نویسنده: javid
2024-05-04

آموزش حذف تکی و گروهی کامنت ها در اینستاگرام آیفون

اینستاگرام به یک فضای مهم اجتماعی تبدیل شده است و اکثر مردم جامعه در این فضا فعالیت دارند. احتمالا شما هم با ویژگی های بد اینستاگرام و محتوای نامناسبی که در این فضا به اشتراک گذاشته می شود آشنایی دارید. احتمالا برای شما هم پیش آمده که پستی یا نظری را به اشتراک می گذارید […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

اینستاگرام به یک فضای مهم اجتماعی تبدیل شده است و اکثر مردم جامعه در این فضا فعالیت دارند. احتمالا شما هم با ویژگی های بد اینستاگرام و محتوای نامناسبی که در این فضا به اشتراک گذاشته می شود آشنایی دارید. احتمالا برای شما هم پیش آمده که پستی یا نظری را به اشتراک می گذارید و در پی آن نظرات منفی و ناهنجاری را دریافت می کنید. مطمئنا کامنت های منفی تاثیر مخربی بر روی ذهن ما و شاید فعالیت ما در اینستاگرام می گذارند. به همین دلیل هم بهتر است با نحوه حذف تکی و گروهی کامنت ها در اینستاگرام آشنا باشیم تا بتوانید نظراتی که نمی پسندیم را به راحتی حذف کنیم. در این مطلب قصد داریم به آموزش حذف تکی و گروهی کامنت ها در اینستاگرام آیفون بپردازیم.

خرید فالوور اینستاگرام

چطوری کامنت های اینستاگرام در آیفون را حذف کنیم؟

برای حذف کامنت های اینستاگرام در گوشی آیفون کار سختی ندارید و مراحل انجام این کار نسبتا مشابه حذف کامنت در اندروید است. برای حذف کامنت کافیست آن را انتخاب کنید و دستتان را روی آن نگه دارید و به سمت چپ بکشید، پس از آن هم روی آیکون سطل زباله کلیک کنید تا نظر مربوطه حذف شود.

در ادامه می توانید آموزش تصویری حذف کامنت های اینستاگرام در آیفون را مشاهده کنید:

آموزش تصویری حذف کامنت های اینستاگرام آیفون (یک کامنت)

برای حذف تکی کامنت در گوشی آیفون کافیست پست مورد نظر خود را انتخاب کنید و وارد بخش کامنت ها شوید. پس از آن مراحل زیر را طی کنید:

1. انگشت خود را روی کامنت مورد نظر قرار دهید و آن را به سمت چپ بکشید.

2. پس از آن آیکون سطل زباله را فشار دهید تا حذف شود و پیام … نظر حذف شد. “برای لغو ضربه بزنید” نمایش داده می شود.

3. برای اینکه اعلان نظر را حذف کنید، به قسمت Notification رفته، انگشت خود را روی اعلان مورد نظر قرار دهید و آن را به کنار بکشید تا نماد سطل زباله را ببینید و روی آن ضربه بزنید.

آموزش حذف همه نظرات در آیفون اینستاگرام (دسته ای)

گاهی اوقات نظرات منفی و ناپسند بیش از یک کامنت هستند و حذف تکی آنها زمان زیادی لازم دارد. به همین دلیل بهتر است با حذف گروهی نظرات در اینستاگرام در گوشی آیفون آشنا شوید.

1. ابتدا باید روی نماد کامنت کلیک کنید.

2. سپس سه نقطه را انتخاب کنید تا منو باز شود. از این منو گزینه Manage Comments را انتخاب کنید.

3. حالا می توانید کامنت های مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی Delete کلیک کنید.

4. برای حذف کافیست گزینه Delete Comments را انتخاب کنید.

آموزش حذف نظر خودم زیر پست دیگران در آیفون

تا به اینجای کار با نحوه حذف کامنت های اینستاگرام به صورت تکی و دسته‌ای در آیفون آشنا شدید. اما گاهی اوقات هم به جای حذف کامنت دیگران شاید نیاز داشته باشید که کامنت خود در زیر پست دیگران را حذف کنید. برای حذف کامنت خود در آیفون باید مراحل زیر را طی کنید:

1. ابتدا روی نماد نمایه خود در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس روی منوی سه خطی در قسمت بالا سمت راست ضربه بزنید و از منو به قسمت Your Activity بروید.

2. در بخش “تعامل” گزینه “نظرات” را انتخاب کنید.

3. در این قسمت می توانید تمام نظراتی که داده اید را مشاهده کنید. برای حذف نظرات خودتان می توانید انگشتتان را روی کامنت مورد نظر نگه دارید تا حالت چند انتخابی برای شما فعال شود و هر کامنتی که می خواهید را پاک کنید.

سخن پایانی

اینستاگرام فضای آزادی را برای کاربران خود ایجاد کرده است تا بتوانند زیر هر پست نظرات خود را بنویسند. با توجه به این که تمام کامنت ها برای تمام کاربران اینستاگرام قابل مشاهده است، شاید دوست نداشته باشید که برخی از نظرات زیر محتوای شما نوشته شوند. به همین دلیل هم بهتر است با پاک کردن کامنت های اینستاگرام در آیفون به صورت تکی یا گروهی آشنا شوید که در این مطلب به آموزش آن پرداختیم.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!