نویسنده: نادر عبدی
2023-09-23

درآمد اینفلوئنسرهای خارجی اینستاگرام چقدر است؟

درآمد اینفلوئنسرهای خارجی اینستاگرام چقدر است؟ در این روزها که استفاده از فضای مجازی به خصوص پلتفرم اینستاگرام محبوبیت بالایی دارد و جایگاه مهمی را در زندگی هر فردی پیدا کرده است، مشاغل جدید و مختلفی به وجود آمده است. اینفلوئنسرها در واقع همان شاخ های مجازی هستند که با استفاده از فالوورهای بالای خود […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

درآمد اینفلوئنسرهای خارجی اینستاگرام چقدر است؟ در این روزها که استفاده از فضای مجازی به خصوص پلتفرم اینستاگرام محبوبیت بالایی دارد و جایگاه مهمی را در زندگی هر فردی پیدا کرده است، مشاغل جدید و مختلفی به وجود آمده است. اینفلوئنسرها در واقع همان شاخ های مجازی هستند که با استفاده از فالوورهای بالای خود و مخاطبان زیادی که دارند، می توانند به کسب درآمد بپردازند. در تمام دنیا این رویه به وجود آمده است و اینفلوئنسرها به یکی از پردرآمدترین افراد در جامعه تبدیل شده اند. در این مطلب قصد داریم درآمد اینفلوئنسرهای خارجی اینستاگرام را مورد بررسی قرار دهیم.

خرید فالوور اینستاگرام

اینفلوئنسر کیست؟

قبل از هر چیز بهتر است بدانید به چه کسانی اینفلوئنسر می گویند. در واقع افرادی که با استفاده از فضای مجازی توانسته اند مخاطبان زیادی را به خود جذب کنند و روی آنها تاثیر بگذارند، اینفلوئنسر نامیده می شوند. 

در امر بازاریابی و حوزه مشاغل، اینفلوئنسر کسی است که بتواند افراد را برای خرید یک محصول ترغیب کند. قطعا افرادی که در اینستاگرام فالوورهای میلیونی و چند صد هزار نفری دارند، به راحتی می توانند میزان خرید یک محصول را افزایش دهند. به همین دلیل هم کمپانی های مختلفی برای تبلیغات به اینفلوئنسرها مراجعه می کنند و اغلب پول های هنگفتی را می پردازند.

معروف ترین اینفلوئنسرهای اینستاگرام

اینفلوئنسر های اینستاگرام

همانطور که با معنی اینفلوئنسر آشنا شدید، باید این موضوع را متوجه شده باشید که اینفلوئنسر در هر فضایی می تواند به وجود بیاید. از یوتیوب گرفته تا توییتر و فیسبوک و حتی فضای واقعی می تواند باعث محبوبیت افرادی شود. در واقع سلبریتی هایی که از راه های دیگری به جز فضای مجازی به شهرت رسیده اند، می توانند نوعی اینفلوئنسر باشند و با تاثیرگذاری خود باعث افزایش فروش محصولات شوند. 

اینفلوئنسرهای اینستاگرام افرادی هستند که از همین طریق رشد کرده و توانسته اند به محبوبیت بالایی برسند. این افراد شاید در فضای بیرون از اینستاگرام شناخته شده نباشند و فقط چند صد هزار نفر فالوور اصلیشان، آنها را در کوچه و خیابان بشناسند. 

البته افراد زیادی از اینفلوئنسرها که در اینستاگرام با فالوورهای زیادی مشاهده می شوند، اقدام به خرید فالوور فیک هم کرده اند و نمی توان تمام فالوورهای آنها را به عنوان مخاطب هدفشان تلقی کرد. به همین دلیل هم بهتر است برای تشخیص یک اینفلوئنسر موفق در اینستاگرام به تعداد و میزان بازدید پست ها یا استوری هایشان دقت کنیم. 

انواع اینفلوئنسر های اینستاگرام 

اینفلوئنسرهای اینستاگرام را می توان بر اساس میزان فالوورشان به چند نوع مختلف دسته بندی کرد که عبارتند از:

  • مگا اینفلوئنسر: 1 میلیون فالوور به بالا دارند.
  • ماکرو اینفلوئنسر: بین 100هزار تا 1 میلیون فالوور دارند.
  • میکرو اینفلوئنسر: بین 10 هزار تا 100 هزار فالوور دارند.
  • نانو اینفلوئنسر: کمتر از 10 هزار فالوور دارند.
انواع اینفلوئنسر در اینستاگرام

پردرآمد ترین اینفلوئنسر های معروف دنیا

همانطور که پیش از این هم اشاره داشتیم، در تمام دنیا این جریان به راه افتاده است و فقط مختص ایران نمی شود. همانطور که در ایران هم افراد زیادی مانند محمدامین کریم پور، عرفان علیرضایی و … توانستند از طریق اینستاگرام به شهرت برسند و به نوعی اینفلوئنسرهای محبوب ایران شوند، در خارج هم افرادی از این طریق به کسب درآمد می پردازند.

درآمد اینفلوئنسر های اینستاگرام خارجی

درآمد اینفلوئنسرهای اینستاگرام با میزان فالوور و بازدید از پیج آنها ارتباط مستقیمی دارد. در واقع هرچقدر مخاطبان بیشتری داشته باشید، می توانید هزینه های بیشتری دریافت کنید.

درآمد اینفلوئنسر های خارجی از اینستاگرام چقدر است؟ طبق آمارهایی که از سایت های انگلیسی زبان بدست می آید، نانو اینفلوئنسر ها که از 6 تا 10 هزار فالوور واقعی دارند، برای هر پست تبلیغاتی نزدیک به 50 تا 80 دلار دریافت می کنند.

