نویسنده: نادر عبدی
2023-07-15

افزایش فالوور در یک روز چطور ممکن است؟

اگر فعالیت بیزینسی در اینستاگرام داشته باشید قطعا یکی از دغدغه های اصلی شما افزایش فالوور پیج اینستاگرام تان است. تا زمانی که به اندازه کافی فالوور نداشته باشید نمی توانید بازخورد خوبی از کسب و کارتان در اینستاگرام دریافت کنید. احتمالا شما هم دوست دارید در یک روز کلی فالوور جذب کنید. کیه که […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

اگر فعالیت بیزینسی در اینستاگرام داشته باشید قطعا یکی از دغدغه های اصلی شما افزایش فالوور پیج اینستاگرام تان است. تا زمانی که به اندازه کافی فالوور نداشته باشید نمی توانید بازخورد خوبی از کسب و کارتان در اینستاگرام دریافت کنید. احتمالا شما هم دوست دارید در یک روز کلی فالوور جذب کنید. کیه که دوست نداشته باشه؟ ولی آیا واقعا افزایش فالوور در یک روز امکان پذیر است؟ اصلا میشه تعداد زیادی فالوور واقعی را در یک روز به پیج مان اضافه کنیم؟
جواب این سوال بله است، اما در چه شرایطی؟! در این مقاله قصد داریم تمام راه های افزایش فالوور در یک روز را به شما بگوییم. اگر دنبال سریع ترین راه برای افزایش فالوور اینستاگرام در یک روز هستید تا انتهای این مقاله همراه سایت اینبو باشید.

خرید فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور در یک روز؛ از دروغ تا واقعیت!

افزایش فالوور در یک روز امکان پذیر است و چیزی دست نیافتنی نیست! فقط کافیه کمی پول خرج کنید و در اینستاگرام تبلیغ کنید. به همین سادگی می توانید در کمتر از چند ساعت فالوورهای واقعی جذب کنید. اما آیا همیشه می توان برای جذب فالوور واقعی هزینه زیاد کرد؟ قطعا اینطور نیست! هرکسی نمی تواند در اینستاگرام برای بالا بردن فالوورهایش تبلیغ کند. کسب و کارهای کوچک باید از راه میانبر برای جذب فالوور واقعی استفاده کنند که بهش می گویند هک رشد. یعنی با کمترین امکانات به بالاترین بازخورد دست یابید. حالا چطور ممکن است؟ در ادامه همراه ما باشید تا شما را با سریع ترین روش های افزایش فالوور در یک روز آشنا کنیم.

بهترین راه های افزایش فالوور در یک روز

راه های افزایش فالوور اینستاگرام در یک روز

انتشار پست های مشترک در اینستاگرام

یکی از جالب ترین روش ها برای افزایش فالوور در یک روز انتشار پست های مشترک با همکاران یا پیج های مرتبط با شماست. قبلا پیج هایی را دیده ایم که با این روش در یک روز بیش از 10 هزار فالوور واقعی جذب کرده اند. شما هم می توانید از این روش برای جذب فالوور در یک روز استفاده کنید به شرط اینکه با پیج های همکار یا مرتبط به حوزه کاری خودتان در تعامل باشید تا حاضر شوند با شما پست مشترک منتشر کنند.
در این روش پست شما مشترکا در یک پیج دیگر هم منتشر می شود و تمام فالوورهای آن پیج پست شما را می بینند. این فوق العاده است چون به راحتی می توانید پیج خود را به هزاران نفر معرفی کنید و کلی فالوور جدید در یک روز جذب کنید.
با استفاده از ویژگی Collabs اینستاگرام که مخفف کلمه Collaborate و به معنای همکاری است می توانید پست های مشترک منتشر کنید. اگر نمی دانید چطور پست مشترک منتشر کنید قبلا در بلاگ اینبو مقاله “آموزش گذاشتن پست مشترک در اینستاگرام” را برای شما آماده کرده ایم. پیشنهاد می کنیم حتما این آموزش کاربردی را بخوانید.

جذب فالوور از اکسپلور اینستاگرام

یکی از سریع ترین روش ها برای افزایش فالوور در یک روز جذب فالوور از طریق اکسپلور اینستاگرام است. اگر پست شما وارد اکسپلور اینستاگرام شود ورودی فوق العاده بالایی را می تواند جذب کند و ممکن است در کمتر از یک روز فالوورهای پیج تان چند برابر شود. در بسیاری از مواقع ممکن است تا 3 روز پست شما در اکسپلور ماندگار شود و جذب فالوور برای شما ادامه دار باشد.

