید پس از مدتی به یک میلیونر یا حتی میلیاردر در اینستاگرام تبدیل شوید. 

کسب درآمد از فروش کالا و خدمات

فروشگاه های فیزیکی در این سال ها به این نتیجه رسیدند که اگر به دنبال ماندگاری و کسب موفقیت هستند، باید در فضای مجازی هم به فعالیت بپردازند. از فروشگاه های لوازم خانگی گرفته تا بوتیک ها و فعالان حوزه پوشاک در فضای مجازی توانسته اند به موفقیت برسند.

اگر شما هم کوچکترین محصولی را برای فروش دارید، می توانید یک پیج فروشگاهی راه اندازی کنید و پس از مدتی به یک فروشگاه بزرگ اینترنتی تبدیل شوید. بسیاری از فروشگاه های اینستاگرامی که در حال حاضر می بینید، روزی از هزار فالوور شروع کرده اند و در حال حاضر چند صد هزار و حتی چند میلیون فالوور دارند.

کسب درآمد از بلاگری

پیش از این بارها به درآمد میلیاردی بلاگرها از اینستاگرام اشاره داشتیم. در این سال ها قطعا فود بلاگرها از پردرآمدترین افراد در ایران بوده اند. البته این شغل فقط در ایران رواج نداشته و در تمام دنیا به یک شغل محبوب تبدیل شده است. فود بلاگر تنها شغل پردرآمد در زمینه بلاگری نیست و بلاگری در زمینه لوازم آرایشی، استایلیست، مُد بلاگری، بلاگری روزمره و حتی آنتی بلاگری از جمله حوزه هایی هستند که می توانند درآمدهای میلیاردی در اینستاگرام داشته باشند.

البته که بلاگری هم سختی های خود را دارد و شاید کمتر کسی این سختی ها را بپذیرد. به عنوان مثال فود بلاگرها شخصیت های عجیبی پیدا کرده اند و شاید کمتر کسی قبول کند که با آن مدل گفتار و رفتار در جامعه شناخته شود. یا به عنوان مثال همین جلوی دوربین رفتن و صحبت کردن با افرادی که نمی بینید، کار سختی خواهد بود و شاید بسیاری از ما جرات انتشار فیلم ها و صدای خود در فضای مجازی را نداشته باشیم.

جمع بندی و پایان

کسب درآمد میلیاردی از اینستاگرام راه های مختلفی دارد، اما تمام این راه ها به یک نقطه میرسد که آن هم افزایش فالوور است. هرچقدر فالوورهای شما افزایش پیدا کند، میزان درآمد شما هم از اینستاگرام بیشتر خواهد شد. افزایش فالوور به طور اصولی و رایگان کار سختیست و بهتر است در کنار تولید محتوای روزانه و مستمر، به سراغ خرید لایک و کامنت و خرید فالوور واقعی بروید تا از این طریق خیلی سریعتر رشد کنید. در این مقاله سعی کردیم ایده های مختلفی را برای کسب درآمد از اینستاگرام مطرح کنیم تا در شروع کارتان برای درآمدزایی در فضای مجازی به شما کمک کرده باشیم.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!