نویسنده: نادر عبدی
2023-07-24

نحوه اضافه کردن تاپیک برای ریلز در اینستاگرام

نحوه اضافه کردن تاپیک برای ریلز در اینستاگرام، موضوع این مقاله است. در آخرین آپدیت های اینستاگرام، قابلیتی در بخش ریلز به این برنامه اضافه شده است که با کمک آن می توانید ریلزهای خود را دسته بندی کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه اضافه کردن تاپیک را به شما آموزش دهیم.  […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

نحوه اضافه کردن تاپیک برای ریلز در اینستاگرام، موضوع این مقاله است. در آخرین آپدیت های اینستاگرام، قابلیتی در بخش ریلز به این برنامه اضافه شده است که با کمک آن می توانید ریلزهای خود را دسته بندی کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه اضافه کردن تاپیک را به شما آموزش دهیم. 

خرید فالوور اینستاگرام

تاپیک ریلز اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام در هر کدام از بروزرسانی هایی که ارائه می دهد، سعی می کند ویژگی ها و قابلیت های جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهد. یکی از جدیدترین ویژگی هایی که برای ریلز اینستاگرام کاربرد دارد، اضافه کردن تاپیک است. در واقع شما به کمک این تاپیک ها می توانید 3 موضوع مرتبط به محتوای ریلز را، برای آن انتخاب نمایید.

آموزش اضافه کردن تاپیک برای ریلز در اینستاگرام

همانطور که گفتیم تاپیک ها به دسته بندی ریلز ها کمک می کنند و این موضوع می تواند به اینستاگرام در دسته بندی محتواهای مورد علاقه کاربران کمک کند. به عنوان مثال اگر طبق الگوریتم اینستاگرام باید در اکسپلور فردی، موضوعات مرتبط با فوتبال نمایش داده شود، اینستاگرام در دسته بندی های مربوط به این موضوع، دنبال محتواهای با کیفیت و مناسب گشته و به فرد مورد نظر نشان می دهد. پس با این وجود می توان گفت که انتخاب تاپیک های درست می تواند به رشد و دیده شدن پیج شما کمک کند.
اما باید چطوری به ریلز اینستاگرام، تاپیک اضافه کنیم؟


برای اضافه کردن تاپیک برای ریلز در اینستاگرام، کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

  • قبل از هرچیز، اینستاگرام خود را به آخرین نسخه منتشر شده بروزرسانی کنید.
  • روی آیکون افزودن پست بزنید و گزینه Reel را انتخاب کنید.
افزودن ریلز اینستاگرام
  • ویدیو خود را از گالری انتخاب کنید.
انتخاب ویدیو از گالری
  • وارد قسمت تنظیمات و اشتراک ریلز شوید.
  • گزینه Add Topics را انتخاب کنید.
اضافه کردن تاپیک به ریلز
  • از بین موضوعاتی که نمایش داده شد، 3 موضوع مرتبط با محتوای ریلز را انتخاب کنید.

چرا باید برای ریلزها تاپیک بگذاریم؟

ریلز ها با هدف رقابت اینستاگرام با تیک تاک به وجود آمدند. اینستاگرام در هر کدام از آپدیت هایی که ارائه می دهد، سعی می کند با ترفند ها و ایجاد الگوریتم های مختلف، باعث شود که ریلز ها به رشد پیج کمک کنند و همچنین جذابیت بصری بیشتری را برای کاربران فراهم سازند. یکی از مسائلی که باعث می شود در اینستاگرام رشد و پیشرفت کنید، به روز بودن و استفاده از ابزارهایی است که اینستاگرام در اختیار شما قرار می دهد، بنابراین باید سعی کنید از تاپیک ریلز اینستاگرام هم حتی الامکان استفاده کنید.

کلام آخر

با یادگیری نحوه اضافه کردن تاپیک برای ریلز در اینستاگرام، می توانید برای هر ریلز که در پیجتان منتشر می کنید، 3 موضوع مرتبط با محتوا را انتخاب کنید. همانطور که در مقاله هم اشاره داشتیم، باید سعی داشته باشید که به روز باشید و از امکانات جدید اینستاگرام به خوبی بهره ببرید. به همین منظور در این مقاله آموزش اضافه کردن تاپیک به ریلز اینستاگرام را توضیح داده ایم تا بتوانید به کمک استفاده از آن، فالوورهای خود را افزایش دهید.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!