اکسپلور اینستاگرام؛ سریع ترین روش افزایش فالوور در یک روز

به نظرم اکسپلور اینستاگرام برای کسب و کارهای کوچک که توانایی هزینه کردن برای تبلیغات را ندارند بسیار مهم است چون واقعا بدون هیچ هزینه ای می توانید کلی فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. حالا شاید بپرسید چطور پست های خود را وارد اکسپلور کنیم؟ ما قبلا در بلاگ اینبو مقاله “ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام” را برای شما آماده کرده ایم که پیشنهاد می کنیم همین حالا مطالعه بفرمایید.
اما به طور کلی باید پیجی داشته باشید که مخاطبان تان عاشقش باشند. یعنی هر روز پیج شما را چک کنند، استوری ها و پست های جدید شما را ببینند و با شما در تعامل باشند. در این صورت اینستاگرام هم عاشق پیج شما می شود و پیج تان را برای ورود اکسپلور آماده می کند. اما در مرحله بعد باید توانایی تولید پست های جذاب و خلاقانه را داشته باشید. اگر بتوانید محتوای جذابی تولید کنید که مخاطبان زیادی را درگیر خود کند قطعا پست شما وارد اکسپلور می شود و کلی فالوور فقط در یک روز جذب می کنید.
اما اگر شما توانایی تولید محتوای جذاب را ندارید و دوست دارید سریع پست های خود را وارد اکسپلور کنید و در یک روز فالوورهای زیادی جذب کنید ما یک راه کار عالی برای شما داریم. با خدمات ورود به اکسپلور اینستاگرام سایت اینبو سریعا پست های خود را وارد اکسپلور کنید. به راحتی با خرید اکسپلور تضمینی از سایت اینبو می توانید هر پستی که مد نظرتان است را وارد اکسپلور کنید و در یک روز هزاران فالوور دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر کافیست از منوی خدمات روی خدمات اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید.

خرید فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور در یک روز با خرید فالوور اینستاگرام به راحتی امکان پذیر است. با خرید فالوور می توانید در مدت زمان کوتاهی عدد فالوورهای پیج تان را به هر میزان که بخواهید بالا ببرید. اگر دنبال فالوورهای واقعی و هدفمند برای کسب و کارتان هستید خرید فالوور به شما پیشنهاد نمی شود! چون درصد بالایی از فالوورهای فروشی فیک هستند. اما اگر به دنبال بیشتر دیده شدن برندتان هستید قطعا تعداد فالوورهای پیج تان بسیار مهم است. در این صورت خرید فالوور به شما پیشنهاد می شود.
ما در سایت اینبو بنا به نیاز شما 8 پلن خرید فالوور به شما ارائه می دهیم. از ارزان و اقتصادی تا باکیفیت و گران تر! اگر دنبال فالوور ارزان هستید خرید فالوور خارجی را به شما پیشنهاد می دهیم. اما اگر کیفیت دنبال کنندگان مد نظرتان است فالوور پلن الماسی را به شما پیشنهاد می کنیم که هم ایرانی است و هم پروفایل ها واقعی هستند. برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم از منوی خدمات روی گزینه خرید فالوور اینستاگرام کلیک کنید.

تبلیغات در اینستاگرام

افزایش فالوور در یک روز با تبلیغات در اینستاگرام

و بالاخره سریع ترین راه برای افزایش فالوور اینستاگرام در یک روز تبلیغات در پیج های اینستاگرام است. این راه بهترین راه برای جذب فالوور واقعی در یک روز است اما بزرگترین عیبی که دارد این است که هزینه بر است آن هم هزینه سنگین! در واقع اگر واقعا به دنبال جذب سریع فالوور هستید باید بودجه تبلیغاتی زیادی داشته باشید در غیر اینصورت به هیچ وجه نمی توانید از این روش استفاده کنید.
البته این را هم بدانید اگر تجربه ای در تبلیغات اینستاگرام نداشته باشید باز هم ممکن است سرتان کلاه برود. چون در خیلی از پیج هایی که قصد دارید تبلیغ کنید ادمین پیج برای نشان دادن بازخورد مثبت از تبلیغات درون پیجش برای شما فالوور فیک میزند! اگر این همه هزینه کنید و فالوور فیک نصیب تان شود واقعا فاجعه است. پس تبلیغات هم اگر حساب شده نباشد سودی برای شما نخواهد داشت.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم بهترین و سریع ترین روش های ممکن برای افزایش فالوور در یک روز را به شما بگوییم. اگر واقعا دنبال جذب سریع فالوور در یک روز هستید و نمی توانید زیاد هزینه کنید بهتر است روی جذب فالوور از اکسپلور تمرکز کنید چون هم هزینه بسیار پایینی دارد و هم اینکه ورودی بسیار بالایی دریافت خواهید کنید. اگر هم توانایی هزینه کردن را دارید پیشنهاد می کنیم از تبلیغات در اینستاگرام برای جذب فالوور سریع استفاده کنید. امیدواریم از این مقاله که به صورت اختصاصی از سایت اینبو منتشر شده است استفاده کافی را برده باشید. منتظر نظرات و پیشنهادات شما در بخش کامنت ها هستیم.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!