نویسنده: نادر عبدی
2023-08-23

چطور در سرچ اینستاگرام اول بشیم؟

چگونه در سرچ اینستاگرام اول باشیم؟ یکی از سوالات مهم که در مورد پلتفرم اینستاگرام وجود دارد و افراد زیادی به دنبال پاسخ آن هستند، نحوه رسیدن به رتبه یک سرچ اینستاگرام است. با توجه به فراگیر تر شدن فضای مجازی به خصوص برنامه اینستاگرام، شاید مردم زیادی حتی جستجوهای روزمره خودشان را دیگر در […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

چگونه در سرچ اینستاگرام اول باشیم؟ یکی از سوالات مهم که در مورد پلتفرم اینستاگرام وجود دارد و افراد زیادی به دنبال پاسخ آن هستند، نحوه رسیدن به رتبه یک سرچ اینستاگرام است. با توجه به فراگیر تر شدن فضای مجازی به خصوص برنامه اینستاگرام، شاید مردم زیادی حتی جستجوهای روزمره خودشان را دیگر در گوگل انجام ندهند و در فضای اینستاگرام به دنبال پاسخ های خود باشند. البته که هیچ وقت نمی توان پایگاه اطلاعاتی گوگل و اینستاگرام را با یکدیگر مقایسه کرد و اینستاگرام نمی تواند جایگزین یک موتور جستجوی قدرتمند مانند گوگل شود. اما با وجود هشتگ ها، جستجوهای زیادی در اینستاگرام انجام می شود. در این مقاله قصد داریم به شما راهکارهایی را ارائه دهیم تا بتوانید به سرچ اول اینستاگرام برسید.

خرید فالوور اینستاگرام

چگونه سرچ اول اینستا باشیم؟

با استفاده از ابزارهایی که اینستاگرام در اختیار شما می دهد، می توانید با تولید محتوای جذاب فالوورهای بیشتری را جذب کنید. در حال حاضر معیارهای مختلفی برای رسیدن به سرچ اول اینستا وجود دارد. از یوزرنیم یونیک و خاص گرفته تا افزایش فالوورها، گرفتن تیک آبی اینستاگرام، تولید محتوای جذاب، استفاده از هشتگ های کاربردی و مناسب و … می توانند تاثیر زیادی در جایگاه شما در جستجوها داشته باشند. 

چگونه در سرچ اینستاگرام اول شویم؟

البته این مواردی که گفته شد برای زمانیست که نام کاربری شما توسط اشخاص سرچ شود. اگر قصد دارید در هشتگ هایی که برای پست هایتان انتخاب کرده اید بالا بیایید و در رتبه های برتر سرچ هشتگ اینستا قرار بگیرید، باید موارد زیر را رعایت کنید.

  • ایجاد پست‌های مختلف به صورت روزانه
  • منتشر کردن استوری همراه با قابلیت‌های نظر سنجی، پرسش و پاسخ و …
  • انتشار LIVE STORY یا استوری‌های پخش زنده
  • پاسخ دادن به دایرکت مسج‌ها
  • پاسخ دادن به کامنت کاربران

علاوه بر موارد نامبرده شده راهکارهای دیگری هم برای بهبود رتبه در سرچ اینستاگرام وجود دارد که در ادامه مقاله به آنها اشاره خواهیم کرد.

راه های رسیدن به رتبه اول در سرچ اینستاگرام

همانطور که گفتیم شما می توانید با انجام کارهای مختلفی مانند تولید محتوای منظم و مستمر به سرچ اول اینستاگرام برسید. اما برای اینکه بدانید آیا کارهای درستی را انجام می دهید و مثبت بودن کارهای خود را بسنجید، باید به تعداد لایک ها، تعداد کامنت ها، تعداد افزایش فالوورها، تعداد دایرکت مسیج ها، تعداد ریپلی ها و … توجه داشته باشید.

به طور کلی اگر پست های شما از طریق هشتگ و اکسپلور بیشتر دیده شود، یعنی به موفقیت رسیده اید و با افزایش فالوور به سرچ اول اینستاگرام تبدیل خواهید شد. به بخش Insight در هر پست از اینستاگرام که بروید می توانید مشاهده کنید که چه تعداد از افراد پست های شما را از طریق هشتگ و چه تعداد از طریق اکسپلور نگاه کرده اند. در ادامه راهکارهای رسیدن به اکسپلور و افزایش ویو در هشتگ ها می پردازیم تا بتوانید به رتبه اول در سرچ اینستاگرام برسید.

راهکارهای رسیدن به رتبه اول در سرچ اینستا

انتخاب بهترین زمان برای انتشار پست ها

زمان انتشار پست ها ارتباط مستقیم با افزایش تعامل با پست های شما دارد. سعی کنید با آنالیز پیج و پست هایتان زمان تعامل مخاطبانتان را بدست آورید. معمولا در ساعاتی مانند 12 تا 2 ظهر که زمان استراحت افراد است و یا در ساعاتی مانند 7 تا 11 شب که افراد بیشتری به اینستاگرام سر میزنند، می توانید پست های خود را منتشر کنید.

استفاده از هشتگ های مناسب و مرتبط با محتوا

اگر می خواهید در سرچ هشتگ ها رتبه مناسبی داشته باشید، باید سعی کنید هشتگ های مرتبط با محتوای‌تان را انتخاب کنید. اما این موضوع به تنهایی کافی نیست و باید سعی کنید یک ساعت قبل از انتشار پست و حتی تا یک ساعت پس از انتشار پست با پست هایی که در آن هشتگ منتشر شده اند، تعامل داشته باشید. همچنین بهتر است از هشتگ های ترند و به روز استفاده کنید. البته اگر پیج تازه کاری دارید و فالوورهای چندانی ندارید، در هشتگ های بزرگ شانسی نخواهید داشت، پس بهتر است از هشتگ های زیر 5000 پست شروع کنید و کم کم پیش بروید.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم راهکارهای مفید و اصلی را به شما آموزش دهیم تا بتوانید در سرچ اینستاگرام اول شوید. قطعا هرچقدر در قسمت جستجوها بیشتر دیده شوید، رشد بیشتر و سریعتری در اینستاگرام خواهید داشت و فالوورهای شما افزایش پیدا خواهند کرد.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!