اما اینفلوئنسرهایی که از 50 تا 80 هزار نفر فالوور واقعی دارند، مبلغی نزدیک به 200 دلار برای هر پست تبلیغاتی دریافت می کنند. همچنین افرادی که از 250 هزار نفر تا 500 هزار نفر فالوور دارند، نزدیک به 600 تا 1000 دلار هم دریافت می کنند.

اینفلوئنسرهایی که فالورهای میلیونی دارند معمولا بیشترین مبالغ را دریافت خواهند کرد، اما نمیتوان هیچ کدام از این درآمدها را ثابت دانست. به هر حال بخش مهمی از بحث مربوط به تعیین مبالغ به خود اینفلوئنسر مربوط می شود و نرخ ثابتی برای این کار تعریف نشده است.

بیشترین درآمد اینفلوئنسرهای خارجی برای چه کسی است؟

پر درآمد ترین اینفلوئنسرهای اینستاگرام

در ادامه، به معرفی تعدادی از پردرآمدترین اینفلوئنسر های اینستاگرام در جهان می پردازیم.

کریستیانو رونالدو (اینفلوئنسر فوتبالیست)

کریستیانو رونالدو از محبوب ترین فوتبالیست های جهان است که رکورد بیشترین فالوور در اینستاگرام را به خود اختصاص داده و در حال حاضر بیشترین مخاطب را در این فضا دارد. به همین دلیل هم می توان گفت که بیشترین درآمد از طریق تبلیغات اینستاگرام به رونالدو اختصاص دارد که طبق تحقیقات این رقم برای تبلیغ هر پست به 3 میلیون دلار می رسد.

خابی لیم (اینفلوئنسر اینستاگرام)

پادشاه تیک تاک یا همان خابی معروف اینستاگرام که با حالت ساده‌ی دستان خود توانست به شهرت برسد، اینفلوئنسر دیگریست که به پردرآمدترین ها در این زمینه تبدیل شده است. خابی لیم طبق تحقیقات در هفته درآمدی 200 هزار دلاری دارد.

سلنا گومز (اینفلوئنسر موسیقی)

سلنا گومز اینفلوئنسر دیگریست که پس از رونالدو بیشترین فالوور را در اینستاگرام دارد. او که علاوه بر زمینه موسیقی در حوزه سینما نیز فعالیت دارد با حاشیه های متعدد خود به همراه جاستین بیبر، محبوبیت بیشتری پیدا کرد. این خواننده طبق تخمین های سایت های خارجی، ماهیانه 75 میلیون دلار از اینستاگرام درآمد دارد.

کایلی جنر (kylie jenner)

یکی از معروف ترین و محبوب ترین اینفلوئنسرهای خارجی کایلی جنر است که از طریق این فضا توانست به محبوبیت فوق العاده ای برسد. به طوری که فالوورهای او نزدیک به 400 میلیون نفر شده و توانسته از پرطرفدارترین افراد اینستاگرام باشد. قطعا با وجود این فالوورها باید او را در لیست پردرآمدترین اینفلوئنسرهای خارجی قرار داد. 

کریس بورکارد (اینفلوئنسر گردشگری)

پردرآمدترین اینفلوئنسرهای اینستاگرام خارجی فقط فوتبالیست ها و بازیگران نیستند و افرادی دیگر که در اینستاگرام تولید محتوای جذاب و خلاقانه داشته اند نیز توانسته اند درآمد خوبی داشته باشند. کریس بوکارد از جمله افرادیست که در زمینه گردشگری مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده و ماهیانه 1 میلیون دلار درآمد دارد.

پردرآمدترین اینفلوئنسرهای خارجی

مراد عثمان (اینفلوئنسر سفر)

یکی دیگر از افرادی که توانسته در زمینه سفر و گردشگری فالوورهای زیادی را به خود جذب کند، یک فرد روسی به نام مراد عثمان است. این فرد در سال 2012 با سفرهای جذابی که به همراه همسر خود به اقصی نقاط جهان داشت، توانست مخاطبان را به خود جذب کند و در حال حاضر ماهیانه 1 میلیون دلار درآمد دارد.

درآمد اینفلوئنسرها به چه عواملی بستگی دارد؟

اینفلوئنسرها با توجه به فالورهایی که دارند شناخته می شوند. البته اینستاگرام به مرور زمان این وابستگی به فالوور را از بین برد و بیشتر روی میزان بازدید تمرکز کرد. به نوعی که ممکن است فردی با یک میلیون فالوور، تعداد بازدید بیشتری از یک فرد با 10 میلیون فالوور داشته باشد. به همین دلیل مهمترین معیار برای افزایش درآمد اینفلوئنسرهای خارجی نیز افزایش بازدید از پست ها و استوری هاست. 

به هرحال اینفلوئنسرهای خارجی هم مانند ایرانی ها برای محبوب نگه داشتن خودشان از روش های افزایش فالوور استفاده می کنند که خرید فالوور اینستاگرام در بین آن ها مشترک است. بله شاید برای شما عجیب باشد اما خارجی ها هم همیشه اقدام به خرید فالوور می کنند چون مجبور هستند تعداد فالوورهای پیج شان را همیشه بالا نگه دارند.

کلام آخر

در این مقاله به معرفی پردرآمدترین اینفلوئنسرهای خارجی در اینستاگرام پرداخته ایم. اینفلوئنسرها در این روزها به پردرآمدترین افراد جهان تبدیل شده اند و به راحتی می توانند مبالغ هنگفتی را از طریق تبلیغات کسب کنند. 

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!