نویسنده: نادر عبدی
2023-09-27

درآمد پیج های معروف اینستاگرام چقدر است؟

درآمد پیج های معروف اینستاگرام در این روزها به قدری زیاد شده است که شاید تمام افراد جامعه برای یکبار هم که شده به سرشان زده تا برای فعالیت در اینستاگرام اقدام کنند. قطعا شما هم موافق هستید که اینستاگرام در این سال ها توانست انقلاب بزرگی را در زندگی مردم دنیا به وجود آورد […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

درآمد پیج های معروف اینستاگرام در این روزها به قدری زیاد شده است که شاید تمام افراد جامعه برای یکبار هم که شده به سرشان زده تا برای فعالیت در اینستاگرام اقدام کنند. قطعا شما هم موافق هستید که اینستاگرام در این سال ها توانست انقلاب بزرگی را در زندگی مردم دنیا به وجود آورد و به طور کلی سبک زندگی را تغییر داده است. البته که همیشه نباید فقط افراد موفق یک حوزه را دید و باید اشاره داشت در این مسیر شاید میلیون ها نفر موفق نشدند و با صرف وقت زیادی در اینستاگرام به درآمد قابل توجهی نرسیدند. در این مقاله قصد داریم درآمد پیج های معروف اینستاگرام را مورد بررسی قرار دهیم.

خرید فالوور اینستاگرام

پیج های معروف اینستاگرام چقدر درآمد دارند؟

پیج های معروف اینستاگرام چقدر درآمد دارند؟

به طور کلی با توجه به این که برای مشاغل اینستاگرامی مانند بلاگری، واینرها، اینفلوئنسرها و اینستاگرامرها، صنف مشخصی وجود ندارد، پیج های معروف می توانند نرخ درآمد و تبلیغات خود را مشخص کنند. البته این نرخ نباید نسبت به دیگران چندان متفاوت باشد تا بتوان در این حوزه به رقابت پرداخت. اما قطعا مهمترین معیار برای افزایش درآمد از اینستاگرام، افزایش فالوور واقعی و افزایش بازدید از یک پیج است. 

هرچقدر محتوای جذاب تری در یک پیج تولید شود، مخاطبان بیشتری به این پیج جذب می شوند و در نتیجه تعامل با پیج های معروف بالاتر رفته و از این طریق یک جامعه هدف گسترده در این پیج حضور دارند. به همین دلیل هم شرکت ها و افرادی که نیاز به تبلیغ کسب و کار یا پیج خود را دارند به این پیج های معروف مراجعه می کنند تا بتوانند در زمینه کسب و کار مجازی موفق شوند. 

با توجه به توضیحاتی که تا به اینجای کار دادیم، پیج های معروف اینستاگرامی با توجه به میزان فالوور می توانند درآمدهای متفاوتی داشته باشند. گاهی این درآمد برای یک ماه به چند میلیارد هم می رسد. اما افرادی که کمتر از 100 هزار فالوور دارند، درآمدهای معمولی میلیونی دارند که با افزایش فالوور می توانند این درآمد را افزایش دهند.

آیا واقعاً می‌توان از اینستاگرام کسب درآمد کرد؟

چطور از اینستاگرام کسب درآمد داشته باشیم؟

بله قطعا می توان از اینستاگرام کسب درآمد کرد، اما این موضوع شروط مختلفی دارد. اولین شرط برای رسیدن به درآمد از اینستاگرام، افزایش فالوور واقعی است. هنگامی که از عنوان فالوور واقعی استفاده می کنیم، یعنی باید به همراه افزایش فالوور، تعامل با فالوورها و در نتیجه بازدید از پست ها و استوری ها نیز افزایش پیدا کند. 

برای کسب درآمد از اینستاگرام نباید عجول باشید و نباید به زودی در کار جا بزنید. در این مسیر احتمالا بارها و بارها خسته شوید و از طرف اطرافیان کار شما پذیرفته نشود. به همین دلیل باید برای کسب درآمد از اینستاگرام صبر ایوب داشته باشید و به صورت مستمر فقط و فقط به تولید محتوا بپردازید. قطعا اینستاگرام مانند اطرافیان شما نخواهد بود و برای این کار شما ارزش قائل خواهد شد. در واقع هرچقدر که تولید محتوای مستمر و جذاب داشته باشید، اینستاگرام هم بهای بیشتری به شما خواهد داد و بالاخره با روزی مواجه خواهید شد که تمام پست هایتان بلا استثناء به اکسپلور می روند.

اینستاگرام هیچ محدودیتی برای هیچ فردی قائل نشده و تفاوتی میان پولدار و فقیر نگذاشته است. البته که افراد پولدار و ثروتمند شاید بتوانند با تبلیغات به سرعت رشد کنند، اما در صورتی که سرمایه اولیه برای فعالیت در اینستاگرام هم نداشته باشید مهم نیست و به راحتی می توانید با تولید محتوای جذاب و خلاقانه مخاطبان خود را جذب کنید. 

پس از مدتی قطعا جواب زحمات خود را خواهید گرفت و می توانید با رسیدن فالوورهایتان به بالای 20 هزار، شروع به تبلیغات کنید. البته شاید قبل از آن هم بتوانید با پول های کم کار را شروع کنید و به کسب درآمد از اینستاگرام بپردازید. اینکه پیج شما یا هر کسی بتواند به یکی از پیج های معروف اینستاگرام تبدیل شود، اصلا مسئله‌ی دور از ذهنی نیست.

میزان کسب درآمد از اینستاگرام چقدر است؟

میزان کسب درآمد از اینستاگرام چقدر است؟

همانطور که پیشتر هم اشاره داشتیم کسب درآمد از اینستاگرام به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان نرخ ثابتی برای آن عنوان کرد. حتی درآمد پیج های معروف اینستاگرام ثابت نیست و در هر ماه ممکن است مبلغ متفاوتی به حسابشان واریز شود. البته تمام پیج های معروف مختص واینرها و بلاگرها نیست و بسیاری از کسب و کارها و فروشگاه های مجازی وجود دارند که حتی فالوور میلیون دارند. قطعا این پیج ها از طریق فروش محصولات به کسب درآمد می پردازند و به طور کلی کلی میزان درآمدشان هم با اینفلوئنسرها متفاوت خواهد بود.

اما اگر بخواهیم در مورد میزان درآمد اینفلوئنسرهای معروف اینستاگرام صحبت کنیم، باید به میزان فالوور و فعالیت آنها در ماه نگاه کنیم. به عنوان مثال فردی مانند مجتبی شفیعی که در زمینه تولید محتوای طنز فعالیت دارد، در ماه های اخیر فعالیت چندانی نداشته و فقط بیشتر استوری گذاشته است. در زمانی که این فرد با شرکت های مختلف و معتبری همچون چای شهرزاد همکاری داشت و پست های باکیفیت و فوق العاده ای در اینستاگرام منتشر می کرد، قطعا درآمد بیشتری نسبت به الان داشت. البته که استوری های روزانه تبلیغاتی هم درآمد کمی ندارند و با توجه فالوورهای این فرد که 3 میلیون نفر فالوور دارد، درآمد قابل توجهی در ماه خواهد داشت.

با این وجود اگر بخواهیم یک میانگین و بازه درآمدی برای پیج های معروف اینستاگرام عنوان کنیم باید با توجه به میزان فالوور آنها این مسئله را بررسی کنیم. به عنوان مثال پیج های زیر 100K، نزدیک به 20 تا 30 میلیون تومان در ماه درآمد دارند. اما پیج های 100 تا 500 هزار فالوور، درآمدهای بالای 100 تا 200 میلیون تومان هم دارند. پیج های میلیونی هم قطعا درآمدهای میلیاردی دارند و اگر فعالیت مستمر و مفید داشته باشند در هر ماه بیش از یک میلیارد درآمد خواهند داشت.

درآمد اینستاگرام از کجاست؟

اپلیکیشن اینستاگرام در این سالها انقلاب بزرگی را در زمینه کسب و کار رقم زده است و توانسته افراد زیادی را ثروتمند کند. اما خود اینستاگرام از چه طریقی به درآمد می رسد؟

در سال های ابتدایی شاید کمتر کسی مارک زاکربرگ را می شناخت و ساخت این برنامه توسط او را تایید می کرد. اما در حال حاضر برنامه اینستاگرام از طریق تبلیغات به صورت ماهانه حداقل 5 میلیون دلار درآمد دارد. علاوه بر آن با توجه به برخی از خدماتی که به برخی از پیج ها ارائه می دهد می تواند درآمدهای دیگری نیز داشته باشد.

میزان درآمد اینفلوئنسرهای ایرانی از اینستاگرام

اینفلوئنسر یکی از مشاغلی است که در اینستاگرام رواج پیدا کرده و افراد زیادی برای اشتغال در این زمینه مشتاق هستند. اینفلوئنسرها را می توان به سه دسته زیر تقسیم کرد:

  • واینرها
  • بلاگر ها
  • سلبریتی ها

میزان درآمد واینرهای اینستاگرام

واینرها در واقع همان افرادی هستند که با تولید محتوای طنز توانسته اند به شهرت برسند. از محمدامین کریم پور گرفته که از واینرهای قدیمی ایرانی بوده تا پوریا عزیزی و حتی پیج فالس کلاب که به تازگی شهرت زیادی پیدا کرده است، اینفلوئنسرهای محبوب در این زمینه هستند. 

درآمد واینرها به فعالیت آنها و فالوورشان بستگی دارد. همانطور که پیشتر هم مثالی در مورد مجتبی شفیعی به عنوان یکی از واینرها مطرح کردیم، در صورتی که میزان فعالیت آنها در اینستاگرام کمتر شود، قطعا درآمدشان هم با کاهش روبرو خواهد بود. 

طبق مصاحبه ای که از محمدامین کریم پور در فضای مجازی پخش شد، این فرد با درآمدهایی که از تبلیغات در اینستاگرام داشت، توانست در یک سال بهترین خانه و ماشین را بخرد و بهترین زندگی را برای خود بسازد. پس قطعا درآمد واینرها از اینستاگرام بالای یک میلیارد در ماه است.

میزان درآمد اینفلوئنسرها از اینستاگرام

میزان درآمد بلاگرهای ایرانی اینستاگرام

بلاگری درواقع یکی دیگر از شاخه های شغل اینفلوئنسری است که به تولید محتوا در مورد زندگی روزمره می پردازد و در خلال این محتوا مطالب اختصاصی و آموزنده ای مانند آموزش آشپزی و دیگر هنرها به مخاطبان ارائه می شود.

یکی از حوزه هایی که در بلاگری بسیار موفق بوده است، بلاگرهای آرایشی هستند. صدف بیوتی شاخص ترین بلاگر در این زمینه است که البته به خارج از ایران مهاجرت کرده و در حال حاضر درآمدهای چندین هزار دلاری و حتی میلیون دلاری دارد.

میزان درآمد سلبریتی های اینستاگرام

سلبریتی ها در واقع افرادی هستند که شهرت خود را قبل از اینستاگرام هم داشتند و بدون کمک از اینستاگرام، فالوورهای چندین میلیونی کسب کرده اند. بازیگرها، خوانندگان، فوتبالیست ها و … در این دسته قرار می گیرند.

از کریستیانو رونالدو گرفته که بیشترین فالوور را در دنیا دارد، تا فوتبالیست ها و بازیگران ایرانی در پیج های اینستاگرامی خود به تبلیغات می پردازند و از این طرق کسب درآمد می کنند. بیشترین فالوور را در بین پیج های اینستاگرامی ایرانی، حسن ریوندی دارد و می توان گفت بیشترین درآمد بین سلبریتی ها از اینستاگرام را همین شخص دارد.

درآمد شاخ های اینستاگرام

شاخ های اینستاگرام در واقع افراد بی هنری هستند که با کارهای عجیب و غریب به شهرت رسیده اند. به عنوان مثال سحر تبر یکی از افرادی بود که با حاشیه های فراوان توانست فالوورهای زیادی را جذب کند و از این طریق درآمدهای خوبی هم داشت. البته به جز این شخص، افراد دیگری مانند داوود هزینه، وحید خزایی و حتی در بازه ای محسن افشانی که بازیگر بود در دسته شاخ های مجازی قرار می گرفتند.

این افراد هم با جذب فالوورهای میلیونی به خود توانستند یک شبه راه صد ساله را طی کنند و با تولید محتوای بی ارزش کسب درآمد میلیاردی داشته باشند.

کلام پایانی

درآمد پیج های معروف اینستاگرام از راه های مختلفی است و میزان درآمدشان هم به عوامل مختلفی بستگی دارد. از مینه فعالیتشان گرفته تا میزان فعالیت در ماه، میزان فالوور و میزان بازدید از پیجشان می تواند در این موضوع تاثیرگذار باشد. یکی از راهکارهایی که بسیاری از همین پیج های معروف هم از آن استفاده کرده اند، خرید فالوور واقعی است. بارها این مسئله به پیج های مختلف ایرانی نسبت داده شده است. خرید فالوور اینستاگرام واقعی می تواند بهترین راهکار برای افزایش فالوور و در نتیجه افزایش درآمد از اینستاگرام باشد.